2320
  • acegirl
    #2160
    a 2. Felicitas-os videó jobb, ez a James Blunt zene nagyon nem jön be :D

    a zenék meg még engem is mindig érdekelnének :$
    meg még volt neki egy száma, amit régebben találtam, de nem jut eszembe a címe :)
  • spongyácska
    #2159
    Honnan lehetne letölteni a főcím zenét? Jó lenne csengőhangnak.
  • Breki33
    #2158
    Úgy nézem manyoka17 szinte az összes részt felrakta

    pl itt van a Hart a hős
    klikk
  • Breki33
    #2157
    Felicitas Woll - 4rth season Berlin Berlin videos

    http://de.youtube.com/watch?v=CEwySIXW0Eg&feature=related
  • Breki33
    #2156
    Felicitas Woll - You're beautiful - James Blunt

    http://de.youtube.com/watch?v=3Sk20mA1u78
  • Breki33
    #2155
    akivel a parkban a tó körül sétáltak?

    na majd kiderül
    kezd végre jó társaság kialakulni erre két rész van vissza grrrrrr

    Bár van még a Stuttgart Stuttgart is
  • spongyácska
    #2154
    Az imdb-n utánanéztem az Yvonne-nak, szerintem a Sven régebbi nője volt. A 4 évad alatt 4 részben szerepel.
  • spongyácska
    #2153
    Bocsi, hülyeséget írtam!!!!!!
    Silvia volt a felesége.
  • spongyácska
    #2152
    "Egy kicsit előre néztem, csak tudnám ki az a Yvonne aki a holnapi részben szerepel"
    Sven volt felesége, nem?????
  • Breki33
    #2151
    Mai tartalom::

    Yvonne jóvoltából Lolle és Sven egy romantikus tengerparti kunyhóba találják magukat a hosszú hétvégére. Vibrál köztük a levegő, de végül még sem ők csalják meg Verót. Váratlanul megérkezik ugyanis Hart és Yvonne is. A gyereknevelés és ellátás feladataiba belerokkant Hart kapcsolata Sarah-val az utóbbi hónapokban elég viharos, és a komoly apa egy kis baráti megértésért utazik Sven és Lolle után. Ám a kunyhóban igazán Yvone érti csak meg a magányos fiút.
  • Breki33
    #2150
    sztem csak álmodtátok a tegnapi részt

    azért kiváncsi lettem volna, hogy más is úgy nézett-e mikor lezuhant a lépcsőn
  • spongyácska
    #2149
    Sziasztok!
    Nekem se tetszett a tegnapi rész. Baromság volt ez az egyik világ másik világ. Azonkívül a Sven-t megölni.... Nem szép dolog. :)
  • Breki33
    #2148
    Köszi a tartalmat ahogy ordítozik megnézném P
  • Breki33
    #2147
    Nekem tetszett, bár volt benne egy két logikai fricska.

    Meg ugye tudtam mi lesz a következő részben ezért nem értettem mi történik.
    Először azt hittem isten jelenik meg. Az tényleg fura, hogy em látja a kamerákat ez kb olyan mint győzike show-ban ami ugye nem megrendezett de ahová érkezik ottis kamera van.........


    Viszont sztem jobb úgy gondolni erre, hogy Lolle csak álmodta a dolgot.
    Jobb szeretem a feelingbe hangulatba beleélni magam
    Kár, hogy már csak két rész van vissza
  • Kexo87
    #2146
    Amúgy ez a mai rész nekem sem tetszett! Én meg értem, hogy a stáb egy része is szerette volna magát feltüntetni a sorozatban, meg, örültem, hogy Lolle ismét énekelt, és ennek a résznek is meg volt a maga kis tanulsága, de ezt a Dallas-paródiát nem kellett volna ellőni.
    Számomra valahol itt vált hiteltelenné a sorozat. "Egyik világból", a "másik világba" lépked Lolle meg az író is...?!
    Persze lehet azt mondani, hogy biztos valami mögöttes jelentéstartalommal bír ez a rész, vagy csak szimlán el akarták lőni ezt a "Bobby feltámad" poént, de így utólag szívesen kihagytam volna ezt a mai epizódot.
    Breki, Neked hogy tetszett?
  • Kexo87
    #2145
    Az előző rész első 20 perce részletesen: a baba nyűgös, ezért Hart babakocsiba teszi és sétálni indulnak. Egy kapualjban két álarcos férfi megtámad egy idős nőt, ekkor Hart épp beveri a fejét, és dühében hangosan ordítozik és erre a támadók megijednek és elfutnak. A nő Hartot tekinti megmtentőjének, cseresznyetortád csinál neki, fotóst hív hozzá..., aztán útnak indul a Hart, a hős pletyka...
  • acegirl
    #2144
    hát nekem a mai rész nem nagyon jött be :S
    de lehet csak én vagyok így vele :)

    remélem az utolsó 2 jó lesz :) :(
  • Breki33
    #2143
    Egy kicsit előre néztem, csak tudnám ki az a Yvonne aki a holnapi részben szerepel
  • Breki33
    #2142
    Mai rész tartalma

    Az epizód ismertetése: Sven és párja már a finisben vannak az esküvői előkészületekben. Lolle felpróbálja Vero esküvői ruháját, ám balszerencséjükre eközben megérkezik Sven. Vero babonás, tehát nem szeretné, ha vőlegénye látná a ruhát, ezért Lolle a tetőre menekül. A kíváncsi Sven is követi a lányt, de e lépcsőn felbukik Hart sörösládájában. Ennek a csúnya esésnek később tragikus következményei lesznek.
  • Breki33
    #2141
    pont eszembe jutott, hogy jó lett volna leírni, de akkor már meglett köszi

    Az első húsz percet családi program miatt nem láttam azt el tudná valaki mesélni ennél részletesebben?
  • Kexo87
    #2140
    Mivel még nem kerül fel, ezért kiírom :)
    Mai epizód: Hartot egy félreértésből fakadóan hősnek kiáltják ki. Mivel Sarah ezért felnéz rá, Hart nem tiltakozik a hamis beállítás miatt. Sőt! Miután kiderül, hogy így munkát is tud szerezni Sarah-nak, még egy országos kampányt is elvállal. Ám minden jónak vége szakad egyszer, és minél magasabbra emelkedik az ember, annál nagyobbat lehet zuhanni. Lolle anyja Berlinbe jön, és kíváncsi rá, hogy megy lánya üzlete. Lolle, aki ismeri a mamáját és vágyik az elismerésére, azt hazudja, hogy sikeres az üzlet, és hogy ezt bebizonyítsa, tovább hazudozik...
  • acegirl
    #2139
    ohh, hiányoltatok? :P:D
    asszem ma nem tom megnézni :(
    mert sznapot ünneplünk :D:D
  • Breki33
    #2138
    Mai epizód

    Lollét szorongatja az adóhivatal, mert Lenny meggondolatlanul és hanyagul intézi a bolt ügyeit. A lány sokáig tipródik az egyetlen ésszerű lépésen, hogy kirúgja a lusta fiút. Mikor megteszi, mégis rosszul érzi magát, annak ellenére, hogy Mr. Tökéletes Eladót sikerül felvennie Lenny helyett. Vero attól teszi függővé Svennel kötendő házasságát, hogy Silvia, Sven volt felesége is boldog legyen. Ezért elhatározza, hogy segít Silviának a megfelelő pár keresésében, ami eleinte lehetetlen feladatnak látszik...
  • Breki33
    #2137
    de nem úgy hogy küldesz hanem hogy utánvéttel fizeted a szállítást meg a DVD-t ha nem tudjuk személyesen
  • Breki33
    #2136
    ja nem

    te merrefelé lax?

    amúgy vszínű igewn ha megtalálom
  • Breki33
    #2135
    nem veled beszéltem privátban?
  • Kexo87
    #2134
    Breki! Azt a 7 részt az elős évadból, ki tudnád nekem írni, ha küldök 1 vagy 2 dvd-t?
  • Breki33
    #2133
    Igen ez korábban volt, magyarországon egyszerre 2 részt adnak le
  • skaj88
    #2132
    Illetve még az EinsFestival csatornán vasárnap délután.
  • skaj88
    #2131
    Sziasztok!
    spongyácska: nálunk jól mennek a részek, ugyanis Németországban 25 percesek az epizódok és nálunk a kettőből csinálnak egyet. :)Egyébként a német ARD (Das Erste, ha valakinek így ismerős) adón most is megy az ismétlés keddtől péntekig 18:50-kor.
  • spongyácska
    #2130
    Az imdb szerint a IV évad is 20 részből áll, nem értem miért csak a felét adják le....
  • Breki33
    #2129
    Már pont hiányoltunk :-)
  • acegirl
    #2128
    végre megint van, ezaazzz :)
    megpróbálom nem kihagyni a részeket :D

    amúgy azt tudja valaki, h Mo.-n megjelent-e már dvd-n? :$
  • Breki33
    #2127
  • Breki33
    #2126
  • Breki33
    #2125
  • Breki33
    #2124
  • Breki33
    #2123
  • Breki33
    #2122
    EZt csak az nézze meg akik kiváncsi hogy mi fog történni a 10 részben



    klikk
  • Breki33
    #2121
    Nekem mint már korábban írtam az első sorozatból van meg kb 7 rész

    Kivéve amit a kedves tv egyszerűen nem adott le.

    Újabban nem veszem mert a dvd felvevőm elég rapszódikus mostanság van, hogy hiába állítom be nem vesz fel semmit vagy amit felvesz se jó.

    Pedig a mai rész engem is érdekelne mivel balcsira megyünk, de remélem ott meg tudom nézni.