7613
  • neilszab
    #7493
    Július 12.-én beröffennek a motorok és útjára indul a GT Legends Nyílt Nyári FunCup!



    Az 5 fordulós kupán a részvétel teljesen nyílt és direkt az alkalomhoz illő rövid és könnyen tanulható pályákat válogattunk össze nektek, hogy a főszerep az izgalmakon és a test-test elleni küzdelmeken legyen és ne a pályatanuláson! A nyári kupának fődíja is van az abszolút győztes és a legjobb újonc részére is, a futamok a HTCM Nyári Kupával váltott héten kerülnek megrendezésre csütörtök esténként!

    Mindenkit várunk szeretettel, aki szereti ha a feneke alatt a gép oldal irányba is csúszik, vagy csak egy kis változatosságra vágyik a nyárra!

    További részletek itt: GT Legends Nyílt Nyári FunCup
  • neilszab
    #7492
    Elszúrtam a linket, így a jó:
    GT Legends Nyílt Nyári Funcup
  • neilszab
    #7491
    Kiírásra került a 2012-es GT Legends Nyílt Nyári Funcup!
  • neilszab
    #7490
    Illetve Július 12.-én kezdődik a GTL Nyári Kupa, a részvétel teljesen nyílt lesz és a pörgős, fightolós futamokra helyezzük majd a hangsúlyt, rövidesen jövünk a részletekkel, figyeljétek az oldalunkat:

    www.GTR-Masters.hu
  • neilszab
    #7489
    Szia,

    - első körben fontos a jó kormány beállítás, illetve nem árt az FFB effektek mennyiséget sem lejjebb venni közepesre, mert a Simbin játékokban e fölött már csak idegesítő kamu effekteket kapunk, mint amilyen a motor vibráció átvezetése is a kormányra, ami tök fölösleges. Ez az effekt a régi kocsik miatt erősebb mint más szimekben, de kikapcsolható!
    - az aszfalt soha sem tükör sima, kis huppanók, egyenletlenségek mindig vannak, de amúgy ez is adódhat a rossz beállításokból is.
    - nem tudom, én soha nem mentem assist-ekkel, viszont ezek régi autók, mai szemmel nézve rendkívül primitív gumikkal és felfüggesztéssel, persze hogy kenődősek, azé' szeressük!
    - Lehet vele driftelni, gyakorlás kérdése, viszont ha megindul a feneke és túlságosan elveszed a gázt, az is baj, mivel a motorfék belassítja a hajtott kereket és - akárcsak a fékezéstől - szintén nem tud betapadni. Jól el kell találni az ellenkormányzást és a gázállást, a böhöm V8-kal például csak is folyamatos finom driftben lehet eredményesen közlekedni.
    - Tessék, itt vannak a többszörös GTL bajnok Sinka Dani beállításai, viszont ezekről tudni kell,hogy kihegyezett versenybeállítások, elég fickósak. A steering lock-ot kormányszög)ne felejts el magadra állítani! ;)

    Remélem tudtam segíteni!

  • Muttley
    #7488
    RBR és Race-ON után közvetlenül megint elővettem

    anno belőttem sok mindent, de a fenti 2 játék után mai szemel absz. nem tetszik, amit tapasztaltam
    - a kormány álló helyzetben remeg (ez nincs sem az RBR-ben sem a Race-ONban)
    - menet közben is a tükörsima pályaaszfalton reszel a DFGT
    - rajta van sok assist, mégis az RWD autók kanyarban olyanok, mint a vajas szivacs: kenődik, mint az állat
    - drift: nem tudom megfogni az autót. finoman rárúgsz kanyarban, megindul a popsi, elveszed a gázt, fékhez nem nyúlsz (a valóságban itt a gumiknak meg kéne tapadniuk), de az autó kenődik tovább és bepörögsz ringispilbe a sóderágyba

    ha tud vki beállítás megoldást, jöhet
    ha ez a game ilyen, akkor uninstall
  • neilszab
    #7487
    Az egyes kocsikat és pályákat meg kell nyerni, ehhez végig kell játszanod a játékot.

    Persze van "cheat", amivel minden tartalmat alapból fel lehet oldani.


    Ha pedig online akarsz menni, akkor lehet, hogy pont nem az a pálya verzió van meg neked, ami a szerveren, illetve a crack-eddel is lehet probléma.
  • gögistar
    #7486
    Nagyon sűrgős!
    Miért nem tudok egyes pályákon egyáltalán menni?
  • gögistar
    #7485
    egyébként most töltök le vmi 2008-as sound packot hozzá .
    Azt írták jo lesz
  • gögistar
    #7484
    nem.
    normál xp
  • neilszab
    #7483
    Gondolom Win7-en tolnád, tölsd le a digitális kiadást, ott a link az előző hsz-emben.
  • gögistar
    #7482
    Tudnátok sgítei?
  • gögistar
    #7481
    Sziasztok!
    Eredeti játékom van meg és van 2 problémám.:
    1. A cd-key-t nem fogadja el , (a cd-rol néztem) amikor belépnék de ez még rendben van mert crack-eltem. (Tom nem szép dolog ilyet írni)
    2. Averseny gyak, vagy időmérő közben nincs :effekt hang, motor hang se semmi .
    A menüben minden rendben
  • neilszab
    #7480
    A dobozod GTL nem fog elindulni Win7-en, viszont itt van hozzá a megoldás:
    GTL digitális kiadás

    Fontos, hogy mind a telepítőt, mind a GTL:t adminisztrátor módban futtasd!
  • Loki of a Down
    #7479
    Helló!
    jó ideje meg van a GT Legends eredeti DVD-n, de új a számítógépem, más a windows, és nem engedi telepíteni a játékot. Mindig kidob egy ablakot, hogy a számítógépemnek nincs adminisztrátori engedélye, vagy valami hasonló, csehül írja ki. Öcsém gépén gond nélkül megy. Neki régi angol 86-os XP-je van SP2-vel, nekem cseh 64 bites 7-es. Lehet a Windows a gond?
  • santibi
    #7478
    Tisztelt szimulátor rajongók !

    Szeretnénk meghívni minden kedves érdeklődőt a 2012 március 15.-én tartandó iRacers nyílt napra.
    Lehetőséget szeretnénk biztosítani minden olyan embernek, aki érdeklődik az online autós szimulátorok iránt. Az iRacers magyar szimulátoros liga ezen a napon egész napos segítséget nyújt minden érdeklődőnek.

    Lehetőségek ezen a napon:

    -Déli 12 órától várunk minden kedves érdeklődőt Teamspeakre egészen a késő esti órákig.
    TS adatok:
    adress: pointer4.dyndns.org
    password: kobasz
    IRacers szoba
    -Díjmentes 3 hónapos iRacing előfizetést biztosítunk bárkinek aki igényli. Ehhez rendelkezni kell bankkártyával vagy paypal számlával. Minimum 1$ legyen a bankártyán vagy a paypal számlán.
    -Segítséget nyújtunk a program előfizetésének regisztrációjában, beállításaiban, illetve a kormány megfelelő bekalibrálásában.
    -Déltől folyamatosan fog menni az iRacers gyakorló szervere alap pályákon és autóval amit mindenki megkap az ingyenes 3 hónapos regisztrációval.
    -Egy napos tesztelési lehetőséget tudunk biztosítani minden iRacingben meglévő autóval az összes pályán.
    -Folyamatos segítségnyújtást biztosítunk egész nap minden felmerülő kérdésben.
    -Esti órákban versenyeket indítunk Road illetve ha igény lesz rá Ovàl pályákon is.

    Tisztelettel: Sándor Tibor

    IRacers liga vezetője

    Elérhetőségek:
    e-mail: [email protected]
    website: www.iracers.hu
    tel: +36205666898
    msn: [email protected]

    udvozlettel
  • Willenbrock
    #7477
    1:57 Porsce 911-el.Már csak 3 sec a szintidőig:)
  • Willenbrock
    #7476
    2:05-re faragtam az időt jelenleg ennyit tudok.Úgy érzem ennél jobbat nem fogok tudni.:(
  • neilszab
    #7475
    Nem tudom, itt vannak ez előző bajnokságaink adatai, a kis sárga és piros lapokra kattintva megnézheted a köridőket. Ha a mezőny végébe beleférsz, akkor már jó vagy:

    HGTLM7 Tavasz
    HGTLM7 Ősz
    HGTLM6 Tavasz
    HGTLM6 Ősz
    HGTLM5 Tavasz
    HGTLM5 Ősz

    Ugyan akkor csak elhatározás kérdése a dolog, nagyon két ballábasnak kell lenni ahhoz, hogy vki ne férjen be a 107%-ba némi gyakorlás után, aztán pedig ha ráérzel, ki tudja meddig viszed... ;)
  • Willenbrock
    #7474
    Most 2.20-at értem el a Brandis Hatch GP pályán Ferrari 250GT-vel.Magny Cours international-ön 1.22-őt.Ez a versenyhez való minimumhoz nem lenne elég ugye?
  • neilszab
    #7473
    igen, 500 Ft a szervertagság.
  • neilszab
    #7472
    a menüben az állítod be, hogy hol jelenjen meg a tükör, alapól a helyén, ha pipát teszel a virtuális elé, akkor pedig egy kis ablakban középen felül. A kocsiban bent űlve pedig a beállíott gombbal magát a tükröt tudod ki és bekapocsolni, függetlenül attól, hogy hol van.

  • kisszollosi
    #7471
    koszi, akkor megnezem majd holnap replay-t sok sikert nektek ;)
    szervertagsagot olvastam, de nem ertettem pontosan ha en csak Gt legends-en szeretnek indulni akkor 500Ft-ot kell fizetnem ugye?
  • Willenbrock
    #7470
    A directx-szel nincs gond a 9c verzió van telepítve.A memória 2Gb-os,a videókártya Geforce 9800GT.
    Sikerült egyébként visszaállítani a tükröket:az opciók/egyébnél kivettem a pipát a virtuális tükrökből majd a betöltött autóban az 1-es gombot nyomtam le és bejött.Eddig azt hittem elég hogy ki kell pipálni a virtuális tükröt hogy látszódjon.Amíg be volt pipálva hiába nyomtam az 1-est is nem jött elő.De nem akkor aktív egy beállítás ha ki van pipálva?Megkevert ez most kicsit.
  • neilszab
    #7469
    Élőben sajnos nem, Live Timing lesz, illetve a replay elérhető lesz holnaptól innen.
  • kisszollosi
    #7468
    Koszi, jol hangzik, valoszinuleg en is elindulnek de nem vagyok tul jo, setuphoz sosem nyulok csak benzint szoktam lentebb venni.
    Ahogy latom pont ma van futam Hockenheim-ben, azt esetleg lehet nezni neten eloben?
  • neilszab
    #7467
    Szia,

    Futamaink a kis autókkal május 3.-án és május 31.-én lesznek a versenynaptár szerint.

    Nézz be hozzánk, ha van kedved, elég nagy a mezőny, biztos találsz a tudásodnak megfelelő ellenfeleket majd! ;)
  • kisszollosi
    #7466
    Sziasztok én is mostanság vettem elő újra a GT Legends-et nagyon jó újra játszani a karrier módot mar a C kategoriánál vagyok de az mar nagyon nehéz nekem max nehezségen. Valamikor szivesen multiznek is, de csak kis alap autókkal, mini, lotus alfa stb...
  • moneytoo
    #7465
    Akkor gyakorolj kicsit még és gyorsabb leszel.

    Az autók és a pályák feloldását csak úgy tudod megcsinálni, ha azt az egy filet bemásolod a gtl gyökerébe és utána hozod létre a profilod. Ha később másolod be, akkor nem old fel semmit, se autót, se pályát.

    Hogy miért nincs virtuális tükröd nem tudom, de biztos beállítás beli gondjaid vannak. Csak tippelni tudom, hogy esetleg a dx beállítása, vagy a video kártya memória mérete miatt csökkent le. Kicsit próbálgasd.
  • Willenbrock
    #7464
    Csak nem az lehet a baj hogy felülírattam a már meglévő fájlokat?
  • Willenbrock
    #7463
    Akkor csak 10 s-mal vagyok lemaradva :)
    Feltettem az 1.1 patchet és az őszi futam autócsomagját meg a Brandis pályát.Bemásoltam az autókat feloldó fájlt is és van egy problémám:Elindítottam egy gyakorlást Ferrari 250GT SWB-vel de az opciók/egyéb beállításoknál sok pipa fekete és nem választhatók ki.A főmenüben pedig működnek ezek a baállítások.Így pl a Ferrarinál most nincs virtuális tükör.Valamit rosszul telepítettem volna?
  • mcmoha
    #7462
    Itt osszehasonlithatod az idoket.:)
  • Willenbrock
    #7461
    A beállítások realisztikusak,segítség minimum,sérülés maximum.
  • Willenbrock
    #7460
    Keveset játszottam ezzel a játékkal,csak az autókereskedős próbavezetést próbáltam ki eddig.Mostani eredmények:
    Magny Cours Club-Ford Mustang: 0:58
    -Chevrolet Corvette: 0:53.3
    Mondello Short-Ford Mustang: 45.5

    Ezek kezdőnek hogy minősülnek?
  • neilszab
    #7459
    Indul a Tavaszi Bajnokság!

    Első futam: HGTLM7 - Brands Hatch
  • neilszab
    #7458
    A GTL-ben is lehet defektet kapni, de amit a videón láttál az nem az volt.
  • HUN BECSEHELY
    #7457
    Jól láttam?Defekt volt a végén?
  • neilszab
    #7456
    V8 Christmas Fun



    Sebring, December 29. (csütörtök) 21:00
    További infók...
  • neilszab
    #7455
    Nézd, ha neked is megvan pont ugyan az a verziójú pálya, autó, és a szerver nem jelszavas (vagy tudod a jelszót), akkor be tudsz lépni. Ha nem, akkor valamelyik feltétel nem teljesül.

    De a lényeg, hogy működik az online rész is, emiatt ne aggódj! ;)
  • brendon566
    #7454
    Még az nagy segítség lenne, ha meg tudnátok mondani,ti fel-e tudtok menni a többi szerverre a kb 15 közül, vagy 2 re fel enged a többin a track hiány üzit kapom vagy kódos.

    Mindenesetre, most hónap elején be tudok szállni.