2320
  • Gorvik #876
    ezt mégegyszer érthetőbben plíz...
  • Breki33
    #875
    ugye megvan, hogy 6*18 illetve általában 21-ig felnyomom kb 10 kilóval a lábamon


    tehát nem ad hoc hanem mindig tudom, hogy most egyharmada kész most fele stb.
  • Gorvik #874
    "És a szabályaim mindenképp betartom, ha egyszer nem tartod be akkor legközelebb eszedbe jut hogy a múltkor se."
    Huh, fáradt vagyok, 4-szer olvastam el mire felfogtam. Szóval nálam ez nem menne.


    Alapvető baj nálam, hogy elhatározok valamit, egy ideig csinálom, aztán annyi.

    Ez most lehet hogy hülyeség, de jövő héttől csak zöldeket fogok enni (néha hússal), és egész nap, amikor türelmem, és erőm engedi, edzeni fogok.
    Izmos hasam aligha lesz már :(, de legalább vékonyabb formát elérhetek a tengerpartig.
  • Breki33
    #873
    ja látom a másik topicban P
  • Breki33
    #872
    látszik, hogy nem beállított kép
  • Breki33
    #871
    a sajt P

    na szóval én régen utáltam hasazni, de mivel szeretem ha izmos a hasam

    megfogadtam két dolgot

    1. Gyakorlatsort sosa hagyok abba a felénél
    2. Ha leülök (úgy kell) edzeni akkor mindenkép elkezdtem.


    Szval mikor lusta énem gyúrt hogy ne gyúrjak mindig odamentem a padhoz (később az ágyhoz) és ráültem. És a szabályaim mindenképp betartom, ha egyszer nem tartod be akkor legközelebb eszedbe jut hogy a múltkor se.


    Svarceneggőr irta a könyvében hogy nem bánta hogy messze van az edzőterem

    1. Mert az odautat is edzésnek fogta fel
    2. Tudta hogy ha képes félórányi utat ezért megtenni, ennek akkor van értelme ha rendesen edz.

    Lehet nem teljesen érthető amit írok de alig aludtam
  • Gorvik #870
    Jó pihenést
  • Membrah
    #869


    Rendben,köszönöm!
    Nah,holnap nagyon korán kell kelnem,mert utazok..szal jó éjt,én megyek aludni....
    Nektek is (előre) szép álmokat!
  • Gorvik #868
    Anyám, nehogy félreértsd!

    Nem akartalak kritizálni, sőt szép szavakat akartam használni, hogy elpirulj :P
    De most már tényleg nem mondok semmit, mert még tipikus férfinak írsz le, az meg nem jó...
  • Membrah
    #867
    tudom...és edzek is...:-)
    tisztában vok vele,h min kell változtatnom...
  • Membrah
    #866
    jah..szívesen elutaznék én is valamelyik tengerparthoz....De sebaj...
    Honap megyek nyaralni,nem külföldre,de legalább tó-partnál szállunk meg...
  • Membrah
    #865
    annyira szörnyű?:O
  • Membrah
    #864
    mármint amin épp a terasz betonkorlátjánüllök,melegítőben..jah..épp zenét hallgattam...
    Igen du készült,de a hely ahol épp lefényképeztek igencsak árnyékos...
    Kellemes volt délutánonként kinnt ülldögélni és olvasgatni, közben pedig valami kellemes megnyugtató zenét hallgatni közben...
  • Gorvik #863
    Mi a titkod, mester?
  • Gorvik #862
  • Gorvik #861
    (((vagy inkább)))

    ;)
  • Gorvik #860
    Én már végképp nem merek semmit mondani galériád láttán... :P
  • Breki33
    #859
    szval kell edzened

    neked is, meg teneked is P

    lustaság ellen van egy jó módszerem.
  • Breki33
    #858
    Na komolyra fordítva a szót olvastam az izmos fiúk topicban amit írtál.

    Az eddig ok is, de szerintem kell vmennyi edzés.
    Neked is nekem is meghát mindenkinek aki ezt olvassa csak nem mert írni.

    Most nem mennék bele mélyebben-nem a topic célja és témája- de tejesen más pl úgy menni az utcán hogy érzed feszes a hasad erős a bicepszed jól érzed magad a bőrödben.

    Most nem a megmutatom magam a másik nemnek felpumpálva szindrómáról beszélek hanem az edzett egészséges testről amilyen érzést pl egy kiadós tengeri úszás nyújt mikor kiterülsz a parton, vagy mikor érzed hogy javult vaz erőnléted és jól érzed magad a bőrödben.


    Ajjaj érzem nem tudom jól elmondani remélem megérted megértitek és nem hat hülyeségnek.

    Amúgy a tánchoz még akartam írtni, hogy kiskoromban a Flashdance volt a kedvenc filmem.
  • Breki33
    #857
    Hát akkor ne nézd meg az utazás topicomban a képeimet mert nagyon nagyon.......

    Amúgy Gorvikkal keresünk utitársakat ugye?

    És daloljuk: Van még egy pár hely teis beférsz.........
  • Breki33
    #856
    hát jó

    átlátnak rajtam :-)

    szval nekem a tornázós kép tetszik azon tök aranyos vagy.

    Igazából nemis ezt akartam írni csak így most megnézve előugrott, hogy ezt régen elmentettem. (Nem a képet, hanem a gondolatot)

    Szval azt akartam mondani, hogy a nemegedemhogyfotózzanak képen jó az alakod
    bár ott van az a fránya korlát így végülis nem biztos, hogy behúzod a hasad.

    Spongyácska most biztos megjegyzi magában, hogy hasmániás vagyok P

    Ja hogy tompítsam a pirulást illetve szemtelenségem az elgondolkozos képnél oda lehetne írni: Már megint ki spriccelte össze vajon a falamat fehér festékkel.
    Amúgy az az érzésem, hogy az a kép délután készült, de lehet hogy ezt bebukom.
  • Membrah
    #855
    mondd....megállom,h ne piruljak,...de ez tipikus csel...kíváncsivá teszel...nah ki vele!
  • Membrah
    #854
    Jó nektek,h a tengerhez mentek nyaralni...Én sajnos még egyetlen egyszer sem voltam külföldön..:-(
  • Breki33
    #853
    mondanék valamit, de elpirulnál

    különben se tőlem kérdezted P
  • Membrah
    #852
    jah..amúgy nem véletlenül mondtam,h nézték a súlyt... a debreceni Csokonai színház balettkarában táncoltam az utolsó pár évben...akkor ott mé csak kezdpő voltam,ha maradtam volna,talán táncos-pályára lépek,de örülök,h mégsem azt választottam..
    Imádtam fellépni,táncolni,de több értelmét látom a tanulásnak....
  • Membrah
    #851
    hmm...nem egy nagy suli...csak a pincénket bérli egy tsg konditeremként üzemeltetik,és természtesen évek óta ingyenes a használta az iskola MINDEN talulójának....(nem csaka lányoknak...:-)...)

    igen balettet akartam írni,csak félregépeltem...
    most inkább kerekebb vok....
    de nézdd csak meg a galériámat....!!!
    szted így néz ki egy balettos...?:-D
    régen semmi mellem nem volt,sem fenekem,sem semmim..
    nah ennek vége....:-D
    szerencsére nem fogok soha elhízni,a családban senki nem hízékony típus,csak max hasra hízunk,szal én is arra figyelek leginkább..
    mondjuk úgy,h vékonyabb vok(50-max 52kg vok)de már nem vok olyan izmos,mint régen..Ami nem baj,mert örülök neki,h nem kell többé olyan gebének lennem,és nem kell tartanom a súlyomat(a balettosoknak ellenőrzik rendszeresen,h miylen súlyuak),csak az a baj,h mióta nem tornázok,lustább lettem,és ilyenkor jön az,h el kezdek járni edzeni...

    Bár lehet,h én vok túl kritikus magammal..Nézdd meg a képeket,s állapítsd meg te,h szted kellen edzenem...Én természetesen az igenre voksolok...
  • Gorvik #850
    Ez sem rajtam múlik sajnos. Szerintem csak a félszigetet járjuk körbe.
  • Breki33
    #849
    sztem Ruccanjatok át Dubrovnikba
  • Gorvik #848
    Rovinj... már megint. De hát a szerlem már csak ilyen.
    Bár nem rajtam múlik, hova megyünk
  • Breki33
    #847
    És ha beleveszem, hogy itt négy az én topicom...
  • Breki33
    #846
    de hova?
  • Breki33
    #845
    Ityet még nem láttamP

    1. GTA: San Andreas
    2. Football Manager 2005
    3. Battlefield 2
    4. Humoros és aranyos képek
    5. Ki van fent legtovább?
    6. Izmos fiúk
    7. Kézi és az Olimpia
    8. KONAMI Soccer kiegészítők
    9. Forza Juve
    10. Berlin, Berlin
  • Gorvik #844
    "Lehet megint görög csajokkal hastáncolok?"

    De rossz lesz neked... :)
  • Gorvik #843
    Igen, direkt megyünk az utószenzoba.
  • Breki33
    #842
    melyik?

    Az mát utószezon
  • Breki33
    #841
    Én ma a Duna Menti Folklórfesztivál nyitóelőadására megyek aztán pedig fesztiválklubb.

    Lehet megint görög csajokkal hastáncolok? P
  • Breki33
    #840
    igen volt különbség


    hm balett (gondolom az akart lenni)

    most kerekebb vagy vékonyabb?

    gondolom csak cssajoknak ingyenes P

    ha valamelyikkel zavarba hoztalak hagyd figyelmen kivül...
  • Gorvik #839
    Suliban konditerem? Jó nektek...
  • Gorvik #838
    Ne is mond, még másfél hónap, és irány a tenger
  • Membrah
    #837
    én is ma megyek edzeni....
    rám fér...(csak meg kell nézni a galériámban azokat a képeket,amin unokaöcsimmel vok...ott már látszi,h edzhetek :-(((....)az utobbi egy évben szedtem magamra,és az uccsó néhány hétben nem tornáztam...pedig anno 10 vet baéettoztam..akkoriban nagyon vékony voltam...most már sokkal kerekebb..még vékonyabb vok,de ideje edzenem,ha már nem sportolok,kell egy kis testmozgás..
    ráadásul a sulinkban ingyenes a konditerem...szal akármikor megyek,akármyenni időt ott lehetek,teljesen igyen és bérmentve...:D