705
DVTK
  • Grove4
    #624
    Sziasztok, hol lehet olcsón eredeti diósgyőr mezhez hozzájutni? Tudtok ilyen oldalt mondani?
  • DeerHunter01
    #623
  • mooo
    #622
    Ebben a fordulóban még egy pontot sem vittek a vendégcsapatok,remélem nem szakad meg ez a tendencia,mindenki a stadionba!!!
  • DeerHunter01
    #621
    Kint leszünk.
  • Attila8805
    #620
    Holnap kecskeméti TE Muhahhhaa!
  • DeerHunter01
    #619
    Kijutottál végül a meccsre?
    Amúgy én örülök ennek az X-nek is és főleg annak, hogy a csapat nem adta fel a gyorsan bekapott gól után, hanem harcoltunk folyamatosan.
    Így tovább! Kecskemét elleni meccs is húzós lesz, de hazai pályán leszünk, szóval kapják a srácok a támogatást.
  • Odacsap77
    #618
    Nem tudnál két jegyet postázni pestre miskolcról? :SS

    Pesten élek és nem tudok itt pesten jegyet venni diósgyőr szektorba.. :S
  • DeerHunter01
    #617
    én voltam, fradi ellen is megyek.
  • StephenKing
    #616
    Mivan fiúk senki nem volt a meccsen a hétvégén?
  • DeerHunter01
    #615
    Én inkább el sem olvasom, majd ha jól fog(unk) szerepelni, akkor nem lesz miről beszélni :)
  • mooo
    #614
    Az első két oldal hozzászólásait még elolvastam,de tovább nem bírtam.Félelmetes,hogy mennyi degenerált ember írogat az NSO-ra...
  • DeerHunter01
    #613
    [URL=http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-dvtk-uj-spanyolja-uzent-vigyazz-nb-i-jovok-2082173/]'Vigyázz, NB I, jövök!"[/URL]
  • mooo
    #612
    És ki legyen a következő?
    Remélem így már Luque biztosan eldöntötte magában,hogy meg kell hosszabbítania a decemberben lejáró szerződését
  • Odacsap77
    #611
    Na kit igazoltunk ? :DDD

    Újabb spanyol diósgyőrben!
  • DeerHunter01
    #610
    Én is, remélem közel annyian leszünk átlagosan is, mint az utolsó hazai meccsünkön.
  • mooo
    #609
    Így hogy most biztos a háttér és sokkal jobb a hangulat mint az elmúlt esztendőkben hiszem,hogy sokkal több keresni valónk van az NB1-ben,mint a kiesés elleni küzdelem.
  • DeerHunter01
    #608
    Hatalmas dolog lenne bekerülni az első 5-be legalább, remélem nyáron tényleg keményen fogunk erősíteni és felvesszük a harcot bárkivel.
  • mooo
    #607
    Egy kis statisztika..
  • mooo
    #606
    Fantasztikus hangulat volt tegnap a meccsen és utána is,hatalmas élményről maradt le az aki nem tudott/akart eljönni.
  • Odacsap77
    #605
    Alap. Jegy itt van melletem :)
  • mooo
    #604
    Remélem jöttök jó sokan,mi egy kocsit már megtöltöttünk.Már csak a jegyekért kellene elmenni,hogy ne a helyszínen kelljen sorakozni.
  • StephenKing
    #603
    Jöttök ünnepelni??
  • Odacsap77
    #602
    Én kint voltam... mekkora faszláma volt a bíró bazdmeg...!


    Nem baj, jövőhéten ünnep a városházán :D
  • mooo
    #601
    Csak meg lett még ebben a fordulóban a bajnoki cím,így nem maradhat el jövőhéten a fieszta.Remélem minél többen kijöttök a stadionba,hogy telt ház előtt ünnepeljük ezt a remek csapatot!
    SZÉP VOLT FIÚK!
  • StephenKing
    #600
    Oda a veretlenségünk de legalább a jövő héten itthon ünnepeljük a bajnoki címet.
    Valaki nem akar ide egy új bannert csinálni??
  • mooo
    #599
    Aki nem tud/akar Mezőkövesdre utazni,hogy megnézze élőben a meccset,annak jó hír,hogy 16:45-kor a Sport 2 élőben közvetíti.Tudom,hogy jó pár napja lehet ezt tudni,de hátha valaki lemaradt a hírről.
    Amúgy ti mit tippeltek?Én egy 0:1-re tippelek :)
  • mooo
    #598
    Aki kimarad, lemarad(hat)! :)
  • StephenKing
    #597
    Az ő fizetéséből 3-4 normális játékos bére kijönne, de azért nagy húzás lenne ha leigazolnánk aminek szerintem elég kicsi a valószínűsége.
  • mooo
    #596
    [URL=http://www.boon.hu/miskolc/tisza-mezokovesden-es-miskolcon/news-20110520-10274070]Tisza: "Diósgyőr? Én mindenre nyitott vagyok."[/URL]
    ITT sokan nem tartják jó ötletnek,de miután ingyen igazolható és már játszott itt én örülnék neki,mert hiába nem jött össze neki Belga kaland,azért magyar viszonylatba mérve nem rossz játékos.
  • Odacsap77
    #595
    Nagy lenne ha a tavasz szezon sikerülne 100%-osra.

    Tavalyi szezont szörnyű volt nézni.. inkább ne is beszéljünk róla..

    De a mostani remélhetőleg más, jobb a játékosállományunk hál. istennek benczés miki az edzőnk, igazi diósgyőri, és látszik van szeme hozzá.. ráadásul van egy olyan játékosunk, mint Luque, látszik hogy ő egy igazi vezéregyéniség a csapatban, a labdáinak szeme van minden pasz/ívelés oda megy ahova akarja ..

    Jövőre szerintem 1-10 ben benne leszünk ahogy lippai is nyilatkozta
    illetve jó volna megpróbálni megnyerni a magyar kupát és kvalifikálni magunkat nemzetközi színekben is NAGY FELLENDÜLÉS lehetne ..
  • StephenKing
    #594
    Én tavaly végigszenvedtem a szezont mikor kiestünk az Nb1-ből az idén már bérletet sem vettem. Ha ráérek kimegyek a meccsre de míg régen szinte mindent alárendeltem hogy ott lehessek mostmár ha van valami dolgom akkor egyáltalán nem bánom hogy nem vagyok ott. Viszont a mostani csapat megérdemelné hogy minél többen legyenek mert igencsak odateszik magukat szerintem a tavaszi szezont 100%-osan lehozzák.
  • Odacsap77
    #593
    Jó régi a fejléc
  • Odacsap77
    #592
    Ezen gondolkodtam énis, pont most jut fel a diósgyőr erre nagy csönd van :DDD
  • mooo
    #591
    Már több mint két éve nem írt senki,nem semmi pangás van itt.
    Pedig lassan be kellene izzítani a topikot!
  • Rudee
    #590
    RiP

    Pusztuljanak a késelők, nem tudom miért is lett ez ekkora divat.
  • SimaSuna #589
    Elhunyt Julius Nota, a Rimaszombat kapusedzője, a Diósgyőr korábbi kapusa.


    Szombaton 17 órakor megrendezésre kerülő DVTK-REAC NB I-es bajnoki mérkőzést megelőzően 1 perces gyásszünet lesz az elhunyt kapus emlékére, és a diósgyőri játékosok fekete gyásszalagot fognak viselni a mérkőzésen.


  • Mososzer
    #588
    Közben megkeresték Sisát a játékosok, Káli, Wicha, meg Dlusztus, hogy meggyőzzék, hogy maradjon.
    Máig kért határidőt...
    Kíváncsi leszek...!
  • karajjj
    #587
    ez legyen a legrosszadd dolog, de remélem azért nb2-be megmarad a csapat, aztán jöhet a barcika-diósgyőr rangadó :P
  • StephenKing
    #586
    Az egyik legfelkészültebb magyar edzőt vesztettük el a személyében. Szégyen a tulajdonosra nézve hogy igy intézi az ügyeit és igy vezetik a klubbot. Sajnos sok játékos csak az ő személye miatt nem távozott eddig. Hogy ezután mi lesz velünk lesz-e egyáltalán csapatunk tavaszra és hogy kik fogják alkotni azt nem tudni.
    Azért az elgondolkodtató hogy 10év alatt mik történtek a klubbal és hogy miért nem sikerül normálisan müködtetni a Diósgyört.
  • karajjj
    #585
    borsod megye rulz...