60034
  • j0nNyKa
    #40951
    képet vagy meg sem történt
    ez olyan, mintha azt írnád, hogy megverted Chuck Norrist
    .. nonszensz ..
  • Laroa
    #40950
    1x találkoztunk warzone-ban egy Huttball-ban egész pontosan, akkor vesztésre álltatok és kiléptél
  • Kasadya
    #40949
    Tolatóbajnok in action......
  • z3d
    #40948
    Nekem játék :-)
    Meg neked :-) Meg a sok SL-es trollnak ;-) (bocs srácok, ez magas labda volt, le kellett csapnom :-P)

    Az is játék, amikor KÖTELEZŐ egy héten 4 raiden megjelenni, aki nem jelenik meg, azt retorziók érik, aki nem elég high dps, azt nem viszi többet, aki nem a legjobb healer, nem viszik többet? :-) Ugye még nem hallottál ilyenekről? :-P
  • Laroa
    #40947
    Ha tuggyukki ott lett volna, biztos kikap a núb SL 6-0-ra
  • darth devil
    #40946
  • a.carkey
    #40945
    Raid főnök. :D Ez egy játék!
  • Alienator
    #40944
    Social pontból most lehet venni "üres" narancssárga (vagy barna?) light armor szettet. persze csak női van, olyan mint egy menyasszonyi ruha. Elvileg az 1.2-ben lehet ilyet venni mindenféle tipusból, és nem csak női verziót. Ez benne van?
  • Laroa
    #40943
    Mert a nyomorult EA mindenképp ki akarta adni a félkész játékot, hogy karácsonykor a sok szülő ezt tehesse a fa alá a vinnyogó kölköknek.
  • j0nNyKa
    #40942
    "mikor a companionok visszatérnek egy craftküldetéskor, felugrik egy ablak, sokszor nem éppen szerencsés időpontban – az 1.2-ben javítják, illetve lesz egy opció, amivel warzone-okban teljesen kikapcsolható lesz"

    ezeket eddig miért nem ?! :D
  • Laroa
    #40941
    Megoldódott.
    Viszont még mindig van 1 meghívóm érdeklődők számára.
  • Pari
    #40940
    Köszi Rubint Dude!
    kipróbálom már, ne érje szó a ház elejét.
  • Tyrpak
    #40939
    Trial FAQ

    Lényeg: a 7 naposnál is kibővítették a lehetőséget lvl 15-ig, kezdő és főváros bolygok, fleet, warzone-ok és az első flashpoint.

    Sem a hétvéginél, sem a 7 naposnál megcsinált karaktereid nem vesznek el, nem törlik őket.

    Nem lehet ugyanavval az e-mail címmel 7 napost regisztrálni, amivel weekendeztél!
  • Laroa
    #40938
    Sorry, you cannot refer this email address.
    Gondolom ezzel a mailcímmel free weekendeztél.
  • alph4
    #40937
    Hi! Most hogy lejárt a free weekend, tudna valaki küldeni trialra meghívót: [email protected]
    előre is kösz :)
  • darth devil
    #40936
    Aki ilyen klánba megy az meg is érdemli. :D
  • Laroa
    #40935
    Van még 1db meghívóm ha vkit érdekel
  • z3d
    #40934
    Hát, raidek után kötelező lesz leadni a raid főnöknek, aki jól kielemzi, majd kidobja a gyengén sebzőket. Mintha a BW nem tudna előre gondolkodni egy lépést :P

    Mindenesetre eLjenek a zmmOnomadprO-k :)



  • Tyrpak
    #40933
    Ahogy várható volt:
    Advanced Combat Tracker plugin
    SWTOR-hoz.

    Egyelőre nem látja az encounter végét, ezért 1 harcnak veszi az egész log-ot...
    Valamint, a log file nem tartalmazza mások sebzéseit, csak a sajátodat, szóval nem tudod összehasonlítani másokéval. Úgy tűnik, BW még mindig fél, hogy a combat logot dps mérésre használják a pro-k.
  • Rubint
    #40932
    üdv :) és ment
  • Alienator
    #40931
    Csak poénból írtam, gondolom nem volt titok előtted :)

    Engem nem érdekel a game az 1.2-ig, de kíváncsi vagyok a változásokra majd akkor ha live-ra jön.

  • Nephin
    #40930
    Írj jelentkezést. :P
  • Boncmester
    #40929
  • Alienator
    #40928
    Engem vegyél fel :)
  • Pari
    #40927
    Üdv Mindenki,

    Ha vki meghivna ilyen friend trialra, azt megkoszonnem.
    [email protected]
    thx
  • Nephin
    #40926
    Figyelem! Legénységi szállás kiadó munkaképes, talpraesett, edzett nevetőizmokkal rendelkező jelölteknek, vukisüti, kék tej, hothcsoki (Soa dugiládájából) és jawasör (Karagga pincéjéből) van! Érd. a félszemű csaposdroidnál a fleeten, jelige: renegade-guild.eu
  • AkAfinucsi
    #40925
    Kösz az infót :DDDDD! lusta voltam ;)
  • j0nNyKa
    #40924
    launcherben a beallitasok kozott talalsz egy olyat, hogy "enable public test server" vagy valami ilyesmi, azt pipald ki, majd inditsd ujra a launchert
    ekkor lesz egy szervervalaszto ikon a beallitasok ikon mellett, ott tudsz a pts-hez csatlakozni
    elso alkalommal le fog tolteni kb. 11 gigat, utana rendesen mindig csak az aktualis peccset
  • j0nNyKa
    #40923
    legkozelebb kerlek ne .bmp-ben ments / tolts fel kepeket, mobilnettel 2-3 perc, mire betolt miattad a topic
    van ez az uj talalmany, hogy jpeg, ismerkedj vele :)
  • Nephin
    #40922
    Amíg nem tudjuk, hogy a standard, heavy stb. címek milyen számokat takarnak, teljesen értelmetlenek az ilyen kijelentések.

    Ami biztos: tegnap a klánban panaszkodtak, hogy a sok trialos miatt várni kell a mobokra a kezdőkön, mert mindent eltüntetnek.
  • Marfy
    #40921
    Én több ismerősömnek is ajánlottam, de senkit nem érdekelt.
  • Tomy Lee
    #40920
    Van valami Magyar guild Tomb szerveren?Nagyon szivesen mennék oda.
  • Tomy Lee
    #40919
    Tomb of freedon nadd-on kívül ami most (very heavy) egyik pvp szerver sincs még heavy terheltség alatt se.Trial hétvége!
    Ha ennyi embert érdekel a játék akkor jövőhéten akár neki is állhatnak szerver összevonásoknak:s
  • Boncmester
    #40918
    Biztos nem. Minden wz-n 3-at számol be.
  • Phoboss
    #40917
    sziasztok a ptrre hogy lehet felmenni?
  • N1ggA
    #40916
    Annyi az egész, hogy rendszergazda módban kell elindítani a ventrilot, nem kell kompatibilitásnál beállítani semmit.
  • Kazagor
    #40915
    Nem láttam, egyszerűen beléptem PTS-re és kipróbáltam.
  • Tababo
    #40914
    ez nem swtor specifikus. nekem több játéknál előjött ez a hiba mikor ventrit használtam.
    futtasd rendszergazdaként illetve ha jól emlékszem én a kompatibilitást is állítgattam.

    ventri ikon->jobb gomb->tulajdonságok->kompatibilitás fülecske és ott állítgattam valamit.

    pont az ilyen szarakodás miatt mi ts3ra váltottunk évekkel ezelőtt.
  • Nephin
    #40913
    Tudtommal a killing blowt számolja, de nem biztos.
  • MarkBlade
    #40912
    Akkor pàsz nem vágom miért kaptam csak annyit.