582


SGmail BÉTA fórum. Részletek az #1 hozzászólásban.



www.sgmail.hu



Szabályok

1.) Postafiók mérete: 100 MByte

2.) @sgmail.hu domain regisztrálható, @sg.hu csak később

3.) Csak webmailen keresztül megy, POP3 elérés egyelőre nem lesz

4.) Ha nem használod a postafiókot, 90 nap múlva törlődik

  • JoeFromHun
    #542
    DE MIÉRT NEM TUDOK BELÉPNIIIIIIII??? Mondja már el nekem valaki mert mostmár tényleg 1000* megbántam, hogy beregeltemn az sgmail-re esküszöm inkább csináltam volna egy freemail-t... Hogy tünhet el az ember postafiókja csak úgy HIPP-HOPP?
    Mailre meg nem válaszolnak... Áhhh elegem van...
  • Carti19
    #541
    Outlookban kér hitelesítést...beállítottam azóta nekem simán mükszik , funlista jön egyfolytában, napi 10-20 mega mail...
  • Big Daddy
    #540
    Bizony nekem sem jön semmi!Küldtem rá próbát,de az sem jött meg!
  • Takezó
    #539
    kérdés, tényleg no offenz, de fontos: biztosan küldtek levelet, céges ügyekben, és tutira nem kaptam meg... az elkövetkező egy hétben lesz-e bármiféle változás az esgémél működésében, vagy használjak mást?
  • Sadist
    #538
    Illetve csak a régibe, az újban azt írja, hogy hibás azonosító vagy jelszó.
  • Sadist
    #537
    Én be se tudok jelentkezni :C:C:C
  • Punker
    #536
    ja én leszedtem thunderbird-öt és arra állítottam be.
  • prezi
    #535
    ennek én teljes mértékben örülök de nem megoldás az én problémámra :)
  • Punker
    #534
    nekem ma is jött mail meg spam is :)
  • prezi
    #533
    csak hogy ne dobálózzak :)

    A kapcsolat a kiszolgálóval megszakadt. Fiók: 'sgmail', Kiszolgáló: 'pop3.sgmail.hu', Protokoll: POP3, Port: 995, Biztonságos (SSL): Igen, Hiba a szoftvercsatornában: 10061, Hibaszám: 0x800CCC0E
  • prezi
    #532
    nekem is teljesen megállt a levelezés... jo lenen ha vmit tudnátok kezdeni, monduk másik Hive rendszerű mail, mert outlook-al akármit állítok nem mennek a mailek... ez igy nice eddig :| .
  • Takezó
    #531
    Üdv!

    Akkor mi van, ha tudom, hogy kellett volna kapnom levelet már többet is az elmúlt héten, de nem kaptam?:\
  • JoeFromHun
    #530
    Szted reagált rá valaki??? Na mind1... tartsák meg a mailcímem... LEXAROM...!
  • St
    #529
    küldd el az azonosítódat, jelszavadat az [email protected] címre. ma már történt egy ízben, hogy nem lett migrálva egy postafiók, lehet hgy te is így jártál
  • Punker
    #528
    tartott vagy 1 óráig amíg a felvett címeket kicsikartam belőle :)
  • JoeFromHun
    #527
    Hááát nem hiszem el... csak nekem van vele ilyen problémám...?
  • Punker
    #526
    nekem is görcsölt kicsit de helyre jön és müxik, thunderbird-del teszteltem eddig minden levél megjött.
  • JoeFromHun
    #525
    Hááát ez f@sz@ engem nem enged be a http://webmail.mediacenter.hu címen. Azt írja, hogy: Hibás felhasználónév vagy jelszó!
    Bejelentkezéskor a teljes e-mail címet és az ügyfélkapun beállított jelszót kell megadni!
    Klienssel sem tudok levelet fogadni... nem tudom így mi lesz és, hogy hogyan fogok levelet fogadni... pedig nekem fontos mert egy csomó helyen ez a cím van megadva regisztrációkor...
  • Punker
    #524
    már sikerült
  • CarajoEsp
    #523
    Nekem se sikerült, ami nem kicsit bosszantó:D
  • Punker
    #522
    valakinek sikerült a régi leveleit, címeket kimenteni? nekem semmit nem nyit meg :(
  • Carti19
    #521
    Hogy értitek hogy nem müködik??? Mert bejelentkezni betudtam jelentkezni viszont tegnap óta nemjött mail...és minden reggel szoktam kapni
  • Nex
    #520
    nekem se :S
  • Takezó
    #519
    csak nekem nem működik tegnap óta?
  • TommyC
    #518
    Hát igen...legalább a szpemek se jönnek rá :l
  • FZoleee
    #517
    Tudom azt, de én körülbelüli dátumot szerettem volna megtudni.
  • Max7
    #516
    Akkor bizonyára tudod hogy akkor ha lessz új vas az sg mailhoz mert ami most van az meghalt!
  • FZoleee
    #515
    Na, sziasztok! A regisztráció mikor lesz lehetséges? Visszaolvastam, mielőtt a szememre vetnétek! :)
  • BiG G
    #514
    gmail rulz, azt kell mondjam... az sgmail már féléve egy vicc... de még annak is rossz :(( az egy dolog h nem lehet regisztrálni, de lassan lép be, lassan csinál bármit, ha egyáltalán csinál, tiltva van rengeteg egyéb online ingyenes levelezőnél (nem küldi és fogadja a leveleket)

    ilyen formában nem is tudom miért él még... vagy helyre kéne tenni (tudom már nincs hozzá support), vagy pedig vmi jobb vasat betenni alá
  • Punker
    #513
    nekem 90%-ban müxik
  • Takezó
    #512
    Ez már kb 2 hónapja így van sajnos:(
  • alph4
    #511
    Másnak sem működik az Sgmail rendesen??
    Nekem már hetek óta szinte majdnem minden órában ezt írja ki:
    MySQL error:
    MySQL error number:
    Script: /
    Date: December 12, 2006, 12:15 pm

    Connection failed.

    És többnyire iszonyat lassan tölt be... :S
    Nem lehetne vmit tenni ellene?
  • Max7
    #510
    A módosítást valósziunüleg engedné csak azt nem hogy másoknak csak úgy elosztogasd! Mert valószinüleg eltennék páran a dolgot nehezebb időkre :) Amúgy vannak már megirt scriptek már csak designerek kellenek hozzá és csokolom! Ezt kéne megpróbálni...
  • Lazarus
    #509
    A legjobb az lenne ha az egész scriptet beraknák a css, php, html topikba és úgy testreszabnánk hogy rá se lehetne ismerni... én benne lennék, de gondolom a szerződés ezt nem teszi lehetővé
  • JoeFromHun
    #508
    Nem lehetne ennek SGMail-nek egy új scriptet feldobni... Mert ez így iszonyat sz@r. Van amikor el sem mennek levelek.
    Szal ez így egy semmi...
    Jó jó ilyenkor jön az a duma, hogy hát ingyenes meg minden. De szerintem ha valami bármennyire is ingyenes... a minimum elvárható dolog az, hogy legalább működjön. Vagy ha nem működik akkor akár le is lehet törölni az egészet mert így nincs értelme.

    Üdv:JOE!
  • Takezó
    #507
    ez egyre tobbszor fordul elo, ejszaka altalaban muxik -.-
  • BiG G
    #506
    nem :(


    Database Error in HiveMail™

    There seems to have been a slight problem with the database.
    Please try again by pressing the refresh button in your browser.
    We apologise for any inconvenience.
    MySQL error:
    MySQL error number:
    Script: /
    Date: October 10, 2006, 5:59 pm

    Connection failed.
  • Punker
    #505
    nektek müxik most?
  • Max7
    #504
    fcourier]Visszaolvasás rulz, büntetőpont rulz![/courier]
  • JaBaRn #503
    Mikor lehet regisztrálni sgmailre? látom most nem aktuális a reg. :)