178
  • Verseghy
    #18
    Ööm, mindenkinek megvan a véleménye, köszönjuk szépen, hogy megtiszteltél minket azzal, hogy kifejtetted nekünk.
  • sweech
    #17
    szerintem az iron maiden egy nagy rakás trágyaaaaaaaaaaaaaa!!!
  • Verseghy
    #16
    Töltsd le, megéri!
  • Kori
    #15
    nem!!
  • Verseghy
    #14
    A Tribute to the beast vol. 1-2 -t hallottátok?
  • Kori
    #13
    szerintem a legjobb lemezük a

    The Number Of The Best
  • Verseghy
    #12
    Loool:D
    Biztos ez a hobbija:)
  • hykao #11
    Lol...valamelyik nap nézem a Discovery-t, erre valami repülős műsor van...kivel??? Bruce Dickinsonnal...lol a madár a műsorvezető-narrátor, emellett vezeti is a gépeket!!! Elég furán fest ezzel a rövid - gombafej szerű - frizurával, pajesszal...na meg a fehér pilóta ingben... :)))
  • Verseghy
    #10
    A legújabb Bruce album nagyon hasonlít maidenre.
  • ChevyG #9
    Bruce külön lemezén a Tears of the Dragon RULZ! amugy nem vagyok Iron-os
  • Gandibá
    #8
    Jók azok is.
  • Verseghy
    #7
    Powerslave is nagyon jó, és a Fear Of The Dark is, mindegyik jó, nehéz sorrendbe rakni. Nekem csak a Virtual XI és a The X Factor nem teccik.
  • Gandibá
    #6
    Seventh Son meg a Somewhere a legjobb lemezük szerintem.
  • Verseghy
    #5
    Igen, az új album kicsit eltér a többitöl, de nekem az is elnyerte a teccésem. Azok az albumok, amin nem Dickinson énekel, azok nemnagyon jönnek be nekem, kivéve néhány számot, ja és kivéve az Iron Maiden albumot mert az eszméletlen jó:)
  • Verseghy
    #4
    Május 28dikán megyünk koncertre prágába, mert félünk hogy kevés turné lesz mostmár, és látni kell öket. Magyarországra nem jönnek, pedig 2003 debreceni koncertjükön megigérték, hogy jönnek. Mondjuk vannak még nem bejelentett helyszinek, lehet hogy egyik magyarországon lesz. Arra is megyünk:)
  • Kori
    #3
    amúgy a régebbi zenéjük jobb volt
  • Kori
    #2
    kedvencem a csapat
    minden lemezük megvan és koncert dvd-böl is van
  • Verseghy
    #1
    Hello!
    Láttam, hogy még nem volt ilyen topic és ez az egyik legalapabb metal zenekar. Aki szereti, mondja el a véleményét róla, koncerten szerzett élményeit.