36
  • belapeter
    #36
    THX
  • Dj Faustus #35
    1. Megveszed a boltban a teljes verziót
    2. Keresel ingyenes alternatívát (Gimp, Paint.NET)).
    3. Beszerzed fájlmegosztó hálózatról (Torrent, eMule, DC++)
    4. Keresel hozzá cracket - Google is tud segíteni.
  • belapeter
    #34
    helló
    Hogy tudok a demóból rendes verziót csinálni?
  • nihillus
    #33
    Lenne egy fontos kérdésem Photoshop-al kapcsolatban. Lhet hogy nem ide kell írni, de nem találtam ehhez kacsolódó fórumot, és gondoltam csak van itt valaki aki tus segíteni. Elég amatőr kérdés. Ha csinálok egy új layert, akkor annak a színét hogyan tudom feketére változtatni?
    Előre is kösz!
  • Dj Faustus #32
    A kereső tud.
    A filemegosztó hálózatokon találsz megoldást.
    Vannak ingyenes alternatívák (Gimp, Paint.NET)
  • Rafka
    #31
    Valaki tudna adni serial numbert ?
  • takitibi
    #30

    Na itt van a CS2-höz 1700 plugin csomagolva!
    Használjátok egészséggel!

    http://fileho.com/download/a4f887577408/1700-Adobe-Photoshop-Plugins.zip.html
  • xxdani
    #29
    te honan szedted le?
  • Moti HUN
    #28
    az activt code megvan de mikor aktiválná hibát észlel valamiért és azt kéri hogy telephonen regisztráljak és authorized code-t kér
    valkainek van kodja ? mer neten találtam de azok szarok!
  • Moti HUN
    #27
    már megvna
  • Moti HUN
    #26
    hello! nem tudna valaki cs2 9.0 hoz egy activit code-ot adni ? mer nekem azt irja ki mikor beirom hogy invalid code!!
  • ivjoe
    #25
    Igen, a fóliát a CAD-ből szedted. Sztem jobb a réteg.
  • Atyus
    #24
    1. a cikk, az amit felül olvastál, s hogy mekkora a hír értéke, az más kérdés.
    Mellesleg a médiában dolgozom..

    2. a cikk főcíme a következo : "Megjelent az Adobe Photoshop CS 2" - No comment !
  • Atyus
    #23
    Hogy a fenébe írhat le egy igen nagy példányszámú hírlevélbe ekkora valótlanságot !!!!!!!!
    MÉG NEM JELENT MEG !!!!!!

    Lószart, Májusban jelenik meg az adobe.com oldalán leírtak szerint !!!

  • Lateralus
    #22
    Megjelent :)

    A tesztelőknek már szétküldték a tesztpéldányokat, pl a DPreview digigép tesztoldal már ennek a RAW konverterével csinált összehasonlítást.
    Kisker verzió csak májusban lesz.
  • zoozoo
    #21
    Ez még mindig nem a témával kapcsolatos hozzászólásod. Nem hinném, hogy sötét lenne a hozzáállásom a grafikához...
    Nos, Papabear - így igaz, lehetne még mindig 7.2-es verze - bár lehet hogy csak mi nem látjuk, hogy mekkora meló volt a képkatagolizáló, vagy mai nevén Adobe Bridge programozása :D
  • aDannyBoy
    #20
    egyébként meg atyus:

    1., ez nem cikk, hanem hír
    2., nézz utána a press release fogalom jelentésének és rájösz


    Ui.: Sajnos még valóban nincs semmilyen 'kipróbálható' verzió
  • Cat #19
    a hir cime az hogy "megjelent"
  • FTeR
    #18
    rendben ha az az elfogadott, de én már láttam olyan fordítást is amiben más, de pont az ilyen hülye dolgok elkerülése végett használom az eredeti verziót, szal szerintem is layer ;)
  • FTeR
    #17
    ez elég sötét hozzáállás...
  • Atyus
    #16
    Tök jó, hogy úgy írnak cikket egy progiról, hogy még ki se próbálták !
    Kerestem, de egy árva demo-t se lehet még letölteni sehonnét !
  • papabear
    #15
    Amúgy meg sztem léjer-nek hívják, azt' jóvan.
  • papabear
    #14
    Nem lustálkodnak az Adobe-nál.
    Kíváncsi vagyok azért, hogy a már most is majdnem tökéletes programon ez a pár csiszolás mennyit javít.(lásd 7-es és 8-as közötti minimális tudásbeli különbség)
    És mondjuk 5 év múlva mi a faxot fognak még belerakni?
    Például:
    "Ugyan a nem kívánt vörös szem eltávolítása némi előképzettséggel eddig sem jelenthetett gondot,de automata funkció eddig nem volt a Photoshopban."
    Aki már Phsp-t használ annál már azért kell lenni egy kis "előképzettségnek" sztem.

    Inkább úgy látom, hogy egyre több eddigi plug-in feature kerül bele magába a progiba, ami csak a méretét és az erőforrásigényét növeli.
  • hopp
    #13
    ezért használok én angol verziót. :D
  • zoozoo
    #12
    Nem kurva mindegy, hogy hogyan hívják? - mi köze a nyelvészetnek egy grafikus programhoz? Istenem, ilyenbe belekötni. Valaki nagyon bogaras itt.
    ON: engem eléggé meglepett ez a CS2 - ilyen régen jelent volna meg a CS? Nekem még mindig tök újnak tűnik :))
  • Lateralus
    #11
    Réteg a hivatalosan elfogadott magyar megfelelője.
  • noss
    #10
    hdri jól hangzik, a többi csak parasztvakításnak tűnik - lásd redáj korreksön

    ennek a ps9-nek, v másnéven cs2-nek szebbek a tollai, mint az előző verziónak :)

    jólvan már - mta régóta nem talál ki semmit (döglődő kamuszervezet)
  • TeszteloPontHu
    #9
    Ha jól tudom, a magyar verzióban is rétegnek hívják, el kell fogadni, mint "hivatalos" fordítás.
  • CAD
    #8
    En mar az PS5.5 nek sem tudtam... bar a mostani CS-ben az egymasba agyazhato reteg directoryk hasznosag...
  • FTeR
    #7
    a szótári jelentés nem mindig felel meg a valóságnak, ezért lehet érezni, h ha 1 szöveget szótárból fordítanak (neagyisten gépi fordítás), a réteg is jó, de sztem a fólia jobban helyt áll. mérnöki terveknél is fóliának hívják az egymásra rakott lapokat (fóliákat ügye :) ), amik angolúl layers... ezért mondtam, h jó lenne ha MTA kitalálna vmit.

    erről jut eszembe, egyik neves külföldi mese-"gyár" csatornán a "weekdays @ 17:30"-t magyarra úgy fodították, hogy "hétköznapokon kukac tízenhét harminckor" és ezt a hang konkrétan így bemondta...
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    blending módtól függ hogy réteg vagy fólia :DDD

    Amúgy még a CS-nek se tudom kihasználni az összes képességét, de jó látni, hogy Adobe-s lányok mindig kitalálnak valami okosat :]
  • Sadist
    #5
    Szerintem a réteg helytállóbb, elvégre a kép rétegekből épül föl. Az más, hogy ezeket úgy lehet elképzelni, mint a fóliákat. Ha megnézed szótárban, ott is réteget ír rá.
  • FTeR
    #4
    a layert én inkább fóliának fordítanám (a térképeknék alkalmazott megoldás után szabadon) és nem rétegnek, habár nem tudom, h van e erre valami megállapodás. Nem árta, ha MTA egy nyelvújítás keretében kitalálna rendes magyar megfelelőket az informatikában használt fogalmakra...
  • artschi
    #3
    idevele!
  • tomsolo
    #2
    sztem de...
    :)
  • nenad
    #1
    A 32 bites mod nem 32 bit/channel modot jelent veletlen?