Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#56406
5. évfordulós eventtel/jutalmakkal kapcsolatban még nem postoltak ki semmit?

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#56405
Így van, ahogy előttem szóló mondta. Gyakorlatilag amik a collections-be látsz dolgokat, az adott karakterrel ha megszerezted az hozzáadódik. Ha másik karival is meg akarod szerezni - teszem azt egy armort - akkor van csak lehetőség rá collections-ből, ha azért a 400 CC-ért unlockolod. Eztán az adott accounton bármely szerveren meglévő/új karaktereidnek ki tudod szedni végtelen mennyiségben.
PiszkosFred
#56404
Igen, nagyjabol. Ha megvan az adott gyujtemeny (komplett szett, stb.), akkor egy kis CC-ert cserebe barki szamara barmikor barhol, stb. elerhetove teheted azt. Vannak targyak, amelyek onalloak (mountok, fegyverek), de vannak ruhak, amelyekhez rendelkezned kell az adott karakterrel az osszes darabbal (fejes, mellvert, labvedo, kesztyu, stb.), es csak akkor tudod elerhetove tenni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56403
Ez a Collection rendszer ha jól látom olyan hogy ha előfizetek akkor azt a cartel marketes itemet is ami meg van áttudom adni bármelyik karakteremnek? Illetve prefként 400 cc a kiváltása?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#56402
Köszi a tippeket! Lehet maradok a Crystal farmnál. Tán hamarabb meglesz úgy az endgear, mint craftolva a két új karinak.

CC-k amiket Achikból szerzel: Reddit
1600/server. Nem rossz. 1 rejtett acsi a listában van amiért kapsz 20 CC-t, de talán van több is.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.11.11. 19:38:09
#56401
SWTOR-ban a receptek többféleképpen szerezhetőek meg:
- vendortól vásárolhatóak meg (az egyszerűbbek),
- random esnek valahol a nagyvilágban,
- Reverse Engineering-el magadnak kifejleszted.
A vendor és random loot recepteket fogod megtalálni GTN-n is.

A Reverse Engineering lényege, hogy megszerzel mondjuk egy itemet Flashpoint-ból vagy Operation-ből, majd az Inventory ablak felső részén rákattintasz a Reverse Engineering gombra. Ekkor elbontja az adott tárgyat, kapunk belőle alapanyagot és talán egyel jobb cucc recepjét is megtanuljuk (recept nem esik, amit el lehetne adni).

Zöld tárgy elbontásakor kék receptet kaphatunk meg, kék tárgy bontásából lila recept jöhet. A lényeg, hogy kattints a Reverse Engineering gombra, vidd az egeret az elbontandó tárgy felé és az infó ablak legalsó sorában írni fogja, hogy jöhet-e recepet és ha igen, mennyi százalék eséllyel.

End-game szinten azt szoktam csinálni, hogy Glowing Data Crystal-ért megvásárolom a vendortól a 216-os gear-t, kiveszem belőle az Armoring, Mod, Enhancement itemeket és a megfelelő szakmával elbontom őket. Ekkor megkapom az adott 216-os item recepjét, nem kell várnom arra, hogy Ops-on végre én nyerjem meg. Ugyanez eljátszható 220 gear-el is, de 224-el már nem. 224 nem kraftolható. 220 relic is kraftolható így, kiesik Ops-on és elbontom, megkapom a receptjét, így kraftoltam le a fél guildemnek a 220 relic-eket 😊 Nagyon sok gear-el eljátszható ez a kraftolás módszer, de nem mindennel. Nézegesd végig, hogy mit enged és mit nem.
Utoljára szerkesztette: Shion, 2016.11.11. 09:09:18

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

PiszkosFred
#56400
Hat, az alapanyagokhoz lehet, hogy kell majd par dungeon vagy trial, passz.

Anno 1-2 eve foglalkoztam utoljara craftinggal, meg mielott bejott a x12 xp es/majd a heroic kvesztek ladaibol szerezheto gear. Azota nem latom ertelmet, mert a skinek megvannak collectionbol vagy legacy armorbol, a modok meg vendortol. Nekem, casualnak, aki csak a sztori miatt jatszik es nem jar szervezett raidre, csak random bohockodni, tokeletes eleg. Emiatt tul sok aktualis infot nem tudok rola mondani, mindegyik karakter maxon all a crewskillekkel, de csak azert, mert feszt dolgoztattam a logosokat sztori kozben, es elertek. Aztan ennyi, az alap geareken tul nincs reverse engis vagy repus receptes tapasztalatom.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56399
(időtúllépés dual poszt)
No átlestem ToRFashion-t. Azt hiszem már értem. Kitanulom az alapot és annak reverselésével van esély jobb séma kitanulására, ha jól értem. És így idővel akkor eljuthatok a Exarch Asylum MK-26-ig a végére. Pofon egyszerű! Jöhet a farm időszak 😊
#56398
Köszi az infót! A sémák akkor csak azon itemekből esnek? Nem feltétlen kell OPS drop? Vendor esetleg? GTN-ből most nehezen vásárlok, Pref vagyok most egy ideje.
PiszkosFred
#56397
Boe, vedd meg GTN-bol 😊

Vagy ha a TOR Fashion oldalan jol szerepel, akkor szerzel egy Defiant Asylum Legplates MK-26-t (szinten boe) es azt szetbontod szakmabol, es remenykedsz, hogy megtanulod a receptet (bar nem tudom, az is lehet, hogy 100%-os az esely, nem nagyon szorakoztam ilyenekkel, ami lila es boe, adom el).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56396
Kis segítséget szeretnék kérni. Gondoltam nekiállok crew skillezni. Idáig kimaradt nekem, nem nagyon foglalkoztam a játék eme aspektusával. Majd találkoztam ezzel : Schematic
Viszont a gond, hogy a TorCommunity nem annyira világos nekem, mint egy WoWHead. Honnan tudnám eme schematicot beszerezni? OPS-ból? GTN-n nem látok egyet se. Vagy esetleg tudnátok linkelni valami Craft guide-ot ami update? Köszönöm!
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.11.10. 18:37:48
#56395
A DvL event szintek teljesítésért kapott packból kaptad (Force-bound DvL pack)? Mert akkor nem tudod eladni, minden cucc Bind on Pickup. Ha a Cartel Market vagy GTN-ről szerzett DvL packból esett, akkor mákod van. Tényleg sokat ér, én biztos eladnám, sztem annyira nem néz ki jól, hogy érdemes legyen megtartani.
#56394
Esett egy Arbiter Lighsaber az egyik DvL packbol, amit nem tudok hogy pirosnak jelzi de gondolom ha a kristályt kicserélem akkor megváltozik a színe. Vgay megéri feltenni Marketre? ahogy nézem elég borsos ára van.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#56393
Teljesen érthető a dolog. Én most sajnos az achivementek miatt "problémázok" rajta. Szerettem volna megszerezni őket. Hát ezt buktam.
#56392
A gearszerzés miatt kellett eltávolítani. Mikor 4.0-val bejött az új gearszerzési rendszer (az összes ops dobja az end game geart 216,220,224) túl könnyű lett volna, ha lehet EV, KP NIM-et farmolni. Így sem kicsit maradt unbalanced a rendszer (EV, KP HM jóval egyszerűbb a többi HM opsnál, de mikor azok a priority opsok onnan is lehet 224-es geart szerezni).
Ha belegondolsz az 5.0-ás rendszerrel is teljesen unfair lenne. 5.0-val annál gyorsabban jön a gear minél nehezebb tartalmat csinálsz (tehát elvileg a leggyorsabban a NIM opsok teljesítésével lehet gearhez jutni). Ott is mindenki EV,KP NIM-et farmolna, mivel azok az opsok kb. olyan nehezek, mint a többi ops sm módja (na jó kicsit túlzok, de majdnem).
Legtöbbször én is marhaságnak tartom meglévő tartalom eltávolítását, de jelen esetben szükségszerű volt (max. úgy tudták volna a játékban tartani, ha kitalálnak NIM taktikákat, ezzel rendesen megnehezítve a 2 opsot, de ezzel munka lett volna, és ők inkább a könnyebb utat választották, ahogy eddig mindig).
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2016.11.09. 13:23:36
#56391
Kár. Már egy meglévő kontent törlése számomra mindig logikátlan. Még ha ennyire egyszerű is a menet...
Köszi a felvilágosítást!

foxxi: Szoktak gondok lenni, ha a store-ból szeretnél vásárolni. Többség ilyenkor a G2A és társait javasolja. Sajnos nem lehet mit kezdeni vele.
#56390
Helló.
Kérdésem lenne hogy járt már úgy valaki hogy a mindenre jó paypal-t az előfizetés meghoszabbításánál nem fogadja el? Fizetésnél bármennyiszer próbálom, FAILED 😞 - elég szar így előfizetőnek lenni...

PSN ID: Foxxika - BattleTag: Yogsara#21730 - Nintendo: Foxxika Origin: Foxxyka

#56389
Azért vették ki az EV,KP NIM-et, mert túl könnyű volt a többi NIM-hez képest (nem volt plusz taktika a HM-hez képest, csak nagyobb sebzés és több hp). Ezért teljesen kilógott a sorból, érthető, hogy eltávolították a játékból.
#56388
Hmmm. Most nézem, hogy a OPS AChi résznél van egy Archiv rész. Nightmare Eternity Vault + Nightmare Eternity Vault. Pedig úgy emlékeztem, hogy már lenyomtam őket...Ezeket miért is vette ki a BW? Mi értelme volt?
#56387
Engem az endgame anno nem tudott megfogni úgyhogy mielőtt megjelenik majd az új kieg előfizetek hogy megnézzem milyen lett, kíváncsi leszek.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#56386
Egyrészt gyorsítottak nagyon sokat a fejlődésen az utóbbi években, mert a hangsúly a játékban az endgame-n van, semmi értelme hogy az új játékosok hetekig kis szinten tébláboljanak és ne tudjanak a régóta játszó barátaikkal endgame-t közösen nyomni.

Ráadásul jelenleg (november 28-ig) 200% xp bónusz van.

A fentiek miatt én Heroic 2-t tolok vagy egyedül, vagy 2-3 guild társsal együtt, 3-4 óra alatt 50-es szint felé zavarható egy frissen indított kis karakter. Az összes DvL karakteremet Heroic 2-vel húztam fel, Flashpoint-ra csak akkor jártam, amikor kellett még a DvL achievement belőle. Xp szerintem gyorsabban jön H2-ből 😊

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56385
Kár hogy nem aktiváltam előbb. Mindegy, ahogy nézem most elég gyorsan lehet fejlődni vagy az utóbbi két évben javítottak valamit az xp-n. Igaz csak flashpointozok mert ott jön a leggyorsabban de 3 nap alatt mindjárt 40 vagyok.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#56384
Így van F2P is kap 100 CC-t havonta.
#56383
Gondolom a Cartel Coinokat adja már utána, nem kell hozzá előfizetés hogy a Secure Keyért adja?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#56382
Én nem telóról tolom, hanem gépről az Auth-t. WinAuth Leszeded és a gépről is tudsz generálni kódot belépéshez.
PiszkosFred
#56381
Security keyhez nem kell net, csak addig, amig lekapod az applikaciot es telepited. Onnantol kezdve folyamatosan 24/7-ben general egy-egy kodot fel percenkent, amelyet be kellesz majd irnod abban a fel percben, amikor legkozelebb be akarsz lepni a webre vagy jatekba.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56380
Ha aktiválom a secure keyt az accountomon akkor azután mindig be kell írnom? mert nincs net a telómon mindig mikor játszani szeretnék és nem lenne jó ha nem tudnék belépni utána.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#56379
Nagyon helyes, hogy elveszik tőlük a phase walkot. PVP-ben ha egyedül őrzöd a pylon-t, node-t, stb. akkor, ha ügyes a shadow/assa, esélyed sincs megállítani, hogy behúzza (persze vannak kivételek pl.: vanguard/pt stun közbeni rakétázása stb.).
Mondjuk, akit csak a pve érdekli annak szívás (ezért sem értem, hogy miért nem tudják megcsinálni, hogy egy adott skill máshogy viselkedik pve és pvp környezetben, pedig van ahol már működik pl.: 60 sec cc, az pvpben csak 8 sec vagy 6 már nem emlékszem).
#56378
LOL elveszik az assassionoktól a phase walkot. Elképszető sírás/őrjöngés megy a fórumon, öröm nézni.<#nyes>

Tomb of Freedon Nadd

#56377
Mivel nekem a guardian lényeges csak azt lestem most meg, de egyből feltűnt, hogy minden kiégnél és ennél is a Blade Dance-hez mindig nyúlnak és alakítják. Hát ez sem marad másképp. + "Guard: No longer has any Form restricting its use." Nem rossz.
#56376
class változások (link)
Csak a smuggler-t futottam át, de úgy tűnik, marad a base class és nem egyből adv. class-t kell választani.

vagy tudja tök, ezt elolvasva

Thrash: Now granted at level 1 as an Assassin exclusive.
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.11.07. 22:07:09

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#56375
#56374
Nekem már 23 karakterem volt, amikor kijött a Dark vs Light event és csak új karakterrel lehetett csinálni 😞 Ezért felhúztam 8 karaktert, de ebből 3-at töröltem, a többit megtartottam. így most már 27 karakterem van, a fene akart ennyit. De ha már felhúztam őket, nem törlöm ki, hátha jók lesznek még valamire 😉

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56373
A többi acievment oké de ez: Alliance Hero Reach level 50 on 8 DvL characters, each corresponding to the 8 classes ingame. Ezt nem értem hogy gondolták. Ha már valaki régóta játszik annak van egy legalább 50-es szintü karaktere, nem fogok még egyet felhúzni belőle ugyanabból a kasztból.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

PiszkosFred
#56372
Pontosan masold be a kodot, amelyet kaptal emailben, lehet veletlenul egy "space" is belekerult. Es lehetoleg keruld a magyar fostalicska email cimeket, bar ha megjon a kod arra is, akkor kivetelesen nem a free/citroszarral van a gond.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56371
Hali. Na mostmeg ahogy 20-as lettem vertifikálni kelle az email címem de nem tudom mert folyamat hibát ír ki!! "Unable to verify activation code, click here to request a new one" ÉS AKÁR MIT CSINÁLOK EZT ÍRJA KI!! Mi a fasz van már ezzel a szarral?? Nem hiszem el hogy ilyen kibaszott szarul van ez a rendszer megcsinálva!! A retekért nem fogadja el az emil címem?? Harmadszor kezdem már újra ezt a gamét mert SZERETNÉM VÉGIGTOLNI A FŐTÖRTÉNETSZÁLAT, de mindig történik valami ami miatt nem tudom...
#56370
Barátom megvette a drágább csomagot, de mind a mai napig nem tudjuk, mit tartalmazott a felár a sima előfizetéshez képest 😞

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

#56369
Próbálta valaki a KOTFE bonus pack-ot: van-e valami különbség e csomag és egy normál harminc napos előfizu között (az 55 CC-t nem számítva), pl. amiért az előbbi megérné az ezer forintos felárat?

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#56368
Tudna valaki ingame nevet írni Red Eclipsén Republic oldalon klánhoz?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#56367
Mindegyiknél beleszámolja a szólót is. Esselesbe gyalog kell menni a fleetről.

#56366
Az esseles azt hiszem 15-ös szint után kikerül a group finderből és csak "Kézzel" lehet eljutni hozzá.

Hasonlóan a másik oldalon a Black Talon. És igen a solo is beleszámít, de itt a tactical mód sem valami vészes. (mondjuk nem 27-es szinten)

The Old Republic Hungary ----- swtor.hu

#56365
Az 50-es eventes rewardhoz kéne ugye az esseles flashpoint, de nem engedi kiválasztani a flashpointok közül. Jelenleg 27-es vagyok, nem tudom meddig fog tartani az event de soloba is beleszámolja?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#56364
Hát akkor inkább farmolja ki legalább az eternal szintet, de NE nyissa ki a ládákat, és úgy transfereljen át egy másik szerverre, és csak a sikeres transfer után nyissa ki a ládákat😊

Tomb of Freedon Nadd

#56363
Legacy szerver szintű, tehát minden szerveren más Legacy-d és Achievement rendszered van.

Ráadásul minden DvL ládából eső cucc "Bind to Pick up", vagyis elég nehéz lenne átmozgatni máshová. Persze akinek van 1200 CC-je megjátszani azt, hogy egy idegen szerveren megcsinálja a 25-ös szintű DvL achievement-et, kivált minden cuccot a saját inventory-ba és utána CC-ért átmozgatja a karit a jó szerverre a cucokkal együtt......hát tegye. Lehet, hogy működne, bár régen is bugosan vitt át acsikat és collection bejegyzéseket, most miért is lenne másképp? A kérdés igazából, hogy megéri-e? GTN-n a legtöbb cucc olcsón beszerezhető, a legdrágábbak sem kerülnek többe pár millió creditnél. Én biztosan nem vacakolnék ezzel.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka

PiszkosFred
#56362
Jogos.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56361
Biztos, hogy account és nem inkább legacy?

Tomb of Freedon Nadd

PiszkosFred
#56360
account szintu, tehat egyszer.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#56359
Azt nem tudjátok hogy több karakterrel is meg lehet játszani a 25lvl-es light vs Dark event rewardot? Vagy egy reward csak egyszer szerezhető be?

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#56358
Ebből a szemszögből jogos. Nekem csak credit kell, magányos farkas vagyok. 😊
#56357
Mind az Exotic Isotop Stabilizer, mind a Dark Matter Catalyst helyett lesz újabb verzió a Grade 10-ben. Legalábbis a PTS 5.0 szerveren az új kraftban már az új alapanyagok találhatóak meg.

Ezért adom el a DMC-t, a EIS-t pedig elkraftolom és Dark Project-et gyártok belőle. Dark Project-ekből Flagship Plan-eket váltok ki a fleet-n, ezzel a módszerrel már 3 szobát is megnyitottunk a guild hajón.

Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka