60022
  • Plata
    #58180
    Azt hiszem elértem a max starfighter limitet.
    Első két meccset buktuk 40-41 ezer xp-t kaptam.Harmadikat nyertük így kész lett a heti küdi is,17k xp-t kaptam rá.
  • Plata
    #58179
    Na le járt a szerkezstési idő.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Őszintén szólva nekem bizonyos részről nagyon tetszik a kieg,az a része hogy sorcival játszhatok republic oldalon,de az nem tetszik hogy rengeteg hibát benne hagytak ebben az oldalcserébe,sokszor pofán vág a játék azzal a szöveggel hogy ez vagy az a dolog nekem nem elérhető mert nem vagyok republic class.
    Az Ui elég szar de megszokható,Az hogy sok jó képességet elvettek az nem jó,nem értem a combat ress-t miért vették el,lehet max szinten vissza kapnám,de az nem érdekel.Mint nem előfizető a combat style-t nem tudom váltogatni,mert ha megpróbálom akkor kezdhetek új karit,mert a karakterem beragad és használhatatlan.Szóval ezt még egyszer nem próbálom meg,meg tanultam a leckét,ha nincs előfizu nincs combat style váltás.Ami nagyon rossz nekem az hogy nincs többé Flashpoint.Nagyon hiányzik mert én azt szerettem,szerintem ha vissza nézed régebbi hsz-eimet akkor láthatod nekem mindig is ez tetszett a játékban,kiskarikkal random FP-zni.Annak vége,68-as karival tudnék FP-zni kissebbel nem.Egész addig míg rá nem jöttem hogy nincs FP kis szinten úgy terveztem a szülinapomra meg lepem magam egy olyan steames Legacy of the Sith: Digital Collector’s Edition-al,de így már semmi értelme,akkor sem mehetnék FP-re ha előfizető lennék.Ha nem mehetek FP-re akkor úgysincs értelme a játéknak.Másik dolog hogy conquest is milyen szar lett,a jutalom is lófing lett,dupla pont kell hozzá. A season régen sem érdekelt,most sem,csak azért hatos szintű mert sokat játszom kiskarival.Nem tudom mi értelme volt az FP-ket kivenni ki szinten,de a sztori is szarabb így,kénytelen vagyok hülye pvp-re járni xp-ért hogy a karim a sztori küldik szintjéhez fel érjen vagy néha 1-2 szinttel alatta.
    de nekem nem csak a szintezés miatt kellene az FP,szeretek random emberekkel együtt játszani.Más utálja a randomot,én szeretem.Őszintén szólva kurvára hiányzik.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.20. 17:08:40
  • Plata
    #58178
    Hát akkor én spoilerbe teszem.
  • Plata
    #58177
    Sok mindent átvesznek az EU-ból,de nekem jobban be jön sok legendary könyv sztorija mint a dűzni kánon.
    Személy szerint úgy vélem hogy kár hogy MJ nem került bele a hivatalosba.
  • gunji
    #58176
    Elég csalódott vagyok az új "kieg" miatt... (spoiler tagbe teszem, ne legyen zavaró)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ígérgettek fűt-fát a kerek 10. évfordulóra, de ahogy közeledett az időpont, fokozatosan vagdosták le az újdonságokat. Végül két hónappal az ígért dátum után jó ha az eredeti terv fele/harmada megjött, az is félkészen. Mintha nagyon kevesen lennének a fejlesztők és valami idióta vezető utasításai miatt az időt elpazarolták volna a 'trendi' monokróm UI-ra, de az is csak félkész lett.
    Az egyetlen pozitív dolog, hogy a karakterválasztóba visszakerült az eredeti zene, de lecserélném bármi másra, ha a játék játszható maradna.
    Az új UI kifejezetten csúnya, rossz lett. Hatalmas fekete hátterű ablakok, amik mindent kitakarnak a képernyőn, az inventory zavaróan fekete színű üres helyei égetően világoskék kerettel, amitől kiesik az ember szeme. A többi elemen is a helyet az új pöttyök és karikák veszik el, maga az ikon (pl. cipő vagy fegyver) kisebb helyett foglal, a világító keretekkel fárasztóan hat az emberre és zavarja a használatot.
    A szöveg sok helyen világítóan túl kontrasztos, mint amikor régen rosszul volt beállítva a tévé/monitor.
    Az abilities ablakon már nem listából kell választani a csoportokat, hanem eldugták egy lenyíló menübe (comboboxba).
    A karakter ablaka (ahol a geart lehet ráadni) is hatalmas lett, indokolatlanul kitakarja a képernyő nagy részét, de kevesebb infót ad, a gear statjai is külön ablakba kerültek, amit külön ki/be kell kapcsolgatni, ha új ruhadarabot adok a karira.
    A menüben is az eddigi kék alapon sárga szöveget lecserélték kék alapon kékre. Közben több ablaknak (GTN, levél, item előnézeti ablak, stb.) maradt a régi formája, mintha nem lett volna idejük befejezni a munkát.
    A karakterválasztón az új monokróm ikonok is kevésbé informatívak (a JK ikont napokig egy ferde táskának néztem és nem értettem, mi köze van az SWTORhoz :). Valaki azt írta az UI-ról, mintha telefonra portolnák.
    És nagyon lagos is, ha I-t nyomok, az inventory megnyitásakor két másodpercre megakad a játék.
    A Galactic Season 2 is rosszabb lett, most egy nem választható napi küldetés van, mellette 10 hetiből lehet 7-t megcsinálni, amiből kettő űrharc, egy hosszú flashpoint-os, ami most bugos is.
    A combat styles-rendszer is félkész, más lett belőle, mint amit ígértek. Olvasgattam leírásokat, de nekem nem egyértelmű:
    - csak egyszer lehet választani 2. stílust, vagy később lecserélhetem másikra, ha nem tetszik?
    - a két combat style-t csak külön-külön lehet használni, váltani köztük csak harcon kívül lehet?
    Így ebben kevésbé látok fantáziát, nem nagyon vonz (az jobban érdekelne, ha limitáltan skilleket lehetne áttenni egy másik kasztból, pl. force push-t a JK-nak).
    Lehet, hogy rosszul emlékszek, de mintha ígértek volna deco-kat, amit nem találni, játszható voss-fajt is (vagy az bekerült?). Az új küldetésről nem tudok mit mondani, de összességében a többi hiányzó dolog (daily area, fegyver designer, nem modolható új item ratingű gear, stb) hiányával együtt ez nagyon kiábrándító. Nem csodálkozok, hogy sokan itt hagyták, még futó előfizetéssel is. Kicsit az az érzésem, mintha be akarnák zárni az SWTORt, s direkt akarnák elüldözni a játékosokat.
  • gunji
    #58175
    Hogy érted? A játék alapból EU, csak később került be a kánonba pl. Revan.
  • Plata
    #58174
    De ma egy érdekes dolgot is láttam.
    Esett egy cipő küldetés közben,sima zöld,csak az volt az érdekessége hogy Hapan cipellő volt.
    Van a játékban több olyan dolog is ami nem kánon hanem a legendákból van?
    Hapanra emlékszem pár könyvből amit nagyon régen olvastam.
  • Plata
    #58173
    A játék még mindig nem tudja hogy akkor most mi a szösz vagyok.Alderaan óta folyton feldobja ezt az ablakot.

    Thul bázisra mikor bementem volt opcionális küldi hogy öljek azt hiszem 15-öt meg,az ajtóban megöltem az első négyet,de a játék írta jóvá még több rossz arcot.Nem értettem mi a franc van,aztán a következő kanyar után megláttam,a katonák egymást ölik.
    Sajnos FP-re esély sincs.Kénytelen vagyok egy csomót starfighterezni.Mert a küldikkel gyorsan haladok és mindig elmaradok szintben.De rengeteg hülyeség van abból hogy nem jedi vagyok hanem sith.Viszont a jedi knigth sztori végre élvezetes így hogy sorcival tolom.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.19. 21:30:54
  • Plata
    #58172
    Kénytelen voltam pvp-zni,mert hiába kaptam FP- küldiket,nem enged be,solo-ban is csak 1 van.
    Sztori küldiben meg túl nagyok lettek az ellenfelek.
    Mázlim volt,két nyertes repülős pvp,meg a fene se tudja mi lett a vége sima pvp és léptem két szintet.Viszont vannak vicces dolgok.Republic jutalmat nem tudom használni.
    Az űrhajóimat nem tudom átfesteni meg hasonlók,mert nem vagyok republic.
    Pirossal van írva hogy republic class használhatja csak.
    Plusz 65 75 és 80-as szintű küldi jutalmakat is kapok.
    Most lettem 28.
    Na igen és mikor tatuinon jártam nem volt elérhető a heroic küldi sem.Ugyanazt írta rá mint az FP-re,uneligible vagy mi a szent szösz.Sem konzol sem NPC nem adta.Tythonon coruscanton jó volt,most alderaanon megint.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.19. 01:33:48
  • PiszkosFred
    #58171
    75-ossel sima ugy, azzal le tudsz menni, sot, a dungeon finder is bedobhatja, mert benne van a heti kivalsztott FP-k kozott.
  • Plata
    #58170
    Van két 75-ös.
    Nyolcvanas nincs,ha nem lehet fp-zni kiskarival akkor nem is lesz.
  • PiszkosFred
    #58169
    "Depths of Manaan" kb 20 perc solo/storyban, es a tematikai het miatt 3-nak szamit egy teljesites (neked meg osszesen 5 kell, vagyis mesz kettot es csokolom). Csak van egy max szintu karaktered, aki lejut oda, azzal csinald meg!
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.02.18. 11:36:53
  • Plata
    #58168
    Ha volna valahol statisztika az accountunkról akkor nálam szerintem az szerepelne hogy a játékidőm kb 70%-át random FP-zéssel töltöttem.Remélem meg gondolják magukat és kiveszik ezt a baromságot.
    Így még a heti conquest is szar lesz.Eddig mindig megcsináltam sok sok karival heccből.Addig fp-ztem egy karival amíg meg nem lett utána másik kari.
  • hawkie22
    #58167
    De ez mekkora faszság. Most miért volt az baj, hogy valaki szarásig ugyanazt az FP-t nyomta? Nem mindegy, hogy mivel üti el az idejét a játékban? Nem érint a dolog, FP-k szintjén csak azokat csinálnám, ami a sztorihoz kell, aztán majd 80-n mennék FP-zni, de ezzel pont a fejlödés alatti dolgokat vették ki. Nagyon nem bueno.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2022.02.18. 10:40:03
  • Plata
    #58166
    De ez nettó baromság.
    Én utálom hammer-t,a randomnál nekem ki is volt véve a listából.
    Eddig pont azért szerettem randomra menni mert változatos volt legtöbbször.
    be dobált mindféle flashpointra.Nekem például a dantoin flashpoint nagyon tetszett.
    Jelenleg 60+-os karival csak lost island van.Legalább is tapasztalatom szerint kb 90%-ban lost island van,ami nem nagyon jön be és zsinórban négyszer unalmas is.Főleg a sügér bossnál ahol senki nem tudja sosem hogy hova kell álni hogy ne rúgja bele a végzet hegyének a tüzébe.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.18. 10:24:46
  • PiszkosFred
    #58165
    A random flashpointokban van a 7.0-tol kezdve egy forgas, minden heten mas es mas FP-t lehet menni csapattal a dungeon finderen keresztul. A heten csak ezekbe lehet LFG-zni:

    Azt nem tudom, hogy sajat kezuleg invelt partyval be lehet e menni a tobbibe, nem probaltam, viszont a sztori modja mindegyiknek elerheto, vagyis szolozni lehet oket - mar amelyiknek van, Hammernek pl nincs.
    Azert csinaltak ezt, gondolom, mert mindenki ugyanazt az 1-2 dungeont nyomta, ami gyors/rovid, lasd Hammer.

    Ha megvan a szinted, ami alapbol kell az adott dungeonhoz, akkor feldobja neked is az LFG rendszer es mehetsz randomot. A heti FP-k elozetes szintkovetelmenye tobbnyire magas (50+ szint), huszonpar szinten sajnos nem elerhetoek, igy a rendszer sem ajanlja fel.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.02.18. 10:13:37
  • Plata
    #58164
    Nem érdekel a pvp,egy hangyányit sem,sosem érdekelt.
    Nekem a flashpointra járás kikapcsolódás és szórakozás.
    Úgy nézem ennek vége.
  • hawkie22
    #58163
    Ahogy olvasgatom a fórumon, napi/heti szinten rotálódnak az FP-k, tehát nem garantálja semmi, hogy aznap pont olyan FP van soron, ami 15-töl elérhetö. Lehet, hogy csk 50+-tól elérhetö FP van soron pl. De ha tényleg ilyen a rendszer, akkor nagy marhaságnak tartom. Így fejlödés alatt gyakorlatilag nem lehet menni FP-be, PvP-t nem szeretem, de kell a conquesthez, max. annyit csinálok, ami mindenképp szükséges, viszont ami tényleg kiveri nálam a biztosítékot, az a Starfighter. Egyszerüen nem bírok benne lelöni senkit és eddig csak olyan meccsen voltam, amiben vesztettünk. Legutóbb 50-9-re buktuk a meccset TD-n. Nem értem, pedig anno nem voltam ennyire rossz emlékeim szerint. Az ellen meg úgy szed le minket, mintha Aimbotjuk lenne legalább.
  • Plata
    #58162
    Ha nincs flashpoint nekem az nagy gond,én azt szeretem évek óta csak ezért játszom vele.Minden este felmegyek és szórakozásból letolok egy két esetenkét tizenkét flashpointot.
    De ha nem lehet menni többé akkor nem tudom mi lesz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.18. 09:53:15
  • zolesz76
    #58161
    Hát nekem a szerda reggeli bekukkantásom óta nem nagyon volt időm játszani, talán a hétvégén lesz időm belemélyedni. Amire nagyon kíváncsi leszek, az a második combat style működése. Nem tudom, mi ezzel az eddigi tapasztalat, de érzek benne egy olyan szándékot, hogy a különböző talent ágak jobban letisztuljanak/specializálódjanak az adott feladatra, ne legyenek úgymond mixed talentek.

    Ami az instákat illeti, a patch notesből nekem az jön le, hogy a Veteran FP-k fel lettek szintezve 80-ra és a belépésnél marad az eddigi bolster rendszer (alacsonyabb karival is be lehet lépni), viszont a Master Mode FP-k esetében szükséges a 80-as szint a belépéshez. Az OPS-ok pedig mind fel lettek szintezve 80-ra és kell is a belépéshez a 80-as szint.

    Ahogy olvastam, a Renown az kuka. Mondjuk a magam részéről nem is nagyon láttam túl sok értelmét, sokkal jobban tudtam gearelődni a tech fragmentek beváltásával.

    Na, majd hétvégén meglátom...
  • hawkie22
    #58160
    Én 24-esen nem tudok menni FP-re, pedig kéne pl. Hammer Station, most csinálom a sztorit Sith Assához. Érdekes, semmi FP nem jelenik meg. PvP-re meg Starfighterre viszont mehetek gond nélkül.
  • Plata
    #58159
    Azt is írja 15-ös szinttől elérhetőek.
    Akkor nekem miért nincs?
    Közben meg kaptam küldit hogy menjek randomot.
  • Alanw
    #58158
    https://vulkk.com/2022/02/15/swtor-7-0-changes-overview-and-patch-notes/

    Ahogy néztem bizonyos flashpointoknál eleve elvárás a 70-80-as szint,a többinél annyit irnak ha jól veszem ki,higy skálázodik a játékoshoz.
  • Plata
    #58157
    Csodás.
    Én eddig imádtam flashpointra járni,abból állt a játékom.
    Így kb semmi értelme.
    Nagy karival sincs már választék,van 6 FP és ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.18. 00:46:38
  • Alanw
    #58156
    Elképzelhető hogy megváltoztatták...
  • Plata
    #58155
    Meg tudnátok mondani hogy 21-es szinten miért nem tudok menni flashpointra?
    You are currently ineligible for this activity.
    Már nem lehet kiskarival flashpointra menni?
    Vagy már csak előfizetős mehet?
  • Plata
    #58154
    Hát én nem járok ilyen magas szinten.
    De kiskarival játszva is már jött egy csomó szint,meg sok conquest ponty.

    Esetleg tudsz mondani pár olyan ruhát amit el lehet készíteni craft skillel és nagyon jól néz ki?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.17. 23:57:45
  • PiszkosFred
    #58153
    Na, ket nap alatt kesz lett a 7/7 weekly, mostantol lehet lazitani. Egyebkent igy heti majdnem 10 szinttel (napi 1/1 daily es 7/7 weekly) meglesz a szezon 2-3 honap alatt, addigra talan meg kitart a lendulet.
  • gunji
    #58152
    Valóban. Nekem van, hogy csak hónap vége felé érkezik meg a CC. :)
  • PiszkosFred
    #58151
    En ott fizetek elo, sosem volt semmi bajom vele. Arra szamolj - de talan ez igaz mindegyik verziora -, hogy ha levonja a havidijat, a Cartel Coin van, hogy csak masnap kerul jovairasra, de mindig megjon, emiatt nem kell aggodni. Plusz csatolj egy authentikatort az accodhoz, az havi 100 CC.
  • Plata
    #58150
    Semennyire először.
    Nekem jelenleg semit nem fogad el,mert az accom invalid vagy mi a f.
    Még promó kódot sem tudok beváltani.
  • Gorgot666
    #58149
    Még 1 kérdés.steamen van még és ott szeretném az előfizető is megvenni.menyire macera?
  • Gorgot666
    #58148
    Nagyon köszönöm!!!!
  • gunji
    #58147
    Szia!
    Egyszer mindenképpen megéri előfizetni: ilyenkor az összes kieget megkapod (és örökre), az előfizetés alatt több karakterslot, több játszható faj, nagyobb inventory, több pénz, gyorsabb fejlődés, több minden elérhető :)
    Találtam egy leírást, ami tételesen felsorolja, melyik státuszban mit lehet elérni: https://swtorista.com/articles/swtor-free-to-play-vs-preferred-vs-subscriber-guide/
    (Aki egyáltalán nem fizetett még elő, a táblázatban ő az 'f2p/free to play', aki előfizető az a 'subscriber', akinek meg lejárt az előfizetése, az a 'preferred'.)
  • Gorgot666
    #58146
    Sziasztok.Szeretnék előfizetői 60 napra a játékba.Milyen előnyökkel jár ez?Pl fajok karakter helyek kiegek használata ilyesmire gondolok.köszi a válaszokat előre is.
  • PiszkosFred
    #58145
    Itt honapokkal ezelottit is megtalalsz a vendor "archivumaban", felteve, hogy meg benne van az adott karakter utolso 20(?) eladott cuccai kozott :)
  • Plata
    #58144
    Megvan,hihetetlen de megvan.
    Délelőtt adtam el.Most fel mentem gyorsan a játékba mert eszembe jutott,eddig nem is voltam fent,meg gépközelben sem.
    Annak ellenére hogy délelőtt adtam el ott volt a buyback fül alatt.
    Ami meglepő mert a WoW-ban ez nem működik.Ott úgy rémlik ha kilépek a játékból a buy back már üres.
    Na de jó,5 perc és lelövik a szervereket.
    Volna időm játszani és kampec.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.17. 16:55:59
  • PiszkosFred
    #58143
    Van "buy back" opcio, de ha mar ott sincs, akkor gyartok en neked, emiatt ne bankodj :)
  • Plata
    #58142
    A fenébe,eladtam a ruhát.
    Még délelőtt kaptam jobbat és eladtam most jutott eszembe hogy azt nem kellett volna.
    Sosem lesz még egy ilyen klassz rucim.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.17. 16:49:01
  • Plata
    #58141
    Gondolom azért nem találkoztam még vele,mert általában a kiskarikat úgy szoktam húzni hogy kis szinttől kezdve adapted armor van rajtuk amibe folyton új modot veszek vagy gyártok,de most nem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.17. 16:03:56