582


SGmail BÉTA fórum. Részletek az #1 hozzászólásban.



www.sgmail.hu



Szabályok

1.) Postafiók mérete: 100 MByte

2.) @sgmail.hu domain regisztrálható, @sg.hu csak később

3.) Csak webmailen keresztül megy, POP3 elérés egyelőre nem lesz

4.) Ha nem használod a postafiókot, 90 nap múlva törlődik

  • Takezó
    #502
    Lezárult a regisztráció, az sgmail megújulása előtt nem lehet.
  • judit1983
    #501
    Szerintem nem telt el 90 nap az utolsó belépésem óta. És miért nem tudok újraregisztrálni?
  • ivjoe
    #500
    Nem kell visszaolvasni, itt van fennt:

    4.) Ha nem használod a postafiókot, 90 nap múlva törlődik
  • judit1983
    #499
    Sziasztok! Tud valaki vmit arról, hogy miért nem tudok hónapok óta belépni az sgmail-es fiókomba. Kettő is volt, de egyik se működik (Bocsi, nem volt időm visszaolvasni a fórumot)
  • akyyy
    #498
    ehhe, most olvasom hogy sem ujrageleni nemn lehet, sem törölni:(

    várható a közeljövőben hogy lesz újra sgmail?
  • ivjoe
    #497
    Pedig bug report volt róla pár. :CCC
    Többek között ezek:
    #112
    #141
    #387
  • Lazarus
    #496
    Hát ez kurvára nem működik :<
  • Lazarus
    #495
  • ivjoe
    #494
    Mármint átirányításra gondolsz? Mert az sose volt. :C

    Vagyis opció az van, csak nem műxik. :CCC
    Beállítások --> Ált. beáll. --> A levelek automatikus továbbítása
  • Lazarus
    #493
    Tudom hogy nincs pop3 szerver, de a leírásban az szerepel hogy egy megadott pop3 címre át tudja küldeni a leveleket. Működik ez valakinek?

    pop.gmail.com
    port: 995
    user: lazarushun(a)gmail.com
    pass: ***

    Válasz: A megadott szerveradatok helytelenek, nem lehetséges a belépés. Kérem próbálja újra.

    Ne is számítsak rá hogy ez valaha is működni fog?
  • BiG G
    #492
    küldjek egy gmail meghívót? az feltehetően nem fog befuccsolni, elég nagy technikai háttere van, a google :)
  • Láma!
    #491
    nincs net szolgáltatom, kolibol tolom:)
    de köszi a válaszokat.
  • Max7
    #490
    Gyerekek! St nincs és szerintem nem is lessz egy darabig! valószinü hogy a szeptember 1. design váltáson dolgozik ami tolódik!

    1. Az sg mailnak nincs és nem is lessz pop3 elérése
    2. Az sg mail scripjét iró cég befuccsolt tehát nem lessz hozzá frisítés, hibajavítás
    3. A kettes pont miatt nem elhet regisztrálni sem!
    4. Ezekből eredően hülyék lesznek dolgozni vele feleslegesen!

    Hivatalos dolgokra használd a netszolgáltatódtól kapott mail cimet ott legalább reklamálhatsz is hogy benne van a szerződésbe hogy garantáják a mail címet!

    És reménykedjünk hogy az sg mail egy új scriptel újraindul egy jobb jövő érdekében!
  • ScOrpY
    #489
    Hibát vettem észre a beállításoknál az Új levelek beállításai nál:
    Az álnév felülírja a válaszCímet?
  • Láma!
    #488
    ST!

    egy nagyon fontos kérésem lenne. oldasd meg pliz az illetékesekkel hogy egyrészt freemail-es másrészt elte-s e-mail cimekre engedjen küldeni, mert tegnap küldtem egyet eltésre, ma igazolt vissza hogy nem küldte el, és lehet hogy emiatt nem kapom meg az ehavi fizetésem....

    Köszi
  • BiG G
    #487
    fantasztikus, már be sem jön :(
  • Max7
    #486


    olvass vissza! A regisztráció akkor zárult le amikor kiderült hogy nem lessz a scripthez fejlesztés! Nem nyitják meg csak akkor ha lessz egy normális script!

  • Qwerty4
    #485
    nem lehet ugy-e shogysem regisztrálni?
    látom problémák voltak, biztos azért ugy-e?
    mikor indul be egy normális sgmail?
  • shad0w
    #484
    Hát frímélre sztem tuti nem tudsz levelet küldeni. Legalábbis már jóideje nem lehet... például...
  • Nex
    #483
    eddig nekem meg semmi gondom nem volt(remelem nem is lesz)pedig minden nap hasznalom
  • Takezó
    #482
    okés, lesz még jó, és ha igen, mikor az SGMail, mert eddig is munkaügyi ládának tartottam, váltsak v ne?
  • artschi
    #481
    érdekes módon az újonnan érkezett levelek a Törölt levelek mappában vannak... hogy kerülnek oda? Miért nem a Beérkezett levelek között vannak?
  • shad0w
    #480
    Hát én eddig is csak másodlagos címként használtam az sgmailt, de most, hogy nem tudok freemailes címre üzenetet küldeni már erre is alkalmatlanná vált :S
    Sajnálom mert tetszett maga a kezelőfelület meg az egész, de ez azért elég gáz, remélem sikerült ezt valahogy megoldani :S
  • artschiatwork
    #479
    nálam fordítva van pont, én nem kapok leveleket, csak küldeni tudok :(((
  • selyem
    #478
    jötem ujra nyavalyogni, hátha St benéz ide. kapni kapok leveleket, de küldeni nem tudok (legalábis ahova probáltam eddig).
    ne is számitsunk rá hogy jo lesz ezel a szoftverel? egyáltalán az a baja? illetve hogy áltok a program keresésvel?
    de mintha halotam volna hogy szeptembere megváltozik az sg (uj dizing,stb.) szoval akkora lesz az sgmail 100% os?

  • Láma!
    #477
    lehet már ujra regelni?
  • artschi
    #476
    még mindig semmi help? :(
  • artschi
    #475
    ahamm... és pl. hírlevél? Ide van kérve az xpress-es és netpiac-os hírlevél, egyik sem jött meg, pedig mindkettő heti hírlevél...
  • Punker
    #474
    nekem jött ma 3 spam
  • artschi
    #473
    Csak nálam van az, hogy nem kapok leveleket? Tegnap küldtem próbaként egyet az sgmail-re és még mindig nem jött meg a levél... :(
  • Takezó
    #472
    :c
  • selyem
    #471
    tényleg jo volna megoldani a kimenő levelek kérdését. freemail,vipmail, chello ra (vipben nem vagyok biztos) mennetek volna de hibaüzenetet kaptam vissza.
    vagy már ne is számitsunk rá hogy jo lesz ezel a szoftverel?
    nekkem anyira nem égető ez a kérdés. de azért jo volna.
  • Takezó
    #470
    :| mikor lehet már küldeni fríméles címre?:\ nagyon gáz:\
  • St
    #469
    felkerült egy feketelistára valamiért, már kértem a megszűntetését, pár óra amíg leveszik
  • alph4
    #468
    Az miért van hogy az összes freemailre küldött levelet visszadobja?
  • Max7
    #467
    eltünt az sgmailos accountom :S kb 1-1,5 hónapig nem léphettem be ahogy visszaolvastam nem találtam rá semmien indokot és a 90 napos időhatárt sem léptem túl! valaki tud nekem segíteni? előre is köszönöm!
  • Láma!
    #466
    müxik,htx
  • Guer
    #465
    sajna... :(
    pedig nekemis nagyon fontos lenne....
  • alph4
    #464
    Még mindíg nem jó
  • Láma!
    #463
    ok,köszi fontos lenne. a melom mulik rajta.