60024
  • PiszkosFred
    #56173
    Idozits egy ref linket oktober vegere, hatha elfogadja subnak azt a par napot es megkapod Shae-t. Ha nem, akkor marad a recruit kesobb.
  • Pacho
    #56172
    Azért azt majd írd oda, hogy férfi, nő, vagy vombat legyen-e az a partner.....
  • Kaputelephant
    #56171
    Persze vágom, Novembertől elő is tudok fizetni. Hát nem marad más...a testemből kell összehozni: szutykos, 120 kilós szőrös huncut jellemű férfiállat keresi alkalmi partnyerét. 1,5 óra extrákkal ezeötszá. jelige: szea-szea papa.
  • Gudott
    #56170
    ki van ez találva, nem véletlen, hogy egy 30 napos sub nem fedi le a startot és Shae Vizla -t egyszerre

    Shae: lehet majd normál küldetés keretében, de szerintem lesz megint gy holocommunicator, amivel lvl1-től elérhető lesz, max a Blood Hunt és a Mando fejezet során nem lesz használható
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.10.09. 20:24:55
  • Kaputelephant
    #56169
    Ja, most totál ki vagyok akadva picit. Fizetés nem lesz a hónapban hál'isten, így nem tudok előfizetni. De ami igazán fáj: miért pont Shae?! :)
    Pedig már annyira vártam a csini csajszit...bezzeg WoW-hoz van még 1 hónapra elegendő token gold... hé valaki akar cserélni?! :)
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.10.09. 20:19:57
  • Nomad90Hun
    #56168
    Bah nem kelett volna megnéznem ezt a trailert megint elkapott a hangulat, csak sajnos elragadott a sötét oldal úgy néz ki végleg.

    Compira:
    Jah sztem se aztán majd úgyis meglátjuk élesben.
  • Kaputelephant
    #56167
    Ahhh ezeket a bugokat elvileg anno orvosolták. Most nem menne :(
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.10.09. 20:09:18
  • Plata
    #56166
    Nico nekem megvan,nem voltam Sub,csak nyomtam egy referal linket és megkaptam.
  • Kaputelephant
    #56165
    Ezek szerint Shae Vizla elérhető lesz majd akkor is, ha nem leszünk sub-ok? Majd a story során recruitolhatjuk? Vagy Nico is csak a Suboknak elérhető mindkét módon? (előfizus voltam Nico akciókor, azért kérdem)
  • Gudott
    #56164
    Knights of the Eternal Throne összefoglaló
  • Kaputelephant
    #56163
    5.0 update TorComm+Jedipedia Reddit link, jelezve vannak a spoileres részek.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.10.08. 09:50:03
  • Kaputelephant
    #56162
    Nem havi?! Hál'isten! Nagyon nem jött be az a módszer. Erről a bejelentésről viszont az E3 jut eszembe. :D
    "Hé srácok! DOlgozunk egy big-big-biggy SW kiegen/játékon! Kaptok egy 2 perces videó monológot, de felmutatni még nem tudunk semmit, mert semmi sincs kész, de ezt nem áruljuk el. Nesztek monológ videó! Wouw!" :)

    Cantina Tour mount:
    NYCantina16 a kód. Code Redemption-ba berjátok és meg is van. Ez és a legutóbbi kevésbé "mókás", mint amik korábban voltak a megosztós játékkal. :(
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.10.08. 09:35:25
  • Gepo
    #56161
    A másik amit utálok a BW & EA párosban: a rohadt sunyi gyökér kommunikációt. Megint mi van, megy a beetetés. 2017 elején LEHET, hogy lesznek új opsok. Nem tudom miért nem lehet azt mondani, hogy tuti lesznek, dolgozunk rajta csak még nem tudjuk pontosan mikorra lesz kész, vagy nem lesznek nem is dolgozunk rajta. Nevetséges.
    Viszont annak örülök, hogy nem havi fejezetmegjelenés lesz mint a KOTFE-nél.
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2016.10.08. 05:46:01
  • Kaputelephant
    #56160
    Na látom a pre-ordert már ebben a hónapban kezdik. Okt 25: Shae Vizla Companion "Recruit Shae through a mission or with a token in the game."
  • Gudott
    #56159
    STAR WARS: The Old Republic – Knights of the Eternal Throne Hivatalos Trailer – "Betrayed"

    Ez egyelőre csak a trailer, amint jönnek a hírek, próbálom rendszerezetten közreadni őket.
  • Gudott
    #56158
    STAR WARS: The Old Republic – Knights of the Eternal Throne – "Betrayed" Trailer

    hajakat befonni....
    Elég sok mindenre választ ad, motivációt illetően....
  • Kaputelephant
    #56157
    Twitch NYCC
  • Gudott
    #56156
    valószínűleg pet és/vagy nount :D
  • PiszkosFred
    #56155
    Vajon mit kapunk most a ref linkkel? A korabbi 5 szinu robogo 6. szinet? :D
  • Gudott
    #56154
    A New York Comic Con Swtor Cantina szombat éjjel 01:00-kor kezdődik, hogy lesz-e élő stream hozzá, azt nem tudom, de ha lesz beteszem ide a linket
  • Gudott
    #56153
    A videók a marketing büdzséből mennek, ha nem erre, valami másra vernék el. Ezzel lehet hype-ot, hírverést generálni, míg egy hagyományos netes kampánnyal kevésbé valószínű.

    A játékosok döntő többsége casual, tetszik, nem tetszik nekik készül a játék.
    Sokan még a solo/tactical FP és sm OPs-ok at sem vitték végig, nem beszélve az egzotikusabb Wolrd Bossokról.

    Bár kerültem a datamineolt infókat, de pl valószínű, hogy az ú group tartalmak némileg jobbak lesznek. ( Uprising)

    Class balance: én a premade vs random problémát nagyobbnak érzem, de nyilván tökéletes/ideális balance sosem lesz.
  • Big Boss Hu
    #56152
    Beraknak majd 1 új tactical FP-t azt kész a group content. A raid designer lelépett lassan 1 éve nem véletlenül, úgy nehéz OPS-okat készíteni.
    Nem rinyálás meg nyavajgás történik mert teljesen jogos az emberek elégedetlensége. Ez egy MMORPG, egy multiplayer játék, az utolsó igazi multiplayer content amit beraktak nem ma volt. Ha PvE-t nézünk az utolsó a ziosti Monolith volt, ez több mint másfél éves, de ha az utolsó opsokat vesszük alapul ami inkább megfelel a valóságnak akkor 2014! dec óta nincs új content. A PvP-sek sokkal jobban állnak ők csak 5 hónapja nem kapnak semmit, de nekik meg el kell viselniük a hihetetlen balanced classokat amiket sikerült kreálni.

    Most ebből kiindulva egy kis matek: vegyünk egy pve orientált játékost (ebből van a több swtorban ugye), 2 éve fizet havi 4ezer forintnyi összeget ez most decemberre lesz 96ezer forint, ezért cserébe kap szépen egy fantasztikus egyjátékos story vonalat ami minden egyes classnál ugyanaz, de még a 2 frakciónál is.
    És most mondjátok el őszintén, SWTOR-tól függetlenül. Ha valaki 96ezer forintot kérne egy ~10 óra alatt végigjátszható story contetnért amit az utóbbi 1.5 évben beraktak, bárki itt megvenné azt a játékot?
  • Gepo
    #56151
    Szerintem semmiféle átfordulás nem volt, szimplán sokan vannak a pvp-s játékosok és sokan vannak akik inkább az opsokat szeretik. Én is inkább opsra szeretek járni, ezért szeretém ha jönne már egy új (de persze a pvp játékosokat is megértem). És igenis simán elvárható lenne, hogy fél- vagy 1 évente jöjjön új operation. 15 dollár egy havi előfizetés, négy hónapnyi már kitesz egy 60 dolláros teljes játékot. Abból, amit jelenleg a fejlesztőbrigád letesz az asztalra négy hónap alatt az édeskevés.
  • Kaputelephant
    #56150
    A KotET elvileg Group content kieg lesz egy korábbi nyilatkozat szerint. Állításuk szerint tanultak a hibából, nem feltétlen jó a single player campaign. Én nem állítom, hogy nem ártana egy új OPS, de éveken keresztül semmi PvP tartalom nem volt. Most jött és azt vettem észre, hogy a "hol az új pvp tartalom" hát, hogy is mondjam..."rinyálás"(?!) átfordult egy "hol az új ops" nyavalygássá. Ezt meg kell érteni, hogy kevesen vannak és ha állandóan csak a negatív szarságokat kapják...nos ilyen lesz akkor a morál is. Persze ezt én látom így. Szóval a lényeg, hogy Group contenten dolgoznak, lesz az új kiegben. OPS is remélhetőleg lesz, nem húzhatják tovább.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.10.07. 11:38:48
  • Gepo
    #56149
    Az lenne az igazi, ha a tök felesleges csili-vili trailerek helyett mondjuk operation készítésbe ölnék a pénzt és a munkát. Tudom-tudom semmi esély rá, csak mikor kihoznak ilyen videókat és a legutóbbi ops lassan 2 éves mindeg elborul az agyam.
  • Kaputelephant
    #56148
    Van még egy :Shadow

    Holnap jön pedig a teljes trailer. Kíváncsian várom. Eddig szép munkát végeztek, nagyon részletes és látványos a képi megoldás.
  • Gudott
    #56147
    akartam linkelni, de magát csak az új részletet nem találtam meg, csak most
    https://www.youtube.com/watch?v=j7NkDX3vTdk
  • Kaputelephant
    #56146
    SWTOR New KOTET Trailer Teaser Clip
    Én sem látom a valószínűségét, de jó lenne. WoW-nál a token egyfajta F2P modell számomra, az SWTOR viszont már rendelkezik egy már "bejáratott" F2P modellel.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.10.06. 16:32:21
  • Gudott
    #56145
    Update 4.7.2, októberi eventek, heti Cartel Market változások, Eternal Throne teaser

    Az swtor-token pedig szerintem nem várható, mivel közvetve/közvetlenül a CM bevételét csökkentené .
  • Kaputelephant
    #56144
    WoW Token szagot érzek :D
    A poén az, hogy pont a napokban dumáltunk erről egy haverral, hogy nem lenne rossz ötlet alapvetően "copy"-ni a WoW Token-t (SWTOR token). BW valóban jól járna + a playerek is. És nincs az, hogy az ember a G2A és társai akciókat hesszeli, hogy mikor kapható 6,5k vagy az alatt.
  • Shion
    #56143
    Én is örülök ennek a hírnek. Amikor csak spammert vagy gold sellert látok, reflexből nyomom rájuk az ignore és report gombokat. Nem szeretem őket, de sajnos amíg van rájuk vásárlóközösség, addig lesznek.

    Amúgy szerintem a BW lehetővé tehetne olyan opciókat, ami más játékokban már bevált, mint például CC-ért vásárolni havi előfizetést, amit utána a GTN-n lehetne árulni, mindenki jól járna. A forintban gazdag játékos könnyen juthatna sok millió credithez, a másik játékos meg forint ráfordítás nélkül játszhatna előfizetőként. A pénz meg mindenképpen a BW zsebében landolna, de sokkal több ember tudna játszani a játékkal előfizetőként.
  • PiszkosFred
    #56142
    Ideje volt mar.
  • Kaputelephant
    #56141
    Credit Seller BanSaber
  • Shion
    #56140
    Sziasztok,

    Eljött az ősz és a hűvös, esős idő, ideje leporolni a számítógépet és újra játékra is használni :)

    Ezúton jelzem minden érdeklődő, régi vagy új játékos részére, hogy a Red Eclipse (EU) szerveren a Republic oldalon a Jedi Köztársaság Guild újranyitja kapuit és szeretettel várunk mindenkit, aki barátságos közösségben szeretné a játékot felfedezni. Jómagam és 4-5 játékos már napi rendszerességgel online vagyunk és csináljuk a Dark vs Light event hiányzó részeit. A DvL event-ből számításaim szerint kb. 1 hónap még hátravan, így aki most kezdené el, még van ideje akár végigcsinálni is. Egyedül a Legendary rész a húzósabb, a többi pár nap alatt megoldható. Amint kijön az új kiegészítő, akkora ígéri a régi guild társak nagy része, hogy visszajön a játékba és újra mehetnek a napi HM Ops-ok, meg a többi finomságok :)

    Én magam is kész vagyok a DvL-el egy achievement kivételével, az 50 Gree droid hiányzik csak. Sajnos várnom kell október 18-ig, mire lesz újra Gree event. Addig elütöm az időt a guild társak megsegítésével DvL-ben, illetőleg csinálgatok pár achievement-et. 32k achievement pontom van, lehetne még tovább tornászni, van még bőven kiaknázatlan terület (könnyű vagy közepes nehézségű achievement, amihez elég pár óra elfoglaltság, hogy meglegyen). Az "idióta" achievement-ekhez még nekem sincs türelmem, azokat reflexből kihagyom. Heroic 2-t is csinálom (sokszor guildes kiskaraktert húzok fel 3-4 óra alatt 50+ szintre), ebből befolyó pénzt decoration-ökre költöm. Rémísztően sok decoration hiányzik még a gyűjteményemből. o.O Magyarán szólva, én is kihagytam 1,5 hónapot a nyáron, de visszatérve rengeteg csinálni valót találtam még a játékban :)
  • Nomad90Hun
    #56139
    Nah elolvasgattam én is ezeket az 5.0-ás pletykákat, és papíron nem rossz de megint az az érzésem, hogy egyik szemem sírni fog, másik nevetni. Ezzel pl. hogy a melee kasztoknak csak instant képességeket adnak még jobban megerősítik őket, ha csak az eddigi 1,5 sec-es kasztolós képesegeket nem nerfelik kicsit sebzésileg, avagy hatóidőben elnyújtják a dotjaikat, stb. A magam részéről az egy perces cc-k kivételének nem örülök, illetve ha ki is veszik akkor a 4 másodperces cc-ken legyen minimális cd pl. Ami azt illeti, hogy kivennék a base classokat, ez megint felemás, hiszen mai napíg találkozni olyan játékossal pl. akinek 40+ szinten jut eszébe megkérdezni, hogy marauderként nagyon rossz-e ha csak 1db fénykardot használ, stb.. Ráadásul ezek az egyszerűsítések szépek és jók, de sokkal hasznosabb lenne az emberek fejében rendet rakni, nem egyszer anyáztam már mikor valamelyik random marha megtörte a cc-t pl. stb, de ezt is számtalanszor kibeszéltük már.... Tartom az eddigi hitvallásomat, miszerint puding próbája az evés, meglátjuk hogy teljesít majd az első 2-3 hétben.
  • Gudott
    #56138
    Rakghoul járvány Alderaanon, heti CM változások, Ranked Season 7 jutalmak, Obsidian Star Wars Techdemo
  • Kaputelephant
    #56137
    EA WorldWide Studios
    Érdekes fejlemények EA-Bioware részről.
  • Gudott
    #56136
    Datamineolt 5.0-ás Class változások, heti Cartel Market akciók.
  • Gudott
    #56135
    Az új változásokkal nagyon besülhet a játék, bár ha az a cél, hogy folyamatosan új játékosokat vonjanak be az SW hype miatt, akkor még érthető, de az un. veterán játékosok (és bizony, a "bálnák" nagy része is innen kerül ki) el fog tűnni.
    Ha menet közben lehetne váltani AC-t, akkor szerintem sokan kiegyeznénk vele, ha nem, akkor eléggé öngól gyanús történet.
    -A közelharci karakterek nobilissá tételével félek, hogy átesünk a túlsó oldalára a lónak, félek a smash monkey buildek újbóli elterjedésétől (bár jól vettem ki, sok speed bonus el fog tűnni)
    -állandó stealt és droid cc kivonása: nem értem a logikát mögötte
    -dinamikus stance , van benne valami, tényleg kellemetlen kezdőknek, ha mondjuk tank módban a dps stance van bekapcsolva, és főleg hogy elvileg ez nem fogja az S.O.S tankolást megakadályozni, nem vészes ( pl a tank már kidőlt, de a bossból van még hátra 5-6/ akkor egy dps korában is át tudott váltani viszonylag könnyen)
    -a 4.0 PTS során is voltak nagyon kretén elképzelések ( pl jet charge/storm 57-es szinten lett volna csak elérhető, sorc/sage dupla bubi mozgás közben, stb) reméljük ez így nem fog éles szerverre kimenni.

    ÉS mivel várhatóan tényleg decemberben fog kijönni a kieg, így ez még bőven változhat.

    Az egyszerűsítés pedig a max level és új aktív/passzív skillek bejövetelével sajnos majdhogynem kötelező volt.
    Aki még emlékszik nagyon sok durva hybrid build volt, a discipline rendszerben meg a falsch tank hybrid marad csak ( és ez ha jól nézem maradni is fog: Tank mód+ dps gear+ shield)

    pulsz ha már wow: amennyire fasza volt az inváziós event, maga a tényleges kieg hát eléggé csalódás ( de itt is, mint a Fallen Empire esetén a csilingelő euró/dollár áradat elnyomja a kritikákat)
  • Plata
    #56134
    Igen nekem is a régi talentrendszer tetszett,amikor még minden második szinten,vagy hogy is volt már,kaptál talent pontot,és elkölthetted rengeteg féleképpen mert több ezer variációt lehetett,most meg mi van.Eljutsz 110-es szintre és kapsz öszvissz 6 talentpontot amit max 18 talentra eloszthatsz.Röhej,régen komoly fejtörés volt a talentezés,ugyebár lehetett hibrid talented is.Beastmaster huntival lehettél közelharcos ás távolsági is,most semmi,ha BM hunti vagy akkor harcol helyetted a peted,te meg kapsz pár röhejes skillt,amivel hátulról max szekálhatod a népet.
    Esküszöm ha lenne blizzes Lk szeró odamennék játszani,az LK még valamennyire jó volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.09.10. 12:40:17