Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#Shion: Igen, nekem működik, elérhetővé vált, nincs rejtve az achijaim közt.
Ez a companion is valami eventes ajándék lenne?
Csak azért kérdem, mert a barátomnak nem sikerült, így most a témában megírt Ticket-re várja a választ, hogy miért?
Elvileg a Celebration Jawa-t emiatt az acsi miatt hozták be, így számomra is meglepő volt, hogy nem működik.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.12.14. 22:19:45
Ki lehet.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Although, 2016.12.14. 09:10:07
Ezt furcsának tartom, az elmúlt 5 évben nem nagyon csinált ilyet a BW. Lehet, hogy tényleg elkezdtek már bezuhanni a subok?
Tomb of Freedon Nadd
"PSA - Companions can NOT be targeted with the normal Snowball bomb BUT CAN be targeted with the Cannon!" és igen, mielőtt valaki kérdezné, most nem lehet már/még megvenni a cartel Marketről ( faceroll 😄)
"PSA Successfull snow ball grants 20 command points...."
Rakghoul event Corellián
Magyarul hamarosan várható ( ma v holnap) összefoglaló
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Jesszus mit találtam, még visszaszámlálója is van.
Server összevonások? Volt róla szó? Bakker, már egy ideje érzem, hogy itt lenne már az ideje. Feldobná a lendületet minden szempontból, WZ/FP/OPS...Nem szégyen lopni Blizzard ötletet ami jó és bevált. Én csak hajrázni tudok eme ötlet láttán.
Karbantartás, Update 5.0.1, decemberi eventek és developer stream infók.
A Life day és 5. évfordulós event leírása kedd/szerda magasságában várható magyarul, bár sok új dologra nem kell számítani. akciós stronghold, hógolyók, a már ismert dekók ,pár újdonság.. de lehet, hogy tévedek
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Senya Holo Trainer + Celebration Jawa az 5. születésnap alkalmából + gondolom a szokásos dekorok. Life Day cuccok is jönnek. 13-án élesedik az event is.
ui: Festive Tauntaun kihagyhatatlan.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.12.11. 16:30:47
GTN-en láttam grade 10-es sliced techet ezres packokban, ugye csak én vagyok annyira béna, hogy exploit/bot nélkül nem éri meg nekem másfél hét alatt ennyit kifarmolni és eladni 680 kredites egységáron? 😛
A tuk'ata companiont próbálta valaki?
Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.12.10. 22:03:20
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Érdekesség: Elkezdtem egy alt-al a kotfe-t, Senya régi modeljét szerintem kukázták. Az új van élesítve már az előző kiegre is.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.12.08. 12:18:01
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Leírás itt
Tomb of Freedon Nadd
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Ez már lassan az a szint, hogy direkt csinálják, mert ilyen szintű balfaszkodásra épeszű magyarázat nincs....
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
As many of you have noticed since yesterday’s downtime, Heroic Missions are now repeatable instead of having a weekly lockout. While this is a bug and we are going to fix it with 5.0.1 next week, we don’t consider this an exploit. Thanks for those that have sent their reports of the issue, and enjoy your plethora of Heroics!
-Tait"
Weekly Heroic Bug
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.12.06. 19:09:41
Már nincs külön aim, strenght, vagy cunning, hanem mastery, hogy mindenki megértse és ne fals cuccokban rohangáljon.(Pl. a strengthre gyúró vanguardok, akik azt hitték, hogy attól nagyobbat üt a stockstrike - merthogy az melee ability).
Már nincs expertise se, ne kavarja össze az embereket a pvp stat.
Minden stance passzív skill, nehogy a tankok dps stanceben legyenek vagy fordítva.
Meg még ezer példa.
De amúgy casual játékos legyen a talpán aki pontosan kiszámolja, hogy mennyi alacrity stack kell pvp-re egy sentinelnek (pláne ranked pvp-re), vagy milyen augmentek egy guardian tanknak Ops-ra, esetleg van-e és ha igen mennyi a hard cap a masterynél, és milyen relicecet használj.
A játék nem ad semmi támpontot arról, hogy működik a bolster - ez mind a rejtély kategória - a lelkesebb matekosok számolgatják és posztolgatják, nézd meg pl. ITT.
Az, hogy a shield/absorb milyen összefüggésekben mit jelent pláne. Meg, hogy vonatkozik-e a defense rating minden támadástípusra. stb. stb. stb.
Lehet mondani azt, hogy elkényelmesedtünk, de ha egy kicsit jobban összeszednék magukat a fejlesztők és legalább az irány világosan látható lenne, akkor jobb lenne a helyzet.
Tomb of Freedon Nadd
Egyébként természetesen magamon is látom a változást, alig várom, hogy kijöjjön guide a karakteremhez, ami megmondja, hogy mire cuccoljak, mi az ideális stat elosztás, milyen augmenteket gyártsak, ilyesmi. Nincs időm és kedvem méricskélni, excel táblában elemezni.
Ezert is irtam peldanak azt, amit.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
SWTOR-ban is örök visszatérő gond, hogy a szintezés (level 1-től 70-ig) nagyon könnyű, a Story Flashpoint-ok is nagyon könnyűek, aztán jön a Hard (Flashpoint, Uprising, Operation) és jön a sírás, mert kiderül, hogy mégsem ismerik annyira a karakterüket a játékosok, mint hitték. Tegnap is elmentünk HM Ops-ra és volt meglepődés. Azt hiszem megint az alapoktól, szájbarágósan újrakezdem az Ops építést, aminek alapja a karakterek megtanulása. Ha ez megvan, majd utána jöhet a gear, de az már szinte másodlagos probléma 😊
Jut eszembe, guild társsal ketten a Story Uprising-ot simán végigtoltuk 10 perc alatt egy-egy 50-es companion-al (jó-jó, mindketten full 224-es gearben voltunk). Ami szomorú volt, hogy sok esetben gyorsabban haladtunk, mintha 4 játékos lett volna a csapatban. Egyszóval, itt megint előjött a "newbie" játékosok problémaköre, másrészt nagyon könnyű a Story Uprising. Hard Flashpoint-ok viszont megint olyan kemények, mint anno régen 3.0-ban, ami kihívás és jó dolog 😊
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
A legtobb mmonal az a gond, hogy nincs tutorial, nincs felkeszitve a jatekos arra, hogy mi (lesz) a szerepe, es azt hogyan kellene megoldania. A "mi" generacionk hiaba nott fel gugli es jutyub nelkul, szotarazgatva, kockasfuzetbe jegyzetelve, egymastol tippeket kerve ket sor kozott a hetvegen, ez ma mar maximum nosztalgiazni/sztorizgatni jo. A vilag megvaltozott, felgyorsult, es ez nem feltetlen a mostani generacio, a mostani jatekosok hibaja. Ok egyszeruen ebbe nottek bele, ezt ismerik, ebben elnek, nekik ez a sztenderd. Nem akarom felmenteni a segghulye jatekosokat, mert nem lehet, de azert nagyon sok esetben a fejlesztok hibaja az, hogy bedobjak a melyvizbe a jatekosokat, elj tul ahogy tudsz. Bizonyos jatekoknal ez nem is lenne baj, hogy a jatek megismerese is egyfajta szorakozas (en speci midnig is szerettem megismerni, magamtol felfedezni a dolgokat), de egy kozossegi jatekban, egy mmoban, ahol rajtad kivul minimum 3 ember is "sziv" a felkeszuletlenseged miatt (vegyunk egy dungeont peldanak), na itt mar mas a helyzet. Szerintem.
Ezert is kellene valami kis tutorial, amelyben azok is megertenek, hogy mit kell(ene) tenniuk, akik csak par napja kezdtek bele egy adott mmoba. Mint megoldas vagy otlet boven eleg lenne a WoWba a Draenorral megerkezett "training grounds", amelyet muszaj volt teljesitened, ha menni akartal herociba. Nem volt egy nagy kihivas egyik fokozat sem, de ott legalabb nagyjabol megismerted, hogy mit is kell(ene) tenned majd kesobb, es nem a dungeon kozepi anyazas utan rajonni tankkent, hogy "jee, szoval akkor a taunt az egy jo dolog, hasznaljam?".
Mindezek mellett persze a vilag osszes tutorialja vagy segitsege sem eleg a "nagykepu es mindent telibe szaro" okosoknak, azoktol siman csak az ignore funkcio ment meg 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.12.05. 09:37:33
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ha normális az emberke, akkor azért szoktam mindenkinek segíteni, akár group chaten, de még fleet-en a general chat-en is.
Kérdés: level 70-en a Planetary Mission-öket próbálta már valaki?
Én eleinte nem foglalkoztam a Planetary Mission-ökkel, de vasárnap a barátom elmagyarázta a lényegét, hogyan lehet megszerezni belőle bolygónként a +450 Command Point-ot. Na azóta így csinálom a Heroic 2 küldetéseket 😊))
Még van 1 homályos folt a Planetary Mission-ökkel kapcsolatosan: ugyebár Daily küldetésenként adja az adott bolygókat be, de a Heroic 2 küldetések mögötte hetiek. Akkor most ez hogyan passzol egymáshoz? Ha én mondjuk megcsinálom kedd este Alderaan-t, akkor szerdán már hiába ajánlja fel megint Alderaan-t, azt már úgysem tudom újra megcsinálni, nem?
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: bekasybalazs, 2016.12.02. 21:32:32
Tomb of Freedon Nadd
Utoljára szerkesztette: Gepo, 2016.12.02. 09:14:54
Valaki lenyomta/nyomja épp a story-t? Minőségileg milyen lett?
Tomb of Freedon Nadd
Azt sem tudom elképzelni, hogy az EP6 után játszódó MMO szóba jöhetne. Iszonyúan alá vágna a Disney terveinek, hiszen teljesen szinkronban kellene tartani a történetet a - még meg sem jelent - filmekkel. Plussz nem lehetne teli a világ fénykardot lóbáló embertömeggel, mert az nem az az éra. Ezért jó az Old Republic világa, mert nem kell figyelembe venni semmit, bármi megtörténhet benne.
Az egész csak kacsa, az internet hírterjedésének és hír erősödésének példája. Valaki vágyakozva leír valamit a fórumon, azt 1-2 blog leírja tényként, aztán máris kézpénznek veszik sokan, kereszthivatkoznak egymásra. Persze konkrét forrás nem tud senki megnevezni.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
A Knightok és Warriorok nagyon brutálisak lettek az új buffokkal😊
Amúgy a "direkt építik le" dologgal nem értek egyet abszolút, ha le akarnák építeni a játékot, akkor nem tolnának bele új kontentet, hanem hagynák, hogy szépen csendben kimúljon. Egy ilyen kieg is rengeteg pénzbe kerül, amit ki kell termelni.
Viszont nem tudom miért nekem egy hete olyan durva lagspike-ok vannak a játékban (néha 7-9 secre megáll, 40000ms pinggel) hogy az valami elképesztően rontja a játékélményt. Ez csak nekem van, vagy más is tapasztal ilyet?
Utoljára szerkesztette: Pacho, 2016.11.30. 09:06:27
Tomb of Freedon Nadd
Amúgy a flotta-chaten páran beszélgettek, hogy az ilyen (gyengébb) kiegekkel a fejlesztők direkt 'építik le' a játékot, mert kevés az új játékos. Meg folyik egy új hasonló mmo fejlesztése, ami az EP6 utáni időkben játszódna. (Hogy aztán mennyire igaz, azt passzolnám, de a szövegkörnyezetből nem úgy tűnt, hogy kamu lenne, inkább pár csalódott játékos beszélgetése.)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nem figyeltem a korábbi infókat, hogy szó volt-e arról, hogy a korábbi commendationökért kapható modok ára függeni függ a ratingüktől: egy lvl10/rating38 csak 150 credit, lvl38/rating94 már 1000 credit, az új lvl65/rating210-es modok ára meg 2500 credit. Ez utóbbi statja jobb zölden, mint a lila 208-é, ami rendesen betesz megint a craftolásnak.
Ja és Bounty Contract hét kezdődött.
Utoljára szerkesztette: gunji, 2016.11.29. 20:41:43
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nem lehet valahogy visszaállítani? A régebbi jobban kézre állt, amikor elég volt egyet kattintani valamiért 😞
De legalább már nemcsak két ablak jelenhet meg egyszerre.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe