130
Sony Ericsson K300i
  • zolo
    #50
    De vigyázz,mert a szoftvercserét garanciavesztéssel bünteti a szolgáltató!
  • DEXTER92
    #49
    Jóa mobil, most vett tesóm ilyet
  • ikegami
    #48
    köszi! Meg fogom próbálni!
  • daeemoon
    #47
    http://users.atw.hu/k500i/k500i_download_softwares_drmpackager.exe

    Itt van az erre való program. A használatáról érdeklődj a http://sehqforum.atw.hu -n :)
  • ikegami
    #46
    December 8.án vettem egy vodafones k300i-t. Igazából ami nagyon tetszett hogy olcsó és tudja az mp3-mat csengőhangként meg egy pár más dolgot... de nem lehet mp3-mat használni csengőhangként, csak lejátszani lehet. Hallottam hogy a pannonos meg a T-mobile-os tudja kezelni az mp3-mat. Azt nem tudom hogy honnan lehet szerezni pannonos v. t-mobile-os szoftvert. Vagy mit kell csinálni.? köszi
  • enkido
    #45
    kösz.. de ez se megy :))

    tervem dugába dőlt :D
    aszittem hűdenagyon májer leszek, mikor kicserélem majd a kijelzőt... hát nem :) addig rendben van, hogy 128x128 a kijelző... csak a mérete más :D

    egyébként nem zavar 2400-ért megérte a j300, kamerát meg most veszek hétvégén - igazit, normálisat :)

    a k750 tulajok meg majd irigykedhetnek, hogy nekem 40e-ből van fasza, igazi kamerám meg még mobilom is...

    he he he

    már megint én jártam jobban :))
  • daeemoon
    #44
    enkido!!!!!!!!!!!!!!
    ezt már próbáltad? Phone backup: http://users.atw.hu/k500i/k500i_download_softwares_phonebackup.zip

    lehet már nincs rá szükséged de azé beírtam a címet
  • daeemoon
    #43
    vegyél egy gyári kábelt (nem adat) egy progi és kész bővebb infó a http://sehqforum.atw.hu-n
  • proff1945
    #42
    BUÉK mindenkinek!
    Segítenétek hogy hol találok egy telo függetlenítőt K300i-re, mert külföldön nem szeretném a "T"-s telomkártyámat használni, inkább kinti szolgáltatótól vennék számot. Pesti helyek lennének az ideálisak. Előre is köszi!
  • daeemoon
    #41
    Csak ne kérdezd honnan lehet megszerezni mer arra még nem sokan jöttek rá :DDDDD (max a boltban 5000 ft! XD)
  • daeemoon
    #40
    Nagyon szép megoldás! :DDDDDDD

    Egyébként a Mobile Phone Tools-t ajánlottam vna, mer úgy tom az rengeteg telót támogat, és hasonló menüpontok vannak benne.
  • enkido
    #39
    Egyébként szerintem nem lehet leszedni. A neten fellelhető összes programot kipróbáltam, de nem sikerült sehogy sem.

    Illetve találtam egy MMS home studio nevű progit amin van egy download opció... de ezzel meg nem sikerült felépítenem a kapcsolatot a gép és a teló között...

    Az új kijelző 15e szerelési díjjal együtt - de úgy döntöttem csalok egy kicsit :) veszek egy új J300-asat praktikummal 13 ezerért, eladom a kártyát 3600-ért kapok egy hétezres Levis utalványt - szerencsére pont most akarok farmert venni, nah így vettem egy új kijelzőt 2400-ért :DDDD a J300-ast meg kijelző nélkül eladom alkatrésznek 2000-ért, tehát majdnem ingyen volt a dolog :DDD

    Macerás lesz, de a végére majd megéri :DD
  • enkido
    #38
    ...mint?

    Nekem adatkábel van, nah ha ettöl könnyebbet tudsz, majd szólj légyszi ;)
  • daeemoon
    #37
    De nem is a rásmásolással van gond, hanem a "backup" készítéssel. Ugyanis a telóról a gépre kellene másolni mms üzenteket. LOL
  • gergő992
    #36
    vegyetek infrát és könyebben tudtokráakni dolgokat
  • enkido
    #35
    kosz... mar probaltam azt is, mms-t az se tud :)

    valakinek egyeb otlet? :DDD
  • daeemoon
    #34
    Próbáld meg a Phone Explorerrel http://se-k300i.atw.hu itt a letöltések közt - pc szoftverek... nem garantálom hogy fog menni, egy próbát megér.
    Sok sikert.
  • enkido
    #33
    hmm... nekem ilyen telom van - illetve volt :) a mult hetig :)) a kijelzo osszetort, a csere kb 15e lenne...

    van viszont egy problemam :) hogy lehetne lementeni az MMS-eket? az osszes tobbi cuccot leszedtem FMA-val, de az MMS-eket nem lehet vele, szetneztem mindenhol, de ilyen progit nem talatam sehol. Van valakinek valamilyen otlete? Fontos lenne :))) aztan mehet a kukaba, esetleg ha valakit erdekel megegyezhetunk ;)

    amugy meg kiraly kis telefon... nekem nincs szuksegem az uberkiraly nagyon fasza telokra :DDD
  • daeemoon
    #32
    desigo - a hivatalos sony - lap http://www.sonyericsson.hu további infók a http://sehqforum.atw.hu - n
    Skripek Gergely - java játék ingyen : http://k500ifanpage.atw.hu
    szita zoltán - a kamerahangot csak fényképezés idejére lehet levenni, hívd a szolgáltatód ingyenes számát, és oldalt a kameragomb segítségével lépj be a kamerába és fotózz voilá :)
    Norby86 - a képéletlenség, sajnos ennél a típusnál természetes. Kisebb kategóriás, olcsóbb, kispórolták belőle a jó kijelzőt. De ha megnyomod a jobbra * balra balra * balra * gombokat, ilyen sorrendben, előjön egy menü, ahol a szervízbeállításoknál át tudod állítani a kontrasztot :)

    Boldog Karácsonyt!
  • atomjani
    #31
    Van a böngészőnél egy olyan szolgáltatás, hogy keresés(google, írd be hogy 'játék ingyen', pipáld be mobil(beta). Ekkor találsz egy orosz honlapot(bár a magyar se rosz, ahol rengeteg cumot letölthetsz. Sok síkert mindenkinek hozzá, és kellemes ünnepeket.
  • Norby86
    #30
    Sziasztok.
    Vettem használtan egy ilyen K300i telót,de picit furcsa nekem egykét dolog. Másnak milyen a kijelző fényereje? Ugyértem éles,vagy tompa,fehérebb az átlagnál? Használtan vettem ugyan a telót, meg függetlenül. De amint bekapcsoltam már furcsáltam hogy olyan fehér a képe kb.mintha hó esett volna a kijelzőre. Egyszerűen az ikonok elvesznek a kijelzőn olyan fehér a kontrasztja. Lehet valahol ezt állítani? Alapbeállítást próbáltam csak telefonzár kódot kér,aztmeg nemtudom. Meglehet oldani ezt valahogy?
  • desigo
    #29
    kés,villa,olló...
  • szita zoltan
    #28
    hi! Igaz hogy k508i-m van, de nem tudja valaki hogyan lehet a kamera hangot levenni? Mert nagyon idegesít!
  • Skripek Gergely
    #27
    jávajátékot akarok
  • desigo
    #26
    valaki?
  • desigo
    #25
    Ma szenvedtem ezzel a telefonnal,hogy lementsem a gépre a képeket.usbs gyári adatkábel van hozzá.Látja is a kábelt de a telefon az eszközkezelőben kérdőjeles marad.Hiába akarom a kábelhez kapott cdről a drivert felrakni az eszköz nem lesz sikeresen telepítve.
    Tudnátok mondani linket ahonnan a hozzá való drivert le tudom szedni?
    Thx
  • gotchaaa
    #24
    nekem is ugyanez a problémám, kritttt
  • kritttt
    #23
    Hello a tesóm nevével írok mert nekem nincs külön regisztrációm. Most nem rég vettem meg a telefont és nem tudok vele MMS-t küldeni. Egyszerűen nem jut el sehova hiába küldöm el a címzetnek nem küld el semmit én ezt nem értem Jó lenne ha segítenétek.

    Lills
  • Balumann
    #22
    Nekem SE F500i -m van és betom állítani hogy 128x128 vagy 128x160 -as legyen a játék
  • TRac
    #21
    Asphalt Urban GT 3D
    Colin McRae Rally 2005
    FIFA 2005
    Ezek mennek rajt? (k500i.atw.hu)
    És a k500i témái?

    128*160-as játékok mennek rajt?

    Nah ezeket a játékokat meg tudnád nekem
    Nagyon zavaró az a 128*128 kijelző?
    Mekkora képek mennek ki háttérnek?

    Írjatok sürgősen mer ma 4ig kell eldöntenem h megveszem-e
  • cicai
    #20
    a foto modban lehet fókuszálni valahogy
  • cicai
    #19
    tud-e valaki olyan oldalt ahol ingyen lehet letölteni zenét kábel nélkül és nem bepötyögni a zenét hanem komplett zene a telefonra ( olyan mint pl a tv ujság hátulján csak ingyen lehet kérni?
    köszzi
  • totyi
    #18
    csa!

    ezzel a progival simán fel lehet tenni a játékot is: floAt's Mobile Agent
    én a progival a gépröl telefonra és forditva is bármit áthuzok.
    nekem is infrán keresztül müködik.
  • Jozsoci
    #17
    http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=hu&lc=hu&ver=4000&template=ps1_1_3_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10226&fid=6997&esi=true

    én ezt használom, de ezzel pl. játékot még nem sikerült feltennem. zene, kép megy oda-vissza
  • Jozsoci
    #16
    sziasztok, 2 dologban kérem a segítségeteket:
    - milyen programmal lehetne a k300i 3gp videoit pc-n szerkeszteni?
    - tettem fel mp3-at, de nem játsza le. mekkora bitrátás mp3 kell?

    köszi
  • Gerob
    #15
    Szevasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy honnan lehet letölteni Sony Ericsson K300i típusú telefonhoz olyan programot-szoftvert, amivel a telefont lehet összekötni a géppel (képeket, csengőhangokat rárakni, törölni, ilyesmik). A telefon és a gép infraporttal van összekötve.

    Köszi
  • Belton
    #14
    Az árát megéri!! az biztos max a kijelzöö ami kisebb benne mint a k500i pl de tudásilag nem rosszz Mp3 csengöhang 40szolamu mid,jol szol az mp3 is persze,
    3gp video amik nem gyenge képminöségüek,java és 3d-s játékok!,12mb memoria,gyors menü jo kamera
    Ime egy kép amit én csinaltam a telóval!!
  • Gyovai
    #13
    Szerintetek vegyek sonyi ericson k300i t???,
  • Belton
    #12
    Én is k300i-t vettem és meg vok vele elégedve anyi hogy kevés a memoriája ezért nem fér rá sok Mp3-rom de amugy jo kis teloo...
    az árát megéri mindneképpen ahozképest hogy ugyan anyit tud mint a k500i...
  • gggabcsi
    #11
    Különben nemrég vettem 22.900-ért,praktikummal, és nagyon dícséretre méltó darab. Előnyök:nagytudású szoftware, könnyű kezelhetőség, 12 MB memória, e-mail kliens, szép hangzás, jó kijelző, 640*480-as kamera,... stb. A hátrány csak az, hogy Pl.:SMS íráskor nincs karakterszámláló, a navigációs gomb lehetne nagyobb (csúszkál a hüvelykujj) és a háttérvilágítás kikapcsolásakor szinte láthatatlan a kijelzőn megjelenő adat.De ettől függyetlenül megérte megvenni. Akinek fontos az e-mail, a napi egy-két fotó (MMS), naptárbejegyzés annak ajánlom. Aki komolyabbra vágyik az vegyen K750i-t...:)