60034
  • TDC Geronimo
    #42315
    Honnan tudod? Nem írták karbantartás előtt
  • darth devil
    #42314
    Ne igyál annyit. :D
  • Braikingboss
    #42313
    MA JÖN AZ 1.2 !!
  • Laroa
    #42312
    Dirty Trickster
    Surrender has a [50 / 100]% chance to remove all movement-impairing effects when activated.
  • darth devil
    #42311
    General what? :D
  • DummyBoy
    #42310
    Kiváncsian várom, mert én amúgy sem használtam a dupla Shoot First-öt ... szóval ebből a szempontból könnyebb lesz.

    A Backblast 12 seces CD-je ami igazán zavar + hogy nincs ingyen, meg hogy még mindig nincs semmijen Gap closer ... leverem a delikvenst, amennyire csak tudom, de akinek van egy kis esze, az lerootol, és elszalad. Úgysem érem utól ...

    @DoctorStryker: Semmi :) Róla azonnal lehet tudni hogy magyar, és inkább ez mint a Sunaszaft xD

    @Darth Devil: Próbáltam, nekem nem jött be ... Azzal is van pár gond azért:
    1: ha eszes healerük van akkor leszedi a dotokat
    2: UH-t csak a Pistol Whip-el lehet generálni, ergo utol kell érnem és lab@szni neki egyet ... az is vicces, holott ez lenne a "medium distance" ág ...
    3: 1v1-ben necces ...
  • t0xikus
    #42309
    az ilyen ösztönlényekre gondolsz?:D



  • Laroa
    #42308
    A névválasztás szabad mindenkinek, nem ezen múlik. Pár napja warzoneban összefutottam egy teljesen rpg nevű sith assával, aki general cseten folyamatosan magyarul k.anyázott ha megölték...
  • darth devil
    #42307
    A közös talent fa se olyan rossz. Ugyankkora sebzést kill lehet vele bevinni mint a meleeként.
  • DoctorStryker
    #42306
    Mi a gond a guild társam nevével? :)
  • DoctorStryker
    #42305
    Scoundrel így is elég jó marad, csak a rotán kell majd változtatni .), de nézd a jó oldalát nem lesznek healer hibrid keverékek.
  • DummyBoy
    #42304
    HM FP-kkel az a gond, hogy kell hozzá komplett csapat ... PVP-re meg bármikor be lehet menni egyedül is, eleinte úgyis max elkenik a számat.
  • t0xikus
    #42303
    ha vki ezen képes felhúzni magát, ott komoly probléma van:)
  • z3d
    #42302
    Ha raid ready akarsz lenni, még rá lehet próbálni HM flashpointokra, ott is esik T1 PvE cucc.
    Mondjuk én még nem voltam ilyenen (másik 50es karimmal csak pvp ment), nem tudom, mennyire brutál egy HM Black Talon :).

  • DummyBoy
    #42301
    Kovács József xD

    Bár Sándor nevű karit azt láttam már :)

    "József, The Kovács Legacy" xD
  • darth devil
    #42300
    Elképzelni én se tudnám, de nem is húzom fel magam rajta, ha valaki ilyen névvel rohangál.
  • t0xikus
    #42299
    szabad névválasztás. hozzáteszem én sem tudnám elképzelni,h vmi faszfej generális nevű karaktert húzzak fel:)
  • darth devil
    #42298
    Ha neki jó az a név akkor hajrá.
  • darth devil
    #42297
    Friss 50esnek mindenképp ez a legjobb.
  • PiszkosFred
    #42296
    Lakatos Vajdaval nincs is gond, az csak a pesti sznoboknal veri ki a biztositekot, itt a vadkeleten elok csak mosolyognak a rajta. De a sunaszaft professzorra aki azt mondja, hogy vicces es humoros ilyen nevvel jatszani vegig, nem csak par napot poenkodni, az.... hagyjuk.
  • DummyBoy
    #42295
    Én is azért agyalok, mert egy Centurion - champion ruciban már csak-csak beférnék valami nyúbi rédbe, vagy ilyemsibe ... Recruit pénzes móka lesz, szóval azt ugyanúgy meg lehet venni ha kijön az 1.2..

    Az egyetlen dolog ami zavar, hogy szvsz scoundrelként max healernek leszek jó ... viszont én nem healelni szeretnék xD
  • Laroa
    #42294
    Hmm..ez nem is rossz gondolat, lassan úgyis megvan nekem is az 1000/1000 + a champ bag is.
  • z3d
    #42293
    Sztem azt fogom csinálni, hogy levásárolom most a commokat, megint összeszedem az 1000/1000 com-ot, és ha addigra sem lesz 1.2, akkor mindig csak 1 dobozkát veszek, így ha "hirtelen" be is üt az 1.2, akkor is csak 800/800ban leszek. A bag utánpótlás meg jön addig a napi/heti pvp küldikból.
  • picket
    #42292
    Beírtam egy csúnya szót.



    Humor óvodakivitelben.
  • Laroa
    #42291
    Ritkán írok general chatre, akkor is angolul, ellentétben az itt hisztizők többségétől
  • DummyBoy
    #42290
    Én most vagyok 49.5 ... a kérdés azért kérdés, mert kellene valami gear 50-en ...

    Valor rank 40 környékén járok most, BM cuccom max 1.2 után lehet ... Ezért is agyalok most rendesen mi is legyen ...

    PVE geart neccesebb szerezni mint PVP-t, pvp-zni könnyebb jelenleg ahton, bár majd kiderül ...
  • darth devil
    #42289
    Vicces az, a 10 évesek között. :D
  • PiszkosFred
    #42288
    Arra kivalo, vagy lvl12-ig "trollkodni a generalon", de 44-esen mar "gyanus".
  • darth devil
    #42287
    Annak nem poén aki mindent vérkomolyan vesz. Ha ő ezt a nevet választotta magának akkor fogadd el, semmi köze hozzá senkinek.
  • t0xikus
    #42286
    gondolom ingerszegény környezetben élnek. mondjuk, aki a trolltartót humorosnak találja... :D
  • Laroa
    #42285
    Viszont polgárpukkasztó hisztigerjesztőnek tökéletes
  • PiszkosFred
    #42284
    Lehet hulyezni Crassust, de abban igaza van, hogy aki ilyen nevet ad a karakterenek, ott valami gond van. Hogy ez most agyban van e, vagy a szukebb (csaladi) kornyezeteben, esetleg egyeb szervi mukodesben, az mar reszletkerdes. Lehet mondani, hogy "hulyevagybaszki, hiszen ez poeeeen, nem erted? poen!", de a lof*szt, a "trolltarto" a wowban vagy "james blonde" IAgentkent, az poen, az ilyen nevek mint ez, nem.
  • z3d
    #42283
    Pont ezen töprengek én is.
    Mivel 1.2ben a merc com-ot 1:1 ben visszaválthatod WZ com-ra, ezért optimális esetben 2000 WZ commal kezdhetsz, amiből rögtön megvan egy BM cucc (pl mainhand weapon). Én is lassan 50 vagyok a mercenaryval, meg is lesz addigra bőven az 1000/1000 com, a dilemma az, hogy elköltsem-e, mert úgy is még 2-3 hét az 1.2, addig ki lehet szedni megint ezt a comm mennyiséget.
    Vagy ne költsem el, mivel hamarabb is jöhet a patch, a hivatalos fórumon meg azt olvastam, hogy a győztes meccsért kb 100 WZ com jár, erre jön rá persze a daily pvp küldi WZ comm mennyisége. Tényleg, az 1.2 WZ com incom(e) ról van vkinek tapasztalata PTSről?
  • Braikingboss
    #42282
    Végre modolható lesz a PvP fegyó is :D Kiszedem belőle a 41 crites kristályt aztán bele rakok valami jobbat. Mennyi most a crit kap? Most Agentel 45% a crit esély.
  • Laroa
    #42281


  • Laroa
    #42280
    Itt szét tudsz nézni a gearek között
  • darth devil
    #42279
    Main statokban kicsit gyengébb lesz, viszont pvpstatban jóval erősebb.
  • z3d
    #42278
    Azért ez nem ilyen egyszerű sztem.
    A champ set "csak" expertise szempontból lesz rosszabb, mint a kék belépő pvp ruha, a statjai sokkal jobbak maradnak, és a champ ruhán lesz setbonus is.
    Expertise meg craftolható lesz kristályra (remélem jól emlékszem), valamint a preorder árus is árul 100k áron lvl47re expertise-os kristályt.
  • darth devil
    #42277
    Régen vettem már ki, lehet h így van. Tokent az tudom, h nem engedett venni valor 50 alatt.

    Van bizony. Olyan mint a batman jel, csak itt SL-t vetítenek az égre.
  • DummyBoy
    #42276
    Én azt olvastam, hogy a Champion jobb lesz mint a Reqruit (Az új alap kék ...)

    @toxikus: jó lenne, mert akkor lehet kimákolom még a pecsig a set-et ...