60034
  • Prof William
    #41512
    Ma elkezdem tölteni a klienst. Érdekel hogy milyen ez a játék. Ha tetszik akkor nem kizárt hogy elő is fizetek rá.
  • z3d
    #41511
    Commendation limit 2000 lesz, azt olvastam vhol. A merc commendationokkal mondjuk megint nem tudom, mi lesz.
  • Alienator
    #41510
    Hát ami külsőre legjobban bejön az a centurion cucc. Ha lesznek új narancssárga cuccok majd szétnézek, de amik eddig vannak azok nem annyira szépek mint az említett pvp cucc.
  • Tyrpak
    #41509
    Mi tegnap azt beszéltük, hogy meg lehet azt csinálni 1.2 után, hogy kiveszed a rated chestet, és annak a színéhez igazítod a többit, és olyan, mintha full rated cuccban lennél. :)

    Alienator: elvileg pakolhatod abba, de szerintem a többség leáll narancsot gyártani, hogy augment slot is legyen. Expertise, crit és surge augmentek is szintén nagyon kelendőek lesznek 1.2 után.
  • Bandras DaSilva #41508
    Igen átgondolt dolog....újat majd nem lehet szerezni, de a régi cuccok megmaradnak, csak mondjuk szart sem ér majd.
  • z3d
    #41507
    Engem az is érdekelne, hogy a jelenlegi champion felszereléssel fizikálisan mi fog történni, mert ha jól láttam, az a kategória megszűnik, gondolom, nem fogok autó BM cuccot kapni helyette.
  • Tyrpak
    #41506
    Keress rá a Knights of the Old Republic képregényre.

    Nekem tetszett abban a stílus, próbálták a játékot követni.
  • Alienator
    #41505
    Kérdésem volna mert van 1-2 dolog ami hiányként jelenik meg szellemi háztartásomban.
    Szóval az 1.2-ben azt láttam, hogy a BM, centurion stb cuccokat sima wz commendationokért meg lehet venni. Amiből most ugye max 1000 lehet. De ezt nyilván emelik mert van ami drágább PTS-en. Nekem nagyon tetszenek ezek a gearek kinézetre. Meg lehet majd csinálni hogy pl kiveszek egy centurion chestet, a columi chestemból kiszedem a modot, armoringot, enhancementet és átrakom a centurion cuccba?
  • z3d
    #41504
    Mintha az 1.2 promó videóban értelmesebb páncél kinézetek lettek volna...nagyon remélem, mert ezek a vállvasak meg sisakok...hát izé...
    Füves cigivel/sok sörrel is max az elmegy kategória, de inkább a "köszdekösznem" mondatot mondanám.
    Még szerencse hogy van mindkét verrógépből (synthweaving és armormech), szóval szépen varrogatok majd critelt narancssárga ruhát, és kitépem a modokat a lenti ruhákból, amit aztán rituálisan felgyújtok :-)
  • Tyrpak
    #41503
    Ezt még nem láttam, de nagyon ott van :)
  • Boncmester
    #41502
    Te minden reggelt egy füvescigivel indítasz? :)
  • darth devil
    #41501
    Tegnap nem nagyon volt ilyen gondom még. Exploiterek minden játékban vannak, report aztán majd a bio kezd vele valamit. Az meg, h csak így tud nyerni és így éli ki magát, az már ő baja.
  • picket
    #41500
    Van olyan film is, ami 4000 bby játszódik? Amúgy nekem tetszenek az armorok, viccesek, nekem futkozott a karakterem hárombetűsben lila pizsamában hosszú hónapokig, az is jó volt :D
    Amúgy nem akarom, hogy árassza magából a sorcerer páncél a gonoszságot miközben gyúrok a light 5-re :D
    És végre nem földig érő szoknya, mintha valami apáca lenne :D

    Tényleg semmiben nem látjátok a pozitívumot? Minek éltek? :p
  • DummyBoy
    #41499
    uhhh ... ez azért kemény xD
  • Braikingboss
    #41498
  • DoctorStryker
    #41497
    Tegnap volt egy hasonló rep oldalon. Stealtbe smuggler healer végignézte ahogy 3 imp befoglalja a tornyot.. 30 m mögötte szaladtunk át középről, csak annyit kellett volna tennie, hogy bedob egy thermal gárnátot és mindekit szakít.. kérdőre vontam, erre neki ált feljebb, mert ő csak egy healer és neki nem kell harcolni, megölhetik. Nah ekkor ledobta az agyam a láncot s néztem előre a csapat meg nekiállta noobozni az illetőt amitől megsértődött és beállt a sarokba a meccs végéig AFK volt...
  • a.carkey
    #41496
    Huttballon marauderként én is szopok emiatt. Már levittem nullára a grafikát, de semmi köze hozzá. A netem meg végre ismét jó.

    De egyszerűen NEM TUDOM elenyomni a skilljeim időben. Néha még a Crippling Slasht és a Rupturet is rémálom aktiválni mert már nincs ott a célpont. A target csere szintén rémálom. Korábban ez nem volt.

    "Szóval a nem tudod sebezni egyik fele az, hogy hiába nyomod a gombot, nem történik semmi, mert a játék szerint már nincs ott a célpont."

    Nem ez volt a probléma.
  • Boncmester
    #41495
    Menet közben???? Valami kaszkadőr lehet...
  • a.carkey
    #41494
    10 sec felett nem sebződött! 10 sec. Az kurva sok.

    Nem 4 sec és el se tűnt. Ha FCt használ, eltűnik, ha benyomja a URt akkor meg sebződik. Nem ezek közül volt.

    FCt utána használt ahogy sebezni kezdtem. :) URt meg a végén, de meghalt így is.

    Foglaltam is az ágyút, akkor 3 volt a miénk, mégis veszítettünk. Megj. azonnal visszajött, leugrott menet közben a speederről, majd megölt. Volt vagy 3k hpm ... :D

    Szóval tipikus exploiter volt a gyerek.
  • Tyrpak
    #41493
    SZVSZ valamit változtattak a net kódon.

    Egy rémálom melee-ként, folyamatosan piros szöveg, aztán arrébb ugrik a célpont. Ping 54 msec, semmi más nem megy.
    Facing problémákról már ne is beszéljünk, többször tudok backstabelni az ellenféllel szemben állva, mint a háta mögül. Hidden strike-al meg jobb, ha megvárom, amíg megáll valami cast time-osat varázsolni.

    Szóval a nem tudod sebezni egyik fele az, hogy hiába nyomod a gombot, nem történik semmi, mert a játék szerint már nincs ott a célpont.
  • a.carkey
    #41492
    Eszméletlen, hogy ilyen van. :D A múltkor egy smuggler, most meg ez. (Imp oldalon miért nincs ilyen? :D)

    A tegnapi rémálom után (12 meccsből jött össze 3 győzelem és elqurtam erre 4 órát ...) - ami máskor 4ből megvan - elhatároztam, hogy ez az utolsó hónap, hacsak nem változtatnak a pvpn. Erre a 13. meccsen belefutok egy majomba, akit sokáig sebezni sem lehet (azért 1x megöltem, amin meg is lepődött rendesen :D).

    Az is durva, hogy egyesek Alderaanon még oda se értek a speederrel, már esnek is le róla és pont az ágyúk elé (ezt is repeknél látom, de biztos csinálnak ilyet impek is), és pont odaérnek időben, mielőtt átállítanánk az ágyút.
  • Tyrpak
    #41491
    Sentinel/marauder Force Camouflage Watchman/Annihilation ágon speccelve, 4 secig 100%. 1.2-ben nerfelve lesz 50%-ra.

    Az Undying Rage csak 99%, ott látsz sebződést.
  • Boncmester
    #41490
    Valami bug asszem már pár hónapja, eléggé idegesítő. Vagy works as intended? :)
  • Alienator
    #41489
    Tegnap a PTS-en megnéztem a vendoroknál ezeket az armorokat. Tényleg így néz ki mind. A trooper még tetszik is, de a többi... főleg a sage durván szarul fest.
  • a.carkey
    #41488
    Nem a Guarded by the Forcera gondolok, mert a HPje meg se moccant, és nem 5 secig volt sebezhetetlen.
  • a.carkey
    #41487
    Magyarázzátok már el nekem, hogy milyen olyan képessége van a sentinelnek, amit ha benyom kb. 10 secig nem sebződik?
  • MarkBlade
    #41486
    Nincs eszük ahogy a társaimnsk sem volt.
  • Rubint
    #41485
    Ha van a védőknek eszük, akkor nem fognak utánuk menni. A pont nekik pörög. Szerencsére az utóbbi időben én nagyon kevés embert láttam, aki ezt megette.
  • MarkBlade
    #41484
    Kicsit más..PVP.. kicsit megőrültem amolyan Crassus stílusban. Valaki magyarázza már meg hogy ha beírom hogy húzzák ki a rapublicos srácokat a az objectől alderánon ebben mit nem lehet érteni. Ott állok az objectnél rejtőzve jőn még egy assa és elkezd ott ütni 3-republicoost.Mi értelme??
    és írom hogy ne erre csak azért is..komolyan mondom.
  • Tomy Lee
    #41483
    Esetleg shadow jó lesz a war hero,mondjuk az a lényeg nekem.Az még elmegy:)
  • Tomy Lee
    #41482
    A trooper milyen már:DD
    de gyenge lett mindegyik..
  • Nephin
    #41481
    Simán lehet valós, de úgysem túl lényeges, ha az összes mod kiszedhető bónuszostól... abba teszem, ami tetszik.
  • Bigblind
    #41480
    Nagyon remélem hogy tévedsz és ez csak valami kamu! De ha nem a designert azonnal ki kell rúgni!
  • a.carkey
    #41479
    Jaja. Nézzétek meg az átvezető filmeket (Hope-Return) Na ami azokban van, az már döfi. De ami itt pvp ill. pve cuccban megtalálható!!!!??? Jézus. A light armorok a legdurvábbak. Kicsit keverik a szerzont a fazonnal.
  • a.carkey
    #41478
    Ezek borzasztó rondák.
  • a.carkey
    #41477
    Ma 12. meccsre lett a meg a 3 győzelem. Baromi szoros vereségek is voltak, de a többségében nagyon gáz volt játszani. Komolyan, miért nem az van, hogy teszem azt 10 meccs, a három győzelem helyett? Néha reménytelennek látom az egészet. :(
  • BrandonLee
    #41476
    Hol lehet ilyen zenedobozt, vagy robotot, vagy miez venni, amit leraksz a földre és zenél?
  • MarkBlade
    #41475
    Hát tényleg az.. És ez nem is játéktechnika. Én olyannak tarom magam aki nem foglalkozik annyit a statokkal inkább a kinézet számít..
  • Boncmester
    #41474
    Ne is, mert Hontalan Assassin :D
  • MarkBlade
    #41473
    Nem csak a filmekről van szó. A Sith legyen darkos amiből látszik a gonoszság. Egy assa ne úgy nézzen már ki mint egy virágcsokor. A Sage meg mint egy hontalan..
    És nincsenek különbségek sem sage/shadow egyforma..pedig tök más..