60022
  • gunji
    #57620
    Új lvl56-os karakterrel (Tarist fejeztem be vele) csak normál boxot kaptam a coruscanti és tarisi heroic-ok után.
    Az a láda nekem is csak lvl60 felett esett másik karaktereken.
  • PiszkosFred
    #57619
    Egy ideje nem jatszottam, de regen csak akkor kaptal account boundos "odessen" ladat, ha 60 szint felett csinaltad a h2-h4-et, az alatti szinten kek szintednek megfelelo geart tartalmazo ladat kaptal (rendre ugyanazzal a tartalommal), de azt is csak talan subkent, prefkent es f2pkent volt valami limitje ennek is.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.07.15. 19:48:05
  • Plata
    #57618
    Az szerintem régen is úgy volt.
    Ha jól emlékszem már a huttok idején is ilyen volt.
  • Vrungel76
    #57617
    Azért az tök jó, hogy még a kezdő bolygók heroic küldetéseiért is olyan láda a reward, amit majd csak a KOTFE IX. után az Odessenen lehet beváltani. Vagy úgy vannak vele, hogy egyelőre elégedjek meg az XP-vel és a manival?
    Utoljára szerkesztette: Vrungel76, 2020.07.15. 15:33:59
  • gunji
    #57616
    Viszont úgy tűnik, sikerült megoldani a Taris bónuszban Mola Haxtor bugját. Hány év után is? Hét?
  • gunji
    #57615
    Már a nagy számok törvénye alapján is várható volt, hogy kifogom Tarison a Catalyst bugját (get infected by a rakghoul). Próbáltam normál rakghoult, többféle silver rakghoult, gold rakghoult, companionnal és anélkül, úgy, ahogy korábban még működött, egyedül pucéran nem próbáltam, de csak addig jutottam, hogy kb hússzor legyilkolásztak, fertőzés nélkül. :(
  • gunji
    #57614
    Szeretnék csatlakozni én is egy videóval, ha már Star Wars. Isten éltessen: klikk
  • Plata
    #57613
    Köszönöm.
  • mulli1986
    #57612
    Háá, tényleg! Boldog szülinapot! :)
  • Plata
    #57611
    Köszi.Én észre sem vettem volna ha nem mondod.

    Az a poén hogy az nap van a szülinapom amikor SW nap van.
    De az nem poén hogy jóval öregebb vagyok nála.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.05.04. 14:46:03
  • PiszkosFred
    #57610
    Isten éltessen! (most láttam, hogy kis ikon jelzi újabban?)
  • Plata
    #57609
    Igen,de még is keveredtem vele olyan szituációba ahol két dark side válasz volt és egy light side,ott volt a csúnya és a jó jel.
    A jót választottam,de nem komálta,megszakítottam a dumát újra kezdtem a rosszat választottam,de azt még jobban nem komálta.
  • mulli1986
    #57608
    Pedig vette alapvetően pozitív compi. Én akit egyből kivágtam, mert nem bírta a pozitív fejleményeket az ügynöknél Kaliyo volt. Kiborított.
  • Plata
    #57607
    Vette volt velem általában,de nem mindig vette az adást.
  • mulli1986
    #57606
    Mi az hogy Helytelenítette volna? Van olyan compi, ami ezeket a válaszoktat preferálja. Ne kérdezd melyik, mert én se vágom mindegyiket, de minden stilusra van egy ilyen karakter. Van a seggfej, van a jó fiú, meg aki a közép utat szereti. Azzal a compival kell menni oszt csókolom..
  • Plata
    #57605
    Sehol máshol nem volt gondom.
    De végre sikerült megcsinálni a sith warri sztorit is.
    Így végre minden sztori kész.
    Bár kíváncsi lennék pár dologra.
    Sith warrit light side-on toltam végig.Sok gondom volt hogy a társam sokszor helytelenítette volna a választásom,ezért sokszor újra kellett kezdeni egyes beszélgetést.
    Ha gonosz lettem volna akkor mégis mi lett volna?
    Elhagytak volna mert irtó tetű vagyok?
    Vagy ha dark side-on tolom akkor ők is rosszarcok?
  • gunji
    #57604
    Tarison lassú a net? Biztos szétrágták a kábeleket a rakghoulok, s a Birodalom érkeztével nincs aki megjavítsa
  • Plata
    #57603
    Még mindig vannak olyan helyek ahol bugosan jön az xp.
    Sith warrival corellian épp az assasinokat ölöm,a második assasin egy SIS Assasin volt,leütöttem és két szintet kaptam érte,46-ról 48-ra ugrottam.
    De más furcsaságot is láttam.
    Trooper és jedi knight sztorit letoltam és nem nagyon láttam lagot sosem,mindig alacsony volt a pingem,Sith warrival sem volt gondom egészen Taris-ig,Tarison sith warrival rémes volt.minimum 150-es pingem volt,de sokszor felment ezer fölé is.
    Nem a netemmel volt gond,mert az volt az első hogy megnézzem.Taris-t nagy nehezen le toltam marha nagy laggal,de ahogy elhúztam onnan vége is lett a magas ping-nek,azóta max 53 ms van újra.
  • mulli1986
    #57602
    NEm tudom te mennyire vagy pénzes. De CC-ért indig akciós drága dolgokat érdemes megvenni. Amit majd az akció után pár hétre felteszel GT-nre és eladod jó pénzért.
    Ennek a 70-s dolgonak véleményem szerint semmi értelme, mert dupla xp-n csak sztroikkal 1-2 nap alatt maxolod a karit. Szóval szerintem arra tök felesleges. Ha meg tényleg csak sztorizol, akkor ha véletlenül le lennél maradva, ami a dupla xp-miatt esélytelen, akkor bedobsz pár FP-t és már helyben is vagy. Ha szeretsz társasági dolgokban benne lenni, mint opsok, commander huntok, akkor meg keresd meg a guildünket.
  • Plata
    #57601
    Láttam cartel marketben valami csomagot ami instant 70-re húzza a karimat.
    Plusz még valami cuccok is járnak hozzá.Bár azt nem is néztem hogy mi.
    Van értelme egy olyan csomagot megvenni?
    Ha jól láttam most leárazva 2000 CC,karakter sztori nem lesz kész tőle,csak 70-es szintre húz.
    Van 2900 valamennyi CC-m,azon gondolkoztam mit érne meg venni belőle.
    Vagy semmi értelme a cuccnak?
    Lehet inkább egy mount kéne.
  • PiszkosFred
    #57600
    Meg lett változtatva az küldetés rendszere, lehet ez most már szándékos, hogy annyi XP-t kapsz, ami másfél-két szintet is ér egy-egy sztori küldetés után. Mint a GXP esetében a weekly bónusszal és tokennel, egyszerre akár több rankot is ugrik.
  • Plata
    #57599
    Azt hiszem a javítás nem jött nekik össze.Alderaan-on sztori küldit adtam le 29-ről 31-re ugrottam.
  • Plata
    #57598
    Észrevettem,épp futottam amikor kidobott.

    Lehet mert tényleg fura volt,még ha egy szuper küldit adtam volna le ami ad kismillió xp-t és lépek vele két szintet ok,de lecsapok egy droidot meg egy haverját és két szint?Fura,tegnap birodalmi rossz arcokat csaptam le akkor is két szint.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.04.24. 17:04:04
  • PiszkosFred
    #57597
    Vagy bug :) Most lovik le/lottek le a servereken pl egy gyors karbantartasra, lehet emiatt (is).

    A lvl70-es sagem most ert csak Coruscantra (illetve kuldte a jedi tanacs, mert bajban van a mestere), koszonhetoen az xp scrollnak, a dupla xpnek, a DVL-es xp szettnek es annak, hogy megcsinaltam a weekly heroicokat. A szintezes mar tenyleg csak masodlagos.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.24. 17:01:47
  • Plata
    #57596
    Köszi a választ,rémlett régebbről hogy mintha már nem kellett volna cuccolni a társat,de nem voltam benne 100%-ig biztos.
    Egyébként a jedi lovagom is az első szintlépésénél két szintet kapott egy szint helyett.
    24-es szintű volt a karim, a felszerelése meg 22-es szintű,ezért mondtam rosszul hogy 22-es szintű,a gearjével kevertem a szintjét,nar shaddán az utcán egy robotot lecsaptam mert belém kötött és nem 25 lett a karim hanem 26.
    Lehet hogy a régóta inaktív kariknak az első szint lépésnél dupla szint jár?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.04.24. 16:54:23
  • PiszkosFred
    #57595
    Neki igen, de kesobb lesznek akiknek csak a customization slot lesz + fegyver slot, de pancel slot mar nem.

    Vagyis azt akartam kihozni a dologbol, hogy nem lenne fair, ha egyes karakterek (teljes inventoryval) komolyabb boostot adnanak a jatekosnak, mint a tobbi (kevesebb inventoryval), foleg azutan, hogy anno kukaztak az egesz companion stat es szerepkor rendszert.

    Jelenleg csak a szimpatia es a karakter presence erteke szamit mar. Elobbi (szimpatia) a crew skill dolgokat gyorsitja es boostolja, utobbi (karakter presence) pedig a tars hatasfokat boostolja (nagyobb sebzes, tobb heal, stb. - de mivel ezt a jatekos presence erteke hatorozza meg, igy minden tars egyforma boostot kap, ha aktiv).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.24. 16:48:12
  • Plata
    #57594
    Ezek régi karik.Némelyik még abból az időből amikor nem volt még hutt cartel kieg sem.
    Egy ősrégi jedi lovagom van,a társának még meg van minden slot.
  • PiszkosFred
    #57593
    Felesleges.

    Sok tarsnak mar inventoryja sincs, csak 1-2 slot amit lehet kozmetikazni.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.04.24. 14:36:14
  • Plata
    #57592
    Volna még egy béna kérdésem,a társakat már nem kell cuccolni ugye?
    Bele kezdenék jedi knight sztoriba is,van egy 22-es karim,adnék a társára adaptive armor szettet,csak nem tudom hogy kell-e bele mod.Vagy neki már fölösleges?
    A trooper karim társának valamilyen rohamosztagos cartel marketes szettje van,de neki volt benne mod,igaz nem a szintjéhez igazítva.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.04.24. 14:18:00
  • Plata
    #57591
    Kész is lettem trooper sztorival,sajna nem találtam olyan vendort.
    De így is meglett a sztori,51 lettem a végére.
    Már csak jedi knight és sith warri sztori kell.
    Ez a három kaszt nem jött be nekem annak idején.
  • gunji
    #57590
    Ősszel volt az új kieg érkeztekor megint egy átszervezés a flottán, de szerintem a gear-részlegnél (jobb-alsó negyedben) lehet kapni, ha a GTN-n nincs. Bár én ilyet (relic/fültyű/stb.) szintezésnél nem szoktam venni, túl gyorsan fejlődik az ember, tovább tart beszerezni/legyártani, mint amíg használná.
  • Plata
    #57589
    Kéne egy pici segítség,hol az ördögbe lehet most venni karinak relic-et,meg egyéb kiegészítőt?
    Úgy emlékeztem hogy a fleet-en lehetett venni ilyesmit,de sehol sincs a vendor,vagy csak marhára vak vagyok,
    Próbáltam venni cartel marketen,de az halott,semmi nincs rajta ilyen kategóriában.
  • Plata
    #57588
    Azt megértem hogy dupla xp event,mert jött is az xp veszettül,csak a sztori küldit toltam és 48 lettem Voss-on.
    De az nem normális hogy 44 szint végén mikor 45-re kellett volna ugranom 46 lettem egyből,pedig nem küldit adtam le hogy kapjak érte egy csillió xp-t,csak süket birodalmi őrt lőttem le.Többször nem fordult elő,többi szintet már egyesével ugrottam.
    Lehet egyet fizet kettőt kap akció volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.04.24. 09:32:17
  • gunji
    #57587
    Keddtől kb. egy hónapig dupla xp event van, május 4 körül szokott lenni.
    A craftnál meg amit írsz, bugos már elég rég óta.

    Biztos fogsz vele találkozni: a régi bónusz küldetéseket átalakították daily-/weeklyvé.
  • Plata
    #57586
    Kicsit elővettem a játékot megint,sosem csináltam meg a Trooper sztorit,így most azt csinálgatom.
    Voss-on vagyok,44-es volt a karim,szépen jön az xp ahogy a birodalmi rosszarcokat aprítom,szintet lépek lövöldözés közben és kiírja hogy 46 lettem.
    Hogy a ragyába?Most egy szintlépésért kettőt kapok vagy mi a szösz?
    Másik hogy küldizés közben tolnám a craft skilleket,de gáz van.
    Az egyik skillnél ami hatos szintnél jár,csak grade 3-as küdiket tudom elérni,a másik skillnél meg ami hármas szintnél jár grade 6 küldik is elérhetők,vagyis csak lennének grade 1-6 fül ott van,de csak 3-ig vannak küldik,4-5-6 üres.A küldi közben található grade 5 vackokat feltudom szedni.
  • mulli1986
    #57585
    Aha. Igen, sajnos én nem vagyok már annyira aktív, a VR szemüveg nagyon behülyített. De Robinak azért lett átadva a staféta bot, hogy mivel ő meg csak ezzel játszik munkaidőben is, így eléggé aktív tud lenni
  • Kronner
    #57584
    Szia.
    Meg is vagyok.
    Köszi. Látom mások is jönnek folyamatosan .Pezseg a fleet mindkét oldalon.
  • mulli1986
    #57583
    Szia!
    Sötétség prófétái imp oldalon. Vagy Zakuul Knights ez a rep oldali klánunk. Bár nem tudom a fiúk átnevezték-e már a meleg oldalt. Facebook csoportunk a Az SWTOR Magyar szövetség. Játékon belül Szilva nevű játékos van fent sokat.(Sz'ilva, Szilva' és egyéb kombinációi a karaktereinek) Da ha a nagy facebook csoportba belépsz, akkor Esztergályos Robiról beszélünk, biztos, hogy egyből reagálni fog a posztodra
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.03.30. 23:46:28
  • Kronner
    #57582
    Sziasztok.
    Rengeteg ember a Malgus szerveren,ekkora forgalom évek óta nem volt, de magyar klánt alig találni.Tudnátok segíteni?
    Mindkét oldalon aktív lehetek ha kell.
    Köszi
  • PiszkosFred
    #57581
    Az oké, én is csak subként vagyok hajlandó visszatérni 2-3 havonta, de én azokra értem, akik CSAK MAGA A MOUNT miatt fizetnek elő, vagyis akik meglátták ezt a képet és azt mondják, "oké, előfizetek mert kell a mount"... :)