60024
  • gunji
    #56457
    Hm, úgy tűnik, nemcsak a skilleket sikerült nerfelni, hanem a menüt is a kép tetején xD
    Nem lehet valahogy visszaállítani? A régebbi jobban kézre állt, amikor elég volt egyet kattintani valamiért :(
    De legalább már nemcsak két ablak jelenhet meg egyszerre.
  • Gudott
    #56456
    Igen.
    Az aktív karakter megkülönböztetés akkor jön el, ha lejár az előfizetés, és ki kell választani, hogy mely karakterek legyenek aktívak, a többi sem vész el, csak passzív marad ( nem tudsz hozzáférni)
  • sztar007
    #56455
    Ha veszek egy additional character slotot az az aktív karakterek számát is megnöveli 1-el? mert olyan nem láttam a marketbe hogy active character slot.
  • Pacho
    #56454
    Dulfynál már olvasható a Galactic Command system leírása

    1.230.000 xp kell, hogy elérje valaki a max szintet (lvl 300).
    Elite mobok 10 xp-t adnak, egy complete heroic 20xp-t ad, egy warzone szintén 20 xp-t:) A legnagyobb xp tokenek HM OPS-okból esnek (1440 xp), és a chapterek magasabb nehézségi szinten történő végigjátszásából (1520 xp).
  • Kaputelephant
    #56453
    Tudjátok min gondolkoztam? Új bolygó: Nathema!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A regény szerint a Császár mindent "elpusztított' rajta. Elvileg még az Erőt is kiölte onnan. Semmi élet, csak szürkeség. Vajon az erő használó kasztokra milyen hatással lesz a környezet/Erő nélküliség - már ha lesz...illetve kíváncsi leszek a környezetre. Vagy erre telibe tojnak? Van infó róla vagy meg kell várnunk a kieget, hogy épkézláb infó álljon rendelkezésre?

    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.11.28. 21:21:34
  • Kaputelephant
    #56452
    Dev Stream Q&A
    Kaptunk új infókat és a 5. szülinapról is kaptunk insmertetőt.

    -Vendor on fleet that sells them for 1 credit
    -Senya Holotrainer
    -Celebration Jawa. This Jawa counts for “That’s Just Wrong” achievement where you need to kill players with the Party Jawa out.
    -Stronghold decoration featuring the loading screens from each expansion and the original game.
    -Dromund Kaas/Coruscant stronghold will be 5 credits each.

    +Q&A
    "No plans to have Command XP system to be legacy wide but they think it would be cool to have catch up mechanic for alts later on. If you want this, let them know on the forums."

    És ami még lényeges lehet, hogy kapunk pár új combat animation-t is. (Like in WoW)
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.11.26. 17:35:11
  • Gudott
    #56451
    nov. 29. keddig, (gondolom amíg le nem lövik a servereket a patch-hez)
  • sztar007
    #56450
    Azt lehet tudni hogy a héten akkor véget ér a Light vs Dark event v mikor? mert akkor belehúzok.
  • Pacho
    #56449
    Amikor bejött a f2p rendszer még mások voltak az árak:) Emlékszel akkor még 200k volt egy cartel pack a gtn-en.:)
    1,1 millió volt az account szintű artifact authorization, 750k az account szintű section X, a többiből megvolt a name/legacy/hide head slot stb. Asszem egyébként 2 dolog nem fért bele: az unify color, és a összes inventory tab. De aztán kattintottam egy referral linkre, és ezek is meglettek.:)
  • PiszkosFred
    #56448
    2.3 misi minden unlockra account szinten, hogy prefkent mindened meglegyen, ami subkent elerheto? Azt hogy? Sokkal tobbre gondoltam. Ennyire olcson lehetett kapni az egyes unlocokokat gtnben, vagy hianyzik egy nulla? :) Mar csak azert, mert 2-3 misi egy heti heroic korutazasbol rohogve megvan, mar csak akkor is, ha vendornak adsz el minden szart (gtn eladasokkal ennel is tobb).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.11.25. 12:07:08
  • Shion
    #56447
    Sajnos a single játékok nem érdekelnek. 10k-ért nem vásárolok meg egy játékot, amit aztán 1 hét alatt végigjátszok. Ingyen meg nem töltöm le, nem foglalkozom már crakkelt dolgokkal. Utoljára a Skyrim-el próbálkoztam, letöltöttem ingyen, de olyan bugos vacak volt, hogy 20 perc múlva töröltem :( Tavaly nyáron megvettem a Civilization 5-öt nosztalgiából, mivel az első 2 résszel nagyon sokat játszottam. Nos, a 5-ös résszel kb. 1 órát piszmogtam, azóta se vettem elő. Egyedül unalmas :(

    Ezért inkább új vagy régi MMO-kal próbálkozom. Idén 1,5 hónapot játszottam fejenként a Riders of Icarus, FFXIV és Diablo 3 játékokkal.

    WoW-ot is letöltöttem haverjaim kérésére, de 1 hetet játszottam csak vele, kis szinten egyedül dög unalom volt, ők meg nem voltak hajlandó segíteni. Pedig 5 éve nem játszottam vele, szóval azóta sok újdonság van már benne, de majd egyszer. Ha SWTOR most nagyon befürdik ezzel a kieggel, akkor lehet, hogy jövőre jobban elmélyedek a WOW-ban.

    Everquest 2-ben sem jártam már évek óta, oda is jó lenne visszanézni.

    Szóval SWTOR mellett idén jó pár hónapot toltam más MMO-kban is, de single nem érdekel :)
  • Pacho
    #56446
    A saját pénzügyi jelentésük szerint 2016. harmadik negyedévi adatokban az szerepel, hogy 1 millió dollárral kevesebb pénz jött be előfizetésekből az SWTOR-nál mint egy évvel azelőtt. Ez elosztva kb. 22000 emberrel kevesebb fizetett a játékért. (Úgy, hogy előfizetőnek kellett lenned a chapterekhez).
    Ezt azért nem nevezném sikernek. Lehet, hogy egy rakás pénz jön be belőle, de annak egy jelentős része inkább a mikrotranzakció.

    Amúgy én mindent kilockoltam account szinten amit csak lehetett, ez pontosan 2.290.000 ingame creditembe került anno. (CC-t sohasem költöttem.) Az összes weekly passra az elmúlt 3 évben szerintem kb. 90 millió kreditet költöttem (CC-t soha, gold sellertől pénzt nem vettem.)
  • PiszkosFred
    #56445
    MMO-k helyett probald ki a online survival jatekokat, vagy a Division fele single/multi hibrideket. Pont addig tartanak ezek, hogy az mmo tuladagolast es fasulast megszuntesse. Aztan par honap mulva lehet folytatni az mmot. Nalam bevalt mindenesetre.
  • PiszkosFred
    #56444
    Miert valtananak, amikor stabilan a top5-ban vannak a fizetos mmok kozott a bevetel tekinteteben? Sajnos barmennyire is szar a rendszer, egyelore hozza a szamokat szamukra. Oke, csusznak hatrafele es biztos, hogy mar nincs akkora beveteluk, mint korabban, de egyelore mukodik nekik.

    Az mar mas kerdes, hogy neha tenyleg nem ertem en sem, hogy miert is fizetem a havidijat, mert az uj kontent az "van is, nincs is". Lehet, hogy utalok korlatozasokkal jatszani es azert? Az meg igy marhasag, mert ha unlockolnek mindent, akkor a - hasra utok, sosem szamoltam ki - de a masodik-harmadik ev kornyeken mar jobban jarnek anyagilag az unlockkal, mint sem a havi 3500-4000 pengo fizetesevel. Nem tudom :)

    Az biztos, hogy az uj kiegnel valtoztatnak, ha jol ertettem, akkor a hvonta kapsz valamicske kontentet resz helyett ritkabban, de nagyobb anyagokat adnak majd. (de lesz helyette valami agyatlan grind, amelytol itt retteg mindenki - en meg mindig nem mertem utanaolvasni).

    Ezt mindenesetre itt hagyom:
  • Shion
    #56443
    Azt a statisztikát nem ismerem, de az ismerettségi körömben egyetlen egy F2P játékos sincs, aki az ingyenes (security key-es havi 100) CC-n kívül valaha is vásárolt volna CC-t. Bár ez lehet, hogy magyar mentalitás, hogy ingyen jár nekem a játék és kész. Van ismerősöm, aki ki tudná fizetni a havi díjat, de nem fizeti elvből, mert ez neki jár. o.O

    A content nagyon silány Shadow of Revan óta, nem tudom mi van a Bioware-el. Pedig itt az új Star Wars mozifilm, ezt a hullámot most meg lehetne lovagolni és semmi. Ez a story mesélés egyszer jó, de mivel minden karakterrel tök ugyanaz a történet, ezért sokadik újrajátszásra halál unalmas. Pláne, hogy állandóan azt szajkózták, hogy milyen fontos a döntésed egyes párbeszédekben, aztán pont az ellenkezője igazolódott be. Totál mindegy mit csinálsz és beszélsz, a végkimenetel ugyanaz. Maximum 1-2 companion "tűnik" el a történetedből, de semmi befolyásod nincs a galaxis jövőjére.

    Elvileg most rendszer szinten változtatnak sok mindenen (pvp gear eltűnik, level 70-re emelt content, Uprising / Dark vs Light állandó Event / Galactic Command Center bevezetések, 2 új bolygó), új 9 darab Chapter a történet folytatásához. 2017 évben terveznek új Group Content-et bevezetni, de ezzel még sehogy sem állnak. Majd a 2017. januári Livestream-en mesélnek erről, hogy miben gondolkodnak.

    Az biztos, hogy az elmúlt 2 évben nagyon silány a SWTOR fejlesztése. Sok más MMO-ban évente tucatnyi új Fp és Ops jön ki, SWTOR-ban 2 éve is csak 2 Ops jött.

    Én egyelőre azért játszom az SWTOR-al, mert nem találok jobb MMO-t, ami érdekelne. Illetőleg a baráti társaságom jó része is SWTOR-al játszik. Idén is próbálkoztam a Riders of Icarus-al, de pár hónap alatt még béta alatt meghalt a játék, olyan kretén és noob a fejlesztő csapat. Final Fantasy XIV jó játék lenne, de nem találtam életrevaló, segítőkész és 3-4 főnél nagyobb magyar társaságot. Egyedül meg nem érdemes MMO-val játszani, külfikkel meg nincs kedvem most bohóckodni.
  • Gepo
    #56442
    Én olyan statisztikákat olvastam 1-2 évvel ezelőtt, hogy a játékot egyáltalán nem az előfizetők tarják el, hanem a nagyszámú preferred játékosok, akik rohadt sok CC-t vásárolnak és költenek el.
    Már előfizető vagyok a játék kezdete óta, de az utóbbi időben egyáltán nem érzem, hogy az előfizetési díj ellenében elég tartalmat pakolnak a játékba. Márpedig egy MMO-tól, ahol van előfizetői státusz elvárható lenne, hogy 1-1,5 évente egy jó nagy adag új tartalmat adjanak a játékhoz. Az utolsó nagyobb tartalom a Shadow of Revan kieg volt lassan két évvel ezelőtt. Amit tavaly és most művelnek, hogy behoznak x számú single player chaptert ( amit, egy fél nap alatt végig lehet játszani) és szinte nulla más tartalmat (group, pvp content) egyáltalán nem ér meg havi 4e Ft-ot. Azt látom, hogy össze-vissza ugrálnak a bizonyos tartalmak között. Most egy kis story-t adnak ki, aztán egy kis group contentet stb. Ennek úgy kéne működnie, ahogy a WoW-nál. Bizonyos időnként kiadnak egy kiegészítőt, amiben minden fajta tartalom van. És a WoW rohadt sikeres, nem értem, hogy az EA/Bioware miért nem látja ezt és veszi át (azaz már az SWTOR is csinálta ezt, a Hutt és Shadow of Revan kiegnél, azóta bolondultak meg).
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2016.11.25. 10:31:27
  • Shion
    #56441
    Alapvetően minden Cartel Market-es cucc Character-re unlock-olódik, amikor use-olod vagy felveszed. Account szintű unlock-ért fizetni kell, 20-400 CC között láttam tárgy és minőség (bronze, silver, gold) szinttől függően.

    Én most a Mount unlock-ra költöttem el kb. 10.000 CC-t az elmúlt 1 hónap alatt, 60-120-240-400 CC áron mentek. Az összes állat mount 240 CC, a sima speeder-ek 60 és 120 CC áron mennek, de a Silver minőségű speederek 400 CC-sek. Gold Speeder-t még nem unlock-oltam, így annak nem tudom, mi a költsége.

    Az igazság az, hogy ez a Free-to-Play rendszer átka. Ugyanis a F2P játékosok többsége egyáltalán nem fizet a játékért, ebből nem lehet sem a szerver üzemeltetést (áramdíj), szerver karbantartást (alkatrész csere), programozók (fejlesztők, support) munkabér költségét kifizetni. Egy kisebb 20-30 fős csapat esetén is több százezer dolláros költség jön össze havonta. Például ha átlagos 50.000 dollár / év fizetése van 30 programozónak, az havi szinten 125.000 dollár. 15 dolláros játék havi díj esetén is kb. 9000 előfizetés csak munkabérre megy el, a szerverre még nem jutott semmi. Egyszerű gazdaságtan ez. SWTOR esetén pedig nem 1 darab szervert kell üzemeltetni és nem 30 ember fejleszti.

    Így a fenti példából hamar kijön, hogy hiába játszik sok F2P játékos, tőlük semmi bevétel nincs. Ergó, a játékot az előfizetős játékosok tartják el, miattuk működik még az egész rendszer. Az előfizetős játékosok egy része (mint én), hajlandó az előfizetésen felül CC-t vásárolni és GTN eladni belőle cuccokat vagy saját célra felhasználni. Ezek után eléggé visszataszítónak érzem a sok F2P játékos panaszkodását, hogy ehhez-meg-ahhoz a játéktartalomhoz ők nem férhetnek hozzá. :(

    ..................

    Mit értesz Grade 9 trainer alatt? Crew Skill trainer? Fleet-en vannak a Crew Skill szekcióban és egy tréner tanítja a Grade 1-től Grade 9-ig az összes receptet. Grade 9-en (500-550 között) nagyon kevés recept van, lehet, hogy emiatt van hiányérzeted.
  • MarkBlade
    #56440
    Azaz pont arra gondoltam pedig :)
  • sztar007
    #56439
    Én meg azt hittem hogy a colletion unlock 400cc és minden megszerezett cuccot felold vele, de nem 1db cucc 400cc. Ez elég sok szerintem de hát meg kell élni nekik is. Amúgy grade 9-es trénert hol találok? mert a fleetbe nem adnak új reciket.
  • Pacho
    #56438
    Meghirdetve nem láttam ugyan sehol, de tegnap a collection unlockok 50%-al olcsóbbak voltak a Cartel Marketen (lehet, hogy már régóta, nekem most tűnt fel.) Szóval ha valaki unlockolni akarja valamelyik rare cuccát, akkor hajrá:)
  • PiszkosFred
    #56437
    Marmint a veteran szintekre gondolsz? Nem nagyon ertem egyelore, hogy mi lesz itt a rendszer (feluletes atolvastam a hireket, de nekem picit bonyolultnak tunt, majd elesben kiderul ugyis :D), de remelem, hogy nem az ESO elcseszett - es szerencsere azota mar kukazott - veteran rangok rendszeret akarjak itt is, mert az tenyleg szopas lesz.

    Akkor inkabb vegyek at az ESO/Diablo/stb. legacy/accoutn szintu champion pont/paragon rendszeret.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.11.23. 09:15:21
  • Shion
    #56436
    Igazából egyszerű lenne a megoldás, character helyett Legacy-ként kéne gyűlnie a Galactic XP-nek és kész. Akkor mindegy lenne, melyik karakterrel játszol.
  • MarkBlade
    #56435
    Ez a rendszer emlékeztet a elderscroll-ra. ott sem működött.. :)
  • Gepo
    #56434
    Dulfy-n már fennt van, hogy 300 lesz a max GC rank. Kiváncsi leszek, hogy ez a rendszer meddig marad meg, mert szerintem rengeted kritika fogja érni a fórumokon, meg kb. mindenhol, ami érthető is. Aki több karakterrel (főleg több role-lal) szeret játszani, annak ez nem kicsit kicseszés.
  • Shion
    #56433
    Ez még az én napi 5 óra játékidőmmel is kemény, mert több, mint egy hónap játék kell egyetlen egy karakterrel, hogy meglegyen neki a gear-je. Ez idő alatt semmi mást nem csinálok, mint Veteran Uprising / Flashpoint / Operation-t farmolok. Minden fajta Advanced Class-om van (16 féle) és összesen 28 karakterem, vagyis soha nem lesz az összes felöltöztetve. Ha csak 1 tank, 1 healer és 1 dps karaktert akarok összehozni, akkor is 3-4 hónap grindelésről beszélünk. :(

    Elég kiábrándító arányok, mert így pont az SWTOR erőssége, a sok karakter játék lehetősége veszik el, mert ezzel rákényszerítenek mindenkit, hogy csak egyetlen egy karakterrel játszon, ha end-game-t szeretne tolni.
  • Shion
    #56432
    HK-51 küldetéshez elég, ha megvan a Section X bolygó hozzáférésed. Ha éppen előfizető vagy, akkor ez eleve megvan. Irány Section X, a kezdőtáborban van egy droid, az adja a küldetést. Megcsinálsz egy Heroic 2-t SectionX-en, majd utána körbeküld a galaxisban alkatrészeket begyűjteni. 2 alkatrész egy Story és egy Hard Flashpoint-ban található, egy pedig az ellentétes oldalon (republic karakter esetén az imperial oldalon kell egy karidnak (level 15+) lennie, aki a Dark Temple előtt begyűjti és átpostázza a republic karinak). Ha minden alkatrész megvan, akkor irány vissza Section X-re és egy újabb Heroic 2 küldetéssel befejezed.

    Tehát mind a küldetés elején, mind a végén Section X-re kell menni. Preferedként csak akkor tudsz odamenni, ha Unlock-olvan van a bolygó. Előfizetőként bármikor oda tudsz menni.
  • Pacho
    #56431
    A datamine infok alapján most többen is úgy látják, hogy leggyorsabb út a GC xp gyűjtésére az az elite mobok farmolása lesz HM Fp-kben. Meglátjuk, még semmi sem végleges.

    Amúgy valaki már ki is matekozta, hogy mennyit kell grindelni ahhoz, hogy egy teljes setbonusos high lvl setbe felöltöztesd a karakteredet:

    1 set item esik minden ládából : Minimum 14. Maximum 213-234, Átlag 45 ládát kell kinyitni. (Esély: 100%)
    1 set item esik minden 2. ládából: Minimum 18-20, Maximum 456-463. Átlag 91 ládát kell kinyitni. (Esély:50%)
    1 set item esik minden 3. ládából : Minimum 24-26, Maximum 647-747, Átlag 136 ládát kell kinyitni. (Esély:33.33%)
    1 set item esik minden 4. ládából: Minimum 31-34, Maximum 861-909, Átlag 182 ládát kell kinyitni. (Esély: 25%)
    1 set item esik minden 5. ládából: Minimum 35-39, Maximum 1094-1154. Átlag 227 ládát kell kinyitni. (Esély: 20%)
    1 set item esik minden 6. ládából: Minimum 42-47, Maximum 1371-1447, Átlag 273 ládát kell kinyitni. (Esély: 16.67%)
    1 set item esik minden 7. ládából: Minimum 37-50, Maximum 1518-1732, Átlag 318 ládát kell kinyitni. (Esély: 14.28%)
    1 set item esik minden 8. ládából: Minimum 54-57, Maximum 1833-1953, Átlag 363 ládát kell kinyitni. (Esély: 12,5%)
    1 set item esik minden 9. ládából: Minimum 61-65, Maximum 2032-2250, Átlag 409 ládát kell kinyitni. (Esély: 11.11%)
    1 set item esik minden 10. ládából: Minimum 64-73, Maximum 2244-2384, Átlag 454 ládát kell kinyitni. (Esély: 10%)

    A videóban látottak alapján a 4. tűnik a legvalószínűbbnek, tehát lvl 182-t el kell érni a a GC-ben:)

    Ha hinni lehet a BIO előzeteseinek kb. 1 óra kell egy szintlépéshez átlagosan, tehát mondjuk legyen 182 óra játékidő. (Én minden második nap játszok másfél órát - kivéve hétvége - az heti 4,5 - ami azt jelenti, hogy 40 hét alatt meglesz 1 karakterem. Van 16 lvl65-ösöm most, tehát 12 év alatt fel is cuccolhatom mindet.
  • Vincentcloud
    #56430
    Ref kódhoz jár még a 7 nap sub? Mert ha igen kérnék szépen valakitől.
  • sztar007
    #56429
    és HK-51-et hogy tudom elkezdeni megszerezni? Meg kell vennem így előfizetőként is a marketbe a Section-X-et?
  • PiszkosFred
    #56428
    Volt idoszak, amikor ha az adott honapban (tavaly) elofizeto voltal, akkor kaptal egy tarsat (akit/amit megkaptal kesobb is, csak igy hamarabb tudtad aktivalni). De annak az akcionak vege, igy be kell erned az uj csapattagjaiddal - lesz beloluk annyi, mint a rosseb a kotfe vegere.
  • sztar007
    #56427
    Elkezdtem a Shadow of Rewant, az lenne a kérdésem így előfizetőként milyen companiont tudok ingyenesen megszerezni?
  • Shion
    #56426
    Ahogy nézegettem, 1440 Galactic Xp-t adott a "Large XP Boost" item, ami elmondása szerint Operation bossokból jött.

    Kérdéseim:
    - Story Ops-on is Large esik vagy kisebb (Small, Medium)?
    - Minden boss dob ilyet vagy csak az utolsó boss?
    - Jön ilyen item Uprising / Flashpoint / Warzone / GSF-ből is?

    Sajnos az Uprising Boss killek és a küldetés alig adott GXP-t, 240 körül volt az érték. Ezzel nagyon lassan lesznek meg a szintlépések. Jó lenne tudni, honnan jöttek azok a Large XP itemek.

    Sok még a kérdés, de már csak 1 hetet kell várnunk és minden kiderül jövő hét kedden :)
    Utoljára szerkesztette: Shion, 2016.11.21. 13:14:51
  • Pacho
    #56425
    Kérdés, hogy mi az ami drasztikusnak tekinthető. Szintenként +100 xp need nem feltétlenül drasztikus, de ha belegondolsz, hogy 4 teljes crate tartalmát bezúzta a végén és kapott 1610 xp-t, akkor azért kicsit húzza az ember a száját.
  • Shion
    #56424
    A videó alapján számolgattam egy kicsit és az alábbi Command XP számok jöttek ki nekem:
    93: 3970
    94: 3980
    95: 3990
    96: 4000

    Vagyis tényleg emelkedik, de nem drasztikus mértékben. Ha ez a növekedési tendencia igaz G1 és G200 között, akkor logikailag G1-en 3050 Galactic XP kell a szintlépéshez, míg G200-on 5040.
  • gunji
    #56423
    Köszi :)

    Igen, azt tudtam, hogy saját hajóval nem lehet elmenni, ha még nem fejeztem be a Chapter 9-t, lehet, h megpróbálok valakit megkérni.
    A 208-as geart nézegettem, de túl soknak tartottam érte az ~1500 kristályt, a GTN meg nagyon hektikus (volt olyan, hogy 700k-ért adtak egyetlen egy darab 208-as armor modot), így inkább nekiálltam a szükséges crew skilleket felhúzni, az később még jól is jöhet :D
  • Pacho
    #56422
    Aki nem akarja másodpercekre bontani, annak itt vannak a lootok:
    Lvl 93
    Eternal Commander MK-15 Enforcer's Jacket, legendary rating 236 with setbonus
    Rishi's Lightsaber MK-1, cosmetic armor
    Vial of Gree Nanite Paste, Purple Companion Gift, Rank 5

    Lvl 94
    Eternal Commander MK-11 Enforcer's Belt. green 232 belt
    Savage Despot's Lower Robe, cosmetic armor
    CZ-198 Lab Records, green reputation item
    Schematic: Eternal Commander MK-14 Initiative Focus, craftable unmoddable 234 offhand (Artifice)

    Lvl 95
    Eternal Commander MK-11 Initiative Package, green 232 implant
    401 Mastery, 433 Endurance, 186 Accuracy, 215 Power
    Mandalorian's Blaster Pistol MK-1, cosmetic armor
    Zeltronian "Week of Escape" Voucher, legendary companion gift
    Schematic: Eternal Commander MK-14 Quick Savant Device, craftable 234 earpiece

    Lvl 96
    Eternal Commander MK-11 Eliminator's Blaster Rifle, green 232 weapon
    Darth Praetorian's Chestguard, cosmetic armor
    8x Scrap: Assorted Droid Parts, blue Jawa Junk
  • Pacho
    #56421
    Egyetértek, 1 max 2 class, különben kitépi a haját az ember.
    Pláne ha ilyen lesz a drop:
  • Shion
    #56420
    Fél óra alatt nem is lépett egy szintet, inkább fél szint volt az :( Ahogy én emlékszem egy Story és egy Veterán Uprising-al durván 0,6 szintet lépett Galactic 8-as szinten fél óra alatt. Szóval magasabb szinten jóval több Galactic Xp kell majd. Az Uprising livestream végén - amikor sajnálkoztak, hogy nem sikerült a vetítés végére szintet lépni a G8-as karakterrel és így nem sikerül egy Galactic ládanyitást bemutatni - akkor Musco megemlítette, hogy ő G4-esként szintet lépett simán. Magyarul G4-es szinten sokkal kevesebb Galactic Xp kell a fejlődéshez, mint G8-asként. El sem merem képzelni, hogy mi lesz G200 körül.

    Én amondó vagyok, hogy mindenki nézzen ki egy Class-t magának és csak azzal játszon. Én valószínűleg a Commando-t választom, ennek a DPS ágát nagyon szeretem, viszont van healer Commando-m is. Magyarul mindegy, hogy DPS vagy Healer Commando-val megyek, Commando ládát fogok kapni és majd a megfelelő DPS/Healer skill fa aktiválás után nyitom ki, így DPS/Heal gear fog potyogni. Legacy bound-os ruhában átadom a megfelelő karinak és gyakorlatilag fejlődni tudok mindkettővel. Hogy DPS-re vagy Heal-re lesz-e majd nagyobb szükség, még nem tudom, majd kialakul. DPS előnye, hogy szólóban (pl. Heroic 2) is irgalmatlan tempóban tud szólózni, Healer-re meg mindig szükség van Fp/Ops/Uprising területen.
  • Shion
    #56419
    Ha a Story-ban még nem jársz Chapter IX-nél, akkor az űrhajó csillagtérképén sem jelenik meg Odessen bolygó, ergó saját hajóval nem tudsz oda eljutni. Barát segítségével még nem próbáltam odahajózni.

    Viszont a Charater Perks-ben (karakterenként külön kiváltandó) 200k-s Odessen teleport működik, tehát nem szükséges a KOFTE kiegészítőt elkezdeni, már akkor is használható. Például legutóbb Makeb sztorit csináltam, már 50+os volt a karakterem és már akkor el tudtam ugrani Odessen-re. Igaz, én előfizető vagyok évek óta, minden kiegészítőm megvan.

    A fentiek miatt akadályozó tényező lehet, ha nincs meg valakinek a KOFTE kiegészítő. Szerintem KOFTE hiányában nem fog működni az Odessen teleport sem. Odessen elérhetetlensége esetén csak a Fleet-en a Companion és Decoration Vendorok maradnak kristályok elköltésére. Gear-t már nem érdemes venni, 1,5 hét és itt a kiegészítő november 29-én :)
  • PiszkosFred
    #56418
    Korabban probaltam es engedte (volna, csak nem volt kiegem a csaladi pref accon), hogy lowlvlkent eljuss kesobbi sztori bolygora. Altalaban igy szoktam tesztelni, hogy melyik kieg van meg melyik accounton a fo account mellett. Ha nincs meg, akkor kiirja/ta a rendszer, hogy kell a Revan, stb. kieg ahhoz, hogy az allomasra eljuthass. De ha megvolt, akkor siman engedte. Odessen eseteben nem tudom mi a helyzet, mert az ugyebar kesobb, a sztorit kovetve valik elerhetove, de szerintem ekkor is be kelene tudnod dokkolni az allomasra.