60022
  • Plata
    #58220
    De nekem meg eszembe jutott róla.
    Kiskarival csak esseles van.
    A második insta 48-as szinten jelenik meg a harmadik meg vagy 50 vagy 51-es szinten.
    De mindegy mert ha három insta is van,akkor is csak esseles-re dob random.
    Én még nem is láttam mást randomozás közben.Mindig oda dob,pedig már három van a sorcimnak.
  • PiszkosFred
    #58219
    Nem azt mondtam, hogy partyban farmold az Esselst orrverzesig, hanem azt javasoltam, hogy ha gyorsan le akarod tudni a weekly challenge egyik reszet, ahol 16 embert kell sebezni kornyezeti targyakkal, akkor arra egy gyors story/solo Essels/BT tokeletes. Nyilvan, ez esetben kihagysz minden mobot, atugrod a videokat, stb.
  • Plata
    #58218
    Egy baj van esseles-el,eszetlen sok a duma,mindig van legaláb egy marha aki végig akarja az öszes videót és dumát nézni.Tegnap voltam fp-n ahol 80-as aztmondta sosem járt még itt.
    De most hogy van Fp elkezdett dőlni a social pont is.Majdnem elértem a kettes light side szintet.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.23. 08:57:16
  • hawkie22
    #58217
    Köszi, ezt nem tudtam. :)
  • PiszkosFred
    #58216
    Az interface editorban szerintem inaktivva tudod tenni
  • Plata
    #58215
    Volna egy irtó béna kérdésem.
    Nem tudjátok hol kell kikapcsolni a legacy xp bart?
    Már nagyon rég maxos szintű a legacy szintem,szóval fölösleges.
  • Plata
    #58214
    Most 48-as szinttől a Battle of Ilum Fp van.
    Az előbb lettem 48 sorcival.
  • PiszkosFred
    #58213
    A heti conquesthez (a 16 fo kapjon valami sebzest a kornyezeti targytol) jo valasztas az Essel es robbano hordok a folyosokon.
  • PiszkosFred
    #58212
    >> - Megvan az alap classod a skill-fával - loadouts, elmented.
    >> - Csinálsz egy új loadoutsot, aktiválod.
    >> - Ezután felveszed az új classt, amit erre a 2. loadoutsra fog rárakni. Szépen beállítgatsz mindent, a rendszer automatikusan elmenti.

    Elsore nekem sem volt egyertelmu (picit fapados a rendszer), aztan rajottem, hogy ha valtani akarok a specek kozott, akkor nem a karakterlapon levo class ikonokra kell kattintani, mert az resetel mindent. Hanem egyszer csinalni kell egy kiosztast a loadout 1-re (mondjuk ez az alap class), majd valtani loadout 2-re, ott classt valtani es menteni, majd onnantol csak es kizarolag a loadout 1-2-t betoltve mar a class es a bar kiosztas is bejon, nem resetel es szorja szet random sorrendben a kepessegeket az action baron.
  • Gorgot666
    #58211
    Jó öreg crafting Bag az eso-bol
  • Gorgot666
    #58210
    Köszönöm.Mindenkép lesz egy 60 napos kezdésnek.Már csak azért is mert egy kisebb hadsereget fel tudnák öltöztetni lila cuccokbol.Meg hát helyen sincs nagyon a zsákomba
  • pajer_csaba
    #58209
    Csak előfizuval, így van, illetve CM-ből (CartelMarket) tudsz venni egy itemet CartelCoinért, a neve "Artifact Equipment Authorization", két féle van belőle: vagy csak az adott karira (ez az olcsóbb), vagy a teljes accuntra (ez a drágább). Ha ez nincs meg és lejár az előfizud, akkor nem tudsz lila vagy annál nagyobb itemeket használni (a már slotban lévők bent maradnak, de ha kiveszed, nem tudod majd visszarakni) viszont ez az item lehetővé teszi, hogy f2p és pref is használhassa a lila és magasabb itemeket, bármikor.. Úgyhogy ez a cucc aktuális előfizetéssel is indokolt, hogy meglegyen.

    Currency: ma már egy rakat különböző "fizetőeszköz" van a játékban, és felsorolni is nehéz ,hogy mikor, hol és mire tudod őket beváltani. Sok bolygókhoz kötött (pl az iokathos), de van szezonális-eventes is (pl a snow parcel vagy a fesztiválos token), illetve van még DvL, meg egy rakat másik. A currency-k színe itt lényegtelen. Általában (legalább is ma már) csak ilyen egyszerű dolgokat tudsz venni belőlük, mint ruha (nem unlockolhatók), egy-két pet, esetleg mountok, gagyibb decorok.
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2022.02.22. 17:51:55
  • pajer_csaba
    #58208
    Minden dps-kaszt így épül fel: Accuracy (110%), utána alacrity (minimum 7.16%), végül critical (42.18% és fölötte).

    Ha sorci heal-ed van, akkor nem kell neki accuracy, mert az alapból 110%-on van. Ilyen esetben két dolgot csinálhatsz: vagy lassú castolású, de nagy healre rakod, ilyenkor a plusz helyeket mastery/power-el kell feltölteni, vagy átlagos, de gyors healelést csinálsz, akkor a crit/alacrit között osztod szét (én ez utóbbit javaslom, a mastery/power-es heal inkább pvp-re jó, de oda viszont csak olyan kell, azaz hagyni kell a critet és alcritet is a francba). Mindkét esetben a két kristály (a kardban és a focus-ban is) egyaránt mastery-s legyen!
  • Plata
    #58207
    Kiskarival.

    Nagykarival.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.22. 17:31:22
  • PiszkosFred
    #58206
    Meg tudod nezni egyesevel is, ha a jobb also sarokban a filterre kattintasz.
  • hawkie22
    #58205
    Most vagy az FP rotát változtatták vagy nem tudom, de most lvl1-80 között mehetek Veteran FP-kbe. Mondjuk egyesével nincs felsorolva, hogy melyik elérhetö, csak random van, de már ez is valami. Ma úgy érzem, FP-zés lesz. :)
  • Gorgot666
    #58204
    Itemek
  • Gorgot666
    #58203
    Sziasztok.Az fp-bol szerzet lila loot csak elöfizuval tudom magamra rakni gondolom plusz az inventoryt megnyitva a currency menübe van már lila sárga ütemek,ezeket mire tudom használni?
  • Plata
    #58202
    értem.Akkor majd 46-os szinten kipróbálom az accuracy-s modokat.
  • PiszkosFred
    #58201
    Nalam mindig a cel a accuracy meglete (az 110%-on maxol, felette felesleges), utana Power a CD csokkento alacrity vagymi a neve a fontossagi sorrend, hogy tudjam szpemelni a spelleket.
  • Plata
    #58200
    A stat témában tudnál segíteni?
    Milyen statra gyúrjak a sorcinál?Vagyis milyen modokat tegyek a ruhájába?
    Csak vendornál fel lelhető mod jöhet szóba.
    Tovább tartana felhúzni hozzá crew skillt mint a karit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.22. 16:23:03
  • PiszkosFred
    #58199
    De az. A szandek jo volt, a megvalositas mar nem annyira. Annyit elertek, hogy nem nem Hammert grindolja mindenki 24/7ben, hanem egy hetig mas instat (is) megy a rosta miatt. Csak hat nem tul szintezo karaktereknek kedvezo a dontes, mert ok igy most 50-es szintig egy darab FP-re mehetnek (ha jol lattam csak Essels fer be oda, a kovetkezo talan a False Emperor 48-50 szinten?).
  • Plata
    #58198
    Viszont akkor is baromság,sőt fasság.
    Az a bajuk hogy mindenki csak 1-2 Fp-re járt eddig,azt mondjátok,most meg csak 1-re fog mindenki menni.
    Akkor nem ugyanott vagyunk?
  • PiszkosFred
    #58197
    De legalabb akkor tudjuk, hogy heti forgas van.
  • Plata
    #58196
    Jah azt elfelejtettem hogy The Esseles.
    68-as karival 5 van,75-össel azt hiszem 7.
    Likas a memóriám,az utóbbira nem emlékszem tisztán.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.22. 14:09:07
  • Plata
    #58195
    Egy darab FP elérhető.
  • Plata
    #58194
    Közben eszembe jutott hogy már tegnap meg akartam kérdezni hogy szerintetek sith sorci-nak a cuccaiba milyen statos mod-okat tegyek?
    Mi a fontosabb neki mastery power vagy egyéb gezemice?
    Eddig nem nagyon volt erre gondom mert amíg volt FP addig onnan szereztem a gírt és nem érdekelt hogy jó-e a statja.
    Szóval tudnátok segíteni hogy kb milyen statot rakjak a gearembe?
    Másik dolog hogy off handre nincs valami adapted cucc amibe modokat tehetnék?Mert off handet nehéz szerezni.Általában úgyis pár szinttel kissebb mint a karim.
  • Plata
    #58193
    Space mission-t nem mentem még,igaz ahhoz kéne jóféle zűrhajó felszerelés.
    De pvp csata is ad egész jól.
    Ha nem cseszem el a pénzem megint akkor majd lehet nézek a hajóra felszereleést és megyek űr csatát.
    De addig marad a pvp.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.22. 06:53:46
  • Plata
    #58192
    Semmi,csak ez a kiskarim,ennyi conquest pont jött össze vele küldizés közben.
    Nekem van pár nagyobb karim,75 sith sorci,75 fejvadász,71 jedi sage,68 sith assa,65 sith sorci.
    Meg még kb 20 kissebb.Köztük 30-40-50+ szintű.
    Minden kasztból legalább 1 50-es van,mert minden kaszt sztorija kész.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.22. 06:49:46
  • hawkie22
    #58191
    A conquest pontoknak egyébként mi értelme azután, hogy megvan a 100.000 és megtelt a progress bar? Bocsi a kérdésért, az elmúlt 8 évben csak annyira logoltam be, hogy lenyomjam 1 karival az aktuális kieg sztoriját és annyi. Pár napja lettem megint elöfizetö. :)
    Egyébként ez az FP-s hülyeség tényleg zavar, bár nem panaszkodom, most Sith Assassinnal megvan Dromund Kaas, Balmorra, jelenleg 36-os vagyok, most mentem át Nar Shadaa-ra. Most már csak a lila küldiket csinálom, Space Missionöket meg néha 1-2 Warzone meg Starfighter. Így is lehet fejlödni, de örülnék azért az FP-knek. Nagy karim csak egy 70-es Jedi Sentinel van, de szegénykém nagyon gyengus lett, egy sima mobot nem bírok jelenleg leverni vele, pedig emlékeim szerint (min. 1,5 évig nem volt használva a karakter) nem volt ennyire papír anno. Nincs is kedvem vele játszani, pedig a csaj kisérövel még össze is hoztam. :)

    Az UI annyira nem zavar, lehetne szebb is, de nekem annyira nem zavaró. Fejlödés szintjén elégedett vagyok a sebességgel (megvan az összes Legacy-ban elérhetö XP-növelö, illetve mindig elnyomom a 3-órás +XP-s cuccot még van belöle olyan 5 db), nyilván végig kell nyomnom a karakterrel a teljes sztorit az elejétöl, nem rögtön az új kieggel kezdek, de sebaj. Viszont hogy lesz-e ingeranciám a többi class-al is letolni a teljes sztorit, na az már más tészta. (Valszeg nem.)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2022.02.22. 03:39:47
  • Plata
    #58190
    Na 45-ös szint összejött és mehetek Voss-ra.
    Ilyen marha sok conquest pontot még sosem szedtem össze.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.22. 01:29:42
  • pajer_csaba
    #58189
    A skillek és utility-k resetelését minden váltáskor a loadouts-ok használatával lehet kiküszöbölni. Csak mint mindent, ezt se verték nagy dobra.

    A Módszer:

    - Megvan az alap classod a skill-fával - loadouts, elmented.
    - Csinálsz egy új loadoutsot, aktiválod.
    - Ezután felveszed az új classt, amit erre a 2. loadoutsra fog rárakni. Szépen beállítgatsz mindent, a rendszer automatikusan elmenti.

    Ha már egyszer elbaxtad:
    - Semmi gond, ugyan ezt meg tudod csinálni, csak arra figyelj, mikor melyik loadoutsra mented rá az aktuálisan aktív class beállításait.

    Így sosem kell majd újra osztogatni a utilityket meg ide-oda rakosgatni a skilleket, csak átváltasz, és minden ott lesz, ahol és amin hagytad. Persze ez továbbra sem ment meg attól, hogy loadoutsok átváltásakor a másik class ruháját kipakolja az inventory-ba... (cserébe automatikusan felveszi a megfelelő rucit ugyanonnan...)
  • pajer_csaba
    #58188
    Ennek az fp-baxakodásnak tényleg nincs sokértelme. Ugye azért csinálták, hogy az emberek ne csak Hammert menjenek gf-el... hát, most mennek generál cseten hirdetett RedReaper MM stealth runokat, farmolni a geart. Well done BugWare, well done! You had only one job, only one fuckin job...
  • PiszkosFred
    #58187
    Elvileg igen, holnap cserelodik. Vagy majd csak 3 het mulva? A fene tudja, pedig olvastam errol valahol :) Majd holnap kiderul.
  • Plata
    #58186
    Nem tudom.
    De jó lenne,mert ez így nagyon szar.
    Bár kinézem belőlük hogy nem tesznek be kis szintű instát.
    Aki FP-zni akar fizessen elő és legyen nagy szintű karija.
  • gunji
    #58185
    Nem heti resetkor? Az meg kedd 13.00
  • Plata
    #58184
    Sith sorcival republic oldalon tök fun játszani.
    Már 43-as vagyok.Sajnos FP hiányában sok pvp-t kell tolni hozzá.
    Ma kaptam is valami mvp veteran öcsit.
    Abban reménykedem hogy valamikor változtatni fogják az Fp felhozatalt és lesz végre low level is.Ha mégse akkor rohadjanak meg.
    Nem tudom mikor van a heti FP csere.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.21. 23:27:01
  • gunji
    #58183
    Köszi :)
    Én egyelőre még nem látok sok okot rá, hogy ez miért is jó. Legfeljebb annyit, hogy másik kaszttal is végig lehet vinni egy történetet, s végre lehet fejvadász távcsövessel és trooper dupla pisztollyal.
  • Plata
    #58182
    Hát 68-as karival már van talán négy vagy öt FP,75-össel azt hiszem hat.
    Én is akartam szintezni jedi sage karimat is,de 48-as szinten esélye sincs FP-re.
  • zolesz76
    #58181
    A 2nd combat style csak egyszer választható minden karakternél, és utána nem módosítható semmilyen módszerrel (futottam a témában egy kört még a Customer Support-nál is). És mondanom se kell, hogy annak rendje és módja szerint el is baltáztam a választást mindkét karakteremnél (76-os Gunnery és 42-es Sawbones), mert csak azt követően értettem meg, hogy mire is jó ez az egész és mit (lett volna) érdemes választani. Egyébként erőt nem használóként ki lehetett választani az összes többi erőt nem használó karakterosztályhoz tartozó valamelyik advanced class-t másodlagosként és azon belül lehet váltogatni a talent ágak között. Viszont minden egyes átkapcsolásnál egy valamilyen default beállításnak megfelelően kvázi átkavarja a fő action bar-ok tartalmát és ha visszaváltasz, nem ugyanazt a kiosztást adja vissza, mint amiről elváltottál, hanem valami egészen mást. Úgyhogy én úgy döntöttem, hogy nem fogom használni ezt a lehetőséget, meg különben is hétvégén lejárt az előfizum, és ez a funkció ilyen módon már nem is elérhető nekem.

    Ahogy láttam, a flottán a chat-ben megy az anyázás rendesen, főleg a FP hozzáférés lekorlátozása miatt.
    Kérdésem: a Veteran FP-ok hányas szinttől érhetők el? Vagy milyen egyéb feltétel van ehhez szabva? Idővel, ha kifut a class story, nagyon jól jönnének a Sawbones szintezéséhez, mert én még egyszer biztosan végig nem megyek az összes kiegen, főleg nem a KOTFE/KOTET fejezeteken.

    Maga az UI egyébként engem annyira nem zavar. Ronda, minta a világháború, azt elismerem, de számomra talán megszokható.