60034
  • Pacho
    #41592
    "Ez de jó lenne, ahol a rakás nólájfer körbeülné a legelső pontot, ahol az ellenséges frackió kiskarijai kijönnek és menne a folyamatos gankelés."

    Ez mekkora hülyeség

  • Tyrpak
    #41591
    Expertise duplázás oka szvsz az, hogy az "átmeneti időszakra" a legjobb az, ha a crit craftolt narancs cuccba +41-es expertise augmenteket pakolsz.

    Bár ha a duplázott BM modokat átpakolod a narancsba, és még ahhoz is hozzáadod az expertise augmentet, akkor ugyanott vagyunk (diminishing returns-től függően)
  • Boncmester
    #41590
    Jaaaaj, nektek semmi se tetszik, olyan negatívak vagytok! Akkor ne nézzétek!
  • j0nNyKa
    #41589
    az első mondatod még meg sem fogalmazódott, lévén a piros színt, meg hogy "lő rád" azért egyértelműen fel lehet fogni :D

    a második mondatodra gondoltam, igen
  • z3d
    #41588
    Nem, a friss 50esek vehetnek 300k körül egy starter pvp setet, csupa kék cuccból fog állni, és normál expertise lesz rajta, tehát nem fogja szétgyalázni a BM geares annyira. Set bonus ezen a starter cuccon nem lesz.

    Aki 'szív', az az lesz, akinek full champ cucca van (azaz én :P), mivel a BM geart még nincs (ok, nem lesz valorhoz kötve, de sztem nem 5 perc lesz összeszedni rá a commendationt, mondjuk ez nem is baj, csak az átmeneti időszakban), a mostani gear ugye nem lesz elég jó (mivel nem lesz az expertise megbuffolva), vehetsz starter geart, ami meg rosszabb, mint a mostani geared stat szempontból, de expertise szempontból meg jobb.
    Már ha jól értettem.
  • DummyBoy
    #41587
    Azért a Vanguard a 2 zuhanyrózsával se rossz
  • Tyrpak
    #41586
    Fura alatt arra gondolsz, hogy a tükör AC-k jele hasonlít, és pl egy commando-t meg egy mercenary-t nem fogsz tudni első blikkre megkülönböztetni ettől?

    Vagy arra, hogy a lenti jeleknek mi köze van az adott AC-hoz?
  • j0nNyKa
    #41585
    a jugger meg lila pillangó, mit nem értesz?
  • z3d
    #41584
    Az assasin egy kék pillangó? Öööö....
  • j0nNyKa
    #41583
    1.2től (állítólag) lesz ilyen kis ikon a neved mellett, hogy tudja az ellenfél, milyen ACd van (némelyik.. fura :D)

  • DummyBoy
    #41582
    Ez de jó lenne, ahol a rakás nólájfer körbeülné a legelső pontot, ahol az ellenséges frackió kiskarijai kijönnek és menne a folyamatos gankelés.

    Király, zseniális ötlet! Biztos kevesen mennének azonnal át PVE szeróra ...

    Anno haverom is meglepve tapasztalta, hogy valamelyik bolgyón kijött a hangárból, fel a liften, majd kilépve ott várta 4 db enemy és szétkapták, mint hülyegyerek a mikuláscsomagot ...

    @PVP imprúvment topik: Mellesleg gondolkodom aztán lehet este én is rittyentek egy hszt a milyen pvpt szeretnék topikba ...

    Benne:

    - űr pvp - alap
    - guild - alliance által birtokolható space stationök valamint erődítmények (ezek termelhetnek guildkasszába valamit ... matikat és/vagy kreditet) - heti objective alapú ostromokkal

    És még pár apróság ...
  • Laroa
    #41581
    "jelenlegi BM gear expertise stat duplázva lesz"

    Ezt nem értem. Az a cél, hogy a friss 50esek egy életre megutálják a pvp-t mikor egy bm geares dps 2-3 ütésből megöli?
  • z3d
    #41580
    Hivatalos fórumon találtam olyan infót, hogy a jelenlegi BM gear expertise stat duplázva lesz, a championé viszont nem.
    Ok, hogy nem lesz nehéz Bm geart szerezni, de azért kíváncsi lennék, mi volt a logika, bár gondolom az, hogy champ gear mint olyan, megszűnik, hát ne is hordják a játékosok.
  • Tyrpak
    #41579
    Imperial agent kedvenc cut scene-em:
    Watcher X párbeszéd 0:56-tól 1:40-ig a lényeg, tuti hogy vannak drogosok is a fejlesztők között.
  • Nephin
    #41578
    A supportnak másodkézen vásárolt accról, ami full illegális? Bátor. :D Talán eredetit kellett volna beszerezni...
  • Boncmester
    #41577
    ÉLJEEEEN!
    Ezt mondtam tegnap :)
  • Laroa
    #41576
    Powertech
  • j0nNyKa
    #41575
    milyen bhd van?
  • Laroa
    #41574
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bounty Hunter class quest Nar Shaddaa. Zee K'lin-t kell megtalálni. Nebula security officert legyengítem, elmondja hol van, majd:
    -I gave you what you wanted! You're not gonna kill me, are you?
    -Yes. [Kill security officer]
    -I didn't even like working here.

    És az utolsót olyan lemondással mondta, hogy végeredményben rosszul éreztem magam, amiért 50 ds pontért megöltem.

  • Naz
    #41573
    Este megcsinálom most lépnem kell.Köszi szépen!
  • Tyrpak
    #41572
    Javaslatom:

    Ne törölj ki semmit, írd meg a supportnak, és kérd meg, hogy azt a 20-at is rakják vissza, amit emiatt töröltél.
  • j0nNyKa
    #41571
    loooool na ez.. ez aranyos :D
  • picket
    #41570
    Ez ilyen:
    "Van egy vas karikánk, hogyan lehetne szerintetek jobb?"
    "Hát ha fa bot lenne..."
  • Tyrpak
    #41569
    A "you need to delete" utáni X, annyi, ahány karid a live szervereken van.
    A teszt szerverre berakták, hogy legyen limit a max csinálható karikra, és ez valahogy bebuggolt a live szerverre.
  • Tyrpak
    #41568
    Nem semmi, és pont te futottál bele...

    Rákerestem és a megoldás:
    Le kell töltened a PTS-t, és a PTS-en lévő karaktert kell törölnöd!
    Mert a teszt szerver valamiért bekavart a live szerverbe.

    Komolyan beszarás.
  • Naz
    #41567
    Nem szivesen mutatnék képet előző tulaj karaktereiről.Középen kis ablak"character creation exceeded"-"you need delete all 3 character to create new one" valami ilyesmit ír ki és ezt 23--nál kezte mindig leszámolt annyit amennyit töröltem:(
  • a.carkey
    #41566
    Azt már elqurták. Újra kéne írniuk a játékot.
  • a.carkey
    #41565
    PVP szerveren csak open world pvpért adnék rewardot.
    (PVE szerveren meg a wzozásért.)
  • picket
    #41564
    2-es opció lol.
  • a.carkey
    #41563
    A két hutt? :D
  • Tyrpak
    #41562
    Szerintem legjobb post a témában:

    I think Mr. Olhen, that I can summarize this entire thread up into 2 main opinions:

    1. Reduce CC in some way, shape, or form.

    2. Implement DAoC/WAR style open world PVP.
  • a.carkey
    #41561
    8
  • a.carkey
    #41560
    Törölj egyet és hajrá!

    */szerver a limit
  • Laroa
    #41559
    Na ilyen se volt még questelés alatt, hogy durván megbántam, hogy megöltem szegény csórit dark side pontért.
  • Tyrpak
    #41558
    Ha csak egy dolgot változtatnál a PVP-n, mi lenne az?- következő Q&A-hoz.

    Esetleg érdemes lenne felhívni Crassus figyelmét is rá. :)
  • a.carkey
    #41557
    Rep oldalon ez az állítás meg is állja a helyét, na de imp oldalon? Még az átvezető ingame moviekban szereplő cuccosok SE találhatóak meg. :) És a KOTORok jóságairól már nem is beszéltem ...
  • darth devil
    #41556
    Szerintem csak még rosszabb lenne. :D
  • j0nNyKa
    #41555
    kb. biztos vagyok benne, hogy user error
    tudnál csinálni képet?
  • a.carkey
    #41554
    Nem mákja volt, csak nem így dobott commendationt akkoriban. :D
  • Naz
    #41553
    Az már kész csak ez a 3 maradt de még mindig azt írja,hogy töröljem ezt a hármat is,hogy tudjak újat kezdeni tehát akkor fogja engedni ha nnincs egy karakter se az acc.-on,ezért nem tudom mi ez én még ilyet sehol nem láttam