178
  • mohus
    #138
    Chemical Wedding filmet megnéztétek?
  • mohus
    #137
    megint kihalt?:)
  • bcrics
    #136
    Kurva jó volt ott az x-faktor is blazzel:)


    2 I Am
  • JancsiPapa
    #135
    akkor nagyon sok arról szól majd, hogy isznak, ahogy illik :D
  • NH G240
    #134
    Ez szép volt! Amúgy egyik kedvenc számom.
  • Noodlee
    #133
    És közben éneklik, hogy: "Run to the hills, run for your lives"

    LOL
  • bowden
    #132
    A tavalyi turnéról szól, de nem csak koncertfelvételek, hanem főként a színpad mögötti életet, az utazásokat mutatja be.
    itt van több info
  • tigeroo
    #131
    túlélőhorror lesz, Ed elől menekülnek majd Dickonsonék :DDdd

    amúgy, szerintem valami dokumentumfilm lesz...
  • xxxpaulxxx
    #130
    hmmm
    Miről fog szólni?
  • bowden
    #129
    Hamarosan vetítik a Flight 666 című filmjüket. Remélem a magyar mozik is játszák majd.
  • NH G240
    #128
    De nagyon ki van halva ez a topik. Pedig egy ilyen jó zenekarnak van nyitva. Remélem még azért feléled.
  • tigeroo
    #127
    como estais amigos..:)
  • xxxpaulxxx
    #126
    Jaja a Dianno se volt azért rossz...:) Az 1. album az mai napig is benne van a 3 kedvenc albumomban (Iron Maiden, Fear of the dark, Brave new world)
    Számomra a Maiden egyet jelent Dickinson hangjával meg 2 másik énekessel akik úgyszint nem rosszak azért:)
    Pl a Virtual XI album is tele van jó számmmal... mondjuk azt az énekest jó hogy nem erőltették annyira mert eléggé borús volt tőle a Maiden zenéjének a hangulata... szerintem:)
  • JancsiPapa
    #125
    Pedig Dianno is jól nyomta, csak nem volt egy zenész alkat vagy hogy is mondjam...
  • Met
    #124
    köszi

    Hát nem tudom, nekem az IM egyet jelent Dickinson hangjával.
    Milyen lenne a Metallica Hetfield nélkül? :D
  • tigeroo
    #123
    Iron Maiden 1980
    Killers 1981
    X Factor 1995
    VIrtual XI 1998


    nekem ezek is bejönnek :D
  • Met
    #122
    Megtudnátok mondani, hogy melyik albumokat hagyta ki Dickinson? Tehát melyik albumokon nem ő énekel.
    Le szeretném tölteni az összes lemezüket de a másik énekessel készültek nem nagyon érdekelnek.
  • Seithennin
    #121
    jaaa látom megvan a revelations ÁÁÁÁ AHOGY AZ ÉNEKLI 57000 EMBER HOYG BÁM BÁM HEEEY BÁM BÁM HEEEY ááááááááá kurva nagy flash volt
  • Seithennin
    #120
    Sziasztok! Valaki nem ismeri a pontos számok listáját? volt 1 szám amit még nem hallottam de kurva nagy volt:D nemtalálom előre is köszi
  • JancsiPapa
    #119
    Rohadt nagy volt, bár nem akartam az első sorokba menni, haver meg is szívta, 5 perc alatt úgy megtaposták, hogy az ambulancián kötött ki...
    Fear of the Darknak van ám hangulata, ha 30k ember énekli...
  • xxxpaulxxx
    #118
    Up the irons! Dekár, hogy nem voltam ott, mindenki azt mondja, hogy nagyon jó volt a koncertjük:)
  • Nyiri
    #117
    Csak fél 10re értem oda és már ment a 2 minutes to midnight :((( Tehát az Acec High-rol lemaradtam.
  • Nyiri
    #116
    KURVA JÓ VOLT!!!
  • JancsiPapa
    #115
    fekete farmerben*
  • JancsiPapa
    #114
    aki lát egy spártai szakállas, zselés hajú, kinyűtt, kinőtt, fakó 'brave new world'-ös polóban és fekete pólóban egy srácot, az én vagyok, nyugodtan oda lehet köszönni!
    Up the irons!
  • Noodlee
    #113
    Nyakamban a boogie, karomon a jegy, várom az estét! xD
  • Verseghy
    #112
    itt van a kezemben a jegy baszott nagy betûkkel: somewhere back in time.. Bár biztos ma már más turné lesz magyarországon mint vasárnap volt splitben...:))

    Ja és a setlist nagyjából stimmelt.
  • Narusco
    #111
    na srácok... ez már nem Somewhere Back In Time turné, hanem The Golden Years... valaki tracklistet tud? szerintem nem az ami lejjebb volt írva, mert az az előző.
  • Verseghy
    #110
    Kurvajóóóóvóóóóólt!! Mindenki menjen el ha tud a Szigetre megnézni, állati jó vooolt!!!! WHAAAUUHHHOOOOOOOO
  • Verseghy
    #109
    Épp most jöttünk fel a hotelbe, megyünk az esti Maiden showra Splitbe.. Ja meg köszöntem Steve Harrisnek is, ha már itt van a hotelbe egy emeleten velünk:D::DD VÁÁÁÁÁÁÁ
  • JancsiPapa
    #108
    úgyse fogják tartani magukat
    vmi szigetes oldalról linkelték nekem
    én már biztos ott leszek :]
  • Panzerfaust
    #107
    Bassza meg, bassza meg, bassza meg. Hat nem ilyenkor vagyok kulfoldon. Bassza meg.
  • bowden
    #106
    alig várom már
    ez a lista amúgy tuti?
  • Noodlee
    #105
    Honnan az információ?
    Btw én sem tudtam volna jobban összeválogatni :P
  • Nyiri
    #104
    Akurvaeletbe es most nincs penzem :(
  • JancsiPapa
    #103
    Ami a koncerten lesz a szigeten:
    1.Aces high
    2.2 minutes to midnight
    3.Revelations
    4.The trooper
    5.Wasted years
    6.Number of the beast
    7.Can I play with madness?
    8.Rime of the ancient mariner
    9.Heaven can wait
    10.Run to the hills
    11.Fear of the dark
    12.Iron Maiden
    13.Moonchild
    14.The clairvoyant
    15.Hallowed be thy name
  • tigeroo
    #102
    és IM-re a jegyet ott meglehet majd venni? mert csak nyár elején szerzek pénzt, de mivel 400km-re van azért jó lenne picit szervezgetni a dolgokat (akár majd nyár elején jegyet rendelni stb.)
  • Met
    #101
    Tegnap volt a CNN-en egy kis film róluk, valahova dél amerikába mentek éppen.
    Van egy saját utas szállító gépük, Dickinson a pilóta és a gép oldalára az van írva, hogy Ed Force One :DDD
  • imihungary
    #100
    a sziget 0. napjára(Maiden) 8000a bérlet!!!!
    Ott leszünk! :D
  • tigeroo
    #99
    ezt láttátok már?:DD