60022
  • Alanw
    #57259
    [URL=http://dulfy.net/2018/03/08/swtor-patch-5-8-5-9-pushed-back-one-week/][/URL]
  • ChipHazard
    #57258
    ohh, okés, kössz, érdekes változtatás XD . Végül is általában messze az adot bolygo szintje felett vagyok, szal anyira nem gáz ha nem kell minden apro dolgot megcsinálni, csak érdekelt hogy bizonyos karakterekkel akikre emlékeztem hogy adnak küldit miért nem adnak XD.
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2018.03.04. 20:53:35
  • PiszkosFred
    #57257
    Nem tuntek el, csak addig nem latod, amig direkt nem akarod latni :) Terkepet megnyitva a sarokban keress egy jelolo negyzetet es akkor majd latod az osszes mellek/egyeb kuldetest!
  • ChipHazard
    #57256
    Egy gyors kérdés. Bizonyos mellék küldetések eltüntek? ugy vettem észre hogy 1-2 külditöl eltekintve ugy nézki hogy a bolygokon csak a bolygora vonatkozö főszál, a class történet, és a heroic-ok vannak, NPC-k álta adot, mini küldik mintha eltüntek volna
  • PiszkosFred
    #57255
    Hat, latva az swtort az utobbi idoszakban, akkor valoszinuleg ez mar eldontott teny, szerintem fuggetlenul a Disney sztori (esetleges) kovetkezmenye nelkul is.

    Ha tippelni kellene, akkor a maradek egy tucat fejlesztot is atrakjak az Anthemre es a par fos technikai emberrel meg 1-2 evig fenntartjak a jatekot (uj tartalom nelkul, esetleg a cartel marketet reskinekkel feltoltve), aztan vege.

    Marhara fog hianyozni a jatek (a sztori resze es a karakterek), az biztos, de valahol evek ota benne van a levegoben ez a dontes.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.03.03. 10:33:42
  • Nephin
    #57254
    Amit az EA csinált a BioWare-rel, arra nincsenek szavak szerintem.

    Azt is pletykálták, hogy elveszik az EA-től a SW-jogokat, a Disney állítólag tárgyalt a Ubisofttal is, ha ez igaz, akkor tényleg esélyes, hogy bezárják a játékot.
  • Alanw
    #57253
    Lehet hogy csak elsiklottam felette de hol írja cikkben a forrás a leállítását?
  • gunji
    #57252
    Au

    Ahogy redditen mások is írtak már példákat, ennél lenne több és jobb lehetőség is, ami kevésbé borzolná a játékosokat, ha már nem látnak fantáziát a játékban:
    - eladni másik kiadónak,
    - kiszedni belőle vagy átírni benne a multis kódot, hogy 'szólózni' még lehessen benne,
    - a fizetős rész (CM) és az f2p korlátok kiszedésével meghagyni közösségi finanszírozású szerveren.
    De ez túl egyszerű és játékosbarát lenne :(
  • PiszkosFred
    #57251
    Hat, hasznald ki, mert ha a kotaku pletykaja igaz, akkor iden lelovi az EA az swtort.
  • ChipHazard
    #57250
    pont lemaradtam rola anno, anyira nem figyeltem tort- hogy teljesen lemaradtam, most már sajnos nem jo az a kod.
    én anno a huth cartel kiegíszitő ota nem fizettem elő, azota csak a referal linkekkel néha néha játszottam, most azért kellemesen lepődtem meg hogy igy sikerült az 1 honap free-t elérni vele, arra jo lessz hogy bizonyos karaktereket végre befejezzek :)
  • gunji
    #57249
    Azt a fonalat már elvesztettem, hogy milyen hibajavítás javításának javítása nem sikerült a keddi leállás alatt, de mindenesetre március 6-án meg fognak érkezni az előfizetői ajándékok a Valentin napra. Vagy nem.

    Delay to Subscriber Rewards

    Utoljára szerkesztette: gunji, 2018.03.02. 08:54:00
  • PiszkosFred
    #57248
    Van/volt Revan promo kod par honapja, nezd meg, hatha aktiv meg az is! Ki tudja... :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.03.02. 08:20:18
  • ChipHazard
    #57247
    Istennek szent annya müködött a referal linkes trükk XD , kaptam 1 honapot XD. Nah, msot aztán megtoljuk a dolgokat XD. Hozzá téve hogy azért a kiegészítöket nem kaptam meg inygen lol , kár igy marad a lvl 55 limit, de elég lessz egy darabig
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2018.03.02. 01:43:57
  • gunji
    #57246
    Átírták a küldési dátumot március 1-2-re, így még holnap is jöhetnek a cuccok.
  • Plata
    #57245
    Értem akkor félre értettem,igaz csak felületesen néztem rá.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.03.01. 11:01:10
  • PiszkosFred
    #57244
    Ha elofizettel febr. 27-ig bezarolag, akkor kaptal extra 30 napnyi elofizetest (egyet fizet, kettot kap).
  • Plata
    #57243
    Nem úgy volt hogy a valentin napi kóddal kapunk előfizetést? Meg egyéb vackot?
    Én nem kaptam semmit.
  • Alanw
    #57242
    http://dulfy.net/2018/02/26/swtor-cartel-market-update-feb-26/
  • Alanw
    #57241
    valoszinu elobb utobb meglesz a modszer,ekkora marketinglehetoseget ok se hagynak ki
  • gunji
    #57240
    Egy másik játék hasonló lehetősége kapcsán jutott eszembe: próbálta valaki egyik karakterét (vagy bármi mást) kiexportálni innen, az SWTOR-ból 3D nyomtatás céljából? Amit találtam infót ezzel kapcsolatban, az vagy abszolút nemleges, vagy kevésbé hasznos.
  • Plata
    #57239
    FIgy két milla nem sok nagyobb karival,legacy level 8 hát nem tudom.
    Nekem valahol 40 körül van tán.Igaz van 20+ karim.
  • PiszkosFred
    #57238
    Egy tipp: f2p acccal limitalva van, hogy mennyi penzed lehet (a tobbi is a tied, csak egy escrow szamlan van nyilvantartva, amelyhez csak cartel coinert ferhetsz hozza), igy mikor elered a limitet, erdemes a legacy bankba berakni. Ne a sajat Cargo/bankba, hanem vegyel egy legacy bankot es azt rakd le a hazadba es abban gyujtsd a penzed.
  • lammaer
    #57237
    höhö.. 2 millió credit és legacy level 8 :D
  • Alanw
    #57236
    angolul erto kezdoknek: https://vulkk.com/2017/04/28/swtor-step-by-step-guide-to-leveling-and-gearing-up-your-character-for-endgame/
  • Plata
    #57235
    Legacy fülön Global Unlock,other Rocket Boost.
  • PiszkosFred
    #57234
    Bolygon kozelekedesre en speciel a heroic kuldeteseket hasznalom :), ugyanis a legtobb bolygon a legtobb alzonahoz tartozik 1-1 heroic, amely sok esetben aranylag kozel van ahhoz, ahova menni akarok. Igy az erkezes utan azonnal felveszem az osszes heroic (h2) kuldetest, majd felveszem a bolygon az adott class vagy bolygo szintu kuldeteseket es megnezem, hogy melyik merre kuld, illetve melyik heroic van a kozelben. Gyorsabb igy az odajutas, mintha elutazok a taxival az alzona bazisara, majd onnan kutyagolok/vezetek ki az adott teruletre. Nyilvan van olyan eset, amikor a heroic a zona masik vegeben van, ekkor marad a manualis megkozelites.

    Tovabba repair miatt en a bazisomat (strongholdomat) hasznalom. Instant hazaugrok, van az erkezes mellett egy dekoraciot arulo droid (mindenki kap egyet ingyen), annal lehet repair, majd katt a lifre/taxira es vissza is ugrok a bolygora, oda, hol voltam. Ha vegeztem egy bolygoval vagy menni akarok a flottara, akkro sem mindig hasznalom a fleet passt (bar subkent kedvezo, de f2p accal korlatozott elegge), vagy megyek vissza a kikotobe es onnan a hajora, hanem irany "haza" es a lift/taxi opcional ott a flotta es ott a ship is, mint valaszthato celpont.

    Nyilvan kezdetben amikor minden kaotikus es uj, ezeket nem hasznalja az ember, de amikor mar van kis rutin, akkor mindenki kialakitja a maganak legjobb es varhatoan a legkevesebb idot igenybe vevo megoldasokat :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.02.20. 12:54:48
  • pajer_csaba
    #57233
    Ötlet a rohangálás kiküszöbölésére: quicktravel. Tudom, mások is ajánlották már, és tényleg érdemes kilockolni ameddig csak a credit-keret engedi (nekem fullra kivan ez is meg a fleet-pass is, így azonnal újra aktiválható). Így ha végeztem a class-küldivel egy bolygón, a bolygó-küldetések helyszínét ezzel közelítem meg (a class végigvisz majdnem az összes quicktravel ponton). A mászkálás sajnos így sem teljesen kikerülhető, de ahogy Fred is írta, idővel gyorsul a mount (skill vendor által). :) A rohangászás szempontjából tényleg a Hoth a legborzasztóbb...
  • lammaer
    #57232
    Sprint megvan igen, azt azonnal unlockoltam level 10en... :)
  • PiszkosFred
    #57231
    Sprint kepesseged be van kapcsolva? (azt hiszem general fulon van, de lehet, hogy a trooper kozos skillek kozott)

    Mountok gyorsulnak majd a speeder skill 1-2-3-4 szintjenek fuggvenyeben, de attol sok helyszin tenyleg ures es hatalmas, keves interakcioval es sok maszkalassal. SWtOR-t 1-50 szint kozott (az alapjatekot) a kivalo class es bolygo sztorik miatt jatsszak az emberek, nem az elavult gameplay miatt :)

    50 szint felett a kiegek (Makeb, de inkabb Revan, a Kotfe es Kotet meg plane) mar egeszen mas, egy interkativ filmme teszik a jatekot. Itt is lesz rohangalas, de mar nem olyan celtalan, mint az alapjatek bizonyos reszeiben.
  • Plata
    #57230
    Csak a jedi knight harcol közelről.
    Van egy képesség ne haragudj elfelejtettem a nevét,talán rocket jump?
    Valami rakéta szarság,azzal is lehet közlekedni,unlockolni kell.
    Azt használhatod bárhol és olyan gyors leszel mintha mounton mennél.
    Mount sebessége a szintjével nő,ha előfizető vagy a szintedhez igazodva tanulhatod a mount szinteket,de prefered vagy F2p nem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.02.20. 11:49:43
  • lammaer
    #57229
    Jedivel még töbet kell szaladni, mert vele még oda is kell menni a lemészárolandó célponthoz :D
  • lammaer
    #57228
    Igy már világos... coruscanoton már 22-esként tevéknykedtem, láttam is hogy leskálázott 18-ra, és igy már érthető miért adta meg minden NPC elsőre a küldetést, relative kevés extra futkosást okozva.

    Azt nem tudom hogy ha fizetnék ezen mi változna... a terek nem fognak összemenni vagy érdekesebbé válni - gondolom :)

    Nagy reményt fűztem a mountokhoz, hogy azokkal majd gyorsabb lesz a mozgás.. de egyrészt nem szignifiknsan gyorsabbak (már amiket kóddal kaptam), másrészt so helyen nem is használhatóak.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2018.02.20. 11:38:15
  • PiszkosFred
    #57227
    Bizonyos kvesztekhez kell egy minimalis szint, addig nem adja be az NPC. De vannak olyanok is, amelyek "lancban" vannak, es siman visszakuldenek egy helyre, hogy csinalj meg valamit.

    EA szopatos rendszere miatt F2P accounttal jatszva nagyon korlatozott mennyisegu xp-t kapsz, igy ha csak nem csinalsz naponta egy-egy heroic menetet, siman lehet, hogy elojon ez a szituacio kesobb is. Pref es Sub/premium jellegu jatekosok rendszerint mar leskalazva (magas szintu jatekosokat leskalazza a rendszer a bolygo tul-ig szintje kozul az "-ig" szintre, igy pl Coruscant esetben a maximum szint azt hiszem 18, hiaba vagy 70-es, stb.) erkeznek egy-egy bolygora, igy azonnal elerheto es felveheto minden kuldetes egy-egy quest hubban.

    Lesznek kesobb majd olyan class kuldetesek, amikor vissza kell menni egy-egy bolygora, ahol mar jartal korabban. Ez foleg azert van, mert anno volt egy ugynevezett "bonus quest" sorozata is a legtobb bolygonak, amely magasabb szinten aktivalodott, es koszonhetoen az akkor meg linearisabb jatekmenetnek, nem biztos, hogy egy jatekos visszatert volna a korabbi helyszinre. De ha direkt vezet oda a kotelezo class kuldetesed, akkor az erkezes utan egyuttal az arcoba nyomja a bonus sorozatot is :) Termeszetesen tulszintezve az adott kontent azonnal elerheto.

    Marha idegesito f2p jatekoskent a gameplay, minden elismeresem a turelmedert. En mar a pref statusz megkotesektol is hulyet kapok.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.02.20. 11:28:27
  • Plata
    #57226
    Coruscant után jobb lesz,Nar shadda megint mászkálós meg Balmora.Tatuinon sok a homok,Hoth-on megvakulsz.
    Mért pont troopert kezdtél.
  • lammaer
    #57225
    Az megvan hogy itt ott egy egy NPC dobja... csak hogy én voltam vak és az az NPC akkor is adott küldit amikor először takaritottam ki a szeparatista bázist, vagy direkt "megvárta" amig kitakaritom egy másik küldetés miatt és utána szólt hogy hülye, itt egy küldi, menj vissza....

    De valszeg a szint játszhatott szerepet, mert tegnap coruscanton csináltam a black sun territory zónát, és ahogy haladtam beljebb, szépen sorban jöttek az NPCk akik adtak küldit, igy nem volt felesleges rohangálás.

    Bár tény, elég vérszegény volt az a zóna, az 1 órányi játé nagy része szaladgálásból állt - inkább egy kocogás szimulátor volt ez. El is bizonytalanitott a játékkal kapcsolatban, mert ez igy nagyon uncsi volt...

  • pajer_csaba
    #57224
    Am, nem vagyok benne biztos, hogy jól értem a problémát... Én úgy tudom, nincs egy "küldetésközpont" ahol az összes küldi az adott területen összelenne gyűjtve, így biza el kell zarándokolni az NPC-khez érte (kivétel talán csak a heroicok, azok néha több terminálon is elérhetőek egy bolygón, illetve a groupfinder solo fülnél az egész játék összes heroicja elérhető lvl 20 után).

    Én amúgy "rétegesen" csinálom a küldiket az adott bolygón: előbb a class-story, aztán a bolygó-küldi, aztán minden más, végül heroic. Ó, és egyes küldetések szint-függők. Pl kezdő bolygón bizonyos küldiket csak lvl 10 fölött mutat, addig nem is jelzi, hogy az ott ácsorgó NPC ad küldit.

    Ha szeretnél minden küldetést látni, akkor a mapon (press M), a bal alsó sarokban, a "galaxy map" felett van két kis gomb (egyik a nagyítás a másik ami kell) be kell jelölni azt, hogy a map missiönök is látszódjanak.
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2018.02.20. 09:48:25
  • lammaer
    #57223
    A másik time sink... bemegyek vmi bázisra, kitakaritom. Jövök ki, egyszer csak ott egy NPC - aki sztem elsőre még nem adott küldetést, de most ad egy küldit, hogy menjek vissza meghekkelni ezt, vagy felrobbantani azt... és gyalogolhatok megint végig az előbbi bázison.

    Vagy csak figyelmetlen lennék és be lehet egy egy területnél az összes küldit szedni egyszerre? :)
  • pajer_csaba
    #57222
    Ó, ha majd eljutsz máshova is, s látod, hogy a terek egymás koppintásai, csak a textúra színe más... De na, azért valamin spórolni is kell. Engem ugyanis az zavar, hogy mindenhol ugyan az volt az építész, ugyan azon az elv szerint van elrendezve az összes épület...
  • lammaer
    #57221
    Amúgy ez a játék direkt operál ilyen nagy üres terekkel? Most pl a Coruscanti palotában rohngáltam.. komolyan, az egész palotában van 2 v 3 szereplő/interaktiv tárgy, ehhez képest rohangálni kell percekig benne. És még csak a mount se használható :)
  • Alanw
    #57220
    belejossz,anno en is kapkodtam a fejem...:-)