2320
  • Breki33
    #836
    ÉN otthon edzem

    Meg majd remélem a tengerparton.
  • Gorvik #835
  • Gorvik #834
    Jó neked. Végre nem dolgozom, elkezdenék sportolni (leginkább futni), erre jön ez a szar idő.
    Megincsak Murphy...
  • Breki33
    #833
    nemsok zsír van rajtam :-)
  • Breki33
    #832
    Azt már nem

    én minden nap edzem
  • Gorvik #831
    Felhízlalunk :D
    [elbujik az asztal alá, mert fél hogy megverik]
  • Gorvik #830
    Majd a Wstendbe kiülünk

    Hívjuk meg Felicitast. :P
  • Breki33
    #829
    Ja és Hájfejet is meg kell találnunk.

  • Breki33
    #828
    Kéne már ide egy németül jól értő ember P
  • Breki33
    #827
    sztewm promóciós lehet mivel a háttérben a film diszletei vannak, viszont a háttérdolgokat is mutatják
  • Breki33
    #826
    nanehűbelebelázskodj

    Kikell írni egy vállogatást P
  • Gorvik #825
    passz
  • Gorvik #824
    Oké.
    Csajokat tudok szerezni

    Márcsak egy történet kell, aztán mehet :D
  • Breki33
    #823
    DE még mindig nem mondtatok véleményt arról hogy mi az a jelenet ahol két Lolle találkozik
  • Breki33
    #822
    bocsánat nem gondoltam hogy zavarba hozlak

    hanyagolom igenis
  • Breki33
    #821
    Én lennék SVen te Alex

    Márcsak egy hart kéne

    MEg persze a csajok P
  • Membrah
    #820
    oh..akkor köszönöm...
    de ne hozz zavarba...
    ezt a témát hanyagoljuk...
    inkább gyorsan vissza a Berlin,Berlin felé...
  • Gorvik #819
    Budapest, Budapest
    Nem is lenne rossz. Elkélne már egy jó kis magyar sorozat, mert a maiak talán egy kivételével... inkább nem is mondom :(
  • Gorvik #818
    Asszem ez a szám még nem volt belinkelve. RealPlayer szükséges hozzá.

    Ha véletlen nem Fel lenne, ne kövezzetek meg, csak sajnos még nem tudom azonosítani a hangját biztosan.
  • Breki33
    #817
    gondoltam
  • Breki33
    #816
    külsőleg gondolkam kisasszonka P

    Ja direkt ilyen képeket raktam fel, egy "kedves" hölgytöl megis kaptam, hogy buzi vagyok-e

    Nah mindegy :-)
    Fő hogy életben jobb az emberfia

    Nekem tetszik a képed, igaz én férfiszemmel nézem.
    És én pont az ilyen tipusú lányokat szeretem akik nem cicababák úgymond.

    Nade már eltértünk az eltéréstől P
  • Membrah
    #815
    hmmm..nem ismerlek,tehát nem tudom,h illik-e rád a "számítógépes fazon" kifejezés...
    A fényképalbumodat láttam...Nos...az egyik képen elég érdekes arcot vágsz...:D
    De semmivel sem rosszabbak mint pl az én képeim...
  • Breki33
    #814
    AZért tudok énis elég sokat ülni csak én nyáron nagy napsütés tenger csajok utazás imádó vagyok

    Tudod élni jó Fanta P

    Mikor kb 3-os voltam fősulin uv vagy sima vizsga volt szinte nyár közepén kb ilyentály vagy előbb kicsit.
    Szval bementem az osztályba erre megszólalnak a többiek .... te cigány vagy.
    MOndjuk érdekes mert régebben meg mikor egész nyarakat voltunk balcsin mindig hollandnak hittek.

    MOndjuk nem tudom hogy az albumom láttad vagy a galériám.
    Albumba elég kómás képek vannak kirakva P

    Hiphip kivétel vagyok P
    Remélem
  • Membrah
    #813
    Háát igen..Én nem arra vok kíváncsi,h ő jhogy rajzol magától,hanem arra,h ki az,aki rajzolt a műsornak...Nos mint azonos érdelkődésű ember,az igazi művésszel találkoznék szívesebben,jobban mondva a munkáit nézném meg...


    magyar Berlin,Berlin...?
    Jó poén..Magyar hang,de Berlinben?vagy hogy gondolod...akkor inkább Budapest,Budapest...

    Hogy én elvállalni...Semmi olyat...Szörnyen antiftogén vok,meg elve nem von,ha kamerák elé álljak..
    Ha színjátszás, akkor inkább a színpad...
  • Membrah
    #812
    anno amikor dönteni kellett,h az angol mellé mit válasszak sokáig gondolkoztam..Németet nem akaretam folytatni,mert 5évig tanuultam rohadt feleslegesen,mert még általánosban azalatt az 5év alatt 7-8 tanárunk volt kb!
    Az olasz,a francia,az orosz és a finn nyelv(nálunk ezt is tanítják) is érdkelt...(ilyen sorrendben,ahogy írtam)..de végül a latin mellett döntöttem,mert bár ezt tényleg szonte lehetetlen hasznosítani,de úgy gondoltam,h még nem tudhatom,h nem jelentkezek-e olyan helyre,ahova mégiscsak hasznos..
    Másrészt azon gondolkodtam el,h kultúrális szempontból rengeteget jelent,és h milyen klassz lesz egy holt nyelvet tanulni...Barmoi érdkesnek tartottam...Tlaán engem téníleg pont az vonzott a leginkább,h holt nyelv...
    De mindig ilyen voltam..Imádok nyelvet tanulni,Ha meg lesz az angol nyelvizsgám végre,hajtok tovább a felsőfokúra,és folytani karaom mégiscsaka németet...
    Ezenkívül anyumat kértem meg,h tanítson oroszul(ráadásul a barátom anyukája orosz tanár,szal őt is "beszervezem")...
    Valaminta francia,az olasz,és még egy holt nyelv,az ó görög vana terveim között!


    Nyugodtan mondja rám bárki,h lökött vok,de ha sikerül mindent végigcsinálnom,utána bezsélgethetünk...Vagyis nem adom fel...:D


    Amúgy érdkes,h azt mondod,h neked nem lenne bátorságod...Tudod milyen hasznos...?
    Rettentő érdkes..nem egy könnyű nyelv,és pl amikor rán fordítgatunk,az a halálom,mert egy óra,az álunk max 3-4sor...Viszont rengeteg "élő latin" kifejezést tanultunk..ami annyit tezs,h meglepően sok olyan magayr szó van,ami latin nyelvből származik...De nem sorolom az előnyeit..A lényeg,h én szeretem...
  • Membrah
    #811
    perze.....ezek a sztereotípiák mindig is élni fognak..
    Viszont tény és való,h van kb 2-5 "masszívan" számítógébuzi ismerősöm...Nos Közölük sztem mindegyikről elmondható,h vérszegény..Hófehérek...
    De ők már annyira függők,h télen-nyáron ott üllnek..
    És megint más az,h ha vkinek a munkájához szükséges számítógép....
    Ahogy elnéztem rólad sem mondható el,h sápadt vagy...:D


    De visszakakanyrodva...Én inkább úgy fogalmaznék,bármennyire gonoszul hangzik,h léteznek pasik,akikre a számítógépmániás jelzőt tudnám egyből ráaggatni...Tudom,h nem feltétlenül az,de ha egy gizda,szemüveges,értelmes,és kissé elvont fazonnal bezsélgetekl,akkor is ez jut eszembe...Ez csupán egy kritika,de fontos....
    Anyuméknál a cég számítógépes manusa egyáltalán nem hófehér,és nem is egyzseű alak...Nagyon nagy személyiség...Laza,intelligens,hóbortos..
    Tehát kivételek....nem hogy vannak..BŐVEN vannak....
  • Breki33
    #810
    RTL-ből P
  • Breki33
    #809
    csatlakozom
  • Breki33
    #808
    pedig vannak úgyis jó könyvei csak azok általában fantasztikusak P

    Mármint szkájenceeeeee fííctióón hogy szőkén nyilvánuljak meg.

    Az a könyv érdekes lehet.
    FAszikat pl hecceni képzeld hazamegy a nő kezépen meglátja ezt :-)
  • Breki33
    #807
    Azért kiváncsi lennék Felicitas hogy rajzol magától.

    HOgy visszakanyarodjak.

    Lehet fogathatnánk egy magyar Berlin-Berlint P

    ELvállalod? :-)
  • Breki33
    #806
    jól hangzik latinosra nekünk is szükségünk lehet

    bár én nem tanulnék holt nyelvet, becsülöm azokat akik megteszik
  • Breki33
    #805
    válaszolok úgy hogy kiderüljön de méges derüljön
    ha nem elég lehet priviben

    régi könyvekkel és eziránt érdeklődő emberekkel P

    JA és nem antikvárium.

    AMúgy számitógépes vagyok.

    JA egy sztori egy nyáron beultem az étterembe mellettem két jó csaj.
    Végigmértek alaposan majd folytatták a beszélgetést hogy a számitógépeseken látszik, hogy azom mert olyan a kinézetük, vékonyak szemüvegesek, zavartak stb.

    SDZval kitárgyalták hogy egyből felismernének én meg mosolyogtam egyre jobban vajon felvilágosítsam-e őket arról, hogy énis az vagyok P
  • Breki33
    #804
    Nah kész kultúrális fórum lettünk P

    visszaolvasok
  • spongyácska
    #803
    Jó éjt mindenkinek, megyek mert jönnek a Fiúk a klubból.
  • Gorvik #802
    opsz, nem látszik a címem
    nicknevem (címkeresőprogik miatt nem írom ki)@sgmail.hu
  • Gorvik #801
    Hát...ööö...persze
    De előbb te dobjál magadról lécci :)
  • spongyácska
    #800
    Kedves Gorvik!
    Dobnál egy képet magadról??
  • spongyácska
    #799
    Jaja, eltűntem. Olvasgatom amiket írtatok de nem mindenhez tudnék hozzászólni.
    Olvasni és is nagyon szeretek, de nem komolyabbakat hanem Leslie L. Lawrence-t, (Lőrincként nem szeretem), nyál regényeket (hát igen,néha annyira szar az élet,hogy jó "mesét" olvasni), meg ilyesmiket.
    Most a Helyszínelőket nézem a viasaton és a Barátnőim a terhességről c. könyvet olvasgatom.
  • Membrah
    #798
    hidd el,csak gyakorlás kérdése..persze,vlétezik a tehetség fogalma,de nagyon sok garfikus csak a kitartó gyakorlás segítségével lett igazán ügyes....
    Nos nem tudom megítélni,és nem is akarom,h én mennyire vok tehetséges,inkább csak annyit tudok,h imádok rajzolni,kiskorom óta tudok,szeretk ezzel fogalakozmni,és azót ais tudom,h ezzel akarok majd "nagyként" fogalkozni...Rengeteg ötletem van,és nem érezném jól magam,ha nem rajzolhatnék,vagy legalább firkálgatnék...mostanság sajnos kevesebb időm volt arra,h alkossak,de pár éve tervezgetek egy kiállítást,de addíg még jó pár rajzot akaarok ösezgyűjteni,és fejlődni szeretnék...
    majd csak érettségi után teszem ezt meg vszínű...

    nah de most már tényleg elkanyarodtunk az eredti témától
  • Gorvik #797
    Hja, akkor értem. Igen sajnos sokan nem szeretnek olvasni. Kiskoromban én is utáltam, a kötelezőket is nagy szenvedés árán olvastam el.
    Azt jött a scifi és beleszerettem az olvasásba.

    Ezek szerint jól rajzolsz. Irigyellek, még egy iszonyat egyszerű dolgot sem tudok tisztességgel lerajzolni. :(