60034
  • Fenrir
    #41232
    Bazz, egy pillanatra azt hittem, hogy a ME3 topikban vagyok :D
  • z3d
    #41231
    Nyugi, amint elérhető lesz a többi elmített játék, lanyhul majd a forgalom. Persze mellékhatáskánt vszinű ingame is lesz (van) lanyhulás, ami nem annyira jó, de hát ez van.
    Mindenesetre WTB server merge.
  • Boncmester
    #41230
    Személyeskedünk? Ejnye. Hát hol a fennkölt stílus? :)

    De amúgy pl, a teljesség igénye nélkül:
    -Normális Open World PvP rendszer
    -Normális CC immunity rendszer
    -Ergonómikus, logikus kezelhetőség
    -Grafikai, audio, töltő képernyő bugok megoldása
    ...és kb végtelen hosszúságúvá lehetne tenni a listát.

    Kötve hiszem, hogy ezek bármelyikére bárki be tudna szólni. Persze lehet, hogy ki-ki máshogy képzelné el ezeket, de nem hinném, hogy bárkinek nem tetszene az irány.

    És amúgy a mostani dolgok közül, új flashpoint, új operation, új warzone, ezek mind pozitív dolgok. De persze önmagában ezek nem fogják itt tartani a playerek nagy részét.
  • PiszkosFred
    #41229
    "And if you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you." -
    Friedrich Nietzsche

    Tudom, es elnezest a stilusert. Itt a tavasz, melegszik az ido, sut a nap, es ahelyett, hogy az emberek orulnenek akar egy pici jonak is, mindenki csak karog, panaszkodik, ontja magabol a negativ szart. Beul az ember a munkahelyre, megnezi a kedvenc forumait (melozni raerunk kesobb), es megint ugyanaz es ugyanaz es ugyanaz.

    Tudom, ha nem tetszik, huzzak a faszba. Oke, de ha valaki bekoltozik az en lakasomba, es odaszarik folyton a nappali kozepere, akkor az a megoldas, hogy elkoltozok? Miert nem lehet vegre megkerni ezeket a jokepessegu embereket, hogy ugyan mar, eleg volt, ha valami szerintuk szar, akkor a sajat egeszseguk erdekebe ne kinozzak magukat tovabb? Eskuszom, befizetek nekik barmilyen mas, altaluk favorizalt mmora, csak huzzanak mar innen. Vicces, hogy lassan azokat nezik hulyenek az "emberek", aki probal orulni valaminek, ahelyett, hogy emosokat megszegyenitve all haragban a rendszerrel, vilaggal.
  • z3d
    #41228
    Igazad van, ezért próbáltam szájkaratézni itt a játék mellett, mert jóval több savat kap, mint amennyit megérdemelne (érdemel némi savazást, ez tény).
    Aztán megkaptam az smst, hogy levonták a havidíjat, én meg örültem, hogy olyanért fizetek, ami megéri, mert kellemes időtöltés.

    A BW a jelen idő egyik legjobb RPG-ket gyártó cége sztem. Aki nem RPGre vágyik, annak ott a hárombetűs. Nekem sajna már kell egy kis plusz, ezt adja meg a BW minden egyes alkalommal. Ha nem kéne plusz, hanem skill pvpni szeretnék, sok sok mapon, egyenlő esélyekkel, felraknám a CS-t.

  • j0nNyKa
    #41227
    rád így első körben

    de akkor mivel te próféta vagy, és felette állsz a készítőknek (illetve az összes fórumozónak, hisz tudod előre, hogy ki hogyan fog reagálni): írd le kérlek, hogy mi ez a dolog? vagy ha több ilyen van, írd le az összeset!
  • Boncmester
    #41226
    Igen, létezik. Csak ők még nem jöttek rá.

    Olyan létezik, amire te azt mondod, hogy szar? :)
  • Boncmester
    #41225
    Utálom, hogy minden reggel arról szól ez a topic, hogy egyes emberek azon sírnak, hogy milyen szar, hogy mások leszaroznak valamit :)
    Ha szar a topic, akkor klasszikust idézve: "El lehet innen menni, kérem szépen!" :)

    "Negyedik honapja ugyanazok az emberek, ugyanazt a szart szajkozzak, es mar en is, a birkaturelmu forumozo is kezdem elvesztei a turelmememt." Vigyázz, mert ha elveszted a türelmed, akkor már csak birka fórumozó maradsz ;)
  • PiszkosFred
    #41224
    Fizetem az accomat (tudom, a kva anyamat, de telik ra, megtehetem, miert ne fizessem), de mar en is meguntam a jatekot, es alig logolok be. De bmeg, nem kezdem el nap mint nap szidni, ha van rajta sapka azert, ha nincs, azert...
  • j0nNyKa
    #41223
    azon gondolkozok, hogy létezik-e olyan lépés / fejlesztés / akármi a készítők részéről, amire egyöntetűen azt mondaná mindenki: ez igen srcáok, virtuális vállveregetés, csak így tovább
  • Alienator
    #41222
    jonika megint hozta az "értelmes" dolgait. ebben nem látni az iróniát OMG... gz.
  • PiszkosFred
    #41221
    Akkor elnezest.

    De mar kurvara unom, hogy minden aldott reggel arrol szol az kibeba..ott topik, hogy ez szar, az szar, de mar szar a D3, mar szar az SC2, szar minden. En elhiszem, hogy az egyesek itt elik ki a minnapi nyomorukat, de amig nincs egy ignore funkcio az SG-n, addig huzzon ez a mag mostmar a picsaba innen. Negyedik honapja ugyanazok az emberek, ugyanazt a szart szajkozzak, es mar en is, a birkaturelmu forumozo is kezdem elvesztei a turelmememt.

    Tudom, hogy a neten csak a retardaltak vitatkoznak, de b**meg, ez mar tenyleg kezd sok lenni. Akarmit is csinal az a nyomorult Bioware, jon az a par ember, es okadja a szart a forum kozepebe...
  • j0nNyKa
    #41220
    ja, akkor elnézést (mármint Tafaya kollégától) :)
    baszki, tök komolyan "hangzott" a hsz, tényleg be lett nézve :(
  • z3d
    #41219
    Öööö....mi van veletek srácok? Én is olyat kérek, amit ti szívtok :-)
    Tafy életében nem panaszkodott, max nekem skypeon :-)
  • PiszkosFred
    #41218
    Le ne beszeld mar rola, hadd menjen aki akar, azzal csak a kozosseg jar jol, ha vegre eltunnek a panaszkodok. Igy dontott, pont, integess neki, neki is jobb igy, nekunk is, ennyi.
  • Boncmester
    #41217
    Itt sokan nem szokták érzékelni, helyette nagyon okosnak képzelik magukat, mert milyen ügyes választ adtak :D
  • z3d
    #41216
    Ennek most csúnyán alászaladtál, ha nem érzékelted az iróniát :-)
  • j0nNyKa
    #41215
    jaja, az ő véleménye alapján kell cancel subolni
    bár.. meg is érdemled
  • j0nNyKa
    #41214
    mennyit sc2ztél versenyszerűen?
    illetve: mennyit diablo3aztál már?

    komolyan szeretném tudni a választ mindkettőre, ha nem akarsz offolni, jöhet priviben
  • Tafaya
    #41213
    Én meg se várom az 1.2 live-ot, cancel sub ez alapján
  • Nephin
    #41212
    Ki fogják venni az újrahasználhatóakat, ha nem csal az emlékezetem.
  • N1ggA
    #41211
    SWTORhoz:

    Reusable Adrenal csak akkor van, ha Biochem vagy igaz? Mert pénzügyileg nagyon drága így mással lenni, Biochemként nagyon jó volt cd-n használni az adrenalt, így meg 15 másodpercért áldozzak többezer kreditet?

    1.2-ben hogyan változik ez a dolog? Most rerolloltunk ugye Tomb-ra, szóval új kari, új legacy, új pénz, és a synthweavinget kezdtem el, de ha továbbra is csak biochemnek lesz reusable adrenalja és stimje, másnak meg nem, akkor visszatérek. Az lenne a legjobb megoldás, ha egyszerűen nem lenne reusable adrenal és stim a játékban egyáltalán.
  • Boncmester
    #41210
    Mi ebben az igénytelenség? Csináltak egy iszonyat jó játékot, aztán fogták, és modernizálták egy kicsit, és kiadták megint. Mit kellett volna beletenni, FPS részeket, vagy gearszerzést, vagy micsodát? Nagyon jó, élvezetes, izgalmas és kiegyensúlyozott játékmenete volt a Starcraftnak, és hülyeség lett volna ezen gyökeresen változtatni csak azért, hogy változtathassanak. Annak idején is megmondtuk, ha az SWTOR olyan lesz, mint a WOW fénykardokkal, akkor jó lesz, vagy ha olyan lesz, mint a WAR fénykardokkal, akkor is.
    Vagy mondjuk a James Bond filmekhez tudnám hasonlítani. Csináltak 20 James Bond filmet a bevált recept szerint, általában mindegyik eléggé jó volt, azoknak, akik szerették ezt a stílust. Aztán behozták Daniel Craiget, és megpróbáltak valami modern akciófilm szerű stílust belevinni, aminek igazából semmi értelme. Ha beülök egy James Bond filmre, akkor azért ülök be, mert ugyanolyat akarok látni csak kicsit modernizálva meg másik storyval, mint az előző 20.
  • darth devil
    #41209
    Sajnos. :D De megint oda jutunk, h mennyire igénytelenek a mai játékosok. Szóval inkább beszéljünk arról, h mennyire bugos az 1.2 és haldoklik az swtor. :D
  • Boncmester
    #41208
    És, működik, nem? :)
  • darth devil
    #41207
    Pont ez, hogy ugyanazt kiadták kis ráncfelvarrásal, rádásul 3 részletben. :D
  • Boncmester
    #41206
    Mi a baj az SC2-vel? Ugyanolyan, mint az első, csak modernebb köntösben kicsit, ergo baromi jó. Pont annyit változtattak rajta, ami előnyére vált, de nem akarták megváltoztatni a bevált receptet. Az lekötötte 10-12 évre emberek millióit, ez is le fogja kötni szvsz.
  • picket
    #41205
    Most pozitív leszek: hemzseg a bugoktól és nem fogják javítani őket!!! Pozitív voltam.
  • Rhilen
    #41204
    Mert a dio3, gw2, stb. nem fog hemzsegni a bugoktól, mi?
    Szoftvertesztelés, 1. lecke: nincs bugmentes szoftver (csak a triviális :))
  • darth devil
    #41203
    Már bocs, de honnan tudod h évekig menni fog a d3? Sokkal hamarabb megunható mint egy rendes mmo. Nem egy kategória a kettő. Más kérdés, h szerintem ordas nagy csalódás lesz a d3, akárcsak az sc2. Persze erre van igény. Meg h pénzért vegyél mindenféle ig cuccot. Szóval nem kiáltanám még ki a d3at olyan nagyon jó játéknak.
    Amíg egy játék nyereséges addig jön hozzá az update, ennyi.
  • Alienator
    #41202
    Nem nem nem. Én csak az EDDIGI tapasztalatokat írtam le, és hogy előre látható volt hogy bejönnek olyan bugok is amik eddig nem voltak. Írtam azt is hogy remélem live-ra kijavítják (személyes véleményem szerint nem).
    Azokat a bugokat amiket írtam, lvl9-esen is lehetett tapasztalni. ha nem lehetett volna, nem vettem volna észre. Emellett van egy olyan funkció, hogy javítja a textúrákat ha high-ra teszed. Na hiába teszed high-ra, az ég világon SEMMI különbség nincs. Mintha benne se lenne ez a funkció.
  • Alienator
    #41201
    Igen. De egy épphogy nyereséges mmo-val szerinted mennyit fognak foglalkozni?
    Tuti nem jönnek hozzá olyan jó és gyakori contentek mintha több milliós előfizetésük lenne. Ezt kéne megérteni a BW-nek, hogy így lehet hogy marad 500k előfizetőjük, de ha szakmailag skillesebb emberek dolgoznának rajta (mert az igyekezet tényleg látszik), sokkal jobb lehetne.
    Ez a dio3 nem konkurencia dolog akkora egy baromság… de az! Nem fogják 31 óra alatt végigtolni mint a ME3-at, a dio3 évekig menni fog. Attól hogy nem mmo, ugyanúgy játékidő kell hozzá.
  • Nephin
    #41200
    Szóval egy TESZTverzió TESZTszerveren lévő 9 szintes (lehetett vagy másfél óra) kipróbálásából leszűrted, hogy az egéasz hemzsegni fog a bugoktól az ÉLESben, amúgy meg az egész játék doomed. Remélem nem bróker vagy ilyesmi a foglalkozásod, mert a jövőre vonatkozó következtetéseid elég ingatag lábakon állnak. :D
  • darth devil
    #41199
    D3 még mindig nem konkurencia egy mmonak. gw2nek még megjelenési dátum sincs, a pandások meg menjenek nyugodtan pandázni. :D Még mindig lesz nekik 500-750k előfizető, ez bőven a nyereséges kategória.
  • Alienator
    #41198
    Igaz, tényleg foglalkoznak vele, próbálkoznak, hallgatnak a gamerekre. Az igyekezet nagyon dícséretes, de nem lesz elég. A vásárlót nem érdekli hogy az igyekezet megvan de a tudás hiányos. Ha megint tele lesz bugokkal, akkor majd csak legyintenek az emberek és leave egy idő után. Szerintem kicsit jobban oda kéne figyelni hogy ne legyen már állandóan tele ilyen faszságokkal. Oké foglalkoznak vele, de elég bátrak hogy ennyit hibáznak. vagy csak a tudásuk nem elég hozzá. Jó mmo lesz ez majd a 2.0 környékén, ez nem is kérdéses. Csak nehogy addigra már a legtöbb vásárlójuk a dio3-ban, a gw2-ben meg a pandában legyen.
  • darth devil
    #41197
    Érdekes nálam semmiféle nagy bug nincsen. Persze más játékoknál nincs ilyen, ott minden tökéletesen jön ki. Hagyjuk már ezt abba de tényleg.
    Nem sok mmoval találkoztam amivel ennyit foglalkoztak volna. Közel sem tökéletes, de dolgoznak rajta. Nem lesz tízmilliós előfizetői bázisa, de talán 1 milla se, de attól még nyereséges és jó mmo lesz.
  • Alienator
    #41196
    Volt 1.1 volt kismillió (picket nem konkrét számként írom ezt) bugfix, mégis hemzseg a hibáktól. Attól tartok, megint tele lesz olyan hibákkal, amik nem minden pc-n jönnek elő, csak bznyos harvereknél.
  • Alienator
    #41195
    A tapasztalat nagy úr :)
  • Braikingboss
    #41194
    Nem az a baj hogy negatívumokat írtál hanem utána egyből lehúztad az egészet :D
  • darth devil
    #41193
    Melyik nagyobb patch alapján mondod azt, h benne lesznek a bugok liveban is ahogy megszokhattuk. Komolyan érdekelne.