60022
  • pajer_csaba
    #57299
    Ti is tapasztaltátok mostanság, hogy a 15 perces lejáratú biztonsági jelszót rendre 15 perc után küldi meg a rendszer?
  • Alanw
    #57298
    http://dulfy.net/2018/04/09/swtor-cartel-market-update-april-9/
  • pajer_csaba
    #57297
    Hát igen, épp ez a probléma, hogy automatikus. Nem az én számlámról történt a legutóbbi fizetés - mondhatni, amolyan ajándékba kaptam - és sajnos az én hülyeségem volt, hogy nem vettem észre, hogy "állandó megbízás". Így aztán elég megdöbbentő volt ma reggel látni, hogy még mindig sub vagyok, pedig tegnap le kellett volna járnia. Még kellemetlenebb volt, hogy automatikusan levette a pénzt a számláról, ami nem az enyém...
  • archetiz
    #57296
    A 30 napos sub tudtommal csak automatikus havi fizetéssel elérhető.
    Visszamondani egyébként a My account >> Subscription >> Cancel opcióval tudod, vagy itt: https://account.swtor.com/user/subscription/cancel
  • pajer_csaba
    #57295
    Lenne egy nagyon furcsa kérdésem: 30 napos folyamatosan újrafrissülő subscriberséget hogyan tudom megszüntetni (mmint, hogy hogyan ne vegyen automatikusan újabb és újabb harminc napokat, amikor lejár az aktuális)?
  • Alanw
    #57294
    http://dulfy.net/2018/04/05/swtor-tank-balance-changes-patch-5-9/
  • gunji
    #57293
    Mai friss hír:
    [Confirmed] SWTOR Servers Closing Down After Patch 6.0...
    For Maintenance In Patch 6.1

    Elsőre bennem is megállt az ütő... április 1-jétől függetlenül
  • Alanw
    #57292
    Egy biztos az animatoroknak volt izlésük :-)
  • ChipHazard
    #57291
    Anyira hiányozni fog ő ha egyzser véget ér a Története, ő és a szép seggeXD. De komolyan a kedvenc és legszebb karim. :)









  • pajer_csaba
    #57290
    Kííírály! :-)
    (Van rá esély, hogy a fiatalabb verziót kapjuk mindkettőből? :D )
  • Alanw
    #57289
    http://dulfy.net/2018/03/30/swtor-shae-vizla-nico-okarr-subscriber-rewards-coming-april-3/
  • pajer_csaba
    #57288
    Elsősorban group-al végigvitt flashpointban kellemetlen a dolog... Szólóban nem nagyon szoktam foglalkozni a mobok sebzésével, max ha sietek... van, hogy elmegyek addig kaját csinálni, amíg a healer comp végez a melóval.
  • pajer_csaba
    #57287
    Hát igen, healer-ként szoktam szidni a "fajtádat" rendesen... De DPS-ként is eléggé be tudtok szívatni, mikor AoE-ből kirohantok, és viszitek magatokkal az ellent is... Pls, dont do this... :D
  • Plata
    #57286
    Minek?
    Pve-ben a segítőd egyedül lever mindent úgyis.
  • Kreeder
    #57285
    PvP-ben annyi értelme van ha mögé kerülsz az ellennek nem tudod ütni-lőni. PvE-ben nem sok értelme van az izgága mozgásnak. Én is a rohangászók közé tartozom :D PvP miatt de én dps vagyok. Szegény healereket sajnálom olyankor :D
    Utoljára szerkesztette: Kreeder, 2018.03.29. 11:31:36
  • pajer_csaba
    #57284
    Taktikai kérdés: van valaki, aki valaha látta már hasznát PvE, vagyis modok elleni harcban annak, hogy a PvP-ből vett harcmodort használja (azaz, össze-vissza rohangál és ugrál, mint a mérgezett egér)?

    Mert értem én, hogy egy játékosnak a gyorsan mozgó célpontot nehezebb eltalálni (bár itt is felmerültek bennem kérdések, hogy pl, ha már egyszer be van fogva célként az illető... de mind1, talán AoE-t nehezebb rárakni?), de itt ugye az AI céloz, és - minthogy program - nem véti el, így se, úgy se. Viszont baromi zavaró, ha az aktuális "tank" folyamatosan kihúzza a többiek hatóköréből a mobot az állandó rohangálással...
  • Bandras DaSilva #57283
    Szia, szerintem megéri. Azt javasolnám, hogy kezdd el az ingyenes módon mert akkor látod, hogy mégis milyen, aztán ha tetszik, aktiválhatod a kártyát. Ha az elejétől tervezed végigtolni, akkor az eredeti részeken sztem végigszaladsz relatíve gyorsan, aztán kicist hosszabb lesz a buli.

    A kártyát elfogadja.
  • Tuert
    #57282
    Helló! Olyan kérdésem lenne, hogy megéri-e mostantól elkezdeni a játékot,illetve ha veszek egy 60 napos játékkártyát, viszont még nem fizettem elő soha, akkor el fogja fogadni, vagy a játékkártyát csak meglevő előfizetés hosszabbítására tudom felhasználni? A válaszokat előre is köszönöm!
  • pajer_csaba
    #57281
    Minden egyes alkalommal, amikor erről beszéltek, a szívem szakad meg. :-(
  • PiszkosFred
    #57280
    Egyetertek. Ha egyszer veget er (mert hat semmi sem tart orokke), nagyon fog hianyozni az osszes tortenet, az osszes companion. Olyan az swtor nekem, mint eyg-egy kedvenc sorozat. Evente eloveszem, ledaralom oket, pedig lattam mar szazszor, pontosan tudom mi fog kovetkezni, szorol szora tudom a parbeszedeket, de akkor is vegignezem, mert szeretem es mert szorakoztat, kikapcsol... :)

    Ugyhogy remelem nem adjak fel a dolgot, barmennyire is borus a jovokep...
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.03.25. 13:04:58
  • gunji
    #57279
    Na igen, nulláról egy alpha szokott lenni négy-öt év, s állítólag 2023-ig övék a jog.
    Az SWTOR roadmapek tologatása is mutatja, hogy a háttérben valami folyt/folyik a Disney és köztük. Jó lenne, ha nem felejtenék el ezt a játékot sem, s nemcsak a pénzt szednék ki belőle, hanem próbálnának normális kiege(ke)t is kiadni.
  • PiszkosFred
    #57278
    Hat, az utolso szalmaszal :), amely miatt kepesek voltak elovenni az archivumbol egy korabban kukazott es lelott projektet es azt rebootolni, mert nullarol kezdve nem biztos, hogy lenne eleg ido villantani valami nagyot, valami utoset az SW univerzumban.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2018.03.25. 12:11:26
  • gunji
    #57277
    Hát igen... az lenne az igazi credit sink xD

    Más. Úgy tűnik egyelőre mégsem veszik el a jogokat az EA-tól, mert hirdetésben projekvezető/vezető fejlesztő (vagy nem is tudom hogy nevezzem magyarul) állásra keresnek embert egy új online nyílt világú Star Wars játék fejlesztéséhez (link).
  • pajer_csaba
    #57276
    "a DPS dolga pedig (a legegyszerűbb) hogy ne legyen hülye" - na ezért szoktam szinte csak DPS-t játszani (és néha így sem szokott összejönni... XD ), a heal-t csak néha, érdekességképpen csinálom, amikor már unom a monoton hentelést.

    (Aztán persze külön öröm, amikor számonkérik, hogy gyógyítás közben miért nem sebzel is - ilyet még 240 fölötti item ratingnél is ritkán látok, nem hogy lvl 70 alatt...) (Vagy amikor DPS-ként azt akarják, hogy tankoljak - ember, normál, skill-fa szerinti tanknak is sz*r vagyok, nem hogy "passzív módban", bár ezt az igényt még könnyebben benyelem, mert tényleg csak az én lemmingségemen múlik...)

    De most amúgy is mindenki meg van őrülve a dupla XP miatt: tegnap az Assault on Tython egy óra tíz percembe került, és mire végig vittük, csak én voltam meg az eredeti kezdő csapatból...
  • MerlinW
    #57275
    Ilyenkor mondd meg neki, hogy a te dolgod a tank gyógyítása, nem a DPS-é, a DPS dolga pedig (a legegyszerűbb) hogy ne legyen hülye.
  • pajer_csaba
    #57274
    Yuppí! ^^

    (Amúgy míg nem 27% az ÁFA itt is, addig semmi baj. )
  • gunji
    #57273
    A héten a legfontosabb történés (a 2%-os GTN-adóemelés mellett), hogy egy hétig ismét dupla XP jár a játékért. :)
  • Plata
    #57272
    Én kedvelem Ashara-t,light side sith mellett szerintem egész érdekes.
  • pajer_csaba
    #57271
    Tudom, nem is az, hogy felveszem, egyszerűen elveszi a kedvem a játéktól. Ráadásul pont a rep-side egy nehezen játszható oldal, mert sokkal kevesebben játszanak rajta, mint a birodalmin, emiatt sokkal hosszabb a várakozási idő (5-10 perc csúcsidőben tök átlagos). És az alacsony játékos-szám pluszba bevonzza azt is, hogy ha darabszámra ugyan annyi is a retard mindkét oldalon, attól még a republicon arányaiban több lesz, tehát több esélyed van beléjük futni.

    Az ignore opció természetesen alap. Elkeserítő látni, hogy az ignore-lista csak nő és csak nő, a friends meg tök üres...
  • PiszkosFred
    #57270
    Ignore (hogy legkozelebb ne kerulj vele ossze), lelepsz, es ujra betolod a group findert. Healerkent teged hamar behiv, o meg igy jart. :) Vagy kirugjatok a dpst es nelkule folytatjatok. Csak magadnak teszed nehezze, ha felveszed vagy magadra veszed azt, amit egy-egy kreten mond.
  • pajer_csaba
    #57269
    Kezdő lvl 70-es DPS elsőként ugrik neki a bossnak, és rögtön körberohan, hogy elhasználja az összes koltót. Majd miután fél percen belül elhalálozik mindenki, vinnyog, hogy lvl 46-os healerként miért nem gyógyítottam jobban... Gyűlölöm a republic oldalt... :(
  • gunji
    #57268
    SWTOR 5.8 Developer Livestream Coverage & Notes

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Both Ashara and Vector are class specific companions
    Már jó ideje vártam, hogy visszatérjen Ashara, de így, hogy nem csatlakozhat más classhoz, feleslegesen. Egyik jedi mellé szántam, BW részéről nagy kihagyott helyzet, hogy a történetben visszatérjen a világos oldalra.


    #57241: Hát... talán lehet, hogy mégis jobb, hogy nincs ilyen szolgáltatás, látva a másik játékban a háromszáz dodós árakat és ismerve a disneyt, nem várnám, hogy egy játékbeli hajó/figura ne lenne ennél jóval drágább. Már csak a név miatt is. Nem vagyok annyira ferengi értek az üzlethez, de talán a kisebb/olcsóbb kiszerelés nagyobb bevételt adhatna.
  • pajer_csaba
    #57267
    Én egy pont fordítottat kezdem el. :D Sith pureblood Jedi guardianként, természetesen "hajtja a vére" és ott tesz keresztbe a galaktikus hippiknek, ahol csak tud... XD
  • pajer_csaba
    #57266
    Valamennyit segít a dolgon, ha a karid bőrszíne az 1-es opción van (a csúszka teljesen a baloldalon van), amikor megalkotod (vagy újraszerkeszted egy erre szolgáló állomáson - Cartel Bazar-ban van egy ilyen pl). Az 1-es bőrszín egy "enyhe" vörös, de a Dark Side-level nem világosítja ki a bőrt, csak a szemek színe változik, illetve az arcon a "feketeség" erősödik. Az összes többinél kifakul a kari, DL 5-nél már undorító fakó-rózsaszín, kb mint egy csupasz macska...
  • Plata
    #57265
    Hát ezt nem tudom,nálam a dolog fordítva van.
    A sith pureblood karim olyan jó hogy ha fekete pulóvert vesz fel egyből kifehéredik tőle amilyen jó.
  • ChipHazard
    #57264
    pöcs :P XD.
    amugy tudom hogy ki lehet kapcsolni, pont ezt magyarázom, hogy az a baj hogy a szinteket nem lehet szabályozni, mert pl 1-es szinten a Sith szemek nagyon jol néznek ki .
    A 2-es szintre meg azt mondom hogy ez még itt helyenként el megy, de a bőrszin az már világosodik, a vörös-böl egy 5 ösz szintü eltorzultságnál általában albino lessz XD
  • Plata
    #57263
    Ki lehet kapcsolni a sötét oldal csúnya hatásait.
    De a kari eleve ronda vörös.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.03.14. 15:06:13
  • ChipHazard
    #57262
    A Dögös Sith Assasin-om :)


    DAT ASS


    Kár hogy a sötét oldal enyire eltorzitja a karaktert, az első Tier a legjobb a Sith szemek miatt, hihetetlen hogy 7 év alatt nem voltak képesek arra hogy beletegyék azt hogy kiválaszuk hányas szinten akarjuk tartani a romlotságot XD, de néha azért bekapcsolom mert van amikor egész jol néz ki független attol hogy elsápítja a bőrszint



    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2018.03.14. 15:03:42
  • Alanw
    #57261
    Kerdes persze hogy alakulnak az elöfizető szàmok.....
  • ANDAXINx
    #57260
    A manóba, ritkán nézek fel ide és ezt kell látnom. Szomorú.
    Pedig most akartam SWTOR creditet (Darth Malgus) cserélni ESO aranyra (PC EU), de akkor lehet, hogy nem lesz szerencsém.
    De ha valakit érdekel, akkor kérem hogy dobjon egy PM-et. Köszi!
    Utoljára szerkesztette: ANDAXINx, 2018.03.09. 13:36:29