60034
  • a.carkey
    #41552
    Lucasnak nincs valami honlapja, hogy jelezzük: milyen szarcsimbók ruhákat/páncélokat akarnak a karakterekre eröltetni? Csak mert ő elég ideges tud lenni az ilyenekért. (Hónapokig változott a rohamosztagos páncél és az összes filmbeli ruha, hogy ne legyenek ótvarszar kinézetűek. Tudom, más évszázadot írunk, de azért a KOTORban ekkora szarok nem voltak.

    Gondoljatok bele:



    stb
  • Tyrpak
    #41551
    Szerverenként 8 a limit, maximum 5 szerveren, tehát összesen 40 karid lehet.

    Az viszont érdekelne, hogy hol írja, hogy töröld az összeset, tudod linkelni vagy screent róla?
  • j0nNyKa
    #41550
    nemtetszenek.
  • picket
    #41549
    nemtecchet!
  • Laroa
    #41548
    Mondjuk a másik szervereken lévő karaktereket töröld ne azt a 3at?
  • j0nNyKa
    #41547
    dögöljek meg, nekem a legtöbb új armorszett tetszik, és csak néhányra húzom a számat
    pl. inkvizítorok még mindig kurvajól néznek ki, pedig aztán kb. level 10től kezdve közük nincs a star wars látványvilágához...
  • Naz
    #41546
    Sziasztok.Vettem account-ot és nem tudok karaktert létrehozni.Nagyjából sikerült megfejtenem,hogy 23 karaktert csináltak az acc.-on és azt írja,hogy töröljem az összeset és fogok tudni újonnan létrehozni de én nem akarom törölni az egyik szerverről 3 karit mert elég jók màr ingame és van a háromnál sok craft+vagy 1 millla.
    Mihez kezdjek most?
  • picket
    #41545
    Szar aláhúzás O.o
  • picket
    #41544
    Az a különbség, hogy meg is nézted, lehet meg is tetszett egy része, és nem fosozol folyamatosan. A hozzáállással van bajom, hogy x emberhalmaz megjelenik, körbeugat valamit amit bw beletesz a játékba kb annyi ésszel, mint kutya a postást. Meg kéne nézni, hogy mi a levél, amit a postás hozott, és akkor örülni vagy anyázni, meg megérteni, hogy valakinek jó hír, másoknak meg rossz, nem pedig a postást szidni hosszadalmasan. Ez a bajom.
  • picket
    #41543
    Már meg sem lepődtem, hogy nagyvonalúan átsiklasz a lényegen, és a mellékes dologra reagálsz. (Nem beszólni akarok egyébként, csak érdekes, és nem tudom eldönteni, hogy nem ismered fel a mondanivalót a hozzászólásomban, vagy direkt nem érdekel, és hogy ezen esetleg tudok-e javítani valahogyan, vagy hogy más is van-e így vele mint te.)

    Akkor tehát a lényeg kiemelve:
    "Most akkor gondold át, hogy mekkora sírás [u]lenne[u], ha bejelentenék, hogy nem lesznek új setek, mert modokat elég fejleszteni, meg amúgy is elérték a filmekben szereplő ruhák tökéletességét. Kisírná itt is a topik, meg hivatalos fórum is kétszer az Amazonas-t."

    Tehát ez a lényeg: sírás lenne, és nem is kicsi. Ahogy most is van. Nem te sírsz most sem, akkor sem te sírnál, és mégis lenne.
  • z3d
    #41542
    Szerintem is "ezek a páncél grafikák fosok konkrétan", csak hozzátettem, hogy szerintem, meg bővebben kifejtettem, miért tartom annak :)

    Benne van egyébként, hogy ingame meg fog tetszeni. Az asassin tollas sapka is megtetszett.
  • picket
    #41541
    Ezzel teljesen egyetértek, de kicsit kontrasztban áll az ilyen "ezek a páncél grafikák fosok konkrétan" hozzászólásokkal.
  • darth devil
    #41540
    Teljesen mind1, h miért farmol vérpistike, armorért vagy a következő modért. Persze nekem is mind1, hisz nem fogom ezeket az új armorokat a karaktereimen látni.
  • z3d
    #41539
    Picket meg lila pizsamában, sarlóval a vállán, térdnél elvágva ;) :)
    (bocs, ezt sem hagyhattam ki :P)
  • z3d
    #41538
    Van ilyen megoldás, úgy hívják cybertech+artifice :)
    (bocs, ezt nem hagyhattam ki :P)

    A + augment slot és az átvihető set bonus miatt a HC arcok úgy is craftolt páncélban fogják tolni.
  • picket
    #41537
    Most akkor gondold át, hogy mekkora sírás lenne, ha bejelentenék, hogy nem lesznek új setek, mert modokat elég fejleszteni, meg amúgy is elérték a filmekben szereplő ruhák tökéletességét. Kisírná itt is a topik, meg hivatalos fórum is kétszer az Amazonas-t.
  • z3d
    #41536
    Nem hatalmas sírás, pusztán az emberek egy részének nem tetszik ez a design. Van, aki olyan, mint én, és a klasszikus dolgokat szereti, talán kicsit oldschool vagyok. Nekem az assasin az Darth Maul ruha alapvetően. Persze megbarátkoztam a jelenlegi pvp ruhával is, egész jó, de azért nem az igazi.

    Mivel 1.2-től ez megkerülhető (mercenarymnak be van készítve egy full tt17 armor, az assasinomnak meg black talon felső, saber marshall alsó), annyira azért nem izgat, hogy felvágjam az ereim, de nem értek egyet a designerekkel, és ennek adtam hangot. Nyilván ettől nem fogom megszűntetni az előfizetésem :-)
    Peace.
  • picket
    #41535
    Reggel óta azzal foglalkozol, ami nem érdekel?
    Most miben van a karaktered?
  • darth devil
    #41534
    Egyszerűen nem illik bele a világba. Jobb megoldás lenne, ha lenne 5 normális set, és a modokat fejlesztenéd. Nem ezek az izé kinézetű armorok.
  • picket
    #41533
    Sosem gondolsz bele a másik oldalába. Egyrészt azok a nagyon sw-s ruhák, amik benne voltak a filmekben, és annyira needek ott vannak narancs cuccként 20-40 szint között valahol. Tehát megszerezheted őket. Aztán jön a többi cucc, és azt mondják a dizájnernek, hogy gyere Pityu, kéne valami új, jól megkülönböztethető cucc. Erre Pityu legyárthatja a huszonnyolcadik fekete kámzsát, vagy a harminckettedik trooper páncélt, amiből már irl is annyi van, hogy minden fanboi abban házasodik (már amelyik nőnemű lény közelébe jut). Ehhez képest Pityu sarlót aggat a kámzsára, meg térdnél elvágja a szoknyát, hogy valami új szülessen. Erre jön a hatalmas sírás. Ráadásul ízlések és pofonok... Nekem a hárombetűs power ranger palája is tetszett (akkor mindenki azért sírt), mert képes vagyok nem véresen komolyan venni egy játékot. Szar alak vagyok, ez van.
  • Tyrpak
    #41532
    Nem az árával van bajom.
    Hanem azzal, hogy valaki nem ezen az áron kapta.
    És szerintem ez nem fair, főleg azokkal szemben nem, akik nem voltak benne az ilumos balhéban, vagy most a zsákbamacskázásban.

    Elvenni meg nem vehetik el a már meglévőktől, mert abból tömeges elvándorlás lesz.
  • darth devil
    #41531
    Azon már túlléptem, hogy a fleet port 18órás, a sima qt 30 perc. Nem értem h ez utóbbi miért nem lehet cd nélküli, vagy épp azonnal hajóra portálni.
    Nem baj, agentel megtartom a mostani cuccom és majd abba pakolászok.
  • 1Darton1
    #41530
    Már most is árulnak, csak kissé borsos ára van (ami nem feltétlenül baj).
  • z3d
    #41529
    Tyrpak: 1.2 Battlemaster PvP vendors now sell Battlemaster gear pieces for Warzone Commendations.
    Nem lesz random már a cucc.

    darth devil: jogos. én is vágynék normál kinézetű páncélokra, ezek így képen kiégetik a retinám.
  • Boncmester
    #41528
    Mondjuk nekik ez csak jobb, mert még több idő, amit befizetve tölt az ember. Mint ahogy pl az is, hogy leszállsz az űrhajóról az űrbázisra, ott elgyalogolsz a zsilipig, aztán mászkálsz egy sort, majd beülsz a siklóba, irány a bolygó, ez mind töltögetés meg mászkálás, így content nélkül töltöd az időt a játékban. Remek... Persze ez minden játékban előfordul, meg jobban beleéli magát az ember a szerepjátékba, csak néha zavaró tud lenni.
  • Boncmester
    #41527
    Igazából valóban ezt teszed. De engem általában pl nem érdekel a ruhám kinézete, most sem szándékoztam ezzel foglalkozni, de azért átléptek egy határt ezzel szerintem. Kénytelen leszek elkezdeni majd keresgélni valami normálisan kinéző ruhát, de nem tudom, minek kell ilyenekre elbaszni az időmet...
  • darth devil
    #41526
    Ez rendben van, de azért ha már kiszedek egy top ruhát akkor jó lenne hordani is. Ezzel az erővel elég lenne ha a modokat vennéd ki commendért, nem ruhákat.
  • darth devil
    #41525
    Az empire cuccokért felelős embert biztosan, vagy valami túl darkot akartak és átestek a ló túloldalára. Rep armorok egész pofásak voltak eddig... :D
  • z3d
    #41524
    Lesznek új orange setek, meg a most már ingame itemek között is van már pár jól kinéző. Szóval nem lesz gond szerencsére.
  • Tyrpak
    #41523
    Konkrétan még nem sikerült egyetlen darab BM-et se összeszednem (ear, és implanton kívül), és valahol azt nem látom, hogy miért kellene nekem több száz WZ-t tolnom azért, hogy meglegyen az a cucc, ami valakinek már rég megvan, mert mákja volt egy zsákon?

    Valószínűleg valamelyik alttal tolom tovább, inkább, mint hogy emiatt szívjon a lvl 50 karim.
  • z3d
    #41522
    A bikafej sisak valami eszméletlen, Eddig két embert láttam december óta, aki nem hideolta el a headslotot :) Meg is bámultam mindkettőt :)
  • Boncmester
    #41521
    Igen, addig tényleg jók voltak a setek, csak utána valszeg bedrogoztak, vagy leváltották a designert, nem tudom.
  • Boncmester
    #41520
    Mondjuk voltak már eddig is durva bakik, pl valamelyik Sorcinknak volt olyan sisakja, amit simán mintha a WOW-ból vettek volna ki, és iszonyatosan nem illett az SW-hez. Nem is értem, hogy gondolták azt. Ilyen bikafej szerű volt.
  • darth devil
    #41519
    40es pvp set-ig voltak jók a ruhák, utána totális agyrém, különösen empire oldalon, ott egyedül az agent cucca néz ki valahogy, a sadomazo maszk vagy a rohambili nélkül
  • darth devil
    #41518
    Nem is értem, h mit akarnak ezekkel. Az SW világában sose voltak ilyen ronda ruhák. Minden játékban a lehető legegyszerűbbek voltak. A kevesebb néha több. :S
  • Boncmester
    #41517
    Nem bármit csinálnak, az szar, hanem ezek a páncél grafikák fosok konkrétan. Tény, hogy ki lehet szedni a modokat, attól ez még nem kellett volna, hogy megakadályozza őket abban, hogy normális, Star Wars szerű páncélokat csináljanak, ne pedig úgy nézzen ki pl a Jedi Knight, mint egy japán rízsszedő földműves, és hasonlók. Érdekes módon a játék promovideóin is úgy néznek ki kb a karakterek, mint a filmeken, gondolok itt a fejvadászra, a jedikre, stb, nem pedig totál idiótán.
    Ez a te bajod, hogy mindig ilyenekkel jössz, hogy tökmindegy, ha valamit szarra csináltak, mert meg tudod kerülni az egészet. De igazából nem mindegy. Persze ez sem olyan dolog, ami miatt az 1.2 sikeres vagy sikertelen lenne, csak egy apróság, viszont sok ilyen apróság zavarja az összképet.
  • a.carkey
    #41516
    1000/1000hez 60 wz kell, ha jól nyomod. Na az csak 1 szaros bm comm. Nevetséges, különösen annak fényében, hogy a a zsákok közül kb. minden 6. dob valamit ...
  • Alienator
    #41515
    Ne kezdd már megint hogy mi vagyunk a hülyék. Tudja mindenki hogy át lehet tenni, mindössze arról van szó hogy jönnek új armorok és nem jól néznek ki. Ne kötözködj.
  • a.carkey
    #41514
    CEhez volt egy kiadvány, master Gnost-Dural naplója címmel. Abban azért voltak páncélok. Mifaszért nem az az alap?



  • picket
    #41513
    Füves cigi? Minek az? Ezt használom:



    Amúgy műbalhé megint. Bármit csinálnak, az szar. Pedig ezeket a páncélokat nem is kell hordani, mert kiveszed a cuccokat, és berakod amibe akarod. Dráma.