7165
  • FrancescoTotti
    #6684
    Még csak egy éve jött, de idén kb. úgy teljesít, mint Spalletti, mielőtt megvált tőle a csapat.
  • limperatore
    #6683
    ranieri meddig marad a kispadon még?
  • takibalint
    #6682
    Seria A. 6. fordulo Napoli-Roma 2:0 (0:0)
  • takibalint
    #6681
    Roma - Cluj Bajnokok Ligaja 2. csoportmerkozes 2:1 (0:0)
  • IXEMGabeo
    #6680
    kemény meccs volt szokásos Róma-Inter hangulat csak éppen az Internek volt asszem vagy 2 kapufája:) és jobban is játszottak a Róma többnyire védekezett, de a focit gólra játszák ez örök érvényű mondás:D
  • takibalint
    #6679
    Ja, sajnos nem lattam a meccset.
  • IXEMGabeo
    #6678
    tessék 1-0 az Inter ellen xD íme a feltámdás
  • takibalint
    #6677
    Ranieri nyilatkozata a biro munkajarol a Brescia elleni meccs utan
  • takibalint
    #6676
    Brescia - Roma 2:1 A biro hathatos kozremukodesevel. Elso 20 percben 3 sargat adott a romai jatekosoknak. A masodik brescai gol buntetobol szuletett, ami nem is volt bunteto, mert Mexes a labdat rugta el. Boriellot meg vagy 3-szor huztak a mezenel a bunteton belul, es nem adott semmit a biro. Nem kicsit fujt a Brescianak.
  • IXEMGabeo
    #6675
    nem akarom megbántani, de nekem az a benyomásom Ranieri egy szezonos edző...
    ezalatt azt értem, hogy szokott lenni 1 zseniális szezonja utána pedig a következő évben teljes káosz szokott uralkodni csapaton belül ráadásul neki nagyon nehéz olyan típusú csapatot találnia akivel hosszútávon is együtt tud dolgozni...nem azt mondom h rossz edző, de szerintem hosszútávra nem megoldás, maximum egy kiesőjelölt csapatnál lehetne hasznát venni, akit csoda módon bent tud tartani, de nagy csapat kispadjára, akik sikerre éhesek nem nagyon való

    Chelsea: jó szezonja volt a 2004-es előtte szenvedett a csapattal nem nagyon találta velük az összhangot, a jó szezon ellenére nem nyert semmit a csapattal

    Valencia: teljes káosz a csapatnál, évvégi 7-9. hely asszem Olasz-Spanyol viták ez olyan 2004-2005-2006 környékén volt

    én csak Parmára emlékszem: bent tudta tartani a csapatot, szép győzelmeket aratott a csapattal és itt pl jól dolgozott, de aztán megintcsak nagyobb kihívásra vágyott

    ezután jött a Juve, akik feljutottak a Serie B-ből elvállalta, 1. szezonban rögtön 3. hely a csapattal, kövi szezonban 2. lett a Juve, aztán megint lapátra tették pedig már alakult volna a csapat

    AS Róma: tavalyi szezon ismeretes nagyon nagy győzelmi sorozatot aratott a Rómával mégsem nyert semmit:(

    vajon idén ismét menesztik és nem tud majd sikereket elérni?
  • takibalint
    #6674
    Ranieri nyilatkozata
  • Murder3
    #6673
    hát jah
  • takibalint
    #6672
    Már hogy én? Olvastam.

    Cikk Orosz kézbe kerulhet a Roma
  • takibalint
    #6671
    Most melyik mecsrol beszelsz? A Bayern elenirol??
  • Murder3
    #6670
    fájdalmas vereség lehetett ez a rómának, azért elég sansztalanok voltak a 2. félidőbe, mégis csak egy róma...
  • Grove4
    #6669
    Hiányzott már Olaszországba is egy milliárdos :S
  • IXEMGabeo
    #6668
    halottad a hírt? orosz kézbe kerülhet a Róma...méghozzá a Lukoil cég első embere akarja őket megvenni...

    ha ez igaz, akkor a Róma 1-2 éven belül remélhetőleg Chelsea féle magasságokra tőr...
  • takibalint
    #6667
    Mondjuk 10 emberrel ellen nem nehez, raadasul a piros lappal egyutt bunteto is jart a Cagliarinak. Persze 10 emberrel is ellehetett volna kerulni az 5 kapott golbol nehanyat.
  • IXEMGabeo
    #6666
    Cagliari–Roma 5–1 (Conti 8., Matri 23. – tizenegyesből, 47., Acquafresca 38., Lazzari 85. ill. De Rossi 18.)

    ilyen is régen volt:O sajnálom Bálint:( Milan és a Barca is kikapott ma elég kínosan, én sztem itt a válogatott meccsek a ludasak még mindig fáradtak voltak a játékosok
  • takibalint
    #6665
    Bajnokok Ligaja csoportbeosztas.

    E-csoport

    AS Roma
    Bayern Munchen
    Basel
    CFR Cluj
  • IXEMGabeo
    #6664
    nagyon jó csatárnak tartom...ez egy jó húzás volt játékban marad és Robinho, Pato, Ibra, Ronaldinho mellett nem hinném h bekerült volna
  • takibalint
    #6663
    Az AS Roma labdarúgócsapata egy évre kölcsönvette a Zlatan Ibrahimovic és Robinho érkezésével csatár-túlkínálattal rendelkező AC Milantól Marco Borriellót.

    Borriellót szerdán sajtótájékoztatón mutatják be Rómában. A támadó a Juventus és a Roma érdeklődését is felkeltette, végül ügynöke a „farkasokkal" egyezett meg – a Juve már délután bejelentette, hogy nem szerződteti.

    Borriello kölcsönvételéért kétmillió eurót fizetett a Roma, és további 13 millióért végleg megszerezheti a támadót.
  • IXEMGabeo
    #6662
    Milant meg éltesd csak ők nyertek a nagyok közül:D nincs probléma itt még egyelőre alapozás van és szezon kezdet
  • takibalint
    #6661
    Hova tunt a bejegyzesem? A 6659-es?? Az eredmeny Roma-Cesena 0:0

    Nem tudom, hogy oruljek vagy sirjak? Oruljek, hogy a Juve es az Inter is pontokat vesztett, vagy sirjak, mert a Roma nem tudta kihasznalni a tobbiek botlasat??
  • IXEMGabeo
    #6660
    szívós volt az újonc:O
  • banok
    #6658
    streamek a mai Roma-Cesena meccshez

  • IXEMGabeo
    #6657
    nem egy nagy fogás, túl van értékelve...Internél sem értettem, hogy lehet kezdő...
  • takibalint
    #6656
    Eldőlt, hogy az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő AS Roma végleg megszerezte Nicolás Burdisso játékjogát.

    A 29 éves futballista az előző szezonban kölcsönben futballozott a fővárosban, és nagyon elégedettek voltak a teljesítményével.

    A dél-amerikai védőt a szezon után visszarendelte az Inter, de Burdisso Rómában akarta folytatni, ezért még a Juventus ajánlatát is visszautasította.

    Burdissóért nyolcmillió eurót fizetett ki a fővárosi a csapat. Öccse, Guillermo is az együttes tagja, őt a Rosario Central adta kölcsön.
  • IXEMGabeo
    #6655
    pfff...ilyet még csak most vették meg:D
  • takibalint
    #6654
    A Fiorentina labdarúgócsapata hivatalos honlapján bejelentette, szerződtette az AS Roma középpályását, Alessio Cercit.

    A firenzeiek hárommillió eurót fizettek a játékosért, aki négyéves szerződést ír alá és szezononként 800 ezer eurót fog keresni
  • takibalint
    #6653
    Csapata szerda délutáni edzésén megsérült Adriano, az AS Roma válogatott csatára.
    Az Il Messaggero úgy tudja, hogy Adrianonak izomsérülése van, és a támadó 40 napra is kidőlhet a sorból.

    A Roma hivatalosan még nem kommentálta az információt, a klubnál a csütörtöki orvosi vizsgálat eredményére várnak.
  • IXEMGabeo
    #6652
    jó sok klubot megjárt nem mondom, és azért az eredményei is magáért beszélnek...
  • IXEMGabeo
    #6651
    sokat tett a klubért és szép gólokat fejelt főleg...nekem az egyik kedvenc olasz játékosom volt, mivel intelligens és marha jó volt ott a szélen
  • takibalint
    #6650
    Spaletti ugytunik egyenlore jo munkat vegez a Zenit Szentpetervarnal.

    1. Zenit Szentpétervár 16 meccs 12 gy 4 v – 26–7 +19 40 pont
    2. Rubin Kazany 18 10 6 2 20–7 +13 36 pont
    3. CSZKA Moszkva 16 10 3 3 28–13 +15 33 pont
    4. Szpartak Nalcsik 18 9 6 3 27–19 +8 33 pont
    5. Rosztov 18 9 2 7 20–23 –3 29 pont
    6. Szpartak Moszkva 17 7 5 5 27–22 +5 26 pont
  • takibalint
    #6649
    Mindössze egy héttel az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) rajtja előtt bejelentette visszavonulását Christian Panucci.

    „Sok töprengés után úgy határoztam, hogy felhagyok a futballal. Több ajánlatom is volt az USA-ból, de igazi motiváció nélkül úgy láttam helyesnek, ha szögre akasztom a cipőket. Első olaszként megnyertem a Bajnokok Ligáját a Real Madriddal – ez volt karrierem legemlékezetesebb pillanata. Szeretnék köszönetet mondani minden korábbi klubomnak, csapattársamnak, edzőmnek, és különösen Fabio Capellónak az együtt töltött évekért" – nyilatkozta a 37 éves Panucci a SkySportnak.

    Született: 1973. április 12., Savona, Olaszország
    Posztja: védő
    Csapatai: Genoa (ifi), Genoa (1990–1993), AC Milan (1993–1996), Real Madrid (1996–1999), Internazionale (1999–2001), Chelsea (kölcsönben, 2000), Monaco (kölcsönben, 2000), Monaco (2001–2002), AS Roma (kölcsönben, 2001– 2002), AS Roma (2002–2009), Parma (2009–2010).

    Válogatottságainak száma: 57/4

    Legnagyobb eredményei: BL-győztes (1993–1994, 1997–1998), Interkontinentális Kupa-győztes (1998), Szuperkupa-győztes (1994), olasz bajnok (1993–1994, 1995–1996), Olasz Kupa-győztes (2006–2007, 2007–2008), olasz szuperkupa-győztes (1993, 1994, 2007), spanyol bajnok (1996–1997)
  • takibalint
    #6648
    Nem csak Vucsinics hibaja kellett, hanem Juan sem erte el a labdat. A 3. golnal pedig Taddei hibazott nagyot, mikor belerugta Etoba a ladbat.

    Roma-Inter 1:3 (1:1) Gol: Riise
  • IXEMGabeo
    #6647
    sajnálom:S, ha nincs az a szerencsétlen gól amit Vucsinics okozott akkor már a meccs...nem volt rossz a Róma, kicsit a helyzetkihasználáson kellett volna javítani...

    Egyébként az, hogy az Inter nyert egyelőre nem Benítez érdeme, mert rögtön idetette a seggét, hanem ez még a Mourinhoé, esetleg fél év múlva fog csak meglátszani Benítez munkája, attól függ kiket akar eladni vagy igazol, beépíteni kitenni...

    Rómának viszont van min dolgoznia a szezonban...
  • takibalint
    #6646
    A football-italia.net információ szerint az AS Roma labdarúgócsapata fontolóra vette az elmúlt négy szezonban a Fiorentinát erősítő Massimo Gobbi leigazolását. A 29 éves hátvédnek az előző szezon végén járt le a szerződése a firenzei klubnál, így ingyen kerülhetne a római alakulathoz.

    A hírek szerint a Roma mestere, Claudio Ranieri Gobbit szemelte ki John Arne Riise helyettesének a bal oldalon. Gobbinak is vonzó lehet a fővárosiak érdeklődése, ugyanis Francesco Tottiék a bajnokságban a második helyet szerezték meg az előző szezonban, és így az ősztől szerepelhetnek a Bajnokok Ligájában.
  • takibalint
    #6645
    Az Olympiakosz 5–1-re megverte az AS Romát felkészülési mérkőzésen péntek délután. A görög csapat már a hatodik percben megszerezte a vezetést, amire még Jérémy Menez válaszolt, de a második félidőben négy gólt is kapott az olasz együttes. Megyeri Balázs nem lépett pályára az Olympiakoszban.
  • IXEMGabeo
    #6644
    fiatalok kellenének ebbe a csapatba úgy érzem...Luisao se mai darab 29-30 év körül van?

    Aquilani gyereket sajnálom eladták...Liverpoolban alig láttam, asszem 1 gólja volt az EL-ben, ami szép volt...jó mondjuk sérült volt

    hol az utánpótlás? miért nem látom a Rómában is ezt a lehetőséget? nem csak a Rómában, hanem ez, hogy nem tesszük be játszani a fiatalokat ez sztem rossz mentalitás...remélem majd Baggioék rendet tesznek, Prandelli pedig a válogatottban