60022
  • PiszkosFred
    #58300
    En is ezeket szoktam, de ennel van egy meg egyszerubb es gyorsabb is: a repu noveles egybol 25k+ pontot ad, akar egy kicsit noveled, akar nagyon, vagyis adj le Syndicate plant Nar Shaddan es valtsd be a tokent, kesz is, 2 perc alatt megvan a daily 25k-s 1/1.

    (mas repuval is mukodik, csak azok tobbsege nalam vagy maxos, vagy lusta vagyok dailyzni, igy csak az uj syndicate frakcio jatszik)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.03.15. 15:55:24
  • gunji
    #58299
    Jah és ha könnyebben/gyorsabban szeretnénk megszerezni a napi 25k conquest point-ot, az alábbiak elég sok pontot adnak:
    - valamelyik companion-nál influence-szint lépés,
    - crew skill szintlépés,
    - stronghold bővítés kreditért (akár 40k-ért is, ha van még), stb.
    Ebből én egyet szoktam választani, mellé egy vagy két gyors heroic és egy 25-ös defeat enemies és ha kell kevés pontos filler (5 craft, 5 deco, 10 harvest, stb), s kész is :)
  • PiszkosFred
    #58298
    1. fullos Taral vagy Boarding, pipa
    2. 200k conquest, pipa
    3. 40 darab syndicate plan, pipa (akar akarod, akar nem, meglesz)
    4. ket gyors Black Hole (csinald PVP-s instanceban, ott kevesen vannak es mivel nem egy legterben van a ket frakcio, pvp sem lesz), pipa
    5. egy gyors heroic takaritas Tatoonie-on, pipa
    6. 4 space mission, akar a leggyengebb tutorial feladat, amelyet csukott szemmel is letolsz (ha meg van a hajon nemi creditert beszerezheto 5-os szintu cucc, akkor plane gyors), pipa

    a 7. meg lehet a WZ, amelyet mindenki utal, de itt most nem nyerni kell, csak reszt kell venni benne, igy aztan csak idopocseklas a dolog, semmi tobb, a vegen megvan ezzel is a heti feladat. De helyette mehetsz pve kornyezetbe Nar Shaddaba esetleg syndicate ugynokokre vadaszni, de azt most nem neztem, hogy mennyire unalmas vagy idoigenyes.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.03.15. 15:31:35
  • gunji
    #58297
    Hát.. amilyen jó volt az előző két hét GS2-ben (278-ig sikerült eljutni a 800-ból), annyira gyengus ez a hét. Kiesik a két űrharc, egy-egy kotfe fejezet, fp, wz :(
  • Plata
    #58296
    Megtettem.
  • PiszkosFred
    #58295
    Ha meg nem tetted meg, akkor kapcsold be a terkep nezetben az exploration kuldetesek megjeleniteset, az megmutatja az osszes mellek- es egyeb kuldetest.
  • zerwaz
    #58294
    Eddig én is egy karival csináltam mindent, csak kb egy-másfél éve nem játszottam és elfelejtettem, hogy miként is áll a sztori és most újra kezdtem, mert bosszant, hogy nem tudom most mi miért van meg ki kicsoda. Anno valahol az onslaughtnál fejezhettem be azt hiszem.
  • Plata
    #58293
    Lehet hogy meg nézem,most új marhaságot találtam,minden bolygón minden küldetést egy karival próbálok le tolni.
    Meg keresem a mellék küldiket is.Meg közben tolom a fallen empire sztorit is.Minden attól függ hogy a heti váltáson milyen FP-k jönnek,ha jók akkor úgyis el szórakozom FP-zéssel.
    Plusz azt tervezem hogy ha kiderül hogy lesz időm mostanában akkor elő is fizetek,vagyis megpróbálom,de még a hétvégéig nem tudom hogy érdemes-e,mert ha nem lesz szabad időm megsem próbálok előfizetni,minek ha úgyse érek rá.
    De ha jól alakulnak a dolgok és lesz szabadidőm akkor megpróbálkozom.Mondjuk kéthavi előfizetés lehet sok lesz,mert kb egy hónap és mindenképp kevesebb időm lesz.De a 80-as szint miatt megérné.
  • PiszkosFred
    #58292
    A veget a H4-eseket kell csak csapatban, generalon szoktak keresni partit, csatlakozol es csokolom, meg is van.
  • Plata
    #58291
    Köszi.
    De ha egyedül nem tolható le akkor bele sem fogok.
    Valamelyiknap a HK droidot akartam elkezdeni.
    Asszem section x-en kell.
    De úgy el marháskodtam sith sorcival hogy majdnem reggel lett.
    Ki is ment a fejemből.
  • Alanw
    #58290
    http://dulfy.net/2013/03/26/swtor-macrobinocular-and-seeker-droid-missions-guide/
  • Plata
    #58289
    Ha jól emlékszem sith sorcival toltam azt a küldit.
    Azzal nem jött össze,mmivel sosem voltam klánban így nem volt kitől tanácsot kérni.
  • gunji
    #58288
    Egy kicsit korábbi, de hasonló küldetésnél nekem is tele lett a törpöm az ugrálgatásokkal, aztán egy ismerős egy consularral segített megcsinálni (ugrásoknál átpusholt). A seekernél Ilumon van a záró heroic, mindenképpen tervezést/megbeszélést igényel az első része, magyar klánnal többedszerre végül sikerült megoldani. De annak is szerintem 8-9 éve.
    Azért hiányoznak az akkori klánolások ;)
  • Plata
    #58287
    A kukker küldetéseinél tele lett a hócipőm.
    Amikor ugrálni kell a járgányok tetején ott feladtam.
    Felidegesített.
    Seeker droid-ot sem szereztem meg,azt hiszem nem is tudom hogy kell.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.13. 21:59:01
  • gunji
    #58286
    Mint STO-n : lehet op-ra járni csoportosan és nehezebb szinteken jobb gear-ért, próbálkozni nehézebb bossokkal, reput farmolni, galactic season-özni, strongholdot berendezni, stb. De van pl. plusz küldetéssorozat macrobinocular/seeker droid témakörben, stb.
  • Plata
    #58285
    Egy dolgot tudok,sosem tudtam Sw ToR-ban mi a fenét kell csinálni maxos szinten,mivel mindig inkább csak szórakoztam a játékban,az endgame sosem izgatott igazán,vagy max fél napig.Az összes class sztoriját ismerem,van amelyiket több oldalról is,jó és rossz,pasi vagy csaj karival.Tudom hogy sorci sztoriban még a fajunknak is van lényege.De hogy mi a túrót kell művelni max szinten,azt nem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.13. 20:24:17
  • PiszkosFred
    #58284
    Ennyi, 320-as gear meg az upgrade process es csokolom. Nalam mar sajnos mennek a kukaba, ha kis mennyisegben kapok rewardkent vagy esik mobbol, mert a heti szerezheto limit is 999. A tobbi token tobb(tiz)ezres, nem ertem, remelem a kov patch emel ezen a 999-en. Van tobb olyan altom, ahol napok ota ott van a 100k-s conquet feladat teljesitese utani ablak, mert nem akartam kidobni 200-at, varom a heti resetet.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.03.13. 18:48:04
  • gunji
    #58283
    A medal of commendation-öket mire lehet még költeni, ha (már) nincs lvl80-as alt?
    Látszólag ugyanúgy elszabták, mint a prosperity tokent: alacsonyan van a limit, elkölteni meg nem nagyon lehet mire :(
  • Plata
    #58282
    Nem bugos,csak legyen előfizetésed,vagy megszívod mint a torkos borz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.10. 21:22:44
  • mulli1986
    #58281
    Hali, sikerült már kipucolni a bugokat? Úgy halottam a klass választó is bugos.
  • Plata
    #58280
    Odessenen találkoztam a fejnélküli lovas,testnélküli ormányos változatával.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.09. 21:42:14
  • Plata
    #58279
    Zakuul néhol szerintem bugos.
    Az ellenséget még megsem látom már támadnak.Van hogy épület mögül rontanak nekem,észre sem veszem őket de támadnak,vagy eszetlen messziről nekem jönnek.
    Ok biztos feltűnö a vörös bőrszíne a karimnak,de azért ez hülyeség.
  • Plata
    #58278
    Nem,még nem,ha nem engedi beváltani a promó kódokat akkor valszeg ezt sem,de lehet majd megnézem.
    Steamen is van 26.99-ért.
    Lehet hogy be próbálkozom vele.
    Új accot tényleg nincs kedvem kezdeni,azért csak 50-es legacy van ezen plusz legendary státusz meg sok szarság,az összes faj majdnem unlockolva,ami nem tetszett azt nem unlockoltam.Plusz sok éves évfordulós ajándék,bár a tavalyi nincs meg mert nem tudtam beaktiválni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.09. 18:15:10
  • PiszkosFred
    #58277
    Próbáltad már az ősrégi módszert, a 60 napos feltöltőkártyás megoldást? Amazonnál lehet kapni még most is.
  • PiszkosFred
    #58276
    > Preferedként csak veteran meg talán master vagy mi túró elérhető.

    Subként sincs más, ezek: solo/story (már amelyiknél van), veteran (szerep nélküli darálás, bár egy healer sosem árt, ha van), master (trinity felállás nagyon ajánlott).
  • Plata
    #58275
    Egyrészt tényleg szivat az accom,másrészt csak a 80-as szint érdekelne plusz hogy akármennyit mehessek FP-re.
    Mondjuk kipróbálnám a komolyabb Fp-ket is.Preferedként csak veteran meg talán master vagy mi túró elérhető.
    Bár sejtem azok nem olyan szórakoztatók randomban.
    Ez az új heti FP váltás is baromság.
    Héten elég tré a választék kiskarival.
    Mondjuk az sem ártana ha nem csak 1 misim lehetne.
  • PiszkosFred
    #58274
    Nem tud, a steam szivatja.
  • pajer_csaba
    #58273
    Subscribe. Szívesen. :D
  • Plata
    #58272
    Valamit nekem is ki kell találnom a héten,múlthéten háromnap alatt annyi Fp-t mentem hogy több FP-re nem mehettem a következő hétig,ami vacak,mert tényleg szeretek csak úgy random Fp-zni,tegnap volt váltás,este menni is akartam,de inkább nem játszottam,majd a hétvégére tartogatom a fp limitemet.
  • pajer_csaba
    #58271
    A küldetés mellett megjelenik a launch-gomb. Arra rákattintva visszarak a fejezetbe (azt nem tudom, hogy ugyan oda-e, vagy kezdheted elölről, bár én mindkettőt kinézem, régen játszottam már KOTET-KOTFE-t.)

    A többihez: a KOTET-KOTFE bukásának egyik sarkalatos pontja, hogy kizárólag Erő-használókra írták a sztorit, így a többi class egyszerűen kilóg belőle, mint a lóláb Ciccolinából... Az utána lévő Ossusos és a többi chapter némileg javít ezen, mert kicsit semlegesebbek, ugyanakkor a sztori színvonala egy folyamatos lejtmenet egészen a jelenlegi egy helyben tötyörgésig.
    Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2022.03.09. 13:19:17
  • pajer_csaba
    #58270
    -Halló? SWTOR support?
    -Igen, miben segíthetünk?
    -Am, volna itt egy bug, az egyik fp-n találkoztam vele...
    -Értem, nos ez nagyszerű, hogy jelentette nekünk, addig is, míg kijavítjuk, kérjük játszon más kontentel a játékban.
    -De én nem...
    -Esetleg a pvp-t próbálta már?
    -Mi? Nem, én nem..
    -Ó, hogy több pvp-t szeretne, nos igen, ezt megértjük, nagyon sok ilyen jellegű visszajelzést kapunk.
    -Nem, nem akarok pvp-t, csak azt a bugot, amit...
    -Természetesen, nem kell aggódnia, a készülő új kiegészítők még jobb pvp élményt fognak biztosítani!
    -Hagyja már azt a kurva pvp-t! Figyeljen ide, én...
    -Kérem, semmi szükség erre a hangnemre, én csak a munkámat végzem, azért vagyunk itt a kollégáimmal, hogy önnek segítsünk!
    -Igen, bocsánat, de engem nem érdekel a pvp, én csak fp-zni szeretnék, de van itt egy bug, és...
    -Jelenleg a fejlesztői team túl elfoglalt más problémák kezelésével, javasoljuk a hiba kijavításáig szíveskedjen pvp-zni.
    -De. Én. Nem. Akarok. Pvp-zni!
    -Sajnáljuk, ha önt a játékunk nem elégíti ki.
    -De nem eről van szó, én csak nem szere...
    -Úgy látszik ön alapvetően félreérti a Star Wars: The Old Republic (R) mmorpg koncepcióját. Ez egy pvp orientált játék, a többi kontent csak kiegészítő funkciók, így a BioWare(R) nem vállal felelősséget ezek esetleges meghibásodásáért.
    -Maga meg miről beszél?! Hiszen a játék ismertetője szerint pont az a lényeg, hogy mindenki megtalálhatja benne a kedvenc játékmódját! És ez így volt egészen két héttel ezelőttig, az új patchig!
    -...
    -Halló?
    -...
    -Itt van még?
    -Am, attól tartok, van egy kis gond...
    -Mi? Miféle gond?
    -Aha, igen, látom már, ön többször is megszegte az ElectronicArts(R) és a BioWare(R) felhasználói feltételeit...
    -Tessék??
    -Igen, igen. Most blokkolni fogjuk az ön accountját.
    -Mi???
    -Meg is történt. Köszönjük hívását, az elhangzott észrevételekkel igyekszünk tovább növelni a Star Wars: The Old Republic (R) játékélményét. További szép napot!

    (A történet fikció, bármiféle utalás, sejtetés, netán egyezés a valósággal a véletlen - és az Élet - műve!)
  • Plata
    #58269
    Még egy kérdés,ha fallen sztoriban elhúzok mondjuk a fleetre mert dógom van akkor vissza tudok valahogy tiplizni?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.09. 13:08:50
  • Plata
    #58268
    Jelenleg a kilencedik fejezetnél járok az fallen eternal sztoriban.
    Egész jó némelyik fejezet.
    Az űrhajón császkálós rész tökre mass effect-es.
    Eddig nem tértem át egyszer sem a rossz oldalra,bár majdnem át tértem amikor azt mondták hogy kapok két belépőt a oktoberfesztre ha át térek.
    De viccet félre téve mennyire más a sztori ha át térek a sötét oldalra?
    Másik meg hogy lehet ezt a sztorit nem erő használó karival tolni?
    Egy csempész például mi a túrót csinál ebben a sztoriban?
    Na és a süket császár hogy hívja fel erőfonon ha csak egy csempész,vagy szellemeskedni akkor is tud?
    Egyébként bele futottam egy érdekes dologba,a karim amikor kicsi volt a kezdő bolygón megcsinálta a modification tutorial küldit.Erre most Odessen-en újra megkaptam a küldit.Csak 190-es jutalommal.
  • Plata
    #58267
    Nem tart vissza.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.03. 23:18:12
  • Alanw
    #58266
    Nyugi ez ne tartson vissza,majd visszajönnek ;-)
  • PiszkosFred
    #58265
    Egyebkent mostansag elegge bugos a fejdiszek/sisakok elrejtese. A mando sisakot elrejtve az antenna ott marad :)
  • PiszkosFred
    #58264
    Ez
    Sajnos már nem lehet megszerezni, de talán egyszer visszajön még egy speckó event (mondjuk season reward?) keretében. Bár erre már évek óta vár mindenki.
  • hawkie22
    #58263
    Az melyik szett? Nekem is kell :D
    Meg lehet még szerezni valahogy? Vagy ez tényleg csak a Dark vs Light event alatt volt elérhetö?
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2022.03.03. 17:39:39
  • Plata
    #58262
    Értem,az első epizód vagy mi,jedi sage karival megvolt valamikor rég.De tovább nem volt kedvem tolni jedivel.
    Majd most.
  • PiszkosFred
    #58261
    A KOTFE sztoriban a bazisodon lesz egy terminal, amivel visszahozhatod a tarsaidat es hasznalhatod oket, mikozben a sztori szerint meg nem tudod mi van veluk. Addig meg egy interaktiv film a sztori, meg lesz kotve szinte vegig, hogy kinek KELL veled lennie.