60034
  • Laroa
    #41992
  • N1ggA
    #41991
    volt egy nagyon hosszú, rosszul összerakott mondtad, ezért bocsi, de azt hiszem érthető mit írtam....
  • N1ggA
    #41990
    Én nem kérem számon :)
    Örülök annak, ami van. Még így is jobb bármelyik mmo-nál, amit swg óta kiadtak.

    Más:
    Azt hallottam, hogy 1.2-ben az új endgame gear, level 61-es, elérhető lesz sima daily questekkel is correlian. Black hole a neve, az operationösnek meg valami más. Ez komoly? Raid geart raiden kelljen már szerezni, ne pedig daily questekkel! Aki meg nem raidel, annak meg úgysincs szüksége a legjobb gearre. Én kűzdeni akarok azért, hogy meglegyen a level 61 ruha, nehogymár dailykből is meg lehessen szerezni egy ugyanolyan értékűt. Nem akarom, hogy az legyen, hogy ha lemegyek raidre, nem izgulhatok, hogy na vajon dob-e valamit nekem, mert már dailykből meglesz a kész ruha. Ha meg azt mondom, hogy én igenis csak raidről akarok új ruhát, akkor meg ki jön le velem normal operationbe, ha az új ruha miatt, amit bárki könnyen megszerezhet, csak idő kérdése, de mivel solo, akkor csinálod amikor akarod, akár hajnali 4kor is, akinek rászán egy kis időt, és megszerzi az új szettet, az már az új operation nightmare mode-ot fogja tolni, de talán azt se, mert minek.
    Komoly, hogy solozással is meg lehet szerezni a legjobb geart???
  • PiszkosFred
    #41989
    Hat hajonak en is jobban orulnek, jobban illik a swtorba, mint egy fix lakobolygo a playereknek. Bar azzal is kiegyeznek, csak vegre legyen valami, ami karakterenkent egyedi, es amelyet magaenak erez az ember, es ugy alakitja, ahogy az neki tetszik. Apro dolgok ezek, de az elmenyfaktort nagyon meg tudjak dobni.

    Na mindegy, en tovabbra is fizetem es jatszok vele (ez neked valasz a korabbi szavazasodra/kerdesedre nagymester C.), es elvezem az altozast, de tudnam dijazni nagyon, ha a BW elkezdene osszelopkodni a tobbi mmo-ban latott featureket, es beleolvasztana a swtorba, mondjuk az elso kieglemezre idozitve (mert hogy kva nayg melo, az ketsegtelen).

    Minden kreativ csapat egymastol nyulja az alapokat, lopni manapsag nem szegyen, hanem "fejlesztoi kotelesseg" :) (az ide vago napi politikat hagyjuk)
  • Nephin
    #41988
    A Lotroban is van housing, most már az Aionban is, szóval nem olyan nagy cucc. Nem mondom, hogy ugyanaz, mint az SWG-s, egyrészt mert azzal nem játszottam, másrészt mert mindegyik megfelel a saját funkciójának. Majd ha a hajót ugyanúgy rendezzük stb., mint a házat máshol, amit egyébként én is alig várok, akkor gyakorlatilag lényegtelen lesz, hogy hajó vagy ház-e, szerintem.
  • PiszkosFred
    #41987
    Legyunk oszintek, a sajat, fejlesztheto, berendezheto haz feature az egyik legnepszerubb dolgok egyike a single jatekokban. Evek ota varja mindenki, hogy a mai nagy nevu mmo-k valamelyikebe bekeruljon, illetve ha ugy nezzuk, visszakeruljon, akar guild akar player szinten. Az egyetlen fejlemeny, az a pandaban lesz, egy farm... Valahogy vicces azert, hogy meg sem probaltak az elmult evekben ezt a rendszert, mert "nyugos". Egy bolygon jatszodo mmo-ban meg el is fogadnam, hogy nincs hely, nincs ra megoldas, stb. De egy vilagurben jatszodoban, ahol aztan mindenre lehet fogni a dolgokat, de a hely hianyara nem...

    Persze, hogy belefajdul az ember szive, amikor belegondol, hogy sok evvel ezelott mar volt egy szinte tokeletes house/city rendszer egy mmo-ban, foleg egy "rokon" mmoban :) Most meg, az egyetlen hasonlo, egy farm, ahol termeszthetek majd cukornadot a pandammal...
  • Nephin
    #41986
    Épp az a baj, hogy SWG2-t vártatok, amikor a TORnak semmi köze az SWG-hez és soha nem is mondták, hogy van. Illuzórikus vágyálmokat számon kérni valamin nem túl fair.
  • N1ggA
    #41985
    Azt, hogy NGE óta várunk a következő sw mmo-ra (SWG2), és ezt kaptuk :(
  • Bandras DaSilva #41984
    Ezt most kár volt. Nagyon szíven ütött. Mondjuk aki nem játszott sosem swgvel az nem tudja, hogy ezek a képek mit jelentenek...
  • TDC Geronimo
    #41983
    na merc is megkapta a combat rest végre mai PTS patchbe
  • a.carkey
    #41982
    Housingnak ott a hajó? :D

    A hajó az minden, csak nem housing.

    A Sorosubom jobban nézett ki és inkább volt housing az SWG-ben, mint itt bármelyik ship. Pedig az sem volt egy hűdenagyvalami!

    A housing nálam kb. így indul:


    és ezekkel folytatódik:
    01
    02
    03
    04
    05
    06
    07
    08
    09
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
  • Nephin
    #41981
    Már csináltak kisebb mass copyt, kisebb hibák még voltak, de alapból egész jól ment.
  • TDC Geronimo
    #41980
    PTS copy rendszert se képesek megcsinálni nemhogy nagy szerver transzfereket. Úgy copyzzák manuálisan át a jelentkező guildek tagjait, mert nincs kész még az a rendszer se.
  • darth devil
    #41979
    Hát azért scifi nem nagyon lesz, pláne nem olyan hangulatú amit a wh40k áraszt magából.
  • Nephin
    #41978
    Nem lehetett, még nincs transzfer.
  • a.carkey
    #41977
    Ha azt vesszük, hogy az ázsiai szerverek megjelenésekor lehetett rájuk transzferálni, a BIO is meglépte a dolgot, csak mikor lesz mélyrehatóbb? Az 1.2 után egy héttel? :D
  • fakanal
    #41976
    ej ej. nem jo hir...:(
  • Rubint
    #41975
    Kár. Mondjuk úgyis van/lesz ezer más.
  • darth devil
    #41974
    Várható volt. Hát akkor nem várjuk tovább. :S
  • TDC Geronimo
    #41973
    ja amúgy tudom sokan várták ezt is. Most már felesleges...

    "Warhammer 40K DM Is Not an MMO Anymore, 118 Layoffs at THQ (Vigil, Relic)"
  • Rubint
    #41972
    Ugyanúgy 60$ a standard verzió launch ára, mint az SWTOR-é.
  • PiszkosFred
    #41971
  • darth devil
    #41970
    Ahogy a megjelenéskor a gigabyte 6850es kártyának a 80%a hibás volt a gigabyte hibájából.
  • Tyrpak
    #41969
    Szavazáshoz: játszok, nem annyit mint december-januárban.

    De nincs alternatíva, ME3 fos, Riftet megnéztem, de társaság nélkül nem vonzz vissza, AoC-ban csak grind vár, úgyhogy GW2-ig marad az swtor.

    Esetleg vicc kedvéért visszamegyek WAR-ozni... de csak ha már nagyon elkeseredett vagyok.
  • darth devil
    #41968
    Aha. Ebből azért csak az űrhajós ami komolyabb dolog. De akkor nekem szerencsém volt, mert egyikel se találkoztam, pedig mindig a legfrissebb ati driver volt fent. Lehetséges, h ezekben a graf bugokban az ati partner gyártók is hibásak, ha nem ref kártya van a gépben. Nekem sima ref powercolor 6870van.
  • Tyrpak
    #41967
    Shadow ki van kapcsolva, úgyhogy nem látod azt, amikor az árnyék túllóg a tárgy szélén, mint egy nagy fekete lap.

    Cinematic módban nem látszik a fénykardok pengéje.

    Űrhajó harcnál időnként eltűnnek az ellenséges űrhajók, aszteroidák (elvileg 1.2 javítja). Csak játék újraindítás oldja meg.

    Időnként rosszul tölti be a játékot, és a "sok bőrt mutató" light armorok alatt nincs meg a felsőtest bőre, átlátszó a karakter, companion.


    Nem tudom ezek közül hány van meg nvidiára is.
  • t0xikus
    #41966
    én láttam már, de az inkább vicces mint idegesítő:) egyes helyzetekben átlátszó a karakter feje és csak a szemgolyó meg a fogsor látszik:)

    ezt a feature-t tuti warból hozták át:D
  • darth devil
    #41965
    Most komolyan érdekel, h milyen graf bugok vannak Ati-n. Oké AA nem működik, nekem spec nem is hiányzik, shadow szintén kikapcsolva, szintén nem hiányzik. De graf bugot nem láttam.
  • darth devil
    #41964
    Egetrengető változtatásokat nem is fognak hozni az mmokba. Hiszen a casual rétegben van a pénz. Maximum még egyszerűbb lesz. Ott van az Eve online, eléggé eltér minden egyéb mmo-tol, és meg is látszik rajta, h réget mmo.
  • Kryon
    #41963
    ATI bug elég idegesítő, de többi annyira nem vészes, grafika nekem tetszik, bár wow után ez nem meglepő :)
  • DummyBoy
    #41962
    Nem volt kedden jáccóház, és eddig bírták ... Kell az a karbantartás ...
  • PiszkosFred
    #41961
    Persze, hogy mernek, mert a user megveszi a produktumot, es ok ezzel penzuknel vannak. Nincs havidij-lemondas kockazat, ha jatszik egy evig a user ugyannyi a bevetel, mint ha ket nap mulva veri az asztalt es uninstall. A fizetos extra szarsagok meg csak extra penzt hoznak csupan, orulnek ha bejon, de nem ez tartja fenn a servereket, hanem a majdnem dupla aru alapjatek egyszer megvasarlasa.

    Egy mmo-nal fontos, hogy minden user fizesse a havidijat, ami miatt nem mernek kockaztatni, mert egyelore nincs tomeges igeny az ujitasokra. Magadat es a tobbi veteran mmo-s ne tekintsd tomegnek, el kell telnie meg jopar evnek, mire a casual reteg is akar valami nagyon ujat. Addig megteszi mindez aprankent, "eves szinten kis ujitassal" adagolva.
  • darth devil
    #41960
    Itt a baj az volt, hogy túl gyorsan össze lehetett szedni a jelenlegi end game cuccot.
  • darth devil
    #41959
    Vannak problémái a játéknak, de stabil előfizetői bázisa lesz/van a star wars miatt.
  • Kryon
    #41958
    Housingnak ott a hajó, a többi igaz, de egyik se olyan amit később ne tudnának megcsinálni.
  • darth devil
    #41957
    nvidiaval egy fokkal se fut jobban a játék
    game braker bug nincs leszámítva voidstart :D
    egy mmo se változatosabb 50 után, ahol nincs értelmes pvp rendszer, wowban se csinálsz mást, csak raidelsz meg bg
    rendben valamennyire csőjáték, de ez a story hibája
    szakmák is szarok egyelőre
    egyálalán nem csúnya, csak nem csillivilli divatos grafikát használ, ettől nem lesz szar
  • t0xikus
    #41956
    +1
  • Alienator
    #41955
    Talán egy kicsit túlzok, de nagyjából ez az igazság.
  • Kryon
    #41954
    A változtatásokkal is vigyázni kell, mert visszájára is elsülhet, pl a játékosok egy elég nagy része az évek során annyira hozzászokott bizonyos dolgokhoz, hogy kifejezetten zavarná őket ha valami nem úgy lenne, és épp ezért hagynák ott az új MMOt, már egy egyszerű irányításbeli váltás is elveheti sokak kedvét.
  • Nephin
    #41953
    Megjött a jóidő, hogy megint terjed a trollvírus?