7613
  • zmok
    #7573
    Tudnátok javasolni egy beállítást az RSR-hez, a Targa Florio-ra?
    Hátha tudnék még rajta egy kicsit finomítani...
  • TG Gida
    #7572
    A múltkor is nagyon jó volt,ha tudok most is megyek.
  • neilszab
    #7571
    Gyere, jövő hét csütörtökön nyílt futam van megint! ;)

    Cadwell Park - Funrace
  • zmok
    #7570
    Makaóban "körözgetek" majd' egy hete, nem tudom megunni ezt az aszfaltcsíkot!
  • zmok
    #7569
    Megrendelve!!!
    Köszönöm a tippet!
  • neilszab
    #7568
    3 pedálos H váltós szettet újonnan a G27-en kívül sajnos nem fogsz találni.

    Én kezdetben egy Logi DFGT-ét javasolnék, az is nagyon jó kormány és 900 fokos, ami a GTL-ben nagyon fontos és használtan is jó áron el lehet majd adni, ha összegyűlt a pénz a G27-re. ;)



  • zmok
    #7567
    Keresgéltem G25-ügyben, de nem merek használtat venni...
    Kezdetnek jó lesz valami olcsóbb megoldás, aztán a nyárra összekuporgatok egy G27-re.
    Amúgy nagyon teszik ez a korszak, imádom ezeket az autókat!
  • lac coo
    #7566
    Használt jó állapotú G25 .
  • zmok
    #7565
    Sziasztok!
    Most vettem meg a játékot, melyik három pedálos játékvezérlőt ajánlanátok hozzá? ( A G27 ára picit sok egy kezdőnek )
  • neilszab
    #7564
    persze hogy megy
  • TG Gida
    #7563
    Megy most a server?
  • TG Gida
    #7562
    Én igen.
  • neilszab
    #7561
    Gyüttök este?
  • Dietrich
    #7560
    nem kell :)
    itt a segítség hozzá
  • Dietrich
    #7559
    Én meg tavaly tavasszal leszedtem a Win7-es verziót és nem találom a lemezeim között...most megint meg kell igényelnem a digitális verziót, fényképpel alátámasztva? Steamről nem engedi letölteni csak fizetés után..
  • lac coo
    #7558
    Rohadjon meg, nem találom a GTL tokomat, pedig feldobtam volna a kódot valakinek ajándékba, ha már így alakult, hogy másodszor is megvettem .... :DDDD Remélem meglesz .
  • neilszab
    #7557
    Kikerültek a 27.-ei Fun futam pontos részletei, már lehet jönni szerverre is:
    GTL Karácsonyi FunRace
  • Debilon
    #7556
    már működik... :)
  • Debilon
    #7555
    autopit rendben, de ez a lobbys dolog nem megy

    követtem a linked, töröltem, átírtam, új profil, de semmi
  • lac coo
    #7554
  • lac coo
    #7553
    Buy SimBin Mega Bundle
    Includes 11 items: RACE - The WTCC Game, RACE: Caterham Expansion, RACE 07, RACE On, RACE 07: Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway (Free DLC), GTR Evolution Expansion Pack for RACE 07, STCC - The Game 1 - Expansion Pack for RACE 07, GTR 2 FIA GT Racing Game, GTR - FIA GT Racing Game, RACE Injection, GT Legends
    HOLIDAY SALE! Offer ends 5 January


    17,47 Euro !
  • neilszab
    #7552
    Szia, a PLR fájlban kell átírni az "autopit" sorokat, itt van erről (meg egy csomó másról) infó: GTL Tippek, trükkök, beállítások

    Igen, ugyan az a kód kell a multihoz is (asszem kötőjellel kell itt beírni), viszont a lobby-t tekintve van egy csavar: GTL Lobby
  • Debilon
    #7551
    FAQ oldal nem jön be..

    - mit lehet az ellen tenni, hogy a pit bejáratnál ne vegye ki a kezemből az irányítást?
    - multihoz az a kód kell, amivel a steam-be is beregeltem? semmi extra nem kell?
  • lac coo
    #7550
    Jah, nem is kellett volna megvenni ? :))) Nem baj, támogattuk kicsit a simbin-t ! :D
  • lac coo
    #7549
    Jah, nem azért, nem gond, prl-re még úgy ahogy emlékszem :)))
  • neilszab
    #7548
    Ha a Windows felismeri, mint analóg controller, akkor a GTL-ben is lehet majd állítani a tengelyeket szerintem.
  • Szabi84
    #7547
    xbox controllert ismeri?
  • neilszab
    #7546
    bocs, nem így akartam...
  • neilszab
    #7545
    [hatalmas]Már Steam-en is elérhető a GT Legends, most akciós 2,70 eurós áron![hatalmas]
    http://store.steampowered.com/app/44690/

    További jó hír, hogy akinek már van eredeti példánya, az az online kulccsal (kötőjelek nélkül beírva) aktiválhatja a Steam-en.



    Mindennek örömére nyílt karácsonyi FunRace-t szervezünk a GTL-el december 27.-én.

    További infók itt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?4366
  • neilszab
    #7544
    De most mi is a gond pontosan?

    Szerintem az, hogy milyen gyorsan enged egyik fokozatból a másikba átpakolni az a kocsitól függ, ezek régi vasak, régi váltókkal, nem Triptronic vazze'...
  • Alexease
    #7543
    Nem neztem, nem emlekeztem, csak tippeltem:) Bocsi:P
  • lac coo
    #7542
    Amúgy jól megszivattál, prl-ben ki lehet kapcsolni : Steering Wheel Visible In Cockpit="1". :)))
  • lac coo
    #7541
    Nem az nincs bekapcsolva, csak úgy látszik van valami limit mégis valahol, ami alatt nem történik meg a váltás. Vagy csak ilyen veszett gyors vagyok :DDD
  • neilszab
    #7540
    Hi srácok!

    A kormány grafikusan fixen 270 fokot forog, én is ki szoktam kapcsolni, mert 900 fokon játszom.

    Az FFB effekteken lehet javítani, ha kicsit beleturkálunk a PLR fájlba, itt a 2. hsz-ben a PLR résznél találtok róla bővebb leírást: link

    A váltásokat tekintve, nem teljesen értem mi a gond... de nem lehet hogy bekapcsolva maradt az autó kuplung?

    Amúgy dec 27 - 21:00 Dijon GP - Ferrari 275 GTB/C
  • lac coo
    #7539
    Jah, gondoltam ki lehet :DDDd
  • Alexease
    #7538
    Persze hogy, foleg hogy nem lehet kikapcsolni a kormanyt:D
  • lac coo
    #7537
    De annyira ezért nem zavar, leszarom :))) Jó ez .
  • lac coo
    #7536
    Akkor kiveszem a kormányt engem így zavar :)))Lift blip tuti kivéve, de mintha egy fix idő alatt nem engedné a váltást, olyan mint pillangóval...Persze nem annyira csak kicsit .
  • Alexease
    #7535
    Szerintem ebben nem lehet allitani hogy mennyit forduljon a kormany, fix „animacioja” van. De lenyegtelen, ugy sem azt nezi az ember, az a fo hogy van, kezzel egyutt, csak ugy mutatoba:)

    En a pedalok erzekenyseget 0-ra szoktam allitani („alul” tovabb erzekel, erzekenyebb), de ez neked eppen nem jo;)
    Nezd at a PLR file-t, talan valami auto lift/blip bent maradt: gtl-alexease-plr.zip

    A kormanyzas es megcsuszas erzes az alap rF1-nel azert jobb. Kicsit meg „driftelos” is a rendszer, de meg nem annyira mint a RACE-ben. Szerintem hasznalhato, teljesen jo.

    A SimBin a RR:RE-szel kedte „utolerni” az SMS-t, amiben mar massziv oldaltartasok es hintazo kozepso FFB erzes van:)

    Az utobbi nehany evben az SMS adta el magat a piacnak (SHIFT-sorozat, multi cucc, fun driving game), Ok most kezdenek javulni a CARS-szal, van benne nehany auto (keszultsegi foktol fuggoen), amit teljesen jo erzes vezetni, itt-ott erdekesek, de az FFB/kormanyzas hatarozottan sokkal jobb mint volt.

    A SimBin ugy nez ki, most tart a fun driving game es a kihelyezett user-fun-cockpitek iranyaba: ulj le, tekerd a kormanyt, nyomkodj ket pedalt:/
  • lac coo
    #7534
    Hát én tök alacsonyra vettem a két váltás közötti idő amit még enged, de így sem engedi fel olyan gyorsan a kuplungot mint én, egy picit üresben nyomom neki mindig ...Nálad hogy vannak beállítva ezek a dolgok?


    amúgy tök fura ismét ez az rF1 engine, megcsúszásnál semmire nem reagál általában, kicsit elszoktam tőle :))))