60024
  • Kaputelephant
    #56377
    Mivel nekem a guardian lényeges csak azt lestem most meg, de egyből feltűnt, hogy minden kiégnél és ennél is a Blade Dance-hez mindig nyúlnak és alakítják. Hát ez sem marad másképp. + "Guard: No longer has any Form restricting its use." Nem rossz.
  • Gudott
    #56376
    class változások (link)
    Csak a smuggler-t futottam át, de úgy tűnik, marad a base class és nem egyből adv. class-t kell választani.

    vagy tudja tök, ezt elolvasva

    Thrash: Now granted at level 1 as an Assassin exclusive.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.11.07. 22:07:09
  • Kaputelephant
    #56375
    5.0 Class Changes
  • Shion
    #56374
    Nekem már 23 karakterem volt, amikor kijött a Dark vs Light event és csak új karakterrel lehetett csinálni :( Ezért felhúztam 8 karaktert, de ebből 3-at töröltem, a többit megtartottam. így most már 27 karakterem van, a fene akart ennyit. De ha már felhúztam őket, nem törlöm ki, hátha jók lesznek még valamire ;)
  • sztar007
    #56373
    A többi acievment oké de ez: Alliance Hero Reach level 50 on 8 DvL characters, each corresponding to the 8 classes ingame. Ezt nem értem hogy gondolták. Ha már valaki régóta játszik annak van egy legalább 50-es szintü karaktere, nem fogok még egyet felhúzni belőle ugyanabból a kasztból.
  • PiszkosFred
    #56372
    Pontosan masold be a kodot, amelyet kaptal emailben, lehet veletlenul egy "space" is belekerult. Es lehetoleg keruld a magyar fostalicska email cimeket, bar ha megjon a kod arra is, akkor kivetelesen nem a free/citroszarral van a gond.
  • Pongyi
    #56371
    Hali. Na mostmeg ahogy 20-as lettem vertifikálni kelle az email címem de nem tudom mert folyamat hibát ír ki!! "Unable to verify activation code, click here to request a new one" ÉS AKÁR MIT CSINÁLOK EZT ÍRJA KI!! Mi a fasz van már ezzel a szarral?? Nem hiszem el hogy ilyen kibaszott szarul van ez a rendszer megcsinálva!! A retekért nem fogadja el az emil címem?? Harmadszor kezdem már újra ezt a gamét mert SZERETNÉM VÉGIGTOLNI A FŐTÖRTÉNETSZÁLAT, de mindig történik valami ami miatt nem tudom...
  • Shion
    #56370
    Barátom megvette a drágább csomagot, de mind a mai napig nem tudjuk, mit tartalmazott a felár a sima előfizetéshez képest :(
  • gunji
    #56369
    Próbálta valaki a KOTFE bonus pack-ot: van-e valami különbség e csomag és egy normál harminc napos előfizu között (az 55 CC-t nem számítva), pl. amiért az előbbi megérné az ezer forintos felárat?
  • sztar007
    #56368
    Tudna valaki ingame nevet írni Red Eclipsén Republic oldalon klánhoz?
  • oz
    #56367
    Mindegyiknél beleszámolja a szólót is. Esselesbe gyalog kell menni a fleetről.
  • Gudott
    #56366
    Az esseles azt hiszem 15-ös szint után kikerül a group finderből és csak "Kézzel" lehet eljutni hozzá.

    Hasonlóan a másik oldalon a Black Talon. És igen a solo is beleszámít, de itt a tactical mód sem valami vészes. (mondjuk nem 27-es szinten)
  • sztar007
    #56365
    Az 50-es eventes rewardhoz kéne ugye az esseles flashpoint, de nem engedi kiválasztani a flashpointok közül. Jelenleg 27-es vagyok, nem tudom meddig fog tartani az event de soloba is beleszámolja?
  • Pacho
    #56364
    Hát akkor inkább farmolja ki legalább az eternal szintet, de NE nyissa ki a ládákat, és úgy transfereljen át egy másik szerverre, és csak a sikeres transfer után nyissa ki a ládákat:)
  • Shion
    #56363
    Legacy szerver szintű, tehát minden szerveren más Legacy-d és Achievement rendszered van.

    Ráadásul minden DvL ládából eső cucc "Bind to Pick up", vagyis elég nehéz lenne átmozgatni máshová. Persze akinek van 1200 CC-je megjátszani azt, hogy egy idegen szerveren megcsinálja a 25-ös szintű DvL achievement-et, kivált minden cuccot a saját inventory-ba és utána CC-ért átmozgatja a karit a jó szerverre a cucokkal együtt......hát tegye. Lehet, hogy működne, bár régen is bugosan vitt át acsikat és collection bejegyzéseket, most miért is lenne másképp? A kérdés igazából, hogy megéri-e? GTN-n a legtöbb cucc olcsón beszerezhető, a legdrágábbak sem kerülnek többe pár millió creditnél. Én biztosan nem vacakolnék ezzel.
  • PiszkosFred
    #56362
    Jogos.
  • Pacho
    #56361
    Biztos, hogy account és nem inkább legacy?
  • PiszkosFred
    #56360
    account szintu, tehat egyszer.
  • sztar007
    #56359
    Azt nem tudjátok hogy több karakterrel is meg lehet játszani a 25lvl-es light vs Dark event rewardot? Vagy egy reward csak egyszer szerezhető be?
  • Kaputelephant
    #56358
    Ebből a szemszögből jogos. Nekem csak credit kell, magányos farkas vagyok. :)
  • Shion
    #56357
    Mind az Exotic Isotop Stabilizer, mind a Dark Matter Catalyst helyett lesz újabb verzió a Grade 10-ben. Legalábbis a PTS 5.0 szerveren az új kraftban már az új alapanyagok találhatóak meg.

    Ezért adom el a DMC-t, a EIS-t pedig elkraftolom és Dark Project-et gyártok belőle. Dark Project-ekből Flagship Plan-eket váltok ki a fleet-n, ezzel a módszerrel már 3 szobát is megnyitottunk a guild hajón.
  • Kaputelephant
    #56356
    Valamely nap én is összelestem az Exotic IS-t, 105 darab volt. Crystalból, meg amiket csak gyűjtügettem. Inkább eladtam darabja 100k-ért. 10milla 2 órán belül ütötte markomat. Nem tudom, hogy használható lesz-e 5.0 után, inkább eladtam, úgyse craftolok geart.
  • Shion
    #56355
    Jelenleg (65-ös szinten) Data Crystal-ért vásárolható gear a Fleet-en:
    Common (zöld): 208
    Glowing (kék): 216
    Radiant (lila): 220
    Ezek lila gear-ek, set bónusz nélkül.

    Ezek ugyebár 5.0-ban eltűnnek, ha mégis maradna a karakterednél pár kristály, azokat átváltják credit-re. Én ezért inkább kiváltom a kristályokat Odessen-en Rank 6 Companion Gift-re, Exotic Isotop Stabilizer-re és Dark Matter Catalyst-re. Előbbi 2-t felhasználom, a DMC-t pedig eladom a GTN-n, 400-500k / db körül még mindig elviszik.
  • gunji
    #56354
    November 29-én (kedden) creditre váltják őket, ilyen árfolyamokon: #56306.
    Ha van olyan karaktered, aki már járt Odessenen, akkor esetleg ott érdemes lehet elvásárolni inkább őket. Vagy valakit megkérni, hogy vigyen el oda.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.11.06. 12:22:50
  • gunji
    #56353
    Köszi, ez a karakter még Tarison jár a class storyját tekintve, így ezek nem jók neki. Gondolkodtam, hogy esetleg kreditre váltsam a commendation-öket, s abból a GTN-en vegyek 208-as modokat, amivel majd végigviszem (a jelenlegi 102-es rating/lvl42-es modok helyett), de az árak már eléggé nyomottak. A redditen írta valaki tegnapelőtt, hogy 100k/db árfolyamon értékesíthetők a green crystalok, de most éppen 3000-10k között jó, ha el lehet őket passzolni. Azt nem tudom, hogy ennyi giftet el lehet-e adni egyáltalán a hátra levő három hétben.
  • Kaputelephant
    #56352
    Sziasztok!
    #gunji: Common kristályért nem, de van még 2 vendor 208 + 216-os gearrel. Ezeket H2 + Star Fortress illetve Ops-on való részvételekkel tudsz gyűjteni. A "legjobb/legnagyobb" kristály a Radian(?!) kristály amivel tudsz 216-os geart szedni.
    #Java33: Kövi kiegben minden commendations-t creditté alakítanak. Warzon, common data cryst mindent. Úgy néz ki, a következő kiegben nem lesznek ilyesfajta "tokenek".
    De, ha a lentebbi linkelt videót megnézitek, amit kiraktam, ezeket szépen, összetettebben egy videós összefoglalja. :)
  • Java33
    #56351
    Sziasztok!
    Érdeklődnék, hogy a kiegészítő után milyen változások lesznek a commendations rendszerben?
    Átváltás lesz megint basic-re? A WZ comm-okat hogyan érinti..?
  • gunji
    #56350
    Bocs a láma kérdésért és ha már szerepelt korábban: common data crystalért vehető modokat kerestem lvl65-ös karakteremnek, de csak rating 190-es zöld és rating 208-as lila modokat láttam. Az utóbbit gearben, horror áron (~1500 kristály összesen), az előbbi meg kicsit gyengébbnek tűnik. A kérdés: e kettő között nincs már több szint (198/204 körül), természetesen pve-re?
  • Kaputelephant
    #56349
    Before kotet to do
    Pár jó tipp szerintem.
  • Pongyi
    #56348
    Supporton kívül mindent próbáltam... Nincs más accom, nincs más szerveren, elkezdtem előről..
  • gunji
    #56347
    Fórumokban erre azt javasolják, hogy pl
    - ha esetleg több accountunk van, akkor ellenőrizzük, h a jóba léptünk-e be,
    - ellenőrizzük, melyik szerveren vagyunk, esetleg nem lehet-e másik szerveren a hiányzó karakter,
    - nézzük meg, nem tűnt-e el más is (feltörték-e az accountot), s esetleg változtassuk meg a jelszót.
    - vagy keressük fel a supportot (játékon belül lehet ticketet küldeni, vagy a support[at]swtor.com -ra levelet, esetleg telefonon).
    Forrás: innen, innen
  • Kaputelephant
    #56346
    Hali! Egy gyors kérdés: A H2-ből jövő Supply Crate-el mi lesz 5.0 után? maradnak vagy eltűnnek vagy valami más alternatíva lesz?
  • gunji
    #56345
    Végül mégis elmentem szóló heroicozni, s igazad volt, pl. Tatooine és Alderaan kifejezetten jól hozott (55->62). Az utóbbin pl. a két hangyás heroic önmagában egy-két szintet adott (igaz jó hosszú, idegesítő, s nehezebb is). Sajnos a Search and Rescue még mindig bugos, a terminálnál nem lehet felvenni. :(
    Aki szintezik, érdemes az eventeket is kipróbálni, pl a bountyson 400k xp-t kaptam csak egy henchmanért :D
  • Pongyi
    #56344
    Hali. Olyan van hogy két hónapig nem tudtam játszani, most letöltöttem, beléptem és az 50-es light karim nincs meg csak a dark 5-ös???? Hogy az ördögbe??? És mit csináljak most? Hova lett??
  • Kaputelephant
    #56343


    Újabb infók voltak ma ismét, volt Twitch-en Dev Stream. Dulfy-n ismét infó.
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.11.03. 23:19:06
  • PiszkosFred
    #56342
    Felgyult annyi CC-m a sub+auth kombinaciobol az elmult evekben, hogy nem tudom mire kolteni. Mar a csaladi pref accountnal is szinte minden unlockolva van. Marketbol meg nem vasarlok, igy max fodraszra megy el, vagy ujabb karakter slotra. Dehogy csinalok en achiekat, soha tobbet WoW utan (anno megfogadtam) :)
  • Pacho
    #56341
    Mire azt összeszeded lesz vagy 30k achivement pontod.
  • Shion
    #56340
    Ha Republic oldalon játszol, akkor igen. A Jedi Köztársaság guildet vezetem, van teamspeak-ünk, így szóban is tudunk sokat segíteni.
  • PiszkosFred
    #56339
    Nebasz, 1180 fp2/prefkent? Amikor en neztem utana, akkor meg ilyen 200-220 koruli erteket irtak. Az szep, akkor ennyibol mar futja fodraszra es 1-2 apro unlockra.
  • sztar007
    #56338
    Valami magyar aktív klán tutdtok a red eclipsén amibe felvesznek interjú nélkül is?