60022
  • Plata
    #58260
    Én a sorcit tökre élvezem,nagyon jó,amúgy is a sith sorci a legkedvesebb kasztom,de így hogy jedi,állati.Na és folyton azt hiszik hogy genyó karim van.Közbe meg nem.El kéne kezdeni a revan utáni sztorit is,de nem merem,sosem toltam még le.Többször is bele fogtam boostolt karival,ami ugye egyből 60 vagy 70-ről indult.Na és alapból a kutya se tudja milyen sztori volt neki aktív,kotet vagy fe vagy franc tudja.
    Tudom ha bele kezdek elvesztem a társaimat,bár nem 50-esek de hiányoznának.
    Kira Carsen azt hiszem 26 a többi még kissebb.Az este nem tudtam neki fogni a köv epizódnak,ami a kot valami kezdése,inkább mentem pár FP-t.Nagyon sok FP-t mentem már 70+ karival,de én most voltam olyanba amit sosem láttam még,na és izgalmas volt.Bár az a Gemini16 boss meg ami utána jött kemény volt,de jó hecc is.
    Ami vicces volt hogy a tankunk lelépett első boss után,valami harci robotkutya.Kerestünk újat,erre ugyanazt kaptuk vissza. Nem örült neki.
  • Athletic  Bilbo
    #58259
    kb. most mentem Balmorrára 41-es szinten. Jó kis xp-t adó armor szett sokat segít :D
  • PiszkosFred
    #58258
    Szegeny fejvadaszom jart ugy az elozo kiegben, hogy lvl75 volt es sztoriban epp ellopta a hajojat es befejezte a DK sztorit. De a hajoig is csak azert kellett elmennem vele, mert anelkul bolygok (es flotta) kozotti instant utazas nem ment. Sub + 25% XP scroll + 40%-os regi "DvL szett" nem rossz kombo ha gyorsan akarsz szinteket, egy teljes heroic kor es meg is vagy.
  • Plata
    #58257
    Az én sith sorcim küldizgetéssel már 72-es.Na és még csak Revan sztori van kész,még nem kezdtem bele a mittomén melyikbe ami utána jön.
  • hawkie22
    #58256
    Én is így gondolom, sajnos. Egyelöre még fut a két hónapig tartó elöfizum, aztán meglátjuk, hogyan tovább onnantól. Egyelöre fel akarom húzni a stih inquisitor-t 80-ra, remélem, sikerül.
  • pajer_csaba
    #58255
    Ezen most nevetek egy pár perce. Félre ne érts, nem rajtad, hanem a helyzeten. Nagy csinnadrattával beharangoznak egy új kiegészítőt, fűt-fát megígértek, a fizetett influenszereikkel promóztatják, majd késnek 1,5 hónapot, végül kiadják kb az ígértek felét, azt is tele buggal és ellentmondó követelményekkel, valamint kinyírják (ellehetetlenítik) a játék, mint MMORPG élvezhető részének 2/3-át. Ezek után jössz te egy ilyen ártatlan kérdéssel, feltételezve, hogy egy modern és naprakész játékról és játékfejlesztői infrastruktúráról van szó. Ez valahol murva vicces (és mélyen elszomorító is).

    Szerintem túl sokat vársz attól a 6 fős indiai takarító-teamtől, akikre két felmosás és egy ablakpucolás közé rá van bízva az SWTOR fejlesztése, karbantartása és ügyfélszolgálata.
  • PiszkosFred
    #58254
    Nincs :)
  • hawkie22
    #58253
    Van olyan app SWTOR-hoz, mint pl. WoW-hoz, ahol elküldhetem a kíséröket küldikre, még ha nem is vagyok online? Kicsit leegyszerüsítené a skillek húzását.
  • pajer_csaba
    #58252
    Egy teljes faj, a selkath-ok magyarul beszélnek a játékban (összekutyulva és torzítva, de kivehetőek a szavak).
  • Plata
    #58251
    Hát én most köztársasági sith-el játszom,így azzal nem futottam össze.
  • gunji
    #58250
    Tényleg :) Dromund Kaas-on a Revan-os küldetésláncban az 'Initiation'-t adja (link).
  • Alanw
    #58249
    Meg rémlik valami Sandor is,de meg nem tudnám mondani melyik küldi..
  • gunji
    #58248
    Ha jól rémlik az egyik Ledo Melnic az anchorheadi kocsmában, aki eredetileg adja a [H2] Down the Hole heroic-ot (link). Holnap megnézem.
    De egyszer a Balmorrán is találkoztam egy hasonló fickóval, de arra kevésbé emlékszek.
  • Plata
    #58247
    Az hol van?
    Már mint a magyarul vakeráló NPC-k.
  • gunji
    #58246
    Mehehe,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy Tibor nevű nikto :D
    Akkor nem véletlenül dumálnak magyarul a hajóskapitányról a Tatuinon
  • Plata
    #58245
    Pedig van.
    Hidd el.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.28. 20:52:04
  • gunji
    #58244
    Nem, régen jártam ott, talán azóta költözhettek oda
  • Plata
    #58243
    Revan küldik régen is ilyen sok xp-t adtak mint most?
    Egy küldi általában 174 ezer xp-t ad most,pedig nincs aktiválva xp boost,azt csak FP-n használok.
    Már 65-ös szintet is elértem a küldikkel,pedig még az elején vagyok.
    Ui:Tudtátok hogy a Rishi-n magyarok is élnek?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.28. 19:40:58
  • Plata
    #58242
    Az este letoltam négyet,koribban,tython,manaan,na és a rakétafejűek fp-jét.
    Az utóbbi benne volt a listában,de amikor megkaptam a küldit eltűnt a listából.
  • Plata
    #58241
    De már két solo módban voltam,bár solo-ban elég unalmas és loot is vacakabb.
    Lehet randomban nem is lehetne le tolni?
    Mosst épp manaan-on mosom a szennyest a tengerben.
    Kész is lett pár season küldi megint.
    Kaptam is egy fegyót.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.28. 00:23:42
  • PiszkosFred
    #58240
    Soloban (story mode) sem enged be?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.02.28. 00:21:13
  • Plata
    #58239
    Most viszont benne vagyok a barna trutyiban derékig.
    FP-re kellene mennem a sztoriban,de az nincs benne a heti FP listában.
  • Plata
    #58238
    Heti küldiket nem toltam,csak a fő sztorit.
    De valami furát tapasztaltam,a karimnak vettem 190-es modokat a ruhájába,amitől az 102-es lett.
    Nem 190-nek kellene lennie ha telerakom 190-es moddal?
  • gunji
    #58237
    Igen, már jó pár éve variáltak Makeben a heti ismételhető küldetésekkel.
  • Plata
    #58236
    Ma voltam egy vicces FP-n,az egész csapat sith pureblood volt,kettő gonosz kettő jó.
  • Plata
    #58235
    Tegnap az új karimmal végre kész lett a Hutt sztori is,régen mintha hosszabb lett volna és nehezebb.Igaz régen birodalmi karival toltam,most meg köztársaságival,nem tudom ez változtat-e rajta valamit.
    Viszont régen is sorcival toltam,csak az birodalmi sorci volt ez meg köztársasági.
    Ami viszont jó hogy kapom a jedi lovag steam öcsiket.
    Legalább a jedi lovag öcsik is meglesznek,mert eddig nem játszottam vele,mivel nem szeretem,lehet húzni kellene egy sith warri-t is,mondjuk az meg jedi sage lenne.
    Sith warri öcsik sincsenek meg mert azt sem szerettem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.27. 09:15:16
  • Alanw
    #58234
    Swtor legendary items 7.0
  • Plata
    #58233
    Lehet hogy a következő kieg a klónok támadása lesz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.24. 18:51:50
  • PiszkosFred
    #58232
    Sok hulyeseget olvastam mar, de ilyet meg nem. Attol meg lehetseges, ezektol kitelik, de nem tartom valoszinunek, annyira azert nem valtozatos a loot, sot, lassan mindenki klonja mindenkinek...
  • gunji
    #58231
    Én is onnan néztem :)
    Chaten írogatnak olyanokat, hogy a BW ki akarja venni az egész mod-os részt a játékból. Normális???
  • PiszkosFred
    #58230
    Marmint a kezdestol szamitva, az eddig eltelt 10 nappal egyutt.

    Egyebkent a matol szamitott 131. nap az pont juli 4-ere esik, igy pontos az a vegdatum.
  • PiszkosFred
    #58229
    A conquest ablakban irja a rendszer, hogy 131 nap van hatra, az kb 5 honap.
  • gunji
    #58228
    Hajóra még nem craftoltam semmit, az űrcsatát egyelőre hanyagolni szoktam.
    A GS2 ablaka azt írja, hogy a Season 2 július 4-én ér véget. Ez valós lehet?
  • Plata
    #58227
    Ó nekem sosincs 1 misinél több így nem is szoktam nézni.
    Ma voltam space combat-on,azzal csináltam meg conquestet egyik karinak,de nem volt jó,nem értem miért de felfordult tőle a gyomrom.
    Pedig starfighter-en sosincs gondom és pöröghetek ezerrel mint egy begőzölt búgócsiga semmi.
    Itt meg a repkedéstől pocsékul lettem.
    Ha húzok cybertech crew skillt azzal tuudok jobb hajó felszerelést szerezni?
    Vagy honnan érdemes be szerezni?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.23. 23:25:33
  • gunji
    #58226
    Én inkább eladok :) de 13 éves netes bizniccelés is után picit sok ez így Meg aztán így nagyon elinflálódik a kredit.
  • pajer_csaba
    #58225
    Már régóta általános az őrület. GTN-en már nem sok mindent érdemes venni.
  • gunji
    #58224
    Csak én látom rosszul, vagy a GTN-en teljesen elszabadultak az árak? Pl. 246 ratinggel lila armor 56 milla
  • Plata
    #58223
    Kiskarival tolom a sztorit és sztori közben dől a conquest pont.Végre az alap sztorinak vége.Tudom hogy tippet írtál,nem is volt vele gondom,csak hogy megemlítetted esseles-t nekem meg az jutott róla eszembe.
  • PiszkosFred
    #58222
    Jo, weekly conquestet en nem feltetlen szintezos karakterrel csinalom, hanem fullossal, amivel megvan hamar, de izlesek es pofonok. De ejtsuk a temat, tul van mar ez beszelve, egy tippet irtam, se tobbet, se kevesebbet.
  • Plata
    #58221
    Ez a császár mekkora egy marha,harc helyett inkább a földet csókolgatja.