60034
  • Boncmester
    #41472
    Olyan, mintha nem nézték volna meg a filmeket, vagy nem tudom...
  • MarkBlade
    #41471
    nem tudom ezek a kinézetek nem az igazi.. Ha már külön kezelik és külön karakternek számítanak miért van ugyanaz a kinézete egy assa és egy sorcinak? Színben eltér ok de ez gáz. Lehetnének az 50-es szetek azért az a megállok és hu bazz de jól néz ki.. de ez hiányzik.. Én a tervezőket kivágnám. Most jöhet a savazás :)
  • Ferro_TwL
    #41470
    OMG. Eddig csak olvastam a sok hülyeséget, de ez... játsz a játékkal inkább.
  • TDC Geronimo
    #41469
    1.2 ptsen voidstaron beraktak egy konzolt a hídhoz így nem lehet már átugrálni

  • darth devil
    #41468
    Szerintem nincs faék egyszerűségű karakter.
  • Tyrpak
    #41467
    Hmm... izééé...
    Faék egyszerűségű...

    Marauder carnage-nak 5 gombos a rotája, anni-nak 6, rage-nek szituáció és cd függően 4-6.
    Juggernaut a 20+ gomb közül azt nyom, amit épp tud.

    IA Operative prioritásos alapon backstab, shiv, lacerate, meg 20 körüli gomb körítésnek. Túlélése erősen cd függő.

    Powertech elvileg ranged, viszont irtózatos melee dps-t tud kitolni.
    Szóval, a legjobb melee dps per pillanat a Powertech, második az anni marauder.
  • Boncmester
    #41466
    Marauder.
  • Boncmester
    #41465
    JK, LOOOOL :D
  • Pari
    #41464
    pvp-re:)
  • Pari
    #41463
    Udv Mindenki,

    Kerlek ajanljatok nekem egy kb faék egyszerusegu pure melee dps classt sith-eknel...
  • Nephin
    #41462
    Nem vállalok felelősséget a képek valóságtartalmáért és véglegességéért. :)
  • Tyrpak
    #41461
    OMFG!

    Amikor először megláttam a battlemaster cuccokat anno, csak nevettem, hogy ezeket mit szívhattak.

    De... új JK páncél? Ugye, ugye csak viccelnek?
    És a medium armor ugyanolyan mint a heavy?

    BH és a trooper páncél viszont tetszik.
    Meg úgy általában a campaign (pve) páncél szebb, mint a pvp.
  • Nephin
    #41460
    Armorok meg statok az új tierben, főleg War Hero
  • Tomy Lee
    #41459
    Én warzone-ba szintezek meg class küldik így elkerülöm a problémát amit írsz:)
  • PiszkosFred
    #41458
    Kellett neked a bacca's blade-re menni, amin kb annyian voltak csucsidoben is, mint egy mtk-reac NBII-es meccsen :) SWtOR szerverek kb 3-5ezres populacioval voltak fullon, ellentetben pl a wowos 20-25e jelenleg is locked serverekkel. Ez nekem is furcsa volt, volt tomeg, de osszessegeben szokatlan volt, a korabbi elmenyekhez kepest a kisebb letszamu populacio. De pont ezert kellett volna olyan serverre menni, ahol vannak ismerosok, de ha nincsenek is, akkor legalabb magyarok, de ha meg ez sem jo, akkor legalabb lettek volna sokan :D A magany jo, de egy ido utan illuzio es elmeny rombolo tud lenni.
  • darth devil
    #41457
    Pve-s emberek léptek ki. De nem baj, azért jól elvagytok. :D
  • Boncmester
    #41456
    Hát ez a post azért eléggé öngól volt, már bocs :)
  • j0nNyKa
    #41455
    jah, low pop szerveren biztos nem sok mmo impulzus ért - még athon is volt 1-2 kihaltabb rész, de pl. world boss killeknél elég sokszor ment a verekedés a republic meg az imperial oldal között <- gondolom ilyesmi élményeket hiányoltál
  • smoother
    #41454
    Hát igen csak sajnos itt unalomba fulladt a questelés ami a szerver hibája is részben hogy alig voltak emberek és szinte single player élmény volt az egész.
  • j0nNyKa
    #41453
    öö, a klán normálisabb tagjai tisztában voltak annak a körnek a működésével / jelentésével, nem tudom, miről beszélsz :)
    mindenki mindig tudta, hogy mennyit fog pihenni - legalábbis azok, akikkel én warzone-ba jártam
    jahogy ők már egy normális guildben vannak / abbahagyták - bocs.
  • Boncmester
    #41452
    Egyrészt sosem néztem végig azt a kört, szóval nem is vettem észre, hogy az óramutató járásával ellentétesen számol (nem megegyezően, felénk ismerik az órát ;) ), ahogy azt sem vettem észre, hogy számol, aszittem csak random villog.
    Aztán múlt héten valaki mondta, hogy az uccsó negyedben amikor villog, akkor az 5mp, ezért (mea culpa) hittem neki, szóval ha 4 negyed van, az 20 mp. Te meg helyette lemérted, hogy 30mp, lehet, hogy tényleg annyi. Engem sosem érdekelt különösebben, hogy mennyi, csak az érdekelt, hogy ha ránézek a képernyőre, akkor tudjam, hogy még sokat kell-e várni, hogy visszaengedjen, vagy sem, addig pedig tudjak netezni/craftolni/akármit. Ha nem lenne viszonyítási alap, a 30mp totál leszarom kategória, mert amikor meghalok, akkor 95%-ban nem tudtam, hogy melyik részén járok a 30mp-nek, az elején vagy a végén, amíg nem hallottam, hogy ott az óra a visszaszámláló.
    De valszeg ezt te sem tudtad, mert anno ts-en is, amikor beszéltünk, számtalanszor elmondtam én is, mások is, hogy milyen idegesítő, hogy nem számol vissza semmi, meg itt a fórumon is elmondtuk jópárszor, mégsem mondtad egyszer sem, hogy dehát az a villogó szar a visszaszámláló.

    Mellesleg ezt a BW lazán kivédhette volna, ha megfogadják az egyik másik ticketemet, miszerint legyen egy baszott nagy visszaszámláló halál után az éledésig, vagy pedig az ajtó nyitásánál, ami mindenkinek totál egyértelmű.

    Szóval legközelebb, ha nem tudsz konstruktívat hozzátenni, akkor... Innen pedig random helyettesíts be valamit a mondat végére, ami ide illik, és amit logikával ki tudsz következtetni :)
  • j0nNyKa
    #41451
    "A másik szintén questezés mikor belefutottam egy raid-be ami world bosst támadott. Álltam és néztem a harcot igazán szép volt és tetszett.
    Egy Timea nevü tank volt a main tank.

    Vagy mikor 50 HP ról lett visszahozva a tank raid alatt...
    Vagy a first boss killek...."

    Ezek itt is megvannak. Questelés közben valóban nem sok event történik körülötted, de a többi az stimmel itt is.
  • darth devil
    #41450
    Ugyanazokat az élményeket úgyse fogod megkapni. Nem is lehet keresni benne. Mégis vannak emlékezetes pillanatok.
  • smoother
    #41449
    Két meghatározó élmény is volt a w..ban anno ami miatt folytattam.

    Az egyik mikor questezés közben egy 40 fös raid lovagolt el mellettem.
    Félelmetesen jól nézett ki 60 as full karik egyszercsak a semmiböl....

    A másik szintén questezés mikor belefutottam egy raid-be ami world bosst támadott. Álltam és néztem a harcot igazán szép volt és tetszett.
    Egy Timea nevü tank volt a main tank.

    Vagy mikor 50 HP ról lett visszahozva a tank raid alatt...
    Vagy a first boss killek....

    Ezekre a dolgokra máig emlékszem és örülök hogy akkor ott lehettem.

    A swtor-al kapcsolatban nem jut eszembe semmi pedig ez nem volt csak 2-3 hónapja a másik meg 5 éve.

    Én ezeket az élményeket kerestem a játékban de valahogy nem jött egyik sem.
    Persze az én hibám, tul nagy volt az elvárás.
  • j0nNyKa
    #41448
    hát akinek még így sem megy ?!
    3 hónap után észrevettél egy óramutató járásával megegyező kört, ami.. számol, és nagy. és kiszámoltad, hogy 20 másodpercig forog (ami ugye 30)
    Budapesten mit tanítanak a programozóknak? mesélj nekem
  • Boncmester
    #41447
    Hát akibe nevelni kell ;)
  • darth devil
    #41446
    Akkor csak simán utál a rendszer. :D
  • Bhalage
    #41445
    nekem jo a jatek igy is, elvezem :D
    randomban (is) sokat pofazok, masok kevesebbet - nem varom el masoktol, hgoy ugyanigy tegyenek - de azert szivesen veszem ha mas is nyomatja a dumat poenkodast, neadjisten ESZMECSERET, nekem ez a kozossegi elmeny
    az kevesse amikro a random nub rogton kilep partybol :d persze nem eroszak a disznotor!

    na peace, este ticsung ticsung
  • Boncmester
    #41444
    Én még nem kerestem guildet, mivel mi egy guildet hoztunk egy másik játékból. De mondjuk annak idején amikor oda beléptem, az sem úgy volt, hogy csak úgy bent "teremtem" a guildben. Szervert váltottam, hogy bekerüljek. Ellenben nem nagyon hinném, hogy az swtor.hu lenne az egyetlen olyan oldal a világon, ahol guildek hirdetnek, hanem felteszem még jópár hasonló, nemzetközi oldal van.

    Felőlem olyan szervert választasz, meg oldalt, amilyet akarsz, akár egyedül is tolhatod éveken keresztül. Csak javasoltam, hogy ne csak belépj a játékba, és várd a sültgalambot, hogy majd megtalál egy "mature UK guild", hogy nem akarsz-e belépni.
  • j0nNyKa
    #41443
    az ajtók folyamatosan működnek, próbáld ki, hogy kezdésnél nem ugrasz le rögtön - rád fogja csukni a f*szba

    és az említett 20 mp az egészen pontosan 30, én egy rettentő bonyolult megoldással jöttem rá erre: lemértem (Szegeden a programozókba logikát nevelnek, hogy egy lent feltett kérdésre válaszoljak.)
  • Boncmester
    #41442
    Mondom: ne várj el random közösségi élményt, tegyél érte, ha valamit szeretnél. Én sosem xp-ztem egyedül, ha nem akartam, sőt...

    Menj guilddel: furcsa, nálunk a játék kezdete óta nem hinném, hogy lett volna olyan ember, aki nem talált mondjuk 60-80%-ban tőle plusz-mínusz max 2-3 szintre levő emberek közül 3-4-et, azokkal meg lazán lehet együtt menni.
    De amúgy meg ott vannak a heroic questek, abból van area meg sima fölveendő heroic is. Vannak world bossok. Mind mind azért van, hogy közösségi élmény legyen, akár random módon. Mit szeretnél még?
    Mondjuk a Public Questek a WAR-ból meg a Riftek a Riftből benne lehetnének esetleg. Ezen kívül még mire gondolsz?
  • Bhalage
    #41441
    hol keresel guildet baratom? ird mar le legyszi.

    az aprohirdetesekbol, forumokon es a guildhonlapokon 95%ban UGYANAZ van.
    seggemet szoktam vele lat kitorolni. az hogy kivel akarok jatszani az akkor es ott dol el, jatek kozben, ahogy az is, hgoy ki akar velem jatszani. servert meg hagyj valasszak mar en, meg oldalt is, koszi

    amugy meglett a guild, szal np! ;D
  • z3d
    #41440
    Azért egy karakter transzfert és/vagy szerver összevonást el tudnék viselni. Nem kritikus a helyzet Ahto-n, közel sem, de jelek már vannak a populáció negatív változására.
  • DoctorStryker
    #41439
    Az szarabb amikor 5 védő kénytelen végignézni hogy élesítem a bombát, mert rájuk dobtam a flash-t :D
  • darth devil
    #41438
    Nem játszik annyi, meg amúgy is haldoklik a játék. :D
  • Bhalage
    #41437
    menj guilddel? ember mondom random kozossegi elmeny geez

    en egy honappal kesobb kezdtem mint az atlag. mara a guildemet beertem, de xpzni nem veluk xpztem. mostani low lvl karik ertelem szeruen sem a guilddel mennek, ugyanis mindenki 50 :o mi a faszrol beszelt te?
  • Boncmester
    #41436
    Mi lenne, ha előbb guildet keresnél, és ez alapján mennél szerverre? OMG, ne mondd már, hogy nehéz a neked megfelelő guildet találni egy olyan MMO-ban, ahol 1-2 millió ember játszik...
  • darth devil
    #41435
    Részemről nem is szeretem a random csapatokat, volt velük elég bajom előző mmoban. Ezért is nem megyek puggal bosst ölni.
  • z3d
    #41434
    Ahogy írtam ma: a community olyan, amilyen.
    Nem egyszer volt, hogy groupoltam (heroic miatt, vagy csak azért, hogy az adott területen lévő objective-ot ne ninjázzuk le egymás elől), meglett a küldi, kb azonnal utána thxbyequitgroup.
  • Bhalage
    #41433
    feligazsag!

    en pl nagyon szerettem volna keresni egy fasza nagyon English (lehetoleg uk) mature guildet a szerveremet.- kúrva nehéz! ha egyszer szerver forum nincs, a jatekban ahogy korabban irtuk kurva kevesszer grpol az ember masokkal, hol keressem ingame ? koltozocigany modjara menjek majd lepjek ki guildekbe?
    vakszerencse, h belefuss kurva jo arcokba?

    (a kerdesek koltoiek, nagyon jo kis guildem van, de a kerdesek sztem eleg helytalloak)