59816
  • gunji
    #59536
    Kicsit spoileres, akinek nincs Shroud of Memory ;)
    Ahogy én értelmeztem a fórumokon írtakat: maga a küldetés a megvétele után account (vagy legacy) wide - tehát elég egyszer megvenni, de a küldetésben nem szabad megölni zoomot, mert az adja a többi karakternek az alertet (ha eljutunk a Chapter 9-ig) és akkor az alertet és a küldetést minden karakterrel meg kell csinálni.

    Kicsit olyannak tűnik, mint a STO-ban a nagy event hajójutalma. Azt írják rá devék kicsit átverősen, hogy account wide, miközben csak a bontatlan dobozt lehet mozgatni a karakterek között, felbontva 'bound to char' és nem vehető fel másik karakterrel. :(
  • Plata
    #59535
    Nincs kollekcióban.Nyoma sincs sajna.
  • gunji
    #59534
    Ha Collection-ben vannak, akkor gondolom, hogy lehet (mint a kristályokat, rucit, stb.)

    És ami fontos: 08.30-án teszik át AWS-re a Darth Malgus és Tulak Hord szervert!
    Link: https://forums.swtor.com/topic/930891-darth-malgus-and-tulak-hord-servers-moving-to-the-cloud/
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2023.08.25. 22:50:21
  • Plata
    #59533
    Köszi a tippet,be vált.
    De bugok így is voltak.
    Még az első nagy droid után van 4 opcionális konzol,majdnem meg lettek,a negyedik felé futottam amikor megtámadtak és ahogy a droid elrántott magához átestem a padlón a víz alá. XD
    Minden karival egyenként le kellene tolnom a küldetést?
    Vagy lehet valahogy unlockolni a társakat legacyra?
  • Plata
    #59532
    Köszi,kipróbálom majd.
  • gunji
    #59531
    Itt https://forums.swtor.com/topic/831178-shroud-of-memory-z0-0m-not-joining/ írnak egy ilyet alulról a harmadik posztban:
    - ha elindítod a legutolsó fejezetet, a KOTET Chapter 9-t, akkor az lezárja a megnyitott korábbi chaptereket és kiüti a HK-s küldetést a Mission Logból
    - ezután indítod a HK-s küldit, ami lezárja/el-cancel-eli a Chapter 9-t
  • Plata
    #59530
    De van egy nyitva,de nem tudom eldobni.Chapter 12.pár hónapja véletlen elindítottam és nem tudom eldobni.
  • gunji
    #59529
    Nincs valamelyik másik KOTET/KOTFE chapter megnyitva? Azt írják több helyütt, hogy ilyenkor blokkolódhat a companion.
    (Nekem nincs meg, nem tudom kipróbálni.)
  • Plata
    #59528
    Az én problémámra nincs ötleted?
  • gunji
    #59527
    Az e heti login reward előfizusoknak egy Galactic Season Token. Érdemes lehet figyelni, ha már van 15 a GS4-ből, nehogy túlcsorduljunk ;)
  • Plata
    #59526
    Tudnátok nekem segíteni?
    Elakadtam.
    Shroud of memory chaptert nem tudom megcsinálni,megvettem és elindítottam sorcival,de totál bugos.
    A társ akit kapnék hogy gyógyítson egyszerűen eltűnik.Az átvezető videók után nincs sehol,le hívni sem tudom.
    Egyedül meg lehetetlen a harc,főleg hogy a hely tele van bugos robottal.
    Mikor megyünk át a barangon és jönnek a robot csapatok egyik másik bugos,összevissza ugrálnak és ha én lövöm evade,de ők sebeznek folyamatosan.
    Hiába unlockoltam a küdiket accountra,másik karival nem tudom elkezdeni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.23. 23:35:50
  • gunji
    #59525
    Eléggé beszopatott Corellián a Travel Advisory, elég átverős, nem engedte a mellékküldetéseket befejezni. Szuper :SSSS

    Amúgy is pipa vagyok a játékra, mert csak ezen a karakteren 49 emperor zsetonom van, de mit csináljak vele? Helyette eshetett volna pár repus fabatka. Most kevésbé érdekel a kaszinó, a másik karakter is csinált a pár emperor zsetonjából 590 kingpin/kék zsetont :D /o\
  • gunji
    #59524
    Van már cikk is róla: Game Update 7.3.1 is coming soon!
    - augusztus végén v. szeptember elején jön az új kieg: 7.3.1 (hogy ezt még a BW csinálja vagy már az új góré, arról megoszlanak a vélemények, mindenesetre Darth Malgus már átköltött az új helyére (a szobor, nem a szerver))
    - lesz új Galactic Season 5 - azt írják nem kapunk új companiont, helyette egy új történetszálat új szereplőkkel, azaz változik a GS
    - áttervezik a quick travelt: beépítik a térképbe - a cikkben linkelt videón úgy látszik, mintha a fizetősség mellett korlátozva is lenne a használata a quick travel mellett, az emergency fleet passnak és a priority transportnak is -> erről kéne valami infó, remélem nem crypticezik el. :/
    - meg lesznek új cuccok CM-re :D
  • Plata
    #59523
    Ha jól láttam steamen a köv season társa egy asztro droid lösz.
  • Plata
    #59522
    Új hír sztímen:


    Next week, we will be setting up our game servers to be moved over the cloud. This is an initiative we have been testing for months beginning with moving the Public Test Server over to the cloud last year, and testing a new server on AWS in April of this year. We are thrilled to announce the next steps in this journey with our players.

    We have been making strides in our efforts to modernize and update the game. Some of the benefits of this particular migration are:
    Backend updates that are crucial to the continued health and stability of the game can be streamlined more efficiently
    The resources required to maintain our current systems can be reallocated to focusing on enhancing the game experience
    We will be able to leverage and integrate updated tech such as newer hardware and software. Through cloud modernization, we can update numerous tools and automation workflows which will help us maintain the game for long term.
    Once finalized, SWTOR may be capable to extend its servers capabilities to reach new players

    When is this happening?

    We want to minimize long term impact on play time, so we will be moving servers over in small batches beginning with a single server first.

    We are targeting August 15th to migrate the Leviathan server over to the cloud.

    It is important to note that when we do the migration, we will have to bounce all the servers, meaning they will be taken down momentarily but brought back up immediately save for the server(s) moving to the cloud. On August 15th, players should expect the Satele Shan, Darth Malgus, Star Forge, and Tulak Hord servers to bounce; however, Leviathan’s estimated downtime is expected to be 6 hours. Downtime will begin at 7am CT/12pm UTC.

    Upon successful completion of the initial migration, we will communicate out the next batch of servers that will be moved over and a timeline of when this will happen. We will follow the same migration process detailed above.

    As always, we will communicate additional details, or any timeline changes on our social channels and forums! Be sure to keep an eye on these spaces to stay up to date on everything happening with SWTOR!
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.08.11. 19:09:55
  • Plata
    #59521
    Nekem is repu kellene,de nem szezon.
    Eddig a napi repus conquest pont beszerzésre elmentem rishi-re le toltam egy küldid és kész vót.
    De rishi repu max lett.
    Most nem tudom hova kéne járni reput szerezni.
    Rishi tök egyszerű volt,le csapni 3 pasit és kész.
  • gunji
    #59520
    Nekem még mindig van 14k a végéig. Az utóbbi három hétben elég sokat fenn voltam, pechemre Emperor chipek esnek a repus tokenek helyett :(
  • Plata
    #59519
    Repu nagyon régen meg van.Azért is ment lassan a heti küldi,mert az a heti küldi hogy szerezz reput mindig kiesett.
  • gunji
    #59518
    Repu is megvan nektek? Én megint úgy állok, mint a másik kettőnél. Kíváncsi leszek meddig sikerül eljutni :)
  • Plata
    #59517
    Ma meg lett a századik szezon heti küldi,így végre full kész a szezon.
  • gunji
    #59516
    Napközben jó szokott lenni, de tegnap este kilenc után nekem is elkezdett erősen lagolni, igen.
  • Plata
    #59515
    Nem tudom mi a fene van a játékkal,de iszonyat nagy lett a ping.
    Czerka FP-n voltam amikor brutálisan magas lett,175-11k közt ugrál.
    Nem a netemmel van gond,tuti a szerver defektes.
  • gunji
    #59514
    Még 31 napot ír, augusztus 15-ig tart a Season 4.
  • Plata
    #59513
    Nekem nincs meg a 100,mióta kész lettem az eventtel elhanyagoltam és azt hiszem 90-en áll.
  • gunji
    #59512
    Mintha rosszul számolná a GS4 az elvégzett heti feladatokat a 100-as achievementhez, vagy mást is hozzászámol. Múlt héten néztem, hogy csak a jövő héten lesz meg a 100 heti küldetés, a keddi weekly reset után már 93-n álltam és elég lett volna az eheti hetet megcsinálni. Most kész lettem hattal és elértem a százat is, már csak a repu van hátra :o :D
  • Plata
    #59511
    Köszi,azt hiszem ezt akkor hanyagolom,a ruha ronda,a mount megvan más színben.
  • gunji
    #59510
    Egy új mount és egy új ruci: https://swtorista.com/articles/swtor-nar-shaddaa-nightlife-event-2023-july-11-august-22/

    A macskát még nem próbáltam ki Risán, tényleg, ez jó ötlet :)
  • Plata
    #59509
    Az klassz,lesz valami értelmes eventen?
    Star Trek online-ban a nyaralós eventen be bugoltattam az orion karim és most a levegőben jár eszetlen gyorsan és olyan hülye módon hogy azt röhögés nélkül nem lehet kibírni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.07.11. 14:48:15
  • gunji
    #59508
    Annyira randa, hogy már szép xD

    Azt írják itten, hogy ma kezdődik a Nar Shaddaa Nightlife Event is : link
  • Plata
    #59507
    Jah arra emlékszem hogy valami rondaság volt hetekig. XD
  • gunji
    #59506
    Lehet lovagolni rajta. Meg ő volt, akit/amelyet napokig meg lehetett venni féláron, mert bugos lett a randomizer és ezen röhögött a fél játékostársadalom, ezért valóságos kultusza lett.
  • Plata
    #59505
    Ez mire jó?
    Azonkívül hogy randa.
  • gunji
    #59504
    Visszatért Savanna Vorantikus! Áldassék \o/ ... :D
  • pajer_csaba
    #59503
    Nu, újra raktam az appot, meg újra connectáltam az accounthoz, most épp minden jó.
  • pajer_csaba
    #59502
    A GooglePlay-ből az SWTOR SK appot.
  • Orbancapitan
    #59501
    úgy is lesz külön season pass cc-ért mostanában más mmo-kban így kopasztják a népet fun címszó alatt xd
  • PiszkosFred
    #59500
    A sajat onallo appjukat raktad vissza, vagy authy/google/stb. fele "univerzalis" appot rendelted hozza?

    szerk: kozben egy alternativ, kvazi sosem hasznalt acchoz probakent hozzacsaptam egy guglis authenticatort es egybol megadta a 100-at, vagyis erdemes lenne ujrakezdened a folyamatot, hatha csak bugos.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.06.28. 15:22:02
  • Plata
    #59497
    We will be taking all servers offline to deploy Game Update 7.3.

    Details:
    DATE: June 28, 2023
    TIME: 8am - 10am CT / 1pm - 3pm UTC
    VERSION: 7.3b

    Patch notes will be available soon.

    Thank you for your patience as we maintain Star Wars™: The Old Republic™
  • pajer_csaba
    #59498
    Jut eszembe. Egy hete új telóra raktam az SWTOR security key appot, szabályosan tőröltem az előzőt az swtor accban, majd hozzáadtam emezt. Működik is fszául, csak épp minden napi első bejelentkezéshez one time passwordöt küld emailben, meg ki lettem bszva a security key vendortól is. Gondolom, a secu key után járó cc-ről is lemondhatok. Valaki tud erre vmi megoldást?
  • pajer_csaba
    #59497
    Aszongya' continue to enjoy the playing... Hát meglátjuk, hiszem, amikor majd enjoyolom. Ugyanis a pénz beszél, kutya ugat...