Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem rinyálás meg nyavajgás történik mert teljesen jogos az emberek elégedetlensége. Ez egy MMORPG, egy multiplayer játék, az utolsó igazi multiplayer content amit beraktak nem ma volt. Ha PvE-t nézünk az utolsó a ziosti Monolith volt, ez több mint másfél éves, de ha az utolsó opsokat vesszük alapul ami inkább megfelel a valóságnak akkor 2014! dec óta nincs új content. A PvP-sek sokkal jobban állnak ők csak 5 hónapja nem kapnak semmit, de nekik meg el kell viselniük a hihetetlen balanced classokat amiket sikerült kreálni.
Most ebből kiindulva egy kis matek: vegyünk egy pve orientált játékost (ebből van a több swtorban ugye), 2 éve fizet havi 4ezer forintnyi összeget ez most decemberre lesz 96ezer forint, ezért cserébe kap szépen egy fantasztikus egyjátékos story vonalat ami minden egyes classnál ugyanaz, de még a 2 frakciónál is.
És most mondjátok el őszintén, SWTOR-tól függetlenül. Ha valaki 96ezer forintot kérne egy ~10 óra alatt végigjátszható story contetnért amit az utóbbi 1.5 évben beraktak, bárki itt megvenné azt a játékot?
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.10.07. 11:38:48
Holnap jön pedig a teljes trailer. Kíváncsian várom. Eddig szép munkát végeztek, nagyon részletes és látványos a képi megoldás.
https://www.youtube.com/watch?v=j7NkDX3vTdk
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Én sem látom a valószínűségét, de jó lenne. WoW-nál a token egyfajta F2P modell számomra, az SWTOR viszont már rendelkezik egy már "bejáratott" F2P modellel.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.10.06. 16:32:21
Az swtor-token pedig szerintem nem várható, mivel közvetve/közvetlenül a CM bevételét csökkentené .
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
A poén az, hogy pont a napokban dumáltunk erről egy haverral, hogy nem lenne rossz ötlet alapvetően "copy"-ni a WoW Token-t (SWTOR token). BW valóban jól járna + a playerek is. És nincs az, hogy az ember a G2A és társai akciókat hesszeli, hogy mikor kapható 6,5k vagy az alatt.
Amúgy szerintem a BW lehetővé tehetne olyan opciókat, ami más játékokban már bevált, mint például CC-ért vásárolni havi előfizetést, amit utána a GTN-n lehetne árulni, mindenki jól járna. A forintban gazdag játékos könnyen juthatna sok millió credithez, a másik játékos meg forint ráfordítás nélkül játszhatna előfizetőként. A pénz meg mindenképpen a BW zsebében landolna, de sokkal több ember tudna játszani a játékkal előfizetőként.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Eljött az ősz és a hűvös, esős idő, ideje leporolni a számítógépet és újra játékra is használni 😊
Ezúton jelzem minden érdeklődő, régi vagy új játékos részére, hogy a Red Eclipse (EU) szerveren a Republic oldalon a Jedi Köztársaság Guild újranyitja kapuit és szeretettel várunk mindenkit, aki barátságos közösségben szeretné a játékot felfedezni. Jómagam és 4-5 játékos már napi rendszerességgel online vagyunk és csináljuk a Dark vs Light event hiányzó részeit. A DvL event-ből számításaim szerint kb. 1 hónap még hátravan, így aki most kezdené el, még van ideje akár végigcsinálni is. Egyedül a Legendary rész a húzósabb, a többi pár nap alatt megoldható. Amint kijön az új kiegészítő, akkora ígéri a régi guild társak nagy része, hogy visszajön a játékba és újra mehetnek a napi HM Ops-ok, meg a többi finomságok 😊
Én magam is kész vagyok a DvL-el egy achievement kivételével, az 50 Gree droid hiányzik csak. Sajnos várnom kell október 18-ig, mire lesz újra Gree event. Addig elütöm az időt a guild társak megsegítésével DvL-ben, illetőleg csinálgatok pár achievement-et. 32k achievement pontom van, lehetne még tovább tornászni, van még bőven kiaknázatlan terület (könnyű vagy közepes nehézségű achievement, amihez elég pár óra elfoglaltság, hogy meglegyen). Az "idióta" achievement-ekhez még nekem sincs türelmem, azokat reflexből kihagyom. Heroic 2-t is csinálom (sokszor guildes kiskaraktert húzok fel 3-4 óra alatt 50+ szintre), ebből befolyó pénzt decoration-ökre költöm. Rémísztően sok decoration hiányzik még a gyűjteményemből. o.O Magyarán szólva, én is kihagytam 1,5 hónapot a nyáron, de visszatérve rengeteg csinálni valót találtam még a játékban 😊
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Érdekes fejlemények EA-Bioware részről.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Ha menet közben lehetne váltani AC-t, akkor szerintem sokan kiegyeznénk vele, ha nem, akkor eléggé öngól gyanús történet.
-A közelharci karakterek nobilissá tételével félek, hogy átesünk a túlsó oldalára a lónak, félek a smash monkey buildek újbóli elterjedésétől (bár jól vettem ki, sok speed bonus el fog tűnni)
-állandó stealt és droid cc kivonása: nem értem a logikát mögötte
-dinamikus stance , van benne valami, tényleg kellemetlen kezdőknek, ha mondjuk tank módban a dps stance van bekapcsolva, és főleg hogy elvileg ez nem fogja az S.O.S tankolást megakadályozni, nem vészes ( pl a tank már kidőlt, de a bossból van még hátra 5-6/ akkor egy dps korában is át tudott váltani viszonylag könnyen)
-a 4.0 PTS során is voltak nagyon kretén elképzelések ( pl jet charge/storm 57-es szinten lett volna csak elérhető, sorc/sage dupla bubi mozgás közben, stb) reméljük ez így nem fog éles szerverre kimenni.
ÉS mivel várhatóan tényleg decemberben fog kijönni a kieg, így ez még bőven változhat.
Az egyszerűsítés pedig a max level és új aktív/passzív skillek bejövetelével sajnos majdhogynem kötelező volt.
Aki még emlékszik nagyon sok durva hybrid build volt, a discipline rendszerben meg a falsch tank hybrid marad csak ( és ez ha jól nézem maradni is fog: Tank mód+ dps gear+ shield)
pulsz ha már wow: amennyire fasza volt az inváziós event, maga a tényleges kieg hát eléggé csalódás ( de itt is, mint a Fallen Empire esetén a csilingelő euró/dollár áradat elnyomja a kritikákat)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Esküszöm ha lenne blizzes Lk szeró odamennék játszani,az LK még valamennyire jó volt.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.09.10. 12:40:17
Gondolkodni vagy gondolkodasra keszteto jatek szituaciokat viszont mar regen mashol kell keresni, nem az mmokban. Szerencsere vannak meg ilyen jatekok, hala isten az indie fejlesztok meg nem adtak fel teljesen 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A stance-k megmaradnak, annyi különbséggel, hogy pl troopernél a 3 (dps, tank, heal) stance-ből csak egy lesz meg, a többi ha jól értettem passzív lesz. Ez persze függ attól, hogy mivel mész, tank/dps vagy heal/dps. Az a gond, hogy sajnos az egyszerűsítés szagát érzem megint. Anno WoW MoP-nál kivették a talentfákat és jöttek az új egyszerű talentek szintenként. Aztán SoR-nál is ezt vezették be. Most szintén copy szagot érzek és erős egyszerűsítést. Lehet tök jó ez az újaknak, de nem volt megerőltető lvl 10-en megérteni azt amit a játék a quest alapján elmond + utána még a panelen a pofájába rág az embernek, hogy az a bizonyos AC erre és erre az meg arra jó. Remélem a választás eme aspektusát nem veszik el. Nekem mindig bejött + elve egy "döntés" (+story) orientált játék lenne ez. Számomra ez is beletartozik.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.09.10. 11:52:30
Nekem mindig törpe hunter volt a main,de ez a jelenlegi kiherélt hunter nagyon szar,hiányzik hogy a hunteremnek lehetett közelharci fegyvere,és távolsági fegyvere,ami nálam mindig a puska volt,közelharcra meg polearm vagy két egykezes valami volt.Most van egy fegyvered oszt érd be vele.Még közelharci skilljeid sincsenek.
Természetesen megint beastmaster huntit kezdtem,egy magyaroktól mentes realmon.De nem az igazi,elvan cseszve és ki van szó szerint herélve az egész játék.Túl könnyű túl egyszerű.Már lőszer sem kell a fegyveredbe,régen minden huntinak ott volt a lőszeres táska benne a lőszere,nem már az sem kell.
4-5 óra alatt felhúzni lvl10-re? Egy régi játékos sokadik alt-jánál még megértem, de egy kezdő miért nem próbálja meg élvezni a játékot? Vagy csak én voltam olyan idióta, hogy nem rohantam mindig, mert annyira élveztem a magával ragadó hangulatot egy-egy bolygón?
Amúgy lehet tudni, mikor érkezne a v5.0? A héten már nagyon vissza akartam lépni, de a legutóbbi fél éves kihagyás után úgy is mindent újra kell tanulnom (mármint a karakterirányítást), s akkor inkább már megvárnám a legújabb verziót. Meg a karakterek is nagyobb részt v2.4 állapotban vannak.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ha mar lvl1-tol lehet valasztani es az elso 2-3 szinten megkapjuk az adott adv.classhoz tartozo jellegzetes kepessegeket, akkor lehet, hogy nem hulyeseg annyira ez a dontes, mert igy mar lvl2-3 korul rajohet az ember, hogy nem tetszik neki az a stilusu jatek (nem jon be neki a melee, vagy nyugos neki a caster stilus, stb.). Regi motorosok tudjak, mit valasszanak az altoknal, de az uj emberek ha 4-5 oranyi (mert nekik annyi) jatek utan jonnek ra, hogy megsem tetszik a flottan valasztott AC, akkor lehet nem kezdik ujra 😊, ellenben a max fel oranyi jatek utan kukazott dontesuket kovetoen, az uj rendszerben.
De lehet, hogy tevedek.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.09.10. 10:49:45
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Csak egy valamit ne: A base classok ne tűnjenek el. Nekem sokat hozzá tesz a választás lehetősége + azért az a mini quest sem rossz.
Hidden Achievement: Simulated Meatbag – 20 pts
This is a hidden achievement. You will need to be Terminated by HK-55 for Educational Purposes. To do this, you will need to find another player who is also on configuration stage of the HK-55 recruitment mission. Enter their instance and have their HK-55 target and terminate you for the achievement. Special thanks to Futashi and Theophilius on Ebon Hawk for figuring this out.
This achievement grant you the legacy title: Simulated Meatbag
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.09.09. 16:54:52
Gondoltam megosztom 😄
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Elvileg tovább tart a gree event
Kijött pár datamineolt infó, amint átnézem, lesz róluk írás. Valamikor hétvégén.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Rossz látni, hogy ez a jó játék hova jutott...
(lásd hm masterblaster)
Tomb of Freedon Nadd
Red Eclipse: Republic oldal:
Jedi Köztársaság: teljesen elnéptelenedett, béke poraira
Bukottak/Felemelkedettek : van, hogy hetente 1-2-szer összeállnak és lenyomnak 1-2 story raidet, van, hogy semmi sincs a héten, változó de még aktívak átlag 4-8 ember esténként ez is változó
Empire:
Evangelion: nem raidelnek igazi social guild 1-2 előfizetővel lehet velük flashpointozni meg heroicozni de kb ennyi 5-10 ember
Little Problem:sajnos őket nem ismerem
Aki raidelni szeretne annak sajnos csak nemzetközi guild marad, a pugolás sajnos elég idegörlő, mivel mostanában az a divat, hogy,ha 220-224+full szettbonusban vannak akkor is needelnek még a 216 tokenes dolgokra is. (Megtörtént eset xeno-n ma 220 szettes ember needelt és elvitte a 216os tokent aztán beírta a raidchatre hogy eladná 900k-ért.....)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
Szóval végül rendeződtek a körülmények, maradt a régi WP, de jobb, mint volt korábban.
Így maradok az oldalon, ha lehet ezt így mondani 😄
De ha valakinek van kedve cikkeket írni, természetesen megkapja a lehetőséget.
És hamarosan megint lesz egy klánösszesítő.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Egyszerűen már a látványvilág megalkotásához kellene akkora pénz, amit a nagyok sem tudnak állni.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Tomb of Freedon Nadd