60034
  • Laroa
    #41912
    Welcome!
  • PiszkosFred
    #41911
    Lehet ezt ragozni tovabb, de felesleges. ATI-t vasarolva - az esetek nagy reszeben - veszel egy ajandek szopoalarcot is, napi hasznalatra. Ez egy allando dolog a rohano vilagunkban, sajnos vagy sem, de az ATI mar igy vonul be a tortenelembe. Pont. Es most kerem oszoljanak, nincs itt semmi latnivalo.
  • DoctorStryker
    #41910
    Tegnapelőtti alderaan Wz .) premade:

    Természetesen Ati VGA :D
  • Kreeder44
    #41909
    Érdekesek az ati és Nvidia képek... még a felhő is ugyan ott van minden egyezik... ez kb annyi, h elindítottad a játékot, vagy akié a kép megnyomta a pause gombot be a graf beállításokhoz és az élkisimítást átkapcsolta... mert az még oké, h lent az út recésebb, de hogy ami közel van feszítőzsineg még az is.. hát ez ,marha nagy fake XD és, hogy kivárta ugyan azt a felhőt meg minden XD hacsak nem átvezető animáció :P BHALAGE neked meg csak annyi, h ne lóbáld a bazisok pénzed...!!! Mi az,h ha csóró vagy vegyél atit lóF@SZ a seggedbe XD van olyan ATI kártya amit lehet Te se tudnál megvenni. Azért meg ne simogasd magad itt h Nvidiát veszel.. ha ilyen okos gyerek vagy csak tudod milyet kéne venned, ha nem fizess Nvidiás embereknek h tanácsot adjanak!! Szerencsétlen
  • z3d
    #41908
    A rep oldal sem sokkal jobb, mint az empire, bolygó küldetések alatt néhányszor meglepődtem, érdekes technológiákat használnak :)
    Szóval sztem simán szétgyakják egymást is :)
  • a.carkey
    #41907
    Nem annyira. Order 66? :D
  • darth devil
    #41906
    A guild vs guildel csak annyi a gáz, hogy még az empire oldalon elfogadható ha egymással is harcolnak a guildek, addig rep oldalon érdekes lenne.
  • z3d
    #41905
    Hát, van még a guild vs guild (alliance systemmel gondolom), lehet az sem lenne rossz.
    Mindenképp hatalmas csaták kellenének, olyanok, amik felidézik a Hoth-i csatát :)
    Valami olyan dologért, amiért érdemes küzdeni, teszem azt, a nyerő frakció ÖSSZES tagja a szerveren xp/valor/commendation/akármi bónuszt kap. Vagy nem tudom. A lényeg, hogy large scale legyen, ne 8vs8 :)
  • Tyrpak
    #41904
    Bakker, miért nem lehet többet x-elni?

    PvPvE de abból is faction pop capped. Egy ennyire elszállt balance-nál másnak nincs értelme.
  • darth devil
    #41903
    Guild vs guildet akarok. :D
  • Tyrpak
    #41902
    Ami miatt a dolog érdekes lesz: nekem 5850-em van, és SWTOR engedi bekapcsolni az AA-t. Ami megoldja a textúra szélek ugrálását.

    Egyébként a mazo kategóriába tartozom, már akkor AMD+ATI volt a gépben, amikor még a win98 nem támogatta az amd-t.

    Egy időben az nvidia nagyon sokat csalt, hogy a képminőség apró rontásával nagyobb teljesítményt hozzon ki, aztán az ati is rászokott.
    Most hangzatosan alkalmazás profilnak hívják, hogy melyik játékkal hogyan csalnak.
  • darth devil
    #41901
    Nekem meg bugos a kúrva gyors, kúrva olcsó, kúrva jó Ati egyik játékkal se. Bennem van a hiba. :D
    De értem én, az Ati szar az Nvidia meg jó.
  • z3d
    #41900
    Open pvp thread and poll
  • DummyBoy
    #41899
    Ez nem meglepő, mindenkinek más az ingerküszöbe, addig örüljetek amíg nincs különbség xD

    ROF fórumon is volt olyan ismerős akinek ez fel sem tűnk és nem is zavarta amíg el nem lett mondva mi is a szar ... utána őt is idegesítette.

    A gond az, hogy engem ezek a dolgok NAGYON zavarnak, ezért veszek drágább VGA-t ... És mindig öngólt rugok ... Bár most lehet megpróbálom elcserélni majd ...
  • Tyrpak
    #41898
    Álló képen annyira nem látszik (az útak egyenetlensége), de élőben, amikor ugrál az út széle, és a szemed ezt mozgásnak, rezgésnek vesz, az kellemetlen.

    Alderaanon lépcsőknél, ott és fleeten a rácsoknál nagyon kellemetlen tud lenni.

    Ja igen:
    Legújabb béta a 8.96 march 15 1%-al jobb, mint a 11.12, magyarul sokkal jobb, mint a 12.2 whql.
    Akit ilyen 1%-ok nem érdekelnek, azoknak még mindig az amd uninstall után a windows update által adott az ajánlott.
  • z3d
    #41897
    Kösz a rászánt időt :)
  • Laroa
    #41896
    Dögöljek meg ha különbséget látok azon túl, hogy az egyik képen a repzi már kicsit arrébb repült
  • Bhalage
    #41895
    milyen gfx-t vegyek?
    -egyertelmu nvidia!
    -ha csoro* vagy, vagy mazo akkor ati **
    end of story


    *- gfx kartyan nem szabad sporolni
    **- lehet h kúrva jó lesz, lehet h kúrva gyors lesz, lehet h kúrva olcsó lesz, de a TE kedvenc jatekoddal legyen barmi is az, azzal bugos szar lesz az hotziher
  • darth devil
    #41894
    Biztos bennem van a hiba, de nem látok semmi különbséget. Az átlagos júzer, nem vizsgálja nagyítóval a képet, hogy melyik milyen. Én megint csak elmondom, hogy jópár éve csak Ati kártyám van, soha sem volt problémám a driverekkel. Ízlések és pofonok.
  • DummyBoy
    #41893
    Nem. Nem az a bajom, hogy itt jobban megy amott meg rosszabbul, mert az architektúrás különbségekből (meg szponzori támogatásokból) fakad ...

    Engem olyan dolgok zavarnak inkább, mikor egy KOMOLY grafikai gondot az egyik gyártó drivereivel 2 kattintásból megoldasz, és vesztesz 5 FPS-t, a másiknál is 2 kattintás, de csak közép és felsőkategóriás kártyáknál, mert a többi NEM TÁMOGATOTT (Nem nem tudja ... nem TÁMOGATOTT) és buksz vele 50 FPS-t ...

    De itt egy élő példa (Jelzem ugyanez a gáz az SWTOR-ral is ...) bár ez élőben sokkal idegesítőbb:

    ATI kép

    nVidia kép

    Az utakat és a látóhatárt kell figyelni ... ami külön király benne, hogy még hullámzik is, csak hogy az idegeidet is tönkretegye ...

    Shimmering ... Ez pl: megvan SWTOR-ban is ... városokban pl: Alderaanon ahol sok a lépcső ...

    Az nvidia is írt már szar drivert ... de nem kell 4 driverenként új vga-t venned, hogy az alapfícsöröket elérd, stb ... Meg a rengeteg extra lehetőség ami van az sokat jelent.
  • t0xikus
    #41892
    tehát ha van egy játék, ami atin megy jobban, akkor az nvidia ír szar drivert, amikor meg fordítva, akkor az ati ír szar drivert?:)
  • DummyBoy
    #41891
    Nem direkt adnak ki szar drivert ... csak nem tudnak írni egy jót ...

    Olyanok mint a Logitech.

    De hogy ontopik legyen a dolog: A twitteren CatalystCreator postolta, hogy a 12.3-ban javítva lesz a 69xx széria SWTOR AA bugja ...

    12.3 WHQL ... rilíznóccban semmi ...
    12.4 OCL béta ... rilíznóccban semmi ...
  • t0xikus
    #41890
    kijött vmi fasza peccs és mindenki elégedett,h újra ez a hülyeség a téma?:D
  • t0xikus
    #41889
    muahaha:) megint az eszetlen ati vs nvdia szánalomharc:D
  • Alienator
    #41888
    ATI-t felejtsd el. Egyértelműen nvidia. Foglalkozom gépek összerakásával, van elég tapasztalatom. nvidia egyértelműen, az ATI driverekkel mindig is volt és lesz is baj. Az nvidia többet eszik, jobban melegszik de ne ez számítson, ha nem akarsz szívni akkor nvidia.
  • darth devil
    #41887
    Akkor az én 6870em, vagy a régi x1600xt, vagy épp a 2600hdm, volt hibátlan széria, ugyanis soha semmiféle driver gondom nem volt. Pedig megvoltak már évig.
    Hülyeség ez az Ati vs Nvida vita, kinek a pap kinek a papné.
  • Khabbas
    #41886
    Nekem 6870-em van, kipróbáltam az összes elképzelhető drivert, amit eddig kiadtak, de nem megy az AA.
    Ha meg rá akarom erőltetni, kegyetlenül leesik az fps. Ez van nálam, lehet hogy csak nekem van pechem, de ezek után nem ajánlanám.
    (és nem mellékesen, a driver nem pörgeti fel a ventit melegedésre, uh. fixen kell adnom neki 55%-ot hogy valami értelmes hőfokon tudjam tartani..)
  • N1ggA
    #41885
    Természetesen ez csak a régebbi kártyáknál van így. Egyébként:
    1. Próbáld ki
    2. Gondolj bele
    3. Olvass utána
    és utána írj.
  • picket
    #41884
    Erről a vitáról egy vicc jut eszembe:
    Bemegy a székely a házába, látja a felesége, hogy csupa víz a nadrágja. Meg is kérdezi tőle: Esik?
    Mire a székely: Fúj.
  • darth devil
    #41883
    Az simán hülyeség, hogy ha játékra kell akkor Nvidia. Semmivel sem rosszabb az Ati. Kinek melyik tetszik.
  • darth devil
    #41882
    Persze direkt szar drivert adnak ki. :D
  • DummyBoy
    #41881
    Sajnos ez igaz ... Én 2-szer egymás után meglőttem ezt az öngólt, bedőltem az ár/teljesítmény aránynak és a moddolhatóságnak ...

    Játék = nvidia ... főleg ha a képminőség a fontos ...
  • N1ggA
    #41880
    Jó tud lenni az ATI, viszont direkt szar drivereket adnak ki, hogy vegyél újat. Nézzétek meg a neten, hogy melyik ati kártyához melyik a legoptimálisabb driver, és akkor jó lesz.
    Pl. nekem, az 5770-hez pont az jó, amit a windows 7 alapból felrak, az új catalyst -10 fps...
  • fakanal
    #41879
    Off>
    igazad van, de a penztarca a fo szempont:)(mondhatni huzosabb az Nvidia arilag).
    "1. a PhysX ne legyen szempont"> Valoban, bar azert a Hero engine leirasnal ott ficcen erosen, hogy van benne PhysX tamogatas. Hozzateszem nekem is Ati-m van mar egy jo ideje:)
  • Marfy
    #41878
    GTX460
    Ha játszani szeretnél az Ati-t felejtsd el.
  • A4tech
    #41877
    off.:
    1. a PhysX ne legyen szempont
    2. core2 -> core2Q upgrade 2012-ben (?), serious business
    3 (bonus): swtor inkább CPU igényes játék, én az Ati kártyát venném
  • TDC Geronimo
    #41876
    :dd
  • 0Fritz0
    #41875
    Schmitt-paste.
  • Alienator
    #41874
    hogy lehet karaktert kopizni pts-re?
  • fakanal
    #41873
    PhysX miatt igen nvidia, de legyen alatta cpu is.
    Baratnomnel gtx 460 van. Mikor csereltem nalam procit core 2-rol core quad-ra, akkor majdnem duplajara novekedett az fps.