705
DVTK
  • StephenKing
    #384
    Hát egyáltalán nem. A döntetlen igazságosabb lett volna. Kihagytunk legalább 5 100%-os ziccert. Az Mtk lőtt egy gyönyörű gólt. A csapat ne szégyenkezzen igy ki lehet kapni.
  • Sas6
    #383
    csak 0:1?

    akkor nem is jatszhattunk rosszul.
  • mooo
    #382
  • StephenKing
    #381
    Jó kis derby lesz az igy is! De mi legalább nyugodtan játszhatunk és kipróbálhatunk pár fiatalt a csapatban.
    Én elégedett lenék az Mtk ellen is egy 2-1-es gyözelemmel a hétvégén!
  • mooo
    #380
    Nahh így azért csak könnyebb lesz a visszavágó!
  • StephenKing
    #379
    Sopron-DVTK 1-2
  • StephenKing
    #378
    Ez egy jó meccs volt! A fiúkon látszott hogy akarnak és olyan volt mint a Vác ellen a reális eredmény 9-1 lett volna a helyzetek alapján. Buz játéka különösen tetszett a baloldalon. A biróval meg nem tudom hogy mi történt a 30-ik perc után mert addig teljesen jól vezette a meccset utána pedig összevissza fújt. A Tatabányától többet vártam az eégsz taktikájuk annyi volt hogy 9-en védekeztek ha megszerezték a labdát felpasszolták a két afrikainak és kezdjenek vele amit akarnak. A hangulat és a szurkolás is nagyon jó volt az idén még nem volt ilyen. Csak igy tovább!! CSAK A DIÓSGYŐR!!
  • mooo
    #377
    Grat a csapatnak!
  • blackmetal
    #376
    győzelem!
  • egypszichonauta
    #375
    nyertünk!!!éljen!szép volt fiúk
  • StephenKing
    #374
    Ez érdekes a Pécs elleni vereség után edzőt akartam buktatni erre meg kiderül hogy ilyen jól rég ment a csapatnak A Tatabánya ellen folytatni kell a jó sorozatot az ő keretükben is van egy-két jó afrikai játékos az fogja nyerni a meccset aki jobban tudja ezeket semlegesiteni.
  • mooo
    #373
    Egy kis érdekesség
  • blackmetal
    #372
    kemény meccs lesz, de remélem mi örülhetünk majd a végén
  • StephenKing
    #371
    Sopron-Diósgyőr a kupában november 8 és 22-én lesznek a meccsek. Ha idegenbe kihúzunk egy döntetlent akkor meglehet a továbbjutás de nem mi vagyunk a párharc esélyesei.
  • StephenKing
    #370
    Ha jól tudom ma 11-kor. Remélem valami nézőcsalogató ellenfelet kapunk!
  • mooo
    #369
    Budafok - DVTK 0:1 (0:1) Budafok, 200 néző
    Vezette: Szilasi Szabolcs (Lémon Oszkár, Takács Gábor)
    Gólszerző: Vitelki (40)
    Sárga lap: Vitelki, Mogyorósi
  • blackmetal
    #368
    továbbjutás megvan! :)
    sorsolás mikor lesz?
  • StephenKing
    #367
    Végre szerncsénk is volt Szalma jól védett végre. Ma verni kell a Budafokot a kupában mert utána már oda-visszavágos meccsek jönnek.
  • Sas6
    #366
    Jah apám most világositot fel hogy az vmilyen magyar kupa volt :)

    Az volt nekm érdekes h a bajnoksagban 1:1 lett a Debrecennel:))
  • mooo
    #365
    mit nem értesz?
  • Sas6
    #364
    A ligacsapat 3 pontot szerzett Nekem ezt magyarázza el valaki PLS. Nem agészen értem ezt
  • mooo
    #363
    Az első félidő a hazaiaké volt, míg a második félidőben már mi játszottunk jobban. Sajnos azonban a végjátékba gyakran hiba csúszott, vagy a játékvezető tévedett a kárunkra. Stanicot kétszer is buktatta Vukmir, egyszer a 16-oson belül, másodszor alig kívül, de mindkétszer továbbot intett(tévesen!) a sípmester.
    Hiányzott a két afrikai játékosunk korábban megszokott kreativitása is, ezért helyzetig nem nagyon jutottunk. Aztán végre Foxi villant egyet, amely egyből gólt eredményezett. Remekül rázta le magáról a védőjét és tökéletes beadását házi gólkirályunk, Simon mesterien bólintotta a kapuba!

    Az 1-1-es döntetlen óriási meglepetésnek számít, míg számunkra nagy siker, szép volt fiúk!
    Forrás: http://www.diosgyorfc.hu/

    Nagy gratula a fiúknak!!!
  • egypszichonauta
    #362

    amúgy szép dolog ja,bár nehéz elképzelni egy DVTK-fradi "barátságos" meccset
  • mooo
    #361
  • StephenKing
    #360
    Szimpatikus kezdeményezés!
    A meccs után meg a két szurkolótábor kivonulhatna Olaszliszkára és ott közösen lerendezhetné a Kossuth utca lakóit hogy többet ilyen eset ne forduljon elő.
  • mooo
    #359
    DVTK - FTC ???
  • Sas6
    #358
    Hát én is de sajna igen NEHÉZ meccs lesz. egy dönti is nagyon nagy eredmény lenne szerintem.
  • StephenKing
    #357
    Én is a fotelra szavazok. Remélem nem hozzuk a szokásos tévésmeccs formánkat.
  • mooo
    #356
    Én szerintem a tévében fogom nézni
  • blackmetal
    #355
    jön vki az ingyenbusszal debrecenbe? :)
  • Sas6
    #354
    Hát igen a vác eléggé gyenge volt. Én a trubünön ultem és lesetem a meccset. Hát rohogtem párszor amikor csuszlaltak a jatekosok. No de lényeg hogy nyertunk szerencsénk volt hogy a vác nem tudott játszani. A debrecen igen nehéz ellenfél lesz....
  • StephenKing
    #353
    Ha berúgjuk a helyzeteinket akkor nyerhettünk volna 5-6 góllal is. Az afrikaiak megmutatták hogy hogyan kellene játszani ezt a játékot. A védelmet elégé átszervezte Csank ez most bejött de a Debrecen ellen ez kevés lesz. A Vác meg nem tudom hogy keveredett az Nb1-be de nem idevaló.
  • andriska
    #352
    Nahh csak kibírtuk gól nélkül.
  • mooo
    #351
    DVTK - Vác 1:0(1:0)
    Diósgyőri stadion, 1000 néző Vezette: Pánczél, Asszisztensek: Tompos, Tóth II.
    Gólszerző: Binder (28.)
    Sárga lap: Kunzo (31), Elek (54.), Sipeki (83.)
    Piros lap: -
  • mooo
    #350
    Na igen én a Paks elleni meccsre is azt hittem,hogy sima lesz...
    Nem baj én érzem,hogy benne van a fiúkban a győzelem!
  • StephenKing
    #349
    Az még nem jelent semmit ha a védelem hozza a szokásos formáját bárkitől képesek vagyunk kikapni. Nálam ez a meccs a vízválasztó most kimegyek de ha nem fognak hajtani hanem úgy játszanak mint eddig akkor én már az idén nem megyek többet kezdem unni hogy hülyének néznek de azért CSAK A DIÓSGYŐR!!!
  • Sas6
    #348
    Ráadásul a vác joval mogottunk van :)
  • mooo
    #347
    Végre újra meccs 14:00-tól!Remélhetőleg a legutóbbi győzelemtől visszajött az önbizalmuk a srácoknak és magabiztosan begyűjtik a 3 pontot hazai pályán!
  • egypszichonauta
    #346
    jaja az a lényeg hogy nyertünk(végre)...
  • StephenKing
    #345
    NYERTÜNK!!!!!!!!!!!
    FOXI!!!!!!!!!!
    93-ik percben gól!!! Úgy néz ki hogy a Kaposvár még nálunk is szerencsétlenebb. Jók az afrikaiak de a védőink még mindig töketlenek nincs kapusunk, de legalább nyertünk és ez a lényeg!