1021
Cheif kérésének eleget téve!
  • interdit
    #819
    Szerintem cs istvan, kezdj el valamit alkotni. Csinálj olyat, amiben jó vagy. Sokan agglegényként halnak meg, de jelentősen hozzájárulnak a tudomány fejlődéséhez... Ne látogass ilyen és ehhez hasonló fórumokat, mert ez csak még jobban leépíti az önbizalmadat. itt nem fogsz megoldást találni. A te döntésed, a te érdeked.

    "Mert a holló is madár,
    S néha csak ő nem látja így..."
  • RVR
    #818
    BUÉK!
  • Willenbrock
    #817
    Nekem is ritkán jut ki a jóból sajna hogy úgy mondjam,de egyáltalán nem érzem úgy hogy ezért öngyinek kéne lenni.Próbálok ismerkedni-noha a korban már eléggé benne vagyok és ez kicsit zavar már-de ha végül nem találok hozzám való csajt akkor azt sem fogom katasztrófának érezni-vannak agglegények is a világon mégha nem is a legjobb állapot lehet az.Időnként meg lehet találni olyan csajokat akik hajlandóak egy menetre,vagy vannak kurvák is tényleg.
    Mondtad hogy voltál "kéjhölgyeknél"is,fura hogy ott sem sikerült elveszíteni-csúnyák voltak,vagy kiröhögtek esetleg?
  • sz4bolcs
    #816
    S ha mindez volt, ahogy írva', te egy élhetetlen alak vagy, de éppen emiatt értékes felismeréseket tehetsz, ha nem ragadsz le ennél a témánál.
  • Abruzzi
    #815
    Bár...egy 40 éves szűz gyáva faszit amúgy sem lehet férfinak nevezni....de még tehetsz ellene.
  • Abruzzi
    #814
    Ennyire nem kell túlmisztifikálni a dolgot. Szüzesség..lehet azért érzed ennyire jelentősnek, mert ponthogy ma már szinte semmi jelentősége nincs, de te meg még mindig az vagy és ez most romantikus, meg egyéni. Hát egyéni persze, én is lehetek egyéni ha bekenem magam sz@rral és úgy megyek mindenhova, senki más nem csinálja így, de ez mégsem lenne pozitívum....ezzel csak azt akarom éreztetni h milyen hülye dologgal akarsz kitűnni, meg milyen barom elméletet gyártasz.
    Leginkább szerintem valamilyen tettel lehet egy ember egyéni, nem azzal hogy valamit nem csinál! Jó persze nem igaz ez mindenre, nem kell a tömeget követni, sőt.Na de azért ez egy teljesen más dolog. Része a normális életnek, méghozzá nélkülözhetetlen. És hidd el, ha te 40 évesen tényleg szűz vagy, és ilyen nőre vágysz mint te, elbasztad az életed. Én azt mondom, menj el kurvázni vagy valami, szerezz egy kis tapasztalatot, h legalább ha igazi nővel kerül sor a dologra ne legyél annyira pancser. Keress egy nőt...normálisat...és megvan oldva.

    De ha te továbbra is egy internetes fórumon sírsz ezek miatt, és nem teszel semmit annak érdekében hogy egyenesbe jöjjön az életed, akkor nem vagy férfi.
  • Rundstedt17
    #813
    Megmérgezheted magad.
  • cs istvan
    #812
    Ha nincs ilyen nő, akkor talán végképp nincs semmi értelme sem az életnek számomra.

    Egyébként is kimondhatatlanul irtózom az öregségtől.

    Sajnos azonban az idegrendszeremben jelen van egy iszonyatos gátlás, ami megakadályozza azt, hogy képes legyek megvágni vagy komolyabban megszúrni magam. Bár ezt akár puhapöcsű gyávaságnak is lehetne nevezni.
  • RVR
    #811
    „legfeljebb 1 hasonlóan "érdekes" gondolkodású hölgy számára lehet ez izgató”

    Gondolod, hogy van ilyen?
  • Retsu
    #810
    Hát igen, legfeljebb 1 hasonlóan "érdekes" gondolkodású hölgy számára lehet ez izgató. Én tényleg nem értem hogy mi ez a hozzáállás, de az biztos ha emiatt szenved, mégse változtat, akkor mazochista az illető.
  • Abruzzi
    #809
    Kicsit el vagy tévedve. Egy nőt sem fog szerintem felizgatni hogy te 40 évesen egy tehetetlen puhapöcs vagy, és azt is csak filmekből tudod hogy hova kell dugni a farkad, de mindezt romantikusnak találod. Egyszerűen hülyeség amit csinálsz. Minden nőnek kell romantika, szeretet, gondoskodás, gyengédség...meg az hogy néha jól megdugják, az is. Csak ezt általában a normális emberek 15-25 éves koruk között "megtanulják" és tapasztalják...Ebben a korban még lehet felizgatna egy nőt hogy "taníthatja" a férfit, de azért 40+ évesen...inkább keresne tapasztaltat...
  • RVR
    #808
    Mondom több topikon keresztül...
  • sz4bolcs
    #807
    Milyen emberrel találkozott?
    Az index 'segítség, szűz vagyok' topicjába is csak ezzel a problémával foglalkoznak, de ott nem látsz olyat, hogy valaki ennyire túljátssza, vagy misztifikálja ezt a szerepet.
  • RVR
    #806
    Nem értesz te hozzá... tanujjá! :DD

    http://www.youtube.com/watch?v=u8VTIy8c45k
  • RVR
    #805
    Több fórumon és különböző topikokon keresztül követem őt. Nem hiszem el, hogy ennyire jól tudna valaki szerepet játszani. A legtöbb troll és provokátor mindig hibázik, ő viszont sosem...

    Egyik ismerősöm pszichiáter, beszélgetés közben szóba hoztam, mit gondol erről, és elmondta, hogy ő is találkozott már ilyen emberrel.
  • tomcsa4
    #804
    Tudod kinek kell újra csinálnia? Akinek rossz a szexuális élete vagy nincs. Annak kell. De 40 évesen nem hiszem el, hogy 10 percenként tüzelésre készen állsz. Max ha nagyon kanos vagy, de ezt sem hiszem.
  • cs istvan
    #803
    Sajnos ki kell hogy ábrándítsam a topikból ismét távozni készülő olvtársat ("Ennyit erről is") a 18 percben való hitéből.

    Nagyon rossz esetben 40 évesen is előfordul, hogy az embernek már 10 perc múlva újra kell csinálnia. Jóllehet minél többször csinálta az ember egy adott napon belül, annál nehezebb az erekció beindítása illetve fenntartása, és így annál rosszabb és kellemetlenebb kínlódássá válik a dolog.
  • tomcsa4
    #802
    30 éves koráig a férfinak átlag 18 perc kell, hogy újra akcióképes legyen. 30-40 év között már 2 óra. 50+ már 6+ óra.

    Nyilán két akció között is lehet csinálni valamit (míg fiatalabb vagy, lehet simogatni, nyalakodni, beszélni), 50 év felett a 6 óra miatt akár 1-2 film is belefér. Meg leeht ezt oldani, csak sajnálom, hogy nagyon sok embernek a szexuális kultúrája nulla.

    István ezekből kimaradt (ha igazak a történetei). De neki nem is számít tán ez, ahogy írta is, szóval a szexuális kultúrája a béka segge alatt. Ez a "bedugom a faszom és már nem szűz, ergo semmi értelme" még a legtöbb igénytelen emberen is túl tesz.

    (KB mint a Csillag születikben Vásáry André esete, na ott kimutatkozott, ohgy mennyi Mónika-shown nevelkedett ember van és azért is fikázták. Holott egy magára valamit is dó ember tudja, ohgy régen a női szerepeket és énekeket férfiak játszották, szólaltatták meg és ez ma ritka kincs.)

    Ennyit erről is.
  • interdit
    #801
    cs istvan!
    Kiváló tehetség vagy! Szerintem kezdj el írni. Legalább egy blogot! Egy olvasód már biztos van!
  • sz4bolcs
    #800
    Bedazzled (Bájkeverő) ide vágó fejezete.
  • sz4bolcs
    #799
    Lol, te nem is élvezed, amikor magadnak csinálod?
  • cs istvan
    #798
    " A recskázás végkifejlete ugyanaz"

    A nemi aktus állítólag örömet , sőt , gyönyört okoz.

    Az úgynevezett önkielégítésben viszont semmi öröm nincs. Csak egy kellemetlen és rossz kínlódás. Annyi jó van benne, hogy utána az ember hosszabb-rövidebb időre megszabadul a szexuális vágyaktól.

  • sz4bolcs
    #797
    Hát elhinni én bármit el tudok hinni. RVR viszont biztos benne, ezért kérdeztem, hogy ismeri-e személyesen.
  • Rundstedt17
    #796
    kb onnét ahonnét az ismered kérdésed.....sehol sem írt olyat az előző hozzászóló,faszért nem lehet elhinni hogy cs.istván valószinűleg öszintén írta amit írt..lol
  • sz4bolcs
    #795
    Ez most honnan jött? Írtam ilyet?
  • Rundstedt17
    #794
    lol,szerinted minden ember tökéletes?
  • sz4bolcs
    #793
    lol, te ismered??
  • RVR
    #792
    Biztos vagyok benne, hogy nem szivat. Cs Istvan tényleg olyan, amilyennek előadja magát, persze nyilván valamelyest torzít a képen, hogy virtuálisan kommunikálunk vele, és nem élőszóban.
  • sz4bolcs
    #791
    "legyünk jóhiszeműek mondjuk hogy nem" - ok, mondjuk, hogy szivat..
  • Retsu
    #790
    Ehh, hát ja, de legyünk jóhiszeműek mondjuk hogy nem. Az meg nem zárja ki a bonyolult személyiséget, ha mentális betegségről van szó 1általán.
  • RVR
    #789
    „nem őrült bele”

    Ebben biztos vagy? (:

    „hihetetlenül bonyolult személyiség”

    Vagy csak személyiségzavaros, esetleg bármely más mentális betegségben szenvedő...
  • Retsu
    #788
    Ha már a kiégésnél tartunk, azért érdekes, hogy eddig még nem történt meg, vagy legalábbis nem áll közel hozzá. Mivel ha így állt a témához több mint 20 éve, az a csoda hogy nem őrült bele. De az is furcsa, ha eddig félt tőle vagy nem érdekelte, akkor hogyhogy most igen? Szóval nagyon összetett 1 helyzet ez, már ha igaz, és hihetetlenül bonyolult személyiség kell hozzá.
  • Ecocska
    #787
    Hamarabb fogsz kiégni a rejszolástol kedves cs istvan mint hogyha arra használnád a nemiszerved mint azt egy normális párkapcsolatba szoktak.
  • nagy hős
    #786
    akkor miért is recskázol naponta x alkalommal? maga a végkifejlet ugyanaz. mégis csinálod.
  • sz4bolcs
    #785
    Meg aztán nagyon jól kell sikerülnie az elsőnek, hogy ne ábrándulj ki utána egyből ezekből a gondolatokból. :D
  • sz4bolcs
    #784
    Jaj, de vicces ez a topic. :D

    cs istvan: Mi lesz az első után? Meglesz az első, aztán kiégsz, mert beteljesítetted életed értelmét? :D
  • tomcsa4
    #783
    De van ilyen. Képzelet+jobb marok. :)
  • Ecocska
    #782
    na ilyet nem fogsz találni
  • DaemoonHunter
    #781
    És mit akarsz kezdeni azzal a nővel? Azon kívül hogy megdugod?
  • cs istvan
    #780
    Senkit sem szerettem volna megsérteni az előző hozzászólás utolsó mondatával.

    Egyszerűen csak egy olyan nőre vágyok, akit az izgat fel, ha egy férfi szenved a szüzesség miatt. Ez ugyanis szerintem valóban egy nagyon szép és romantikus dolog.