60024
  • PiszkosFred
    #56133
    Nekem ne mondd, 2005 februarja ota aktivan jatszok (itt-ott kisebb szunetekkel), hunterrel kezdtem, es bizony ugy gyartottam raidek elott az extra skulot a fegyverbe, hogy "orom" volt nezni. Aztan amikor kifogyott, azt meg nagyobb orom volt :D Nem ertek en sem egyet az egyszerusitessel, en szeretem ha egy rendszer bonyolult es reszletes, mert akkor az azt jelenti, hogy tobb a variacio, tobb az egyediseg, ezert en sem ertek egyet azzal a vilagtrenddel, hogy minden 2 gombos class/kaszt legyen, es a transmog cuccokat leszamitva klonok alkossak a raideket. De, sajnos erre tart a vilag, amely ellen en speciel nem tudok tenni semmit sem, maximum annyit, hogy ragequit es anyazva abbahagyom a jatekot, legyen az wow vagy swtor. Ekkor viszont magammal baszok ki, mert bar a rendszer egyszerusodik, de a jatekok meg mindig szorakoztatnak, es nekem csak ez szamit jelenleg.

    Gondolkodni vagy gondolkodasra keszteto jatek szituaciokat viszont mar regen mashol kell keresni, nem az mmokban. Szerencsere vannak meg ilyen jatekok, hala isten az indie fejlesztok meg nem adtak fel teljesen :)
  • Kaputelephant
    #56132
    Infó még nincs. Hamarosan New York Comic Con (okt 7-péntek). Ott lesz elvileg hivatalosnál hivatalosabb bejelentés stb. + Cantina Tour is és valszeg' megosztós vagy sima promó code is. NY CC Cantina Tour
    A stance-k megmaradnak, annyi különbséggel, hogy pl troopernél a 3 (dps, tank, heal) stance-ből csak egy lesz meg, a többi ha jól értettem passzív lesz. Ez persze függ attól, hogy mivel mész, tank/dps vagy heal/dps. Az a gond, hogy sajnos az egyszerűsítés szagát érzem megint. Anno WoW MoP-nál kivették a talentfákat és jöttek az új egyszerű talentek szintenként. Aztán SoR-nál is ezt vezették be. Most szintén copy szagot érzek és erős egyszerűsítést. Lehet tök jó ez az újaknak, de nem volt megerőltető lvl 10-en megérteni azt amit a játék a quest alapján elmond + utána még a panelen a pofájába rág az embernek, hogy az a bizonyos AC erre és erre az meg arra jó. Remélem a választás eme aspektusát nem veszik el. Nekem mindig bejött + elve egy "döntés" (+story) orientált játék lenne ez. Számomra ez is beletartozik.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.09.10. 11:52:30
  • Plata
    #56131
    Nekem nem tetszik a WoW rendszere,én szerettem a régi WoW class-okat,azt hogy 10-es szinten mehettél küldizni megszerezni a petet,satubbit,most meg szarrá van egyszerűsítve.Nekem is van WoW és aktív előfizetésem,de hát időm az nincs.
    Nekem mindig törpe hunter volt a main,de ez a jelenlegi kiherélt hunter nagyon szar,hiányzik hogy a hunteremnek lehetett közelharci fegyvere,és távolsági fegyvere,ami nálam mindig a puska volt,közelharcra meg polearm vagy két egykezes valami volt.Most van egy fegyvered oszt érd be vele.Még közelharci skilljeid sincsenek.
    Természetesen megint beastmaster huntit kezdtem,egy magyaroktól mentes realmon.De nem az igazi,elvan cseszve és ki van szó szerint herélve az egész játék.Túl könnyű túl egyszerű.Már lőszer sem kell a fegyveredbe,régen minden huntinak ott volt a lőszeres táska benne a lőszere,nem már az sem kell.
  • gunji
    #56130
    Hát nem tudom..., nekem az ilyen erőltetett egyszerűsítések soha nem tetszettek. Ha kiveszik a classokat (meg a stance-ket), akkor mi közül lehet választani? Mindenkinek lesz valami 'tök ugyanolyan egyenkaraktere? Vagy a nyolc adv. class azért megmarad?
    4-5 óra alatt felhúzni lvl10-re? Egy régi játékos sokadik alt-jánál még megértem, de egy kezdő miért nem próbálja meg élvezni a játékot? Vagy csak én voltam olyan idióta, hogy nem rohantam mindig, mert annyira élveztem a magával ragadó hangulatot egy-egy bolygón?

    Amúgy lehet tudni, mikor érkezne a v5.0? A héten már nagyon vissza akartam lépni, de a legutóbbi fél éves kihagyás után úgy is mindent újra kell tanulnom (mármint a karakterirányítást), s akkor inkább már megvárnám a legújabb verziót. Meg a karakterek is nagyobb részt v2.4 állapotban vannak.
  • PiszkosFred
    #56129
    Most, hogy Legion van a fokuszban nalunk (es sajnos az swtor picit pihen, kizarolag szabadido hianyaban, mert kedv az nagyon lenne az utolso es a bonusz chapterre) pont beszeltuk, hogy az swtorban is el lehetne torolni a kezdeti 10 szintet, es mar level1-tol azzal a adv.classal jatszani, azt megismerni, amit krealt az ember. Csak hat amig a wowban barmikor valtok a rendelkezesre allo 3 (egy esetben 2) "AC" kozott, addig itt a swtorban ugyebar vegleges a dontes.

    Ha mar lvl1-tol lehet valasztani es az elso 2-3 szinten megkapjuk az adott adv.classhoz tartozo jellegzetes kepessegeket, akkor lehet, hogy nem hulyeseg annyira ez a dontes, mert igy mar lvl2-3 korul rajohet az ember, hogy nem tetszik neki az a stilusu jatek (nem jon be neki a melee, vagy nyugos neki a caster stilus, stb.). Regi motorosok tudjak, mit valasszanak az altoknal, de az uj emberek ha 4-5 oranyi (mert nekik annyi) jatek utan jonnek ra, hogy megsem tetszik a flottan valasztott AC, akkor lehet nem kezdik ujra :), ellenben a max fel oranyi jatek utan kukazott dontesuket kovetoen, az uj rendszerben.

    De lehet, hogy tevedek.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.09.10. 10:49:45
  • Kaputelephant
    #56128
    5.0 Nem hivatalsol Class Változások
    Csak egy valamit ne: A base classok ne tűnjenek el. Nekem sokat hozzá tesz a választás lehetősége + azért az a mini quest sem rossz.
  • Kaputelephant
    #56127
    Progenitorról kérnék egy kis segítséget. Van egy rejtett Achievement: Simulated Meatbag Ehhez viszont szükség van egy másik playerre. (Aki Sub volt Januárban annak járt csak ez az alliance rec missión).

    Hidden Achievement: Simulated Meatbag – 20 pts
    This is a hidden achievement. You will need to be Terminated by HK-55 for Educational Purposes. To do this, you will need to find another player who is also on configuration stage of the HK-55 recruitment mission. Enter their instance and have their HK-55 target and terminate you for the achievement. Special thanks to Futashi and Theophilius on Ebon Hawk for figuring this out.
    This achievement grant you the legacy title: Simulated Meatbag
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.09.09. 16:54:52
  • Kaputelephant
    #56126
    Jaa így már értem, hogy akkor mit jelent. Köszi.
  • oz
    #56125
    Ez egy dekoráció is tud lenni. A Cost for Guild Purchase azt jelenti, hogy ha ez neked megvan, akkor dekorként 25000 kreditért a guildnek is beteheted (mármint te fizetsz 25k-t, és a guild kap 1 példányt mint dekor).
  • Kaputelephant
    #56124
    Na, Bonus Chapter valaki? Ki mit szól hozzá? Én most toltam végig. Zee-Ohh nagyon állat. Tiszta Jar-Jar csak a jóféle typus.
  • Plata
    #56123
    Gondolom ha van Collector Editionod akkor a vendornál 25k píz.
  • Kaputelephant
    #56122
    Kis segítséget kérnék. Találtam egy petet a mi a CE-hez tartozik. TorFashion A TorFashion a következőt írja: Cost for Guild Purchase: 25,000 credits. Ez mit jelent? guilden keresztül meg lehet venni 25k-ért vagy mi?
  • Kaputelephant
    #56121
    Jace Hall SWTOR
    Gondoltam megosztom :D
  • Gudott
    #56120
    Karbantartás, Update 4.7.1, Eternal Throne infók.
  • Gudott
    #56119
    röviden:
    Elvileg tovább tart a gree event
    Kijött pár datamineolt infó, amint átnézem, lesz róluk írás. Valamikor hétvégén.
  • Kaputelephant
    #56118
    És gondolom az EA ezen a felálláson nem nagyon akar változtatni...jobban megérné, mint még egy Battlefront vagy a jelenlegi mellé 30 DLC. A minőséget tán jobban megfizetnék az emberek.
  • Gepo
    #56117
    Gondolom hm blaster továbbra is kegyetlennehéz corattani meg kegyetlenkönnyű.
    Rossz látni, hogy ez a jó játék hova jutott...
  • oz
    #56116
    Muszáj nekik könnyű tartalmat kihozni, mivel se supportjuk se elég fejlesztőjük nincs, így ha valami túl erősre sikeredne, hónapokba kerülne (ha egyáltalán), mire lenerfelnék. :) bár inkább :(
    (lásd hm masterblaster)
  • Gepo
    #56115
    Már olyan szintre butították a tartalmat (kivéve hm/nim ops), hogy bekötött szemmmel, hátrakötött kézzel, értelmi fogyatékkal is meg lehessen csinálni.
  • Pacho
    #56114
    A bevezetése óta most újból mentem solo heroic Star Fortresst.....204-es PVP gearben (Focus Guardian) rank 15-ös healer companionnal (Lana), meglepően simán lement....ennyire lenerfelték ez a contentet is?
  • Kaputelephant
    #56113
    Progenitorrol egyet tudok: Rep oldalon: Fényhozók. Aktívak, heti többször is előfordul story OPS+Conquesteket tolják rendesen. Top 5-ben általában látom őket. Ugyanez Empire oldalon az Éjhozók. Elég kihalt, mivel a tagok többsége Rep oldalon nyomja. De van, hogy változik a balance. Amikor 2 éve anno voltam tag akkor pont Empire oldal volt aktív, Rep inkább passzív. 1 max 2 guild lehet még, de annyira...semmilyen, hogy még a nevüket sem jegyeztem meg, csak párszor feltűnt, hogy magyar guild. Az egyikben volt kb 10 percig tag. Ketten voltunk aktívak.
  • Thoughtless
    #56112
    Egy kis segítség a klánösszesítéshez a jelen pillanatban :
    Red Eclipse: Republic oldal:
    Jedi Köztársaság: teljesen elnéptelenedett, béke poraira
    Bukottak/Felemelkedettek : van, hogy hetente 1-2-szer összeállnak és lenyomnak 1-2 story raidet, van, hogy semmi sincs a héten, változó de még aktívak átlag 4-8 ember esténként ez is változó
    Empire:
    Evangelion: nem raidelnek igazi social guild 1-2 előfizetővel lehet velük flashpointozni meg heroicozni de kb ennyi 5-10 ember
    Little Problem:sajnos őket nem ismerem
    Aki raidelni szeretne annak sajnos csak nemzetközi guild marad, a pugolás sajnos elég idegörlő, mivel mostanában az a divat, hogy,ha 220-224+full szettbonusban vannak akkor is needelnek még a 216 tokenes dolgokra is. (Megtörtént eset xeno-n ma 220 szettes ember needelt és elvitte a 216os tokent aztán beírta a raidchatre hogy eladná 900k-ért.....)
  • Nephin
    #56111
    Így van, bár még nincs vége, de sokkal jobb a helyzet. Ezer köszönet Gudottnak a kitartásért, plusz mindenkinek a türelemért, az elég gáz, ha a főadmin accját törik fel és nem lehet vele kezdeni semmit. :/ De végre megszabadultunk tőle, sose lássam többé. :D
  • Gudott
    #56110
    Elvileg repült a feltört admin account, így a problémák nagy része is, most a romeltakarítás van hátra. És egy mentésből visszakerült pár dolog, így megy a bejelentkezés, stb.
    Szóval végül rendeződtek a körülmények, maradt a régi WP, de jobb, mint volt korábban.
    Így maradok az oldalon, ha lehet ezt így mondani :D
    De ha valakinek van kedve cikkeket írni, természetesen megkapja a lehetőséget.
    És hamarosan megint lesz egy klánösszesítő.
  • Kaputelephant
    #56109
    Ezek szerint kezd egyenesbe jönni az oldal/Nem indítasz sajátot?
  • Gudott
    #56108
    Gree event, Eternal Throne soundtrack,heti cartel market változások.
  • Gudott
    #56107
    szerntem az SW nem netflix kompatibilis, de már az új animációs sorozat is eléggé low-cost volt ( nem beszélve arról, hogy a film sem volt vizuálisan/technikailag valami top)

    Egyszerűen már a látványvilág megalkotásához kellene akkora pénz, amit a nagyok sem tudnak állni.
  • Kaputelephant
    #56106
    SW Netflix Hehe érdekes.
  • Gudott
    #56105
    HK-55 Chapter, heti Cartel Market változások és pár apró hír.
  • Pacho
    #56104
    Mert minden karakternél gyakorlatilag kétfajta befejezés van: light/dark.
  • Kaputelephant
    #56103
    Közben utána néztem, nem lesz valszeg semmi. Legközelebb Október max, akkor lesznek kint a ComicCon-on; GamesCom-on nincsenek kint.
  • Gudott
    #56102
    Közvetlenül a csata után igen, de ha azt az opciót választom (második), hogy katona parádén lesz végigvonszolva a hátsója, akkor ugyanúgy a főkancellár irodájában ér véget a story és ugyanúgy max bedurcizni lehet a fogolycserés ötleten.
    A katonai parádé nincs megvalósítva, mint vég.

    Igen, hátha lesz még infó, de mivel most már szinte 100% a novemberi megjelenés, és közel a Legion startja, én 0 infóra számítok.

    Elkezdtem a warrior-t. Nem rossz a story ( Korriban) , de a skillek elég vacakul festenek a knight után.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.08.17. 17:49:55
  • Pacho
    #56101
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, hogy módosították-e az elmúlt 1 évben, de azelőtt simán ki lehetett végezni, a 3-as opció volt az execute. Egyébként kétszer is felajánlotta régen.
  • Kaputelephant
    #56100
    Mert Win7-en nincs Xbox alkalmazás.
  • Plata
    #56099
    Nekem Win7 van de nem 20 fps-em.WoWban maxra véve 70-110 körül megy.
    Kivéve ha invázió event van,akkor a pingem 300-600 az fps meg olyan 50-60.
  • Kaputelephant
    #56098
    Szerintem várd meg a GamesScon infót és egybe nyomasd majd. Most nézem, most ment/megy az EA rész, volt Titanfall, Battlefield most meg Battlefront. Talán eztán lesz valami SWTOR is remélem.
  • Gudott
    #56097
    a mai karbantartás után lesz némi összefoglaló, a communty streamről és a Ben irving mini interjúról.

    Nagyjából a végére értem a trooper storynak. egy kérdés

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég hülyén jött ki az egész, a kérdésem az lenne, ha azt választom, hogy katonai parádéra viszem Rakton-t Saresh akkor is előadja a maga kis tervét a fogolycseréről? És a Dark side választás itt is az, hogy csúnyán nézek rá vagy itt ki lehet lőni Raktont? Mert ha életben hagytam és az első lehetőséget választottam, akkor az egész elég hülyén jött ki...


    Maga az utolsó küldetés lánc egész jól volt felépítve, csak a vége kicsit illúzióromboló.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.08.16. 12:55:55
  • Kaputelephant
    #56096
    Hali!
    Kis érdekesség, ha valaki Win 10-et használ: Az új évfordulós frissítés óta tapasztalom SWTOR-nál, hogy stabil 20 FPS-m van. Amikor az Xbox panel előjön, hogy indítható felvétel stb akkor felugrik az FPS szám, mikor eltűnik visszaesik stabil 20 FPS-re. Az XboX alkalmazásnál ki kell kapcsolni a játévideó-rögzítő opciót és már megy is rendesen 60 FPS-el. Ugyanez a pl: WoW-nál és egyéb játékoknál is tapasztalható, de érdekes, nem mindnél. Szóval, ha esetleg valakinek FPS problémája van, akkor próbálja ki. Remélem segíthettem ezzel a tippel is a jövőben!
  • Kaputelephant
    #56095
    Full Live Stream
    31:20-tól a Bonus Chapter trailere. Valahogy...nos én main karinak akarom HK-t. Nos mondjuk az mindegy hogy 55 vagy 51 netán... 47! :D
    Meatbag
  • Kaputelephant
    #56094
    Bonus CHapter: Sept 7.