60034
  • Nephin
    #41872
    Most kopizták a karakteremet a PTS-re, megnézem valamin.
  • Khabbas
    #41871
    Ati kártya tulajdonosként, az nvidia-t mondanám.
  • LouisWu
    #41870
    Sziasztok!

    SWTOR-ra általában Nvidia vagy ATI kártyák a jobbak (konkrétan HD6850 és GTX460 között gondolkodom)?

    Köszi.
  • z3d
    #41869
    Öööö....mekkora noob vagyok, tényleg...
    Egy csomó sima ruhám critelt lett...
    Azt hiszem, túl sok PTS logot olvasok :) Kösz.
  • N1ggA
    #41868
    De lehetett. Valószínűleg modolható ruhákat nem lehetett, de sima övet vagy bracert tudtam. Alapból synthweavinggel meg tudtad tanulni trainertől 400-on a rakata bracert és övet.

    Ezt valamikor januárban csináltam:
  • z3d
    #41867
    Augmentes öv? Azt meg hogy a pék haragjába? Elvileg nem lehet crit craftolni ruhát, csak fénykarodt meg pisztolyt jelenleg.
    Vagy PTSen tolod?

    Olvasgattam kicsit, vmi olyasmit írtak a patch notesbanm, hogy szétszedhetsz szinte bármilyen modolható cuccot, és van esélyed megtanulni az üres verziót. Persze a bármilyen modolható cuccban szvsz nem lesz benne a social gear, meg a quest rewardok sem. De lehet, tévedek.
  • N1ggA
    #41866
    Ez engem is érdekel. Jó lenne tudni mit kell tennem pl. egy nekem tetsző 5 részes szet narancssárga augmentes synthweavinges legyártásához + a hozzá valo rakata minőségű bracer, ha megvan a receptje, vagy maga a cucc. Vagy arra semmi esély? A legjobb bracer továbbra is a rakata kinézetű rakata lesz, azon változtatni se tudok? Eddig nagyon ritkák voltak a receptek, és a krit esély is kicsi volt. 10 biometricem és jó sok star silkem ment rá 1 augmentes rakata övre, a bracer meg nem is sikerült, mert feladtam.
  • z3d
    #41865
    Van vki PTSen innen?
    Igazán kíváncsi lennék, pontosan milyen cuccokat is lehet szétRE-ni. Leginkább arra, hogy ha van egy nekem tetsző zöld cucc, akkor abból tudok e zöld-kék-lila-narancs(izé, barna) slotos cuccot REni, majd azt critelni.
  • z3d
    #41864
    Én beleolvasgattam, de nem mindent.
    Ami érdekelt, az a craft/pvp/BHmerc változások. Ezekkel meg elégedett vagyok, merc dps output megnő. Mekkora sírás lesz, már alig várom ;)

    Tafy szúrta ki tegnap, hogy a visszaváltás merc commról WZ commra 10/10 lesz. Ez nagyon jó ötlet volt, be lehet tárolni 2000 com-ot 1.2re így, rögvest meg is lesz a BM main hand.
  • z3d
    #41863
    Megalol :)
  • Tyrpak
    #41862
    Eddig csak a class változásokat néztem (ami kiábrándító), de most találtam egy ilyet, hogy

    Loot drops from endgame activities, such as Operations and Flashpoints, now take group composition into account.

    PTS-en ezt tesztelte már valaki?
  • Tyrpak
    #41861
    "Én is vígan pvpztem" but then I took an arrow to the knee :D
  • j0nNyKa
    #41860
    van itt olyan beteg ember, aki pontról pontra végigolvasta az 1.2 patch notes-t? már vagy fél órája bújom..
  • a.carkey
    #41859
    Én is vígan pvpztem a majdnem ilyen idős gépemen, azon nyomtam még vasárnap is, de most ez kimondottan más lett. :D
  • Nephin
    #41858
    Ez nem teljesen igaz, az 5 éves gépemen vígan pvpzek, de ezt már mondtam párszor. :)
  • a.carkey
    #41857
    Akkor pláne, hogy nevetséges. :D
  • a.carkey
    #41856
    Ezen én is röhögtem ma. :)
  • a.carkey
    #41855
    Ebben a játékban tök mindegy mit nerfelnek, mert akinek jó gépe van az nagy valószínűséggel élvezi a pvpt és mert el tudja nyomni a skilljeit, akinek nincs, annak kínszenvedés az egész.

    Végre nálam is változott a helyzet, nem sokat, de pont annyira, mintha egy Ladából ültem volna át egy Mercedesbe ...
  • Tomy Lee
    #41854
    Biztos,hogy nincs ilyen.Az első bombát és utána még talán egyet fel tudom tenni ha nagyon gyorsan mozgok hide-ba és megfelelő időben teszem fel a +stealth buff-t és odaérek mielött bárki észrevenné de ritka az ilyen.
    Próbáltam combat stealth-el azzal se engedte.
    Elég szépen megy a robbantás mondjuk Shadow-al de ilyen nincs amit írtál.
  • picket
    #41853
    spawn volt
  • zsoca129
    #41852
    köszönöm szépen :)
  • Tyrpak
    #41851
    Ment
  • zsoca129
    #41850
    Szóval megkérhetnék valakit h küldjön nekem eggyet?? :)
  • Alienator
    #41849
    "Items of level 58 or below (existed before 1.2) have the set bonus on the item, not the armoring"

    Jézusom ekkra egy balfasz bandát! Még ezt sem tudják megoldani? Eskü hogy totál amatőr banda. Ez a NC kategória. Lehet mászkálni ugyanúgy a bohócruhában mint az 1.2 előtt. GZ BW...
  • zsoca129
    #41848
    Persze ez egy teljesen üres email azért hoztam létre :)
  • Nephin
    #41847
    Azt ugye tudod, hogy a meglévő accodra nem pakolhatod fel az új 7 napot?
  • zsoca129
    #41846
    Sziasztok!ne haragudjatok h zavarlak titeketttt ! kipróbáltam a triált és nagyon bejött de mégg nem tudtam annyit vele játszani h el is határozzam magam h megvegyem esetleg ennek érdekében megszánnátok egy 7 napos triál időszakkal???? :)))) a [email protected] -ra :))))
  • darth devil
    #41845
    Zsír. :D
  • 1Darton1
    #41844
    Még mindig a falból lehet felrakni, nem stealth-ből.
  • darth devil
    #41843
    Attól, h mi nem tudunk róla még lehet valami bug. Ebben a játékban előfordul.
  • Nephin
    #41842
    Nem tudom megmagyarázni, de hidd el, hogy nem lehet stealthből még csak elkezdeni sem a forgatást/nyitást.
  • darth devil
    #41841
    A party stealthet már javították. Akkor magyarázd meg az üres ajtó, majd rajta a bomba és előtte a shadow esetét.
  • DummyBoy
    #41840
    Shadow és Scoundrel tuti nem teszi fel a bombát vagy nyitja a hidat stealthben ... Mindig sípol, mikor elfelejtek kimenni stealthből, hogy nem lehet ...
  • Nephin
    #41839
    Nem egy csempészes csapatstealth van rajta? Az lehet, hogy működik, a sajátja tuti nem.
  • darth devil
    #41838
    Az utóbbi két voidon. Nem tudom hogy csinálja, de senki sem volt az ajtónál, a köv pillanatban fent a bomba és előjön a shadow.
  • Nephin
    #41837
    Hol? Nekem soha nem sikerülnek az ilyenek. :(
  • Nephin
    #41836
    Hmm, na ez meglepett, nekem is egyértelmű volt, hogy az összes eddigi cuccra is igaz lesz. Még egy csont a trolloknak. :D

    Lesznek új receptek, állítólag sok és számos itemből lehet majd visszafejteni receptet.
  • darth devil
    #41835
    Az azért vicces, h a shadow még mindig stealtből teszi a bombát.
  • N1ggA
    #41834
    Ha jól tudom, pénzre lehet majd váltani a maradékot, többet meg nem lehet szerezni, mert ezentúl csak wz comm lesz.
    A friss 50esek nem fognak sírni a kék ruhák miatt, mert az sokkal jobb lesz, mint az addig ruhájuk.
    Azt nem tudom, mennyivel, pl. a daily questekbő kiszedhető 50-es epicekhez képest expertise-t levonva milyen lesz (megnézném, csak butatelefonrol irok ezért nem tudom), mert ha jobb, akkor a kezdő 50es pve ruha helyett is a pvpvel kell kezdeni.
  • Rubint
    #41833
    Három híján összegyűjtöttem az összes Republic/Általánost. Ugyanígy Armormech-ből. +5 crit-es companion-ök kiszedve. De van még armstech/biochem 400-am, +5 crit-es comppal. Meg egy 400-as cybertech, droiddal, amire talán lehet rakni buffot. Másik oldalon alt, hogy az ő GTN-jükről is tudjak vásárolni/Nar Shadaa-n meg közvetíteni.

    Nem akarja valaki megvenni az accom? :D

    Egyéb nyalánkságok a main-on: 1000 champion commendation, 24 felesleges battlemaster commendation, valor rank 76 Sage, full BM szet, rakatából csak a chest hiányzik), 13 mil kredit, egy rakat speeder, nyersanyag, akármi.

    Bár lehet visszajönnék még valamikor, egyelőre sajnos nem megy.