7613
  • lac coo
    #7533
    azt hol is tudom állítani, hogy mennyit forduljon a kormány a játékban ?
  • lac coo
    #7532
    Legutóbb még a tíz AI is gond volt, mikor játszottam ezzel :DDD
  • Alexease
    #7531
    En vegigtolom a ismet bajnoksagot, ugy ad valami feladatot, kihivast:)
  • Alexease
    #7530
    Tuningolt rF1 szin, erdemes megpiszkalni kicsit a PLR fle-t;)
    Nehany dolog csak ott kapcsolhato ki es allithato be (pl. auto blip/lift).
    A valtast itt tudod finom hangolni (PLR): Manual Shift Override Time (az az ido, ami alatt nem valthat kettot).
  • lac coo
    #7529
    Azért jó a cucc, 35 AI-val, az összes autóval :)))))
  • lac coo
    #7528
    Nekem 900 fokon kicsit fura, középen....Te hogy tolod ?

    Az mitől van, hogy bármilyen gyorsan is váltok H váltóval, egy idő után csak üresbe tolom neki a gázt, a játék egy bizonyos időnél nem hajlandó rövidebbet váltani ...
  • lac coo
    #7527
    Megvan ...:)
  • lac coo
    #7526
    Őőőő..hogy is hozok létre nulla tartalmú filet ? :DDd
  • Alexease
    #7525
    En meg 3× ennyiert vettem meg novemberben – amikor megjelent Steam-en – ugy hogy nekem meg mukodik (elvileg) a GTL lemez, de akkor is megerte;)

    Ha jatszani akarok, ugy hogy legyen valami kihivas, feladat, nem nagyon van mas. Az iR online, az nKP-ben nincs AI, a CARS sehol sem tart, az rF2 sem. Persze single versenyekre jok (rF2, RACE-sorozat), de bajnoksagra, karrierre a GTL az egyik legjobb.
    Elvezetes vezetni, jok az autok es a palyak, normalis az AI, es beallitva valami magasabb gyorsitasu dinamikus napszakot meg latvanyos es izgalmas is;)
  • lac coo
    #7524
    814 Ft-ot nekem is megért, főleg, hogy legutóbb már döglődött a GTL lemezem ... :)
  • neilszab
    #7523
    Na, megnéztem, ugyan úgy működik minden mint a régi verzióban:

    1. Létrehozol a GTL főkönyvtárban (..\Steam\SteamApps\common\GT Legends) egy üres fájlt ezen a néven: "TG2001.DYN"
    2. Elindítod a játékot és csinálsz egy új profilt.
    3. Újraindítod a játékot és az új profilodban meglesz minden autó, pálya és egy rakás pénz. :)
  • Black Ghost
    #7522
    Urak, gond van!

    Folyamatosan elvesznek a kreditjeim, és legutóbb egy autó (ford mustang) is elérhetetlenné vált, pedig ezt már megnyertem.
    Nem volt kedvem újra indítani az egészet, így leszedtem egy 100% mentést, [URL=http://www.cheathappens.com/11612-PC-GT_Legends_cheats]"link"[/URL], így most már elérhető minden pálya, bajnokság, csak épp az autó hiányzik, mert nincs kredit hogy megvegyem.
    Pedig a cheat szerint 999.999.999-nek kellene lennie.

    Ilyenkor mit lehet tenni?

    (ui.: Steam-es verzió)
  • neilszab
    #7521
    Ennek örömére a két ünnep között szervezünk vele egy kis FunRace-t, ahová szeretettel várunk mindenkit!

    Bővebb infó itt, de pontos részletek holnap (szombat) lesznek.
  • TG Gida
    #7520
    Gyorsan meg is vettem:)
  • Solt
    #7519
    2,70 ajró steam-n...
  • Black Ghost
    #7518
    Mert nekem úgy jobban tetszik!

    -amúgy közben megoldódott!
  • Alexease
    #7517
    Ezt minek magyaritani?!
  • Black Ghost
    #7516
    Sziasztok!

    Steam-es GTL-t szeretném magyarítani, de a lentebb linkelt gtr-masters oldal nem jön be, pontosabban nálam az egész oldal nem működik.

    Már szét googléztam magam de nem találtam semmit, van más lehetőség?
    -illetve megvan a dobozos verzió, esetleg ebből kitudom venni a nyelvi fájlokat?
  • Dj Tommy
    #7515
    Kösz az infót Neked is és Timbunak.
    Én most láttam először ezt, hogy nem működik a steam játék közben, ezért "furcsának" találtam, de legalább most tudom, hogy mi az oka.
  • Alexease
    #7514
    Annyiert boven jo, de nekem mar meg van mindegyik korabbrol, a nagyresze eleve Steam-en, a masik resze dobozosban, amit meg lehet aktivalni.
  • Alexease
    #7513
    Ezeket csak forgalmazzak Steam-en, nem lettek „Steam-esitve” (kozossegi funkciok, profil mentes stb.). A lenyeg hogy mukodik.
  • Timbu
    #7512
    Nem... Nekem úgy tűnik, hogy mindössze a régi játékot valahogy betuszkolták Steam alá, hogy működjön valahogy, de nem nagyon módosítottak rajta. Sokat sejtet az indításkor felugró parancssori ablak is, meg a sudo nevű fájl a GTL könyvtárában
  • Dj Tommy
    #7511
    Akinek meg van a GT Legends steamen, annál működik az, ha játszik a játékkal és pl ír valaki neki, akkor meg tudja nézni?
    Mert én hiába nyomom a shift+tabot, nem jön elő a steam.
  • lac coo
    #7510
    50 dollárért az megéri, arra lehet én is benevezek....
  • Alexease
    #7509
    A GTL-t (bar megvan erdeti tuti teljesaru dobozosban) 2 hete vettem meg Steam-en (kedvet kaptam hozza, es akkor meg nem volt szo Steam-es aktivalasrol:P). Lenyegtelen, mert van annyira jo, hogy megeri ketszer megevenni:DDDD

    A GTR2-ot most aktivaltam, elsore gond nelkul ment (a dobozban levo kodot adtam meg neki), mar tolti a cuccst;)

    De most olvastam, hogy van/lesz SimBin MegaPack a Steam-en, 50$ az osszes eddigi program;D
  • bardocz
    #7508
    Majd még próbálkozok, aztán írok a supportnak, hátha tudnak segíteni.
  • Dj Tommy
    #7507
    Akkor nem tudom mi lehet nálad, én tegnap amikor próbáltam, aktiválta rendesen.
  • bardocz
    #7506
    Úgyúgy, nem is hibás kódot ír ki, hanem valami mást.
  • Dj Tommy
    #7505
    Kötőjelek nélkül kell beírni és igen a multi kódot.
  • bardocz
    #7504
    Ha még el is fogadná, és kis gondolkozás után nem dobna hibaüzenetet...multi kódot próbáltam, nem a dvd-n lévőt.(najó, először azt is:D)
  • Dj Tommy
    #7503
    Jó hír a dobozos verzióval rendelkező tulajoknak, hogy aktiválható lett a játék steamen, én előbb csináltam
    Infó itt.
  • TG Gida
    #7502
    Köszi!

    A napokban én is nézegettem.
  • neilszab
    #7501
    Szia, igen, kapsz egy serialt, meg egy letöltési linket a telepítőhöz! ;)

    **********************************************
    Amúgy, most már Steam-en is elérhető a GT Legends:


    http://store.steampowered.com/app/44690/
  • TG Gida
    #7500
    Szevasztok!

    A digitális kiadásnál hogy történik a dolog?Ad egy serialt,meg egy letöltést és kész?

    Köszi!
  • neilszab
    #7499
    8. Hungarian GTL Masters Bajnokság:



    Részletek itt: GTR-Masters.hu
  • Vackor1024
    #7498
    Köszönöm a segítséget
  • moneytoo
    #7497
    Szia,

    Innen tölthető, de ezen az oldalon több hasznos dolgot is találsz...

    http://forum.gtr-masters.hu/attachment.php?attachmentid=5562&d=1287675719
  • Vackor1024
    #7496
    Sziasztok.

    Ma töltöttem le a GT Legends digitális kiadást, és a problémám, hogy nincs benne magyar nyelv. Lehet valahogy magyarosítani ?
  • moneytoo
    #7495
    Szia,

    Mit értesz a gt legends mod verzión? Milyen mod?
    Írd le kérlek kicsit részletesebben.
  • shelby daytona
    #7494
    sziasztok van egy kis problémám gt legends mod verzioban az uj pályák és autók nem mennek mit csináljak?