833
Harry Potter And The Goblet Of Fire game
  • petikemény
    #713
    Nem tod hol lehet állitani a grafikán?
  • mama2
    #712
    Tom nem ide tartozik, de megtudjátok nekem mondani hogy a Harry 5 játékot magyar szinkronnal hol lehet letölteni? Kösz.
  • petikemény
    #711
    Ja és nem tudjátok hol lehet a grafikán állitani?
  • petikemény
    #710
    Hy ki tudja honnan lehet letölteni PlayStation 2-re ??
  • Beltazorr
    #709
    Csillag, itta segítség!A Fürdőben végig mész egyenesen, és akkor meglátod a pajzsot, igaz!?Na, akkor tovább kell menned egyenesen,a sziklafal mentén!Otta kerek részen elmész balra, kinyirsz mindent, amit eléd rak(tűz szalamandra)!Amikor az út végére érsz,akkor a bal felső sarokhoz menj oda és tartsd lenyomva a "c"-t!Ekkor jönnek a többiek segíteni és a tojás a fürdőben landol!Innen már csak spuri vissza, de mindent visszarak, a dögöktől kezdve, a gőzköpőkig mindent!Remélem segítettem!
  • howard13
    #708
    Ő a 4.-ről beszél...
  • Tibbee
    #707
    //5. game//

    Csillag: Ott jársz, hogy nem enged be Bimba a terembe, mert kér tőled egy esszét, vagy már tovább?

    Nekem az lenne a problémám, hogy mikor gyűjteni kell a DS tagokat, akkor Hannah esetében mit kell csinálni, mert valami titkos....-ról beszél, de nem tudom mit tegyek.
    Meg Deannek hol vannak a cuccai?
  • csillag33
    #706
    hello. Ha valaki tud, kérem segítsen!!!
    A Prefektusi fürdőhöz megvan mind a három pajzs de ne nem tudok tovább jutni a Herbology-ra. És a tojást se tudom, hogy kapom meg. Kell még egy pajzs? Mert már csak olyan találtam, amihez kell a növényes bűbáj.De azt meg csak a Herbology-n tudom megtanulni!!!
    Légyszi segítsetek!!!!!
    Köszi! csillag.
  • howard13
    #705
    állítólag dobták az összes eddigi tartalmat, és újra alkották a világát...
  • manutdzoli
    #704
    Remélem hasonló lesz mint a 3.-ik rész!Kíváncsi vagyok a magyar szinkronra!
  • howard13
    #703
    remélem nem olyan undorítoan rossz, mint az előző
  • tomas10
    #702
    igen és egy hét múlva jelenik mey
  • LPKENJI
    #701
    lesz a 5-ben magyar szinkron????
  • tomas10
    #700
    hát ja de most a legújabbat várom magyar szimkronnal bizos nagyon állat lesz
  • manutdzoli
    #699
    a 3.-ik része ezerszer jobb volt mi ez!
  • mazsola19
    #698
    sziasztok!
    telepítéskor kiirja hogy speech.big fájl hibás van vmi ötletetek rá hogy mit csináljak?
    e-mail:[email protected]
    köszi
  • tomas10
    #697
    én tudok egyet de különféle torrent oldalakról le lehet tölteni
  • SrAta
    #696
    csőtök v.ki írjon 1 linket hogy honnan lehet leszedni a játékhoz a crackot vagy pls dobja át e-mailba
    Mail címem: [email protected]
    THX
  • mt91
    #695
    Nekem lenne egy kérdésem...
    Ebben a játékban lehet állítani a Controlst?És ha lehet akkor hogyan lehet?
  • 50cent911
    #694
    nincs még kész hozzá a magyarosítás?
  • Ross
    #693
    Üdvözletem.
    Mint másoknak is itt előttem, nekem is a speech.big fájllal akadt problémám. Nekem is azt írta ki, hogy a fájl sérült. De láttam, hogy itt sikeresen segítettetek már másoknak egy crackkel.
    Próbáltam magamtól is ráakadni, de ez nem sikerült. Esetleg meg tudnátok osztani velem is? Szeretnék már játszani vele, de a telepítés közben mindig kiírja, hogy a speech.big fájl sérült. Vagy a cracket, vagy a megoldást ha valaki e-mailben el tudná valaki küldeni, azt megköszönném.
    [email protected]
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Weewcy
    #692
    hát...nem is játszottam mostanában XD
  • cseri001
    #691
    nem is :)
    hogy haladsz?
  • Weewcy
    #690
    meghaltatok, látom:D
  • Weewcy
    #689
    na megvan az a pajzs, ami a herbology-n van. de egy még mindig kell...:S
  • Weewcy
    #688
    már mindent végigjártam. a fürdősben biztos nincs. a herbology-n az az egy, és a többin sincs, azt hiszem, hanem a második próbát kéne úgy megcsinálni.. de arra képtelen vagyok. csak ezüstöt értem el.
  • Weewcy
    #687
    de van, csak nem szoktam nagyon. ugyanis fogalmam sincs honnan szerezzek még pajzsot
  • cseri001
    #686
    már nincs is időd játszani, ugye? szegény...
  • Weewcy
    #685
    és zeneiskolába is megyek már, mert meggyógyultam^^
  • Weewcy
    #684
    de, ma már van:D
  • cseri001
    #683
    ma sincs még suli, te mázlista?!
  • Weewcy
    #682
    ok, köszi!
  • cseri001
    #681
    ja, a tavas tényleg kicsit nehéz... majdnem begörcsölt a bal kezem :))
    jinx-elj mint állat, meg szedd össze a babokat.
  • cseri001
    #680
    a herbologyn tovább kell menned, majd csak aztán tudod összeszedni azt a pajzsot, ahol a könyvet találtad. szóval menj vissza az üvegházakhoz (ott is van két vagy három pajzs), ott is vannak pajzsok. miután onnan mindent összeszedtél, már az is "elérhető" lesz (majd egy üsttel kell kirobbantani a falat ahhoz, hogy le tudj menni a levél-lépcsőn).
  • Weewcy
    #679
    még két pajzsról tudok. arról, ami a herbology-n van, ott ahol megtanultam a herbivicust, meg a 2. próba arany szintjén, mert eddig csak ezüstöt tudtam elérni. hogy lehet összeszedni a herbivicu-osat? a másikon még próbálkozom. de ezt nem tudom, mert rákell mászni valahogy a növényre, hogy kitudjam nyitni őket.
  • Weewcy
    #678
    na már csak egyről. ahol van az a baglyos könyvtartó, amin volt a herbivicus! annál a toronynál, ott Dél felé vezet le egy növény, annak a végén van a pajzs. de nem tudok rámenni. erről tudok, meg gondolom a tavas próba többi eredményéről. de nem tudok jobbat elérni..:Saz elsőt könnyen megcsináltam gold-ra, de ezt...
  • Weewcy
    #677
    szerintem már nincsen több pajzs, ugyanis csak erről a kettőről tudok.
  • Weewcy
    #676
    még 2 pajzs kell. egyet tudok ott, ahol összeszedtem a herbivicus-t, csak nem tudok belemenni, mert vannak oott ilyen növények, de nem tudom hol mentem oda. meg van még egy azon a pályán, csak az ott felfelé, és azoknál az üvegházaknál, ott pedig egy lenti üvegház teraszán. vagy honnan szedjek méég..? XD
  • Weewcy
    #675
    attól még van hozzá kézikönyv
  • LPKENJI
    #674
    nincs+
    nekem mondjuk a játék ps-re van meg:P