130
Sony Ericsson K300i
  • hunbasser
    #90
    sziasztok.h lehetne k300ivel 100 képet egyszerre felnyomni gépre infrával?azért az kicsit macerás lenne,ha egyenként küldeném
  • 22Barna22
    #89
    ja...:D

    "#87"--->RÉGEBBEN VETTEM NEM ÁM MOSTANÁBAN.Akkor még nem volt így felkapva.
  • Fido4life
    #88
    de ő vette, nem hozzávágták..:)
  • Dzsini
    #87
    jó drágán mérik arrafele az infraportot, bruttó 2000-ért már a legtöbb helyen hozzádvágják
  • 22Barna22
    #86
    (4990.-)
  • 22Barna22
    #85
    én 5000.-ért vettem IrDA-t
    Elég gyors.
  • 1Battery1
    #84
    sziasztok!

    nem tudja valaki , hogy kb. mennyi egy usb s vezeték amivel össze tudom kapcsolnia telót a géppel ? (k300i -m van)
  • Fido4life
    #83
    már nem kell :D
  • Fido4life
    #82
    Sziasztok, tudtok olcsón K300i-s előlapot ?
  • Piscator
    #81
    Légyszi lapozzátok át a www.pappfer.hu oldalt bármely Sony-Ericsonos kérdéshez.
    Ott biztos találtok rá választ.
    Csá.
  • zoliii
    #80
    Sziasztok! Nekem egy SE K500i-m van.
    Nekem tök jól működik az infrával oda- vissza, a telefon.
    Az öcsének K300i-je van, és azzal is működik.
    Szerintem valamit elállítottál. Majd leírom a program nevét, amit használok csak most nem jut az eszembe.


    [email protected] Üdv: nzoli
  • TopJoe
    #79
    Engem nagyon érdekelne ha meg van még a k300. ez a k300i telefon? Milyen hálózatra van?
  • jocosensei
    #78
    Hy mindenki! 1 handset manager kellene a k300i telomhoz mert az infrámmal csak a PC-re tok adatot átvinni, de PC-ről telora nem megy! kérlrk segítsetek, köcce
  • jocosensei
    #77
    Hy mindenki! 1 handset manager kellene a k300i telomhoz mert az infrámmal csak a PC
  • Xniper
    #76
    hi, akkor végülis van megoldás az adatkábeles megoldásra, mert nekem még mindíg nem sikerült összehozni, egy normális drivert a mobilhoz :(
  • PBence
    #75
    Hello, el lehet, de kell szervízkábel is hozzá!
  • nirdo
    #74
    Nem akarlak elszomorítani, de szerintem sehogy. Nekem is K300i-m van, tapasztalatból mondom. De egyébként szerintem más mobilokról sem lehet eltüntetni hiszen ezzel a felirattal jelzi a telefon hogy hálózatban vagy.
  • csizmike
    #73
    bocs ide írjatok:[email protected]
  • csizmike
    #72
    Hy!Nem tudjatok hogy milrt nem indul a k300imen a Splinter Cell Pandora Tomorrow 3d(scpt3d)?Mert a haverom k300i jén megy.Nem tudnatok 1 k300-re való verzijót küldeni vagy esetlg progit amivel müködne.Ide is írhattok:[email protected]
  • dras
    #71
    Helló!

    Valaki megtudná írni, hogy hogyan kell a K300i-l eltüntetni a T-Mobil H felíratot?
    Előre is köszi.
  • kitti0207
    #70
    Hi!
    Hol lehet letölteni a Sims 2-őt Sony K300i-re?
    Aki tudja ide írjon: [email protected]
  • Guillotine
    #69
    Szevasztok!
    Tudna nekem valaki k300i-re tudományos számológép alkalmazás linket adni?
  • G1nic
    #68
  • evica74
    #67
    Sziasztok!
    Segítsetek légyszi...
    Most kaptam ilyen telefont, és van infrakábelem MA660-as, rátelepítettem a szoftvert és mégsem tudok letölteni képet a telefonról a számítógépre:-(
    Mindig azt írja ki, hogy telefon keresése, és a Panelen meg ez a jel van,"x "ami azt jelenti,hogy:
    "A Handset Manager nem tud a telefonhoz csatlakozni, mert az illesztőprogram nincs megfelelően telepítve. "
    Mi lehet a gond?
    Köszi!
    Éva
  • patiang
    #66
    Sokan kérdezitek, hogy lehet függetleníteni a K300i-t. Menjetek fel a www.pappfer.hu SITE-ra. Onnan le lehet tölteni A SeTool2 progit. Ehhez kell venni egy SZERVÍZKÁBELT /nem adat/!! Ugyanis a K300i-hez nincs függ. kód, csak ezzel a módszerrel lehet. Természetesen mindenki a saját felelösségére tegye. Ezen az oldalon sok más K300i-s prog. is van.
  • Dr Kacsa
    #65
    Üdv!
    Tud valaki segíteni K300i telohoz hol tudok letölteni szoftvert PC-re?!
    amit találtam a sony weblapján az teljesen LOL!
    nem mükszik vele...
  • geri005
    #64
    Hy nem tud valaki K300i -hez függetlenítőt adnni vagy kódot
    Ha esetleg valaki tud azt egy e-mail-hoz csatolva a [email protected] címre küldje el kössz!
  • zsopap
    #63
    Ja és java könyveket is adok vele.
  • zsopap
    #62
    Hello. Van egy 3 hónapos K300i telóm amit szeretnék aladni. Extraként található rajta pár java alkalmazás, úgy mint magyar angol, angol magyar szótár, opera böngésző, magyarország autós térképe, játékok és témák. Ha kell akkor egy CD-n adom hozzá az általam használt már bevált szoftvereket is a számítógépes kommunikációhoz, és egy rakás csengőhangot, amr convertert. Tel.: 70 2685819. E-mail: [email protected]
  • ikegami
    #61
    okay! :)
  • daeemoon
    #60
    :) nem de vehetsz hozzá rádiós headsetet kb 2000 - 6000 ft-ig terjedhet az ára
  • ikegami
    #59
    Lehet a k300i re Rádió progit tölteni valahogy? 8 )
  • enkido
    #58
    MyPhoneExplorer nekem ez jött be a legjobban, de jo meg a Float's Mobile Agent is... valaki ezt jobban szereti :))
  • Boneman15
    #57
    Csá mindenkinek. Meg tudnátok mondani, hol találok szoftvert a gépre, hogy kábellal ráköthessem a telcsit a gépre? Már sokszor próbálkoztam letölteni, de egyik se ment. Köszke…
  • enkido
    #56
    ha érdekel valakit eladom alkatrésznek a törött kijelzőjű k300-amat...

    majd megegyezünk :D
  • ikegami
    #55
    Köszi! Sikerült. : )
  • enkido
    #54
    jah van a következő:

    -> * <- <- * <- *

    itt tudod állítani a kontrasztot :))

    magyarul :) jobbra - csillag - balra - balra - csillag - balra - csillag :)))

    ne foglalkozz mi történik a kijelzőn amig bepötyögöd :))
  • ikegami
    #53
    Van még egy kérdésem.
    Tudja valaki hogy van e a K300i-nek szervíz menüje, vagy valami szerviz állítási lehetőség, ahol lehet esteleg a kijelző kontrasztját állítani, vagy a brightness-t. Köszi.
  • ikegami
    #52
    Oké! Ez szerencsére nem software, csak egy sonyericssonos program, ami az mp3 ból a telefonnak megfelelő mp3-mat csinál és így a vodafone menüs telefonon is lehet használni a rátöltött mp3 zenét.
  • enkido
    #51
    és akkor mi van? :D

    ha egy méregdrága telefonról lenne szó talán érdekelne, de így csak jól járok egy szoftverfrissítéssel, vagy függetlenítéssel

    egyébként a j300 amit vettem nagyon király, sokkal szebb a kijelzője mint a k300-nak :DD