26
  • Riddick
    #26
    Duma az egész...a biró is képben lesz ,hogy ilyen hülyeségért ,max csak valami felfüggesztetett adnak,vagy csak megrovást! Egy 15 éves kölyök röl van... a jó kamerás cuccokat úgyis a gépész csinálja!
  • kukac78
    #25
    Én nem azt ítélném el aki megszavazta, hanem azt, aki lefizette hogy megszavazza...
  • Hegyikecske
    #24
    Hát ez télleg LOL, de hogy lehet vki olyan pancser h. elkapják? Pláne egy ilyen filmen... Szánalmas az egész...
  • zolapapa
    #23
    Azt a balfa**t kéne 2-8 évre ítélni ,aki megszavazta ezt a törvényt....
  • BomBa
    #22
    "Jónapot kívánok! Péter vagyok, 18 éves, 3 éve ülök börtönbe azért, mert egy moziban felvettem videókamerával egy filmet és még valószínűleg 5 évig itt leszek. A bíróság szerintem a filmgyártó cégnek 6 millió forint kárt okoztam, ezért lehet, hogy még plusz két évet fogok itt ülni. Legjobb barátom Sanyi, aki 1 évet kapott mert 18 nőt megerőszakolt, már csak fél éve van hátra, de javuló magatartása miatt valószínűleg holnap elengedik. Amúgy én voltam a legjobb tanuló az osztályba, föltaláltam a vízzel működő kocsit, de ez mit számít, ha az ASVA végre rajtakap valakit egy kamerával."
    Ez lesz 3 év múlva majd a Fókuszban szerintem. Amúgy röhejes ez a szöveg "megvizsgáljuk milyen KÁRT okozott" "8 évnyi börtönt is kaphat" hát szóval, nem is tudom mit mondjak. Esküszöm már nem vagyok mérges, egyszerűen sírnom kell az ilyenektől.
  • Farseer
    #21
    Bravó.. tapsoljuk meg a szerveket, hogy sikerült elfogniuk 1 db kamerás kalózmásolót..
    bár ide inkább az kivánkozik, hogy no comment, meg hogy minek is, meg hogy legközelebb az lesz a hír hogy mo európa kalózközpontja, meg hasonló alibi hülyeségek..
  • fapapi
    #20
    na ezt a szoveget jol megfogalmaztam
  • fapapi
    #19
    Nevetseges "Keszthelyen 100-al járnak az Audi A6-okkal "
    Vagy 3 naponta latok egy balesetet a gyorshajtok miatt a fenéki úton de ezt nem keresik egy hulye szaros kojokre meg ravarnanak 8 evet!!!
    Szutrad volna le a jegyszedot baszkim akor 1.5 ev mulva ki is engednek.

    Mit feltik ezeket a szar filmeket ??????
    Ha valaki mozi örült ugy is ott nezi meg aki meg!
    kivancsi lennek mit tennenek ha a szat megasztart digitalizalnam be es kiközölnem ingyen a netre?

    Rohadjanak meg!
    jol felhuztam magam hurra
  • smv
    #18
    No comment... Lassan ha többször megnézek a moziba 1 filmet, azért is elvisznek...
  • Frank99
    #17
    hát, van igazságod ASWA-AVA-AVO....
  • dez
    #16
    Azért ez már egy "kicsit" sok... Még ha egy amerikai moziban történt volna a világpremieren...! De amikor már rég letölthető...!? Elképesztő. Bemegy egy 15 éves srác, felveszi, hogy otthon is megnézhesse, vagy max. néhányan lemásolják a VHS videokazettát (a profi kalóz-terjesztőknek már rég megvan jobb minőségben, kell is nekik ez), erre rádobnak több évet!? És a továbbiakban papíron már igazi bűnöző.
    Vajon miért asszociálok az ÁVÓ-ra, amikor meghallom, hogy ASVA?
  • Csaba
    #15
    Ha 15 éves, akkor fiatalkorú, már nem kiskorú, tehát büntethető.
    Más kérdés, hogy mi a fenét akart egy gagyi felvétellel kezdeni, amiben benne van a nézők röhögése, köhögése stb... A minősége gyakorlatilag egyenlő a nullával... És ez bűncselekménynek számít? Komolyan mondom, ha ingyen adnák az ilyen "kópiát", akkor sem kellene, annyira igénytelen...
    Max. figyelmeztetést adnék az öcsinek, mert a cselekménye nagyon enyhe...
  • pemga
    #14
    Egyébként ha jól értelmezem, akkor:

    1. kiskorú
    2. nem magyar állampolgár (pl. magyar igazolvánnyal vajon milyen felelősséget vállalhatott magára)

    Szóval ez leginkább elrettentés jellegű cikk, a fickó remélhetőleg valami ejnye-bejnyével megússza. Hacsak nem akarnak belőle valami nemzetközi botrányt eszkalálni, tudjátok a statuálás a lényeg /A tanú/
  • valaé valaé ná
    #13
    Nem egészen értem mit tehettek volna a rendőrök ebben az esetben, ha már kihívták őket.
    Ezeket a felvételeket, meg már 30 éve ids büntette a törvény. Ha bebubkás van, akkor vállalni kell a következményeket. Ciki, de ez van.
  • Frank99
    #12
    ez hihetetlen.

    az Alsópáhoki út tele van kurvákkal, a stricik, pénzbehajtók, kábszer dealerek Keszthelyen 100-al járnak az Audi A6-okkal éjjel, gyilkosok az országban szabadlábon, egy szerencsétlen meg a moziban kamerázik, és be akarják csukni???

    először talán bizonyítani kellene, hogy pénzt akart keresni vele, akkor talán támadható lenne.
    Ajánlom, hogy egy jó ügyvédet keressen a srác, mert a vádak nem fognak megállni már az első tárgyaláson sem.
    Én ezer éve nem járok moziba (mert keszthelyen NINCS mozi) ki van írva, hogy nem lehet filmet rögzíteni? csak úgy érdekel...

    a magyar rendőrség újra CSÚCSFORMÁBAN!!!!
    ÜBER ALLES!
  • SoDI---
    #11
    2-8 év ngy pénzbüntetéssel móka, miután 1 év után kiengednek gyilkos hajlamú, többszörös erőszaktevőket. :)
  • SoDI---
    #10
    Tudjátok, mi a vicces?
    Kapásból be tudnék linkelni egy smsWEB-es helyet, ahonnan az eredeti DVD-t (nem kamerás minőség) le lehet tölteni.
    Ha egyszer Amerikában már megjelent DVD-t, ergo letölthető a netről, akkor hogy lehet valaki akkor barom, hogy pont azt próbálja lekamerázni?
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ!
  • Bandee1987
    #9
    vagy egyszerűen egy diktafont, azzal felvenni a magyar hangot,és hozzávágni egy amcsi dvd-riphez...(bár nem vmi túl jó megoldás ez se)
  • Razide
    #8
    Hehe, nem kell szinkronos filmet nézni. Nem elég az eredeti angol nyelvű változat esetleg magyar felirattal? Akkor max. az amcsik vinnék vásárra a bőrüket, s nem kéne nyelvi mutációnként kockáztatva tovább növelni a lebukás esélyét.
  • myke
    #7
    de nemigaz hogy a pasi nem vette észre hogy lebukott.Egyből meg kellett volna semmisítenie a felvett művet(pl kettétöri a kazettát),aztán azt mondja hogy csak bevitt egy kamerát,de nem filmezett semmit,és véletlenül volt nála egy kettétört kazetta
  • pemga
    #6
    Azt mondod azért kevesebbet lehet kapna? :). És ezt közölték a jegyszedőkkel is? :)).
  • Gabor_(HSF)
    #5
    Inkább ütötte volna agyon a jegyszedőt és akkor már lenne miért ülnie
  • pemga
    #4
    Az ASVA instrukciói alapján a Cinema City vezetése üzemelési és biztonságtechnikai tréninget tartott a mozi dolgozói számára..
    Na, ez vajon mit jelenthet? El tudom képzelni, ahogy gyakorolják :).
  • Barni
    #3
    hát ja, szerintem is
  • kukac78
    #2
    Ezt bírom... Megfélemlítés minden mennyiségben az ASVA részéről...
    Közben, meg aki erőszakos bűncselekményért börtönbe kerül, 1.5 év múlva kiszabadul feltételesen és folytatja a bűnözést, mint ha semmi se történt volna...

    Ebből látszik, hogy kik alkotják a törvényeket... Amiből sok pénzük van, azt foggal-körömmel védik... Ennyi erővel vissza lehetne állítani a halálbüntetést is... Aki embert öl, ne végezze másképp Ő sem... Ehelyett bedugják 5-6 évre, és pár év elteltével jó magaviselet miatt szabadul...
    Egy ember élete hol ér fel bármilyen szir-szar filmel...
    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy kissé nagy büntetés 2-8 év börtön ilyen cselekedetekért...
  • tomo
    #1
    aze varjuk meg az iteletet....