Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#56252
A Galactic drop armorokon van setbonus?
Schematics esik a Galactic drop-ban, vagy vendortól lehet venni?

Tomb of Freedon Nadd

#56251
Fleet-en ahol a trainerek vannak, az utolsó szobában áll egy Skill Mentor nevű npc.

Vagy a másik lehetőség, hogy 200k crediért kiváltod Legacy / Character Perks / Field Respecialization skill-t és akkor bárhol bármikor ingyen válthatod a skill fádat.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56250
Hogy is tudom a skilfámat változtatni, lecserélni?
#56249
Jedi Köztársaság guildet vezetem, Red Eclipse szerver Republic oldal. További infókat megtalálod az aláírásomban.

Jedi Shadow-nak 3 skill fája van: 1 tank és 2 dps. Általánosságban (és ez a Shadow-ra is) elmondható, hogy a dps-ek esetében az egyik skill fa burst dps (az elején nagyokat üt, aztán kis pihi), a másik skill fa DOT (damage over time, például 18 másodpercig sebző tűz) alapú. A két ág között minimális különbség van, ha end-game dps-t nézünk, főleg a játék stílus és a használati képesség számít (értsd mennyire fekszik neked ez a stílus, mennyire tudod kihozni belőle a maximumot). Próbáld ki az egyik ágat és ha nagyon bejön, jól megy vele, akkor hagyd meg. Ha nem tetszik, akkor bármikor át tudsz váltani a másik ágra.

Az én Shadow szerintem burst ágon van, úgy rémlik. Bár már hónapok óta nem játszottam vele, megkoptak az emlékek. Itt találtam leírást mindhárom skill fa használatáról: Shadow skill fák

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56248
Shadow-al nem leszel aoe dps, egyik legrosszabb aoe class.
#56247
Illetve Jedi shadow nál ha aoe dps akarok lenni melyik skill fával érdemes kezdeni?
Sajnos igyekszek rákeresni de nem nagyon találok kielégítő leírást... ráadásul az angolom sem a legjobb
#56246
Egyértelmű
Te melyik klánban vagy? Csak mert ha már ilyen segítő kész vagy inkább hozátok csatlakozom
#56245
A guildek lényegében erre is jók, hogy ne egyedül kelljen mindenre rájönnöd a játékban, hanem régi játékosok (akár a teamspeak-en) sok mindent el tudnak mesélni és jobban át fogod látni a lehetőségeket.

Teamspeak elérhetősége általában minden guildnek van, de csak guild tagoknak osztják meg. Az én ts szerverem is bérelt szerver, havi díjat fizetek érte évek óta, így kizárólag guild tagoknak és régi barátoknak engedem meg használni. Nem szeretnék átjáróházat csinálni belőle. 😞

Javaslom, csatlakozz egy guildhez és kérj ott segítséget a játékkal kapcsolatosan. Ha nem nagyon segítőkész guildet találtál, akkor lépj tovább a /gquit paranccsal és keress másik társaságot. A magyar klánok többsége örül az új tagoknak, segítőkészek szoktak lenni, így nem nagyon tudsz mellélőni a választással.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56244
nem, az assasin/shadow szinten minden komolyabb képességéhez dual-saber vagy eletrostaff/dualvibrobade kell.
Persze elvileg vannak aszimmetrikus fegyverek, amik majdnem egypengés fegyvert imitálnak.
A kérdések pedig jöhetnek ide, lehetőleg számozd be őket, így mindenki egyszerűen tudd válaszolni rá.

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#56243
Akkor te még szerencsés voltál. Én minden companiont felöltöztettem battlemasterba annyi zsákot vettem ki, és sosem esett páncél. Aztán mikor megesett, az azt következő 10 zsákból 6-ban páncél volt.....

Tomb of Freedon Nadd

#56242
Értem én, hogy valahogy előfizetésre kell sarkallni az embereket, mivel most hál istennek nem lesznek havonta megjelenő fejezetek. De ez akkor is túlzás (mondom ezt úgy, hogy a játék megjelenése óta előfizető vagyok). Optimális esetben időnként megjelenő tartalommal lehetne ezt megtenni, itt valamiért nem úgy megy. Nem értem, miért nem lehet a Makebes, Shadow of Revanos kiegeknél maradni. Ott volt story, ops meg minden, nem is kellett más. Ez lenne a normális kieg.
Amúgy a KOTFE megjelenésekor a priority opsokkal is elég sok idő, legalább egy hónap mire 1!!! karakterem full 224-ben volt, ráadásul úgy, hogy egy progress raid guild tagjaként, ahol folyamat mentünk a HM prio rédekre, még altokkal is, hogy minél előbb a main karikat felgeareljük. Szóval nem volt azt olyan könnyű megszerezni.
#56241
Köszi a gyors választ. És ha jól látom ez müködik sima lézerkardal is???? Esetleg valaki tudna javasolni privátban egy ts szerwert amin fel tudnám tenni a kérdéseimet? Tudom linkeltetek klánokat meg minden de amégy nem ismerem a játékot nem a csatlakozás az első.
Utoljára szerkesztette: Party Hard, 2016.10.19. 15:52:53
PiszkosFred
#56240
Mert ha a story kontent lemegy 2 nap alatt, az opsbol kiszeded ami kell max 3 het alatt, akkor minek maradnal es fizetnel a kovetkezo x honapra? 😊 Igy meg grindolj meg, hogy meglegyen ami kell. De lehet rosszul latom casual solokent.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56239
Az RNG loot tényleg nagyon súlyos. Nekem különösebben több bajom nincs (jó persze, nincs új ops, ami alap probléma már egy ideje). Az a durva, hogy az RNG loot témát már eljátszották a játék elején a pvp gearrel és hamar rájöttek, hogy változtatni kell (mikor egymás után 3 bracer esett ki nem kicsit voltam ideges). Szóval most nem értem, hogy miért hozzák ezt vissza, ráadásul úgy, hogy nem csak a pvp-t, de a pve-t is érinti. Teljesen hülyék vagy nem tudom mi van.
#56238
PTS jelenlegi állás szerint:
-Van Galactic Command stash (alapesetben 25 itemnek, de lehet bővíteni), amivel az itemeket el lehet osztani a karakterek között. ( kb mint az új pack nyitó stash, egyfajta mini legacy stash), de lehet, hogy ez a végleges verzióból kimarad?
-A Craftolt armorok jelenleg nem rosszabbak a rng Galactic dropnál, kivéve a mainhand, ( 1500 tech/force power vs .2000)
-Az armor kivételével a RNG galactic droppok RE-elhetőek (mod, ench, hilt/barrel)
-A fentiekből adódik, hogy a Galactic Drop-ot simán át lehet legacy armorokba tenni, míg a craftolt itemek nem moddolhatóak ( kivéve augment slot iletve dye, illetve fegyvereknél az effekt slot)
- Hogy van-e heti limit a pontgyűjtésre az még nem eldöntött

Party Hard:
Hatred, de ott meg kell tanulni a DoT (damage over time)-okat pakolgatni ill terjeszteni

http://dulfy.net/2014/10/13/swtor-disciplines-calculator-swtor_miner/?link=dGEAAABBAgACGAECBQkNFA8A
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.10.19. 14:47:26

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#56237
Sith assassinnál ha aoe dps re akarok menni melyik képességfával érdemes kezdeni?
#56236
Az csak egy kis szelete az egésznek. Röviden összefoglalva a következők miatt:
- az RNG drop
- a karakterenkénti endless grind
- a content helyett régi tartalom grind
- a bolster kérdése
- a jelenlegi tokenek kivezetése
- a pve-tábor elégedetlenkedik, hogy 0 skilles emberek fogják elözönleni az ops groupokat high lvl gearben 0 játéktudással
- a pvp-tábor elégedetlenkedik, hogy magasabb gear-es pve emberek előnyt fognak majd élvezni a lvl70-es pvp-ben.
- hogy force-olva vannak az emberek a ranked arénára item nélkül.
- meg persze az rng drop, az rng drop, és az rng drop<#hehe>

Tomb of Freedon Nadd

#56235
Nem olvastam mostanában a hivatalos fórumot, így nem tudom pontosan mi miatt megy a rage. A F2P korlátozások miatt megy? Én erre tippelnék.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56234
Csoda, hogy az swtor.com fórummotorja nem omlott össze a rengeteg rage-től amit a Galactic Command miatt kap az EA. Ilyet még nem láttam az elmúlt 5 évben, hogy egy bevezetésre kerülő ötlet ennyire egyöntetűen negatív fogadtatásra találna. (Talán ha a hozzászólások 10% pozitív.)
Mondjuk még mindig enyhébb mint a reddit, azon szerintem már a moderálást is feladták a vonatkozó topikokban.

Tomb of Freedon Nadd

#56233
Assassin és Shadow kézbe tud venni sima fénykardot is, de nem biztos, hogy minden skill-je működni fog vele. Ha megnézegeted a skilljeiket, akkor írni fogja a legalsó sorban, hogy milyen fegyver kell hozzá. Ha nincs ott semmi, akkor az a skill bármilyen fegyverrel működik.

PvP: itt a legfontosabb, hogy melyik Class fekszik neked és mivel tudsz játszani. Ranked PvP kivételével mindegy mivel játszol, a lényeg, hogy mennyire tudsz játszani vele. Ismerőseim között van aki a Assassin-ra esküszik, más az Operative-ra, de van aki Juggernaut-ban penge. De van Powertech fanatikus is 😊

Ha melee AoE-kat nézzük, akkor szerintem a Powertech / Vanguard páros a nyerő, neki van a legtöbb aoe-ja. Sentinel / Marauder és Operative / Scoundrel-nek talán 1, max 2 aoe-ja van összesen. Juggernaut / Guardian talán az átmenet, van 1-2 ütős aoe-ja, a többi viszont gyenge.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56232
Az assasin és a shadow tud használni sima lézerkardot is?
#56231
Melyik a legjobb kaszt aoe melee ből pve re?
A dual vild en kivűl esetleg?
Utoljára szerkesztette: Party Hard, 2016.10.19. 01:40:41
#56230
Galactic Command rendszerről egy összefoglaló cikk a Dulfy-ról: SWTOR Galactic Command Overview

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56229
Van imperial oldalon is guildünk, hajó, stb. De igazat megvallva, nem nagyon vagyunk online a birodalmi oldalon. Csak ha valami achievement kéne onnan, vagy éppen valaki imperial karaktert húz, stb. Még Ops-os időszakban is főleg 95%-ban a Republic oldal ment, mivel repu oldalon lettek toborozva az emberek, ezért a többségnek csak repu karaktere van. Igy csak a hozzám hasonló veteránoknak van annyi karaktere, hogy bármelyik oldalon tud játszani.

A veteránok részéről többször volt felvetés, hogy időnként az imperial oldalt toljuk, de a casual játékosok ezt mindig elutasították, hogy nincs idejük/kedvük imperial oldalon is felhúzni karaktert. Most annyival talán javult a helyzet, hogy aki csinált DvL eventet, annak talán már van impen is karaktere 😊 De az imperial oldali játék még mindig a jövő zenéje, jelenleg nem vagyunk napi szinten aktívak, sajnálom 😞

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56228
Játéktudásban szerintem itt senkivel sincs gond, én inkább a random vérpistikéktől kapok néha olyan idegrohamot. hogy majdnem kettéfejelem a billentyűzetet. Tipikus példa Kuat trooper boss beírja valaki, hogy kezdjük balról, leokézza mindenki, erre amikor kéne valaki tuti jobbra indul és 2 percen belül fekszik az egész csapat... Oké biztos összekeverte de 2-ára is..??? Nahaggyámáár...

Más:
Shion impen van valami jelenlétetek?

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#56227
Nyilván nem rating 224-re gondolok, hanem 208-ra (ill2016ra) ezekhez nem kell endgame alapanyag.
A "vegyél pass-t, hogy használd a heti passokat" én simán kinézem belőlük és akár sikeres is lehet, kiindulva a CM pakkok sikeréből....

És pl 208 a HM FP-re és a story OPsokra bőven jó, ha van mellette némi játéktudás is

Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.10.18. 13:34:13

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#56226
Tehát vehetsz egy passt, hogy aztán vegyél még egy passt?<#wink> Ha tényleg így gondolkodik az EA, akkor már márciusban lehúzhatja majd a rolót.
Amúgy az end game craft-hoz eddig szükség volt end game drop alapanyagra is, kíváncsi vagyok ezzel mit fognak kezdeni.

Tomb of Freedon Nadd

#56225
Na ez is igaz, ha lehet a maxos endgame geart craftolni set bonus nélkül akkor ez is egy megoldás, de erre eddig nem volt példa (pl.: most sem lehet 224 ratinges cuccot craftolni).
#56224
Nem csak a Galactic Commandból lehet majd lvl70-es itemet szerezni, valahogy a craftolást mindenki figyelmen kívül hagyta...
(remélem nem olvastam el nagyon a dolgokat, de az "end-game " craftolás továbbra is megmarad, igaz így nem lesz setbonus, de hát senki sem dől majd a kardjába 😄)

Valamint szerintem lesz Galactic Coomand Pass (de csak CC-ért), hogy tudd a többi heti pass-t használni...
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.10.18. 13:02:40

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#56223
Szerintem az nem teljesen igaz, hogy mindegyik karakterrel külön kell farmolni, mivel már régóta vannak legacy itemek. 5 item van amit még nem lehet megoldani legacy gearrel (füles, 2 implant, 2 relic). Nekem jelenleg is egy karakterem van full 224-be (legacy itemekben), a többi karival úgy játszom, hogy átküldöm a geart. A fent felsorolt 5 item elég ócska, és setbonus sem passzol minden karihoz, de ezek a NIM tartalmat kivéve teljesen elhanyagolhatóak. Összességében 3 geart kell összerakni annak aki mindhárom role-lal játszni akar: egy tankolósat, egy healereset (0 acc.) és egy dpsest. Tehát elég 3 karival nyomni a GC-t. Ha valaki teljesen maximalista és nem bírja ki a set bonus hiányát, akkor is max advanced classonként kell GC-zni, de nem minden karival.
Elsősorban én is HM/NIM raider vagyok és sajnálom, hogy még nem lesznek új opsok, de nem tartom rossz ötletnek ezt a Galactic Commandot. Két dolog van benne ami szerintem gáz: a random loot (ez nagyon gáz, remélem változtatnak rajta valahogy) és a ranked wz követelménye már nem a full expertise hanem valamilyen szintű valor (remélem max 30 lesz, bár kétlem). Ennek a valor követelménynek az ég világon semmi értelme nincs. Pl.: van egy valor 100-as sentim, full pvp gearben, nem is tolom vele rosszul és akarok egy kicsit a tükörclassal (marauder) is rankedezni, akinek mondjuk a jelenlegi valor szintje 10, mert nem nagyon játszok vele. Eddig simán átküldtem a geart és a marám is full pvp gearben figyelt és mivel a sentimmel már jól tolom, a marával sem lesz gond, mivel ugye tükörclass. Na akkor most miért is kéne a marámnak mondjuk lvl 50 valor ahhoz, rankedezzek?? Full marhaság.
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2016.10.18. 13:02:13
PiszkosFred
#56222
Azert mielott temetnenk az 1-1 valasztott classunkat, varjuk meg, hogy gyakorlatban mennyire lesz konnyu vagy nehez majd az ezt a rankot novelni es a CXP-t gyujtogetni. Oke, opsban a leggyorsabb, de jo lenne latni majd ezt szamszerusitve, mert az is lehet, hogy egy main karakter mellett az altokkal lenyomott hetik/dailyk is elegendoek lesznek. Ha nem is olyan utemben, de azert hatha lehet majd haladni igy is. Foleg, ha esetleg kapunk valami legacy buffot (lasd mas mmokban) is akkor, ha mainnal elerjuk a max GC rankot. Ki tudja.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.10.18. 12:09:26

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56221
27 karakterem van és még mindig van 2 olyan Advanced Class, ami nincs meg:
- Assassin dps, ez jó lenne még
- Scoundrel / Operative dps, ez nem tetszik nekem, nem is lesz.

Szóval van 27 karim, legalább 3 karakterrel (dps, tank, healer) járok ops-ra, szóval mindegyikkel külön kell farmolnom 😞

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56220
Amúgy ezzel a EA a kedvenc gyermekével, a Cartel Market-el is ki fog baszni, mert innentől kezdve értelmetlenné válik a weekly passok világa. Nem fog senki ilyen passot venni, hiszen hiába vehetnél részt bármennyi wz-ben vagy ops-ban, ha nem kapsz rewardot, hiszen a gear nem innen hanem a Galactic Command-ból jön. Hasonlóan meg fogja érezni majd a GTN is, jóval kevesebb stim-re, buff-ra stb lesz szükség, mert egyszerűen szűkebb lesz az a réteg aki ilyen tartalmakon részt vesz.

Tomb of Freedon Nadd

#56219
Egyrészt karakter szintű és nem legacy, de még ha az lenne, akkor is rossz, hogy farmolod a GXP-t az egyik karakterrel (úgy, hogy ő semmilyen lootot nem lát közben, csak játszol), majd a másik karakterrel RANDOM nyitsz egy ládát, ami lehet, hogy semmire sem jó. És egy idő után, ha magas a GC szint, nem lesz gyors az új láda megszerzése.

#56218
Már írtam, de akkor még egyszer:

Command Rank – Basically your rank in the Galactic Command system. Each time you rank up, you get a Command Crate. Command Rank is character specific, not legacy wide.

Tomb of Freedon Nadd

#56217
Nekem igazából egy lényeges kérdésem lenne a Galactic Xp-vel kapcsolatosan: GXP karakter vagy legacy Xp lesz?

A legacy lenne a jó megoldás, mert mondjuk elmegyek a main Sage-mel GXP-t farmolni, majd Ops után átloggolnék a Commando-ra és azzal váltanám ki a ládát. Így nem gond, hogy a Sage-el nem tudok Commando-s set itemet kiváltani.

De ha karakter GXP lesz, akkor szívás lesz, mert mindig az adott Class-al kell kifarmolnom a gear-t, aminek szeretném. Hiába a legacy-s ruha, mivel más Class-al nem tudom kiváltani a gear-emet, ezért "semmire" nem megyek velük. Ez esetben akkor van haszna a legacy-s gear-nek, akinek több ugyanolyan Class-a van, mint nekem 3 Sage és 2 Sorcerer. Egy gear-el le tudom fedni mindegyiket.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56216
Nem a jövőbeli lootosztáról írtam, hanem az eddigi gyakorlatról. A leírtakon kívül is van jónéhány lootosztási rendszer (DKP, EPGP, sima roll, stb), az általam írt csak egy péda volt. Egy guildben pedig ha a raid leader bunkó módon oszt lootot, akkor keresni kell egy másik guildet, puggal meg előre kell tisztázni a lootosztás szabályait.

#56215
A probléma ott van, hogy a bossok ezentúl nem dobnak lootot. Pont ez az új rendszer lényege, hogy end game gear CSAK a Galactic Command Command Createréből jön. A bossok csak dekort, mountot, ilyesmit fognak dobni. A boss killekért csak GC xp-t kapsz, és ha összejön egy ládára való, kiveheted a ládát.
"Gear will no longer drop from bosses as all gear will come from Command Crates. All cosmetic/unique drops will still remain on those bosses (Stronghold Decorations, Wings of the Architect, etc.)."
Utoljára szerkesztette: oz, 2016.10.18. 11:19:32

#56214
Majd király lesz mint az 1.0-ban a PVP zsákok gyűjtögetése a daily/weekly questekből, amikor megesett 10-szer egymás után a bracer, de egy páncél sem. Az emberek őrjöngtek a fórumokon az RNG drop miatt, ezért is vették ki.
Eltelt 4 év és most visszahozzák.

GG

Tomb of Freedon Nadd

#56213
Nem lenne rossz, ha legacy wide lenne, és nem character only. Így ez nem más mint a régi tartalom endless grind tartalommá való átalakítása, ami akkor nem szopás ha van 1 rep és 1 imp karaktered, de akinek van minden classból (vagy urambocsá' minden AC-ból 1) azzal nagy kibaszás.)

Az, hogy csak sub only az várható volt, mert a józanabb emberek eddig sem fizettek elő minden hónapban, hanem megvárták amíg kijön "valamennyi" tartalom és akkor egyszerre behúzták az összeset (ami persze az EA fals politikája miatt volt.)

Kizárni a f2p/preferred játékosokat a gearből egy vicc, vagy akkor ne legyen egyáltalán f2p model.

Tomb of Freedon Nadd

#56212
Guildes Operation esetén is Raid leader loot kiosztás volt eddig is, ezután is az lesz. Itt semmi változás nem lesz.

Sőt, akárhányszor elmentem PUG Ops-ra, ott is a leader osztotta ki előre megbeszélt szabályok szerint. Itt sem lesz változás.

Mire gondolsz, ami szerinted rosszabb lesz, mint most?

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56211
Nekem ez a raid leader féle loot osztás nem tetszik,ez kibaszás lesz.

PiszkosFred
#56210
"Maga a galactic command ötlete nem rossz, csak megint ez az "előfizusok only" dologgal sokaknál kinyílik a bicska a zsebekben."

Evek ota ez van, megszoktak mar mindenki, el is fogadta mindenki. Csak az fog hisztizni emiatt, aki hisztizni AKAR emiatt

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56209
Maga a galactic command ötlete nem rossz, csak megint ez az "előfizusok only" dologgal sokaknál kinyílik a bicska a zsebekben. Az Expertise kivétele olyan fél oldalas mosolyt ad, mert így nem kell extra gear ugyan pvp-hez, de nekem még mindig az okozna nagyobb örömet ha az emberek fejében raknának rendet role-ok azaz szerepek tekintetében, meg a NEM TÖRJÜK MEG AZ 1 PERCES CC-T dologgal kapcsolatban, stb nem akarom sorolni...

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#56208
Nem látom, hogyan lesz ez jó (persze itt magamra gondolok elsősorban 😊).
Egyrészt ez az egész dolog csak előfizetőkre vonatkozik. F2P és preferred egyáltalán nem fér hozzá ehhez a rendszerhez, így ők teljesen kimaradnak belőle.
A bossokból pedig egyáltalán nem random loot esik, hanem egy token, amit a raid leader annak oszt ki, akinek szükésge van rá / még nincs neki, az meg arra váltja be, amire akarja (gondolok itt arra, hogy - ha már a set bonus megvan - bármilyen kaszt dolgát ki tudja váltani az optimális modok miatt). Csináltunk egy opsot, általában esett valami mindenkinek, pláne az elején.
Most pedig lesz egy full random láda, amit időközönként megszerezhetsz (játsz sokat a régi kontenttel, persze, és akkor gyorsabban), és dobhat neked valamit, amit vagy jó, vagy eladsz egyből (ja nem, visszaadhatod xp-ért a vendornak, így gyorsabban juthatsz a következő ládához).
Mivel én alapvetően egy raider lennék, aki a HM/NiM kontentet üti, semmi kedvem napi sok órát tölteni régi, ezerszer megcsinált kontent farmolásával, hogy kapjak egy olyan cuccot random, ami semmire sem jó (van jobb, már kiesett, nem optimális). Új játékost/altot behozni egy HM/NiM csapatba lehetetlen, hiszen nem tudunk egy hét alatt felgearelni egy új játékost.
Ez a rendszer egy full casual előfizető játékosnak jó, aki még nem játszotta végig a tartalmat, nem játszik sok alttal (hiszen ez az egész karakter függő, nem legacy wide), és sok időt tölt a játékban. Az a kevés veterán, aki még nem lépett le, az majd most fog.

#56207
Jó lesz ez, kicsit visszakanyarodunk az MMO játékok kezdeti időszakára. Most is random lesz a loot, igaz nem a boss-ból fog esni, hanem Ops után a Commander Center-es ládából. Sőt, ami a legjobb a dologban, hogy a Commander Xp-t nem csak Story/Veteran/Master Operation-ön tudsz szerezni, hanem Warzone-n és Flashpoint-okban. Sőt a Daily küldetések révén még gyorsabban fog jönni a CXP. Gyakrabban nyithasz ládákat, ahol jól eső vagy éppen bosszankodó hangulatban esik valami Class-odnak megfelelő véletlen loot. Újra jönnek a heves érzelmek, nem pedig a száraz matematika, hogy X Ops után megvásárolom az X lootot tuti biztosan.

Sőt, ha jól értettem, a GSF is adni fog GXP-t, tehát aki szeret repkedni, ezzel is fejlesztheti a gear-jét.

Jó lesz ez szerintem, kicsit elfelejtjük megint a tokenes rendszert.

Megszűnik a Priority Ops, ami azért lesz jó, mert így a játszani egyáltalán nem tudó vérpistikék nem fognak 224-es gearben feszíteni, holott még egy Tactical Fp-t sem tudnak megcsinálni.

Egy dolgot el kellene fogadni, az MMO játékok folyamatosan változnak, hol tetszik nekünk az irány, hol nem. Lásd WoW is folyamatosan változik 10 éve, van amelyik változás bejött és jó lett, az megmaradt, de ami rossz lett, azt megváltoztatják utólag.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56206
Nincs is semmilyen előfeltétel, hogy X napot legyél online egy héten, vagy legyél ott Y Operation-ön. Alapvetően Casual guild vagyunk, mindenki akkor és annyit játszik, amennyit szeretne vagy tud.

Tavasszal volt olyan időszakunk, hogy bár casual-ok vagyunk, de annyian menni akartak Ops-ra, hogy már minden estre jártunk, sőt volt amikor 2 csapattal párhuzamosan. De mindig is Casual-ok voltunk és azok is maradunk 😊 A jó közösség, a jó hangulat és a közös játékélmény a fontos. Egyedül nem annyira jó MMO-t játszani, de jó társaságban igen 😊

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56205
Még jobban elszomorodtam, pedig eddig sem voltam túl boldog a játék állapotán. Nem tudom elképzelni, hogy ez a dolog kinek jó.

#56204
teljesen casualok jelentkezhetnek, van pár karakterem amit még felhúznék, de jelenleg semmi komolyat nem tudok bevállalni
#56203
Hát ez lehangoló. <#levele>

Tomb of Freedon Nadd