7165
  • takibalint
    #6764
    SERIE A 20. FORDULÓ Cesena–Roma 0–1 (Fábio Simplício 89.)

    Az olaszok a golt hivatalosan ongolnak konyveltek el. Eloszor Simpliciot jeloltek mint golszerzot, kesobb javitottak ongolra. Az egyik Cesena vedore.
  • takibalint
    #6763
    A spanyol élvonalbeli Villarreal hat hónapra kölcsönvette az olasz AS Roma brazil labdarúgóját, Cicinhót.

    A Villarreal Ángel López pótlására szerződtette a korábban a Real Madridot is megjárt egykori brazil válogatott védőt, mivel a spanyol hátvéd térdsérülése miatt már nem léphet pályára ebben a szezonban.

    Amennyiben a „sárga tengeralattjáró" végleg meg akarja tartani a 30 éves játékost, úgy élhet opciós jogával a szezon végén.
  • bakkerman
    #6762
    go dubai akkor neki is
  • FrancescoTotti
    #6761
    Voltak már azért ilyen hírek ezelőtt is, emlékszem, pár éve még olyan is volt, hogy egy konkrét csapatot is megnevezett a sajtó.

    Aztán persze Totti maradt...szerencsére!
  • IXEMGabeo
    #6760
    :(((( nem tudom elképzelni, hogy másutt lenne...
  • takibalint
    #6759
    Totti elhagyja a Romat???
  • IXEMGabeo
    #6758
    ja főleg, hogy egy meccs ment el miatta ráadásul a Juve meg a Milan pontokat bukott...
  • takibalint
    #6757
    NEm rossz vedo, es tobbnyire jol dolgozik. Ez ritka rossz teljesitmeny volt tole.
  • IXEMGabeo
    #6756
    öregszik:S pedig nem rossz védő...
  • takibalint
    #6755
    SERIE A 19. FORDULÓ
    Sampdoria–Roma 2–1 (0:1) (Pozzi 58. – 11-esből, Guberti 84., ill. Vucsinics 18.)

    Juan hathatós segitségével sikerult kikapni.
  • takibalint
    #6754
    Az AS Roma labdarúgócsapata kölcsönadta utánpótlás-válogatott támadóját, Stefano Okaka Chukát a Barinak.

    Okaka kevés lehetőséget kap a Romában, így a „farkasok” már negyedszer adják kölcsön: korábban a Modenában, a Bresciában és a Fulhamben is megfordult.

  • takibalint
    #6753
    A Corriere dello Sport értesülései szerint az AS Roma megegyezett a spanyol Málaga labdarúgócsapatával, miszerint az olaszok játékosa, Júlio Baptista kétmillió euróért a spanyol együtteshez szerződik.

    A hírek szerint Baptista elfogadta a Málaga által kínált feltételeket – azaz hogy a játékos 3.2 millió eurós éves fizetését 2.5 millió euróra csökkentik –, így a brazil középpályás januárban ismét Spanyolországba költözhet, hisz korábban megfordult a Sevilla és a Real Madrid csapatánál is.

    Nem biztos amúgy, hogy ő lesz a Roma egyetlen távozója januárban: a szintén olasz élvonalbeli Genoa elnöke, Enrico Preziosi elmondása szerint klubja a chilei David Pizarróért cserébe Giuseppe Scullit adná a „farkasoknak” a téli átigazolási időszakban.
  • IXEMGabeo
    #6752
    Így van Boldog ünnepeket továbbra:)
  • takibalint
    #6751
    Minden AS Roma szurkolónak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és minél több Roma győzelemben és kupahalmozásban gazdag Boldog Új Évet Kívánok!!!
  • IXEMGabeo
    #6750
    na ez szép volt, kipukkadt a Milan:D
  • takibalint
    #6749
    Az AS Roma a Serie A-ban a 2010-es naptári évben 38 mérkőzésen 81 pontot szerzett, amivel a legeredményesebb olasz klub volt. (A vasárnap pályára lépő Napoli a második 38 meccsen szerzett 75 ponttal.)
  • takibalint
    #6748
    Ja jól tartotta a labdát. Lehetett volna bátrabb, és kapu felé játszhatott volna tobbett.

    SERIE A 17. FORDULÓ
    Milan–Roma 0–1 (Borriello 68.)

  • limperatore
    #6747
    Adriano nagyon jó volt ilan ellen, nem tudták tőle elvenni a labdát
  • takibalint
    #6746
    Bajnokok Ligája 6. forduló

    Cluj - AS Roma 1:1(0:1) g. Boriello 21' Traore 88'

    Továbjutott a Bayern MUnchen és a Roma
  • takibalint
    #6745
    Chievo-Roma 2:2(0:2) gol. Simplicio 2x. Simplicio ket golt is lott, es Adriano kezdokent lepett palyara. Kar hogy a 2. felidoben kiegyenlitett a Chievo. Rosit kiallitottak a 2. felidoben.
  • takibalint
    #6744
    Palermo - Roma 3:1 (1:0) gol Totti
  • takibalint
    #6743
    A Roma - LAzio meccs erdekelne. Mennyibe kerul a belepo + szallas?? Repjegyet elintezem.
  • simpatia
    #6742
    Sziasztok!

    Én Rómában élek, egy hostelben dolgozok! Ha bárki utazást tervez Rómába, keressetek nyugodtan, olcsó, jó szállást tudok nektek ajánlani a központban és a jegyet is mg tudjuk venni a meccsre egy személyi fénymásolatával! Forza Roma!

    Roma- Napoli , február 16.
    Roma- Parma, február 27.
    Roma- Lazio, március 13.!
    Roma- Juventus, április 3.

    Szűcs Bence
    Tel: 70/943-2751
    E-mail: [email protected]
  • Prince23
    #6741
    Ma nem ismétli valamelyik adás?
  • takibalint
    #6740
    Nem lattam a meccset, csak a golokat, de kuzdenitudasbol ma jelesre vizsgaztak, megint.
  • takibalint
    #6739
    CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
    E-CSOPORT
    AS Roma (olasz)–Bayern München (német) 3–2 (0–2)

    Gólszerző: Borriello (49.), De Rossi (81.), Totti (84. – 11-esből), ill. Gomez (34., 38.)
  • IXEMGabeo
    #6738
    összefoglaló volt róla...
  • Prince23
    #6737
    Adta valamelyik csatorna?

    mert csak olvastam róla nemrég a neten.
  • IXEMGabeo
    #6736
    jaja szép volt, Boriello gólja volt nagy:D ahogy elcsúszva belőtte
  • Prince23
    #6735
    am 3-2-re győztünk :D:D

    valami reagálást vártam volna :)

  • Prince23
    #6734
    ennyik vagyunk, kikaptunk a németektől :S
  • takibalint
    #6733
    SERIE A 13. FORDULÓ
    Roma–Udinese 2–0 (Menez 24., Borriello 56.)
  • IXEMGabeo
    #6732
    szép győzelem...csak tudnám miért nem adták a meccset rendesen na mind1...
  • takibalint
    #6731
    SERIE A 11. FORDULÓ AS Roma–Fiorentina 3–2 (1:0) g: Simplicio 44' Boriello, Perotta.

    Boriellonak ez a 7 golja volt mar a szezonban. Cicinho kezdokent lepett palyara, csak ugy mint Simplicio, aki az elso goljat szerezte Roma mezben.
  • takibalint
    #6730
    Remelhetoleg nem. Tenyleg nem rossz..
  • Forolto
    #6729
    Greco-t ugye idén nem adjuk tovább?Abban a srácban van valami...
  • IXEMGabeo
    #6728
    és persze tömérdek balhé...
  • IXEMGabeo
    #6727
    mindig kibaszott a Lazio a Rómával...én tudom mivel mindig amikor a Róma jól állt (kb a bundabotrány óta, általában 2. lett év végén a tabellán) azóta a Róma mindig, v általában szívott a Lazio ellen...nem emlékszel pl arra a meccsre, amikor Di Canio názi jeleket mutogatott? akkor is a Lazio nyert, meg volt egy 2-2 es meccs is, meg egy sima 0-3 as meccs amikor Ledesma kb 30 méterről ívelt be egy szabadrúgást is...nekem ezek rémlenek, amikor a Róma jól állt a Lazio mindig kiszúrt velük, és pedig a Lazio volt olyan h a kiesés ellen is majdhogyem küzdött...ez talán náluk még a Delio Rossi előtti időszakra vonatkozik...
  • takibalint
    #6726
    a tavalyi is korabbi ev. :) Na komolyan, biztos igazad van, de most a korabbi eredmenyeket nem tudom, utana kellene nezni.
  • IXEMGabeo
    #6725
    én a korábbi évekre gondoltam...