582


SGmail BÉTA fórum. Részletek az #1 hozzászólásban.



www.sgmail.hu



Szabályok

1.) Postafiók mérete: 100 MByte

2.) @sgmail.hu domain regisztrálható, @sg.hu csak később

3.) Csak webmailen keresztül megy, POP3 elérés egyelőre nem lesz

4.) Ha nem használod a postafiókot, 90 nap múlva törlődik

  • TommyC
    #582
    imádkozzunk válaszért -.-
  • Torry
    #581
    Nekem meg úgy néz ki, hogy törlődött a postafiókom, viszont xbox live-os accountomat oda regeltem és most elfelejtettem a jelszót. Jelszóemlékeztető meg ugye oda megy.
    Létezik megoldás?
  • TommyC
    #580
    -.-
  • TommyC
    #579
    Sziasztok, azt kérdezném, hogy a régi SGMAILes leveleket nem tudom visszaszerezni valahonnan? Nagyon nagyon fontos lenne.
    Onnantól h a másik szerveren lehetett belépni a fiókba, már nem voltak meg a régi levelek, és nagyon kéne!

    Köszi, Tomi
  • JoeFromHun
    #578
    Valaki PLS segítsen már nekem aki esetleg közel űl a tűzhöz... mert nagy bajban vagyok ... az sgmail.es fiókomba megy vagyis menne egy csomó levél és hozzám nem érkeznek meg pedig beállítottam az átirányítást.. ez így nagyon nem FER dolog .. ez kb. olyan mintha a postás kidobná a leveleidet a kukába.
    Miért kell ezt csinálni.?? Vagy kinek írjak nekem ez kőkeményen fontos!
  • akyyy
    #577
    na írtam emailt mediacenternek, remélem segítenek:S
  • akyyy
    #576
    észrevettem hogyx í youtube még az sgmail volt megadva. megoldható hogy átirányitjuk egy másik email cimemre?
  • JoeFromHun
    #575
    Nekem sem írányítódnak át a leveleim. Van közötte egy két elég fontos is ami az sg-s címre érkezik.
    Nekem amikor ki volt írva akkor azt írta,hogy sikeres volt az átirányítás.
    Lesz még ebből valami vagy felejtős?
    Valaki légyszi..! Vagy kinek írjak ez ügyben?

    Köszi előre is!

    Üdv:JoE
  • Takezó
    #574
    Kérdés: én múltkor irányítottam még át, de akkor hibaüzenetet írt ki... valaki meg tudná mondani, hogy az sikeres volt-e, vagy buktam? Utóbbi esetben lehet még valamit kezdeni a dologgal?
  • Hmuda
    #573
    Gondban vagyok. Totál kiment a fejemből a szolgáltatás felfüggesztése és elfelejtettem átirányítani a leveleimet. Egy bennfentes meg tudná oldani, hogy egy megadott címre átirányítja a leveleimet? Nagyon megköszönném. :)
  • NEOreg3
    #572
    Azt írta ki sikerült átirányítanom egy másik címre a leveleket, ma ellenőriztem, hogy tényleg működött-e, de nem irányított tovább egyetlen levelet sem, amit kaptam. Most akkor csak március 1.-től fog ez a működni?
  • Punker
    #571
    beírod az új mail címet stb, elküldöd és felül 3 hiba üzenet jelenik meg.
  • St
    #570
    szétfagy? hogyhogy?
  • Takezó
    #569
    ez tényleg kár, ez volt az elsődleges ímélcímem:S
  • Punker
    #568
    nem vagy vele egyedül.....
  • prezi
    #567
    jah és persze az átirányításnál szétfagy a lap..
  • prezi
    #566
    nah ez fasza, kismillió helyre regeltem ezt a mailcímet :\
  • Punker
    #565
    miért szűnik meg?
  • Carti19
    #564
    Mert már mail.t-online.hu a címe a kimenőnek!
  • FiReBoY
    #563
    Kapni kapok én is leveleket, csak küldeni nem tudok.
  • Punker
    #562
    én ma is kaptam rá többet.
  • akyyy
    #561
    totál megszünt sajnos
  • FiReBoY
    #560
    Hello!
    Olyan problémám lenne, hogy egész eddig tudtam kifelé levelet írni, most egész egyszerűen nem tudok. Végigpróbálgattam már mindent, de semmi. T-online-os vagyok, smtp-nek smtp.t-online.hu van megadva, eddig jó volt. Van valakinek valami ötlete?
  • akyyy
    #559
    még mindig fontos lenne ha lehetne jelszót változtatni:( írtama mediacenter ügyfélszolgálatára, remélem tudnka segíteni:S
  • akyyy
    #558
    jelszót vhogy meg lehetne változtatni?

    vagy nem tud valaki egy oylan megoldást, hogy csk egy bizonyos címről küldje tovább egy másik emailre a leveleket?
  • prezi
    #557
    webes felület megy, hála az égnek.........
  • prezi
    #556
    dejo.... nah mind1 feladom... ennyi volt. gratz
  • prezi
    #555
    legnagyobb örömömre ezzel sem működik.... port ? egyéb más beállítás nincs ?
  • St
    #554
    mindenkinek megy, pop3.mediacenter.hu a host
  • prezi
    #553
    semmi fejlemény ? mert még mindig nem működik... pop3.sgmail.hu nem megy :|
  • misi9
    #552
    Nem tudjátok, van rá lehetőség, hogy a régi sgmail-es leveleimet átmentsem pl. a freemail címemre?
  • shad0w
    #551
    lol, nem néztem, sry :) a lényegen nem változtat, sőt, akkor most pláne mindenki regeljen inkább oda :)
  • Sadist
    #550
    GMailen pár napja nyitott regelés van.
  • shad0w
    #549
    sztem váltsatok postafiókot... bár az elveszett levelek problémáját ez sem oldja meg, de ha pl gmailt használtok akkor a későbbiekben valszeg nem lesz ilyen gondotok. meg másmilyen sem, nekem legalábbis eddig nem volt. amúgy mivel én is szoptam az sgmaillel felajánlom h bárkinek küldök meghívót gmailre, ha esetleg vki nem tudna szerezni. további jót!
  • prezi
    #548
    szerinted azért kárdezem mégegyszer mert működik ? ...
  • Láma!
    #547
    én sem kaptam levelet már 2007.01.26. óta,ami egy kicsit azért furcsa, mert már csak spamnek is jönnie kellett volna...:o
    meg énis küldtem magamnak.
  • St
    #546
    ha valaki nem tud bejelentkezni, küldjön nekem privit az azonosítójával, jelszavával. lehet, hogy nem lett minden postafiók létrehozva. többségnek működik ahogy nézem.
  • Max7
    #545
    punker már írt olvass vissza
  • prezi
    #544
    talán azért szenvedünk vele mert fontos az account meg a tartalma is !
    de valaki leírhatna legalább egy működő progit vagy configot, nekem mind1 csak használni tudjam :|
  • ivjoe
    #543
    Nem tudom, miért szenvedtek vele, sztem nem éri meg. :CCC