60034
  • a.carkey
    #42355
    Most meg szinte naponta. Amióta valorban igencsak megugrottam, már sokkal jobban dobja. Nyilván nem véletlenül, mert előtte csak a szinte semmire sem jó champ commokat szórta.
  • a.carkey
    #42354
    Az a maki nem normális, de sok mindenben igaza volt amit 1x olvastam tőle generalon ...
  • a.carkey
    #42353
    Van Ahton Józsi és Sándor is. Mindkettő jedi.
  • Laroa
    #42352
    Social lvl 0 vagyok, nem érdekel
  • Pacho
    #42351
    Meg van olyan social item is ha jól emlékszem, amihez kell.
  • Laroa
    #42350
    a light/dark úgyis csak a gagyi 50 alatti relicekhez számít
  • Laroa
    #42349
    The Old Republic ‏ @SWTOR Válasz Retweet Kedvenc · Kinyit
    The servers are now available! Thank you for your patience.
  • z3d
    #42348
    A fejvadászom professzionálisan áll a dolgokhoz, csak azt ölöm meg, akiért fizetnek, és külön kérik, hogy haljon meg (amúgy lefagyasztom).
    Így teljesen semleges vagyok, ami rpg szempontból ideális nekem (így képzeltem el a karit), játék szempontból meg szívás egyelőre, mivel nincsenek neutral cuccok :)
  • Rhilen
    #42347
    +1

    Más kérdés, hogy a "sunaszaft" félék 10-15 éve is megvoltak. Szerencséd, hogy nem találkoztál velük.
  • Laroa
    #42346
    Gz
  • Bhalage
    #42345
    az intelligens kozelebb all a valosaghoz! de koszonom a bizalmat
    <3
  • t0xikus
    #42344
    okos gyerek vagy te:)
  • Bhalage
    #42343
    eroteljesen higult! a legszebb az egeszben annyi, hogy mar eszre sem veszik magukat, mert ez az uj norma.
    ezek az emberek vagy nem rpgztek soha, vagy apjuk anyjuk nem nevelte oket, nem votl gyerekszobajuk, vagy suldo malac korukban egy medve eroszakolta meg oket. kitudja. én kimondottan poennak tartom a kari nev (es a hozza tartozo tortenet) kitalalasat, elszuttyogtem vele, kulon orom a legacy, mert konkretan ugy csinaltam a karikat, hogy mar elore tudtam ki kinek a kije lesz :o dehat az oreg rokak mar cska ilyenek, mindig morognak.
  • Bandras DaSilva #42342
    Szerintem megéri a sima küldiket is tolni. Rengeteg van belőlük és úgysem tudod mindet megcsinálni, viszont klassz xpt adnak és van pár aminek nagyon kellemes a története is.
  • Tomy Lee
    #42341
    Tegnap akadtam össze éppen egy régi játékossal azaz aki már végigvitte az adott bolygót egyszer.Nagyon vágta a srác mit merre kell,este 10-től hajnali 4-ig csak side quest vagy 1k light meg 2-3 szint.
    Na ez egyedül kb 3× annyi idő lett volna tuti:)
    Dark-ra ment,láttam,hogy változik a külső neki párbeszédekbe,nagyon csúnya lett már a vége fele:)
  • s0n1c
    #42340
    Tősgyökeres vadkeleti vagyok, mégis szemet szúr, de konkrétan nem kolompárral vagy sunaszaftal van gondom, egyszerűen csak nem értem, ha valaki egy fantasy / scifi környezetben tölti a szabadidejét, akkor miért a világtól eltérő teljesen irreleváns (idétlen) nevet választ magának. Természetesen ugyanez vonatkozik arra, aki a general chaten kurva anyázik és még neki áll feljebb. Hígult az mmo scene :)
  • Tomy Lee
    #42339
    Valor nem haladja meg az adott szinteted így mind1 mikor húzod azt de a class küldi+wz jó párosítás fejlődésre(ha van sok win!).Wz-n viszont ha sok vesztes meccs van akkor szinte semmit nem ér,valor hamar összejön de exp kevésbé.30-tól vannak jó side küldetések érdemes csinálgatni őket,célszerü valaki mással menni és akkor hamar le is lehet tudni sokat.
  • Pacho
    #42338
    Persze rossz szmájlit szúrtam be, no mindegy.
  • Pacho
    #42337
    Csak akkor nem leszel Light/Dark V. (Persze ha biochemes vagy az más)
  • jazzy
    #42336
    Ja értem, akkor kénytelen leszek questelni, mert most rank 31..
  • z3d
    #42335
    Sztem fel lehet tolni így. Én is csak a class+bolygóküldiket tolom le most, plusz pvp, és jól megy így a fejlődés.
  • Laroa
    #42334
    valor rangod nem lehet magasabb a szintednél, tehát 50en valor 49 leszel
  • jazzy
    #42333
    Nekem most lvl33-ként megéri kb csak a fő szálat csinálnom és azon kívül pvpvel fejlődnöm, hogy lvl50 körül minél magasabb valor rankon legyek?

    Vagy ez sokkal lassabb, mintha questelnék?
  • Laroa
    #42332
    Azt hittem 2in1 mint a nescafé
  • Bandras DaSilva #42331
    Meg a karbantartás:)
  • Laroa
    #42330
    És ez tart 7 órán keresztül?
  • Braikingboss
    #42329
    1.1.5e Patch Notes
    4/3/2012
    General
    Updated several areas in order to increase general server stability.
  • z3d
    #42328
    Ennyire nem ástam bele magam, ez igaz, és változott az expertise számítás is.
    Mondjuk egy stalker setbonust (+1 recklessness charge) még mindig nem szívesen áldoznék be a starter setért cserébe.

    Nem lesz más hátra, venni kell 300kért egy starter set-et, és rápróbálni Tatooine open pvp területen egy cimbivel, mekkorákat ütsz meg kapsz egyik és másik setben, most már combat log is lesz. Sőt, valami training dummy-ról is olvastam, azon is lehet tesztelni.
  • Laroa
    #42327
    Ennek lehet jobb lenne utánaszámolni, mert lehet hogy a kevesebb statot pótolja az expertise.
  • z3d
    #42326
    Nem jobb a starter set. Sokkal jobbak a statjaid + a set bonus a champion seten. Én tutira nem fogom lecserélni, ha összejön addig.
  • Bandras DaSilva #42325
    Ez szép és jó, csak éppen adtam egy pofont a szarnak az elmúlt időben, mert aki most kezdi, az rögtön kap olyan cuccot ami alapból jobb, én meg kezdhetek mindent előlről szinte.

    Engem ezek a fejlesztői döntések zavarnak, mert nem látom értelmét annak, hogy egy setet kivezetnek, de kettőt meg behoznak. Miért nem fért volna el mind? Úgy kellett volna az újakat belőni...
  • z3d
    #42324
    A champ cucc expertise nem duplázáson én is meglepődtem, meg nem is értem vhol. Azt értem, hogy kivezetik, meg hogy nem akarnak tovább foglalkozni vele, de egy exp duplázás (mint a BM cuccnál is) azért elfért volna.
    Öröm az ürömben, hogy a BM cucc sokkal könnyebb lesz, kb 15-20 meccs alatt meg lesz 1-1 db cucc, tehát max 2 naponta ki tud szedni az ember egy BM cuccot. Aztán meg lehet rámenni a WH set-re.

    Azt kéne még tudni, mennyire lenne gáz az, amit most is sokan csinálnak, hogy 2 cucc pve (pl BHnak a +15% tracer crit nagyon jól hangzik) a többi pvp összeállítás mennyivel gyengébb pvp-re a kieső expertise miatt (de idióta mondat lett ez).
  • Bandras DaSilva #42323
    A baj az, hogy egy kicsit meg kéne variálni a flashpoint lootot. HM fpkben ugye a végén esik valami columi cucc plusz eshet valami exotic crafting material. Ez szép és jó, de közben általában csak vmi zöld esik meg tionese kristály. Ahhoz képest, hogy mennyi kell egy tionese sethez, kevés kirostály meg token jön Hmekből.

    Ráadásul nem lehet átváltani columira vagy másra, így, ha raidelni is jársz hamarabb meg lesz a columi seted mint a tionese és akkor ugye minek a tionese kristály meg a token?

    Arról nem is beszélve, hogy mondjuk egy eternity vault kész van egy olyan óra alatt, néha kevesebb és azért ott több columi cucc esik. Egy HM meg eltarthat 90percig is. Attól függően, hogy milyen csapattal mész.

    Az igaz, hogy ahmhez csak 4 ember kell meg, hogy lockout van a raideken, de mondjuk ha mész heti 4 raidet, normal meg hard vagy nm fokozaton, nem nagyon van értelme lejárnod hmekbe. Általában nehéz is embereket találni. Még guilden belül is inkább raidekre mennek az emberek, ha meg az nincs, akkor inkább pvp.

    Én imádom a hmeket csinálni, de sztem boostolni kéne a lootot. Normálban kellene a tionese kristályt meg tokent dobálnia, hmben meg már columit. És kicsit többet. Akkor versenyképes lenne a raidekkel és többen vállalkoznának rá. Jó lenne az is, ha át lehetne váltani a commendationöket. Arról nem is beszélve, hogy sok lila drop ami eshet bossokból pont egy kalap szart ér. Ugyanúgy a recik. Rengeteg cucc kell hozzá, ritka meg raid cucc, aztán popnt nem éri meg megcsinálni mert a columi mondjuk sokkal jobb.

    Pvp seteknél meg elég nagy gáz, hogy kiveszik a championt. Pont leszarják azt a sok időt amit a full champion setbe öltem. kapom most is a sok tokent a dailykért meg a weeklykért, de mit érek vele? Sajna még kell 2 valor rank a 60ig, hogy bm cuccokat tudjak szerezni. Mire az meglesz, talán itt az 1.2 és akkor már ez a valor rank sem kell hozzá.

    Kicsit nem túl átgondolt a dolog. Mert lehetett volna a cham,pion statjait is boostolni és akkor lett volna értelme a sok pvpzésnek. Mert szeretem én meg minden, de azért az a rengeteg wz amit végigszoptam a cuccért nem volt mindig öröm.
  • darth devil
    #42322


    Egy sebtében össze dobott videó, egy lowlvl alderaan wzről.
  • Laroa
    #42321
    1.2 egyik legjobb híre
    Alderaan Civil War
    The speeder bikes that transported players to the East and West turrets have been removed.
  • Laroa
    #42320
    Reroll trooper
    Harpoon
    Storm
    + ion overload és defensive measures. Móka kacagás
    ...
  • DummyBoy
    #42319
    Meg is lepett, hogy ilyet is tudok ... de ezt scrapperként nem tudom xD Arra értettem ...
  • t0xikus
    #42318
    kevesebb spuri, több almalé!:D
  • Braikingboss
    #42317
  • Laroa
    #42316
    Nice trolling