60022
  • pajer_csaba
    #57980
    Revidiálnom kell a korábbi álláspontomat, ma meglepődve vettem észre, hogy az említett bugot javították, az adott itemet ki tudtam lockolni a collectionben. Innen is csókoltatom az EA minden kedves indiai vendégmunkását! :-)
  • pajer_csaba
    #57979
    Tudtommal nem, semmi ilyesmi. Kb a StarFortress-es nautolán sith compi képességeit tudja (ami annyira nem rossz dps). Állítólag, vagány mint karakter. (Bár a szövegei javarészt Darth Hexid-kompatibilisek...) A másik különlegessége, hogy kizárólag DvL-eventből lehetett kiszedni, és amikor bezárt a bazár, gyakorlatilag az újbelépő játékosoknak 8pl nekem) már esélyük se volt megszerezni - ez is egyfajta csáberővel bír. Amúgy az utóbbi napokban elég sokat rohangáltam a játékban, és csak elvétve találkoztam vele, tehát azért nem mindenki volt rámozdulva.
  • PiszkosFred
    #57978
    Sok helyen láttam már a neten, hogy van aki év(ek)et várt rá, plusz itt is írtatok hasonlót korábban, stb. szóval most már csak megkérdezem: ez a Ranos gyerek, ez mitől ekkora nagy szám, hogy ennyire meg akarja szerezni mindenki? Miben jó ennyire, van valami speckója? Jobb, mint Vizla dpsnek vagy z0om healernek, esetleg Lokin tanknak?
  • pajer_csaba
    #57977
    Nekem meg lett az imp fleetes penthouse, meg a Ranos compi is, plusz pár apróság, amikkel viszont megszívtam: a KOTOR-os mountot nem engedi collection-ben unlockolni. Írtam supportnak, mire Rashid Hajilimirimi, echte svéd, lényegét tekintve azt írta vissza, hogy "Wáó! felfedeztél egy bugot, hálás szívvel köszönjük! Sajnos lófaszt sem tudunk vele kezdeni, és nem is igazán akarunk mert macera. Bár azért jeleztük a takarí.. izé, fejlesztői team-nek, valószinűleg te vagy 10984-ik panaszos ebben a témában, de egyszer majd talán csinálnak vele valamit!".

    A rep fleetes strongholdot én is a kövi szezonra hagytam, meglátjuk, lesz-e valami értékes cucc még mellé.
  • PiszkosFred
    #57976
    Értem, mondjuk az árra nem emlékeztem, csak arra, hogy mind a kettő nem jött ki belőle (penthouse), viszont írták a fejlesztők, hogy köv. szezonban majd ugyanúgy bepótolható és megvehető az akkor szerzett tokenekkel. Elvileg a companionok is visszatérnek majd, illetve tippre az első szezon extra cuccait is be lehet utólag gyűjteni a spec. vendoroknál. Tedd addig félre a tokent, ha más nem.
  • gunji
    #57975
    A két flottás stronghold drágább (8-8 token), de jó opció. A companionok közül csak Dazh Ranosról maradtam le, de ő most nincs a vendornál (csak Nico Okarr), talán holnap visszateszik.
    Igen, talán így lenne a legjobb: a chiss most, a Carrick ház meg a második évadban decemberben.
  • PiszkosFred
    #57974
    És a két penthouse a flottán, vagy a két visszatérő companion, azokat sem engedi vagy azok már megvannak?
  • gunji
    #57973
    Kedden vége a Galactic Seasons 1. évadjának, így kiszedtem a jutalmakat: végül hat tokenem lett, de pár peten kívül semmit nem enged venni (u don't meet the reqs...). Persze-persze, megvéd nehogy olyat vegyek, amit meg is szerezhetek, de azért jááááj A hiányzó gear-darabokra költöttem volna (ami még nincs), de így maradnak meg
    Az #57955-ben írt bug meg megint előjött Tarison.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.09.26. 23:34:33
  • gunji
    #57972
    Jah, köszi, kár. Írnák oda legalább :P
    Amúgy itt van Section X, itt van újra. [levélhullós smiley] A héten eddig (ötből) négyszer azt adott. Lassan úgy is vége az első évadnak, olyan lvl 54-55 körüli leszek addigra.
  • PiszkosFred
    #57971
    Ez nem bug, ez nagyon régóta így van. Abban a percben, ahogy belenézel, a láda már nem rakható be. Viszont a tartalma jó eséllyel szintén legacy bound, így egyesével még be tudod rakni vagy át tudod adni egy altnak.
  • gunji
    #57970
    A keddi leállásnál javították, viszont találtam egy másikat (már ha bug). Amikor egy 'bind on legacy' elemet szeretnék tenni a legacy bankba egy üres lyukába, ezt kapom:
    'You cannot place this item in this container because it has already had loot generated for it'
    Gift-csomagról van szó amúgy és valóban rákattintottam egyszer megnézni, mi van benne, de nem bontottam ki végül, maradt becsomagolva. Érdekes
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.09.15. 21:15:51
  • gunji
    #57969
    És megalapítod a Kétfarkú Bocipártot?

    Nnna, egy ilyen remake kéne nekünk is a STO-hoz
  • pajer_csaba
    #57968
    Igen, bocsánat, cafat egy hetem volt, kicsit feszkós most az élet. Meg igy mostmár értelmet nyert számomra a "hova tűntek a hsz-ek" felkiáltás is. Szal tényleg bocs.

    Az infót pedig köszönöm, akkor nem kóválygok tovább ebben a fémhulladék-menyországban, hanem megyek és szetrugok egy bare ass-t Korrobanon.
  • PiszkosFred
    #57967
    Igen, de latom, ma reggel nyugos mindenki es a szivere vesz mindenfele idiota kommentet :)

    Ami a kotor remaket illeti:

    "This is no Jedi mind trick!
    We’re bringing STAR WARS: Knights of the Old Republic - Remake to PlayStation 5 as a console exclusive at launch and to PC in partnership with @PlayStation and @Lucasfilmgames!" - forras
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.09.10. 10:52:47
  • gunji
    #57966
    Nincsen bónusz, csak Black Hole napi/heti ismételhető pár küldetéssel. Itt egy v6.3-as flowchart: klikk
    A hárman lennénk itt szvsz csak arra vonatkozott, hogy akkor még csak hárman szóltak hozzá a kotoros videóhoz.

    #57963: Pedig a Lucasfilm twitteres postja alapján írták, hogy egyszerre jön pc-re is, de akkor a kommunikációban itt sem jobb annyira a helyzet, mint a Crypticnél
  • Plata
    #57965
    Gépigényre lennék kíváncsi,félek az enyém kevés lesz.
  • pajer_csaba
    #57964
    Bocs, hogy közbe offolok, de tudja valaki, hogy van-e egyáltalán Corellián bónusz küpdetés-sorozat? És ha igen, hol kell azt felvenni? Köszönöm, és elnézést, tudom, hogy itt csak hárman vannak.
  • PiszkosFred
    #57963
    Megjeleneskor csak PS5-re jon, de ra kis idovel az exkluzivitas vegevel jon PC-re is, a Lucas mellett az Aspyr is direkt az elejen leszogezte, elkerulendo a hisztit :)
  • Plata
    #57962
    Fura,de a tehenemnek két farka lett.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.10. 08:45:20
  • gunji
    #57961
    Hárman lol xD
    És elvileg pc-re is ígérték, ami mellett a magán ráncfelvarrás is elfér: győzzön a jobbik
  • PiszkosFred
    #57960
    Nem, tenyleg jon :) De, mivel osszesen harman olvassuk a topikot, gondoltam megegyszer mar nem rakom be, ugyis lattatok.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.09.10. 08:11:12
  • gunji
    #57959
    Áh, akkor valaki időutazott vissza a múltba és történt egy kis idővonal változás és mi véletlenül emlékszünk rá. Gyorsan ellenőrizze mindenki, hogy mindene megvan-e még
  • Plata
    #57958
    Jah,akkor nem csak álmodtam hogy jön a remaster.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.09.10. 07:57:49
  • PiszkosFred
    #57957
    Volt egy rollback a forumon is :)
  • Plata
    #57956
    Fura,hova lettek az esti hsz-ek?
  • gunji
    #57955
    Most nyáron találkoztam ezzel a buggal: először az artifice-nél nem tudtam felszedni a kristályokat, a kurzor sem változott át <.>-ra, de a térképen a csillag mutatja a helyet. Most a Czerkás dailyn ugyanez a hordókkal/tartályokkal.
    Találkoztatok ti is ezzel?
  • gunji
    #57954
    Igen, tízesével lehet legyakni őket, így nyolcszor kellett resetelni a heroicot.
    De azért csinálgatták rendesen, többekkel találozgattam a bejáratnál (nekem meg megadta a lehetőséget, hogy kicsit újra megismerjem a BH és SI class kacsavadászós skilljeit), a pvp meg gsf kevésbé vonz.
    Meglátjuk, mi lesz a most következő héten.
  • PiszkosFred
    #57953
    Nem tudom, meg a nyar elejen volt nagy tarsalgas es felhaborodas Voss generalon, mert keves szamu mob spawnol es resetelni kellett a heroicot ahhoz jo parszor, hogy - talan tizessevel? - el tudd szamolni a killeket a dailyhoz, de aztan szerintem mar alapbol dobja mindenki azt a napit, en legalabb instant kukaztam amikor azt dobta a rendszer :)
  • gunji
    #57952
    Nem-nem, szerencsére jól működik. Csak meglepődtem, hogy engedik nagyüzemben félúton kilépni, resetelni, újrakezdeni, s nem mondták ki erre, hogy exploit. Pozitív.
  • pajer_csaba
    #57951
    Miért? Tán' bugos?
  • gunji
    #57950
    Kiváncsi lennék, hogy az utóbbi héten hányszor kedtek bele az Ancient Guardiansba, s hányszor vitték is végig
  • gunji
    #57949
    Szerintem vicces a beszédjük legalább is egy rövid ideig Hasonlóan az ortolánokhoz.
    Szívesen indítanék valamelyikükkel egy új karaktert (tudom, nem lehet, nem tudnak basicül), pl troopernek tuti jók lennének: takarodót és ébresztőt el tudnák fújni
  • PiszkosFred
    #57948
    > Mondjuk használni én sem használom. Az agyamra mennek az ilyen nyünnyögő, karattyoló, sípoló, fütyülő... izék... És a kubazok ezen a téren extrém különleges helyet foglalnak el a Pokolban. :D

    Amen, egyetertek :D

    > Már csak azért is érdemes ellőni az összes GS compi-giftet a kubazra, mert jár érte acsi + title ha felhúzod lvl 50-re, és mert a hagyományos compigifteket nem eszi meg.

    Hat, lehet valamikor felhuzom majd, de gondolom valami idiota title jar hozza, amelyet megint csak sosem hasznalnek :)
  • pajer_csaba
    #57947
    Már csak azért is érdemes ellőni az összes GS compi-giftet a kubazra, mert jár érte acsi + title ha felhúzod lvl 50-re, és mert a hagyományos compigifteket nem eszi meg.

    Mondjuk használni én sem használom. Az agyamra mennek az ilyen nyünnyögő, karattyoló, sípoló, fütyülő... izék... És a kubazok ezen a téren extrém különleges helyet foglalnak el a Pokolban. :D
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2021.08.24. 14:24:30
  • PiszkosFred
    #57946
    En a vegere ertem par hete ugy, hogy kihagytam a weeklyk kb felet, ami pvpre vonatkozott vagy mas nyugosebb hulyesegre - es csak azokat csinaltam meg, amelyeket amugy is szoktam. Elofizetokent nyilvan gyorsabban ment a heti 8 extra ponttal.

    A kubaz baratunkat azota sem hasznalom (bar 10 CC-ert unlockoltam account szintre), a mountja mar erdekesebb, de hiaba ket darab, van mar ilyesmi mountom mashonnan, amugy is ritkan hasznalok ilyen "allat" hatast, a gepeket szeretem.

    Ami jol jott (subkent ugye szintenkent kapod a rewardot, ez fontos, mert anelkul eleg gyer a felhozatal), az a rengeteg (tobb ezer) Cartel Coin, a 8 token (vettem is belole flottas hazat), valamint a regi armor es weapon csomagok, amelyekbol esett szep holmi is. Kb. ennyi. A ket szett/skin (xy hunter es ZQ hunter) sem rossz, de ezeknel is vannak jobbak, ezeket is 10 CC-ert unlockoltam accra, majd delete. Bar az egyik hunternek a csizmaja egesz pofas, ha jol emlekszem, BH-nak passzolt.

    A kubaz es millionyi giftje csak azert volt jo, mert naponta 2-2 karakterrel meg szoktam csinalni a personal conquestet es igy kvazi az elso 8-10000 pont meg is van a szimpatianovelesbol anelkul, hogy a regi kompokkal szorakoznek (akiknek magas az influence, igy neccesebb szinteket lepni).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.08.24. 11:54:12
  • gunji
    #57945
    Nem sz*r érzés, csak FOMO Elolvastam Swtorista leírását, így az is elmúlt. Van pár szép deco, vagy pet/mount, talán a ruha, de ennyi.
    Hogy tavasz óta megy? Lehet. El is felejtettem, hogy ilyen is van, meg sajnos nem is mindig lett volna idő rá.

    Ha valakit érdekel, de még nem kezdett bele és érdemes lehet: egyes szinten (8 pont) jön a kubaz társ, ötös szinten (40 pont) meg egy token, amivel speckó fegyvert lehet neki választani valamelyik vendornál.
  • PiszkosFred
    #57944
    Tippre, a kovetkezo szezonban ugyis elerheto lesz minden mostani fontosabb reward vmelyik "valutaert", mint ahogy most is meg lehetett venni minden promo cuccot heteken at.
  • pajer_csaba
    #57943
    Tavasz óta megy. Nem akarok senkit b*sztatni, mert megértem, hogy sz*r érzés ha az ember éppen lecsúszik vmiről, de így azért volt rá idő hagyva, szerintem.
  • gunji
    #57942
    Igen, el is szoktam nyomni, mert eredetileg vagy pvp-t ad, vagy űrcsatát, s az nem tetszik, a Kotorban még jó volt, itt már nem annyira. A weekly nem vonzott eddig sajna.
  • PiszkosFred
    #57941
    Azt tudod, hogy naponta egyszer lehet valtoztatni es ujat kerni? Nem lesz tole valtozatosabb (olj meg X akarmit akarhol, csinalj X heroicot/bgt/sft/stb. ujra es ujra), de igy nem kell ujabb es ujabb karakterrel belepni es csinalni a weeklys feladatokat, mert a fo karakterrel mar letudtad :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.08.22. 15:50:20