60034
  • picket
    #42395
    Ezzel én is így vagyok. Inkább megyek a dögös, csáposfejű, sivatagi rabszolgacsajommal villámokat szórni a jetire a zord jégbolygón.
  • Kasadya
    #42394
    amugy minden 25+ emberkének a legjobb MMO a WODO online lesz:P ott nemlesznek ilyen kis rózsaszin nyuszilányok:D
  • picket
    #42393
    Végül is kifizetődő

  • Rhilen
    #42392
    Pont ez az oka, hogy ki se fogom próbálni. Egyszerűen nem veszi be a közép-európai gyomrom :)
  • Kasadya
    #42391
    hehe semmi gáz én sem rajongok az ilyen macskakutyaemberekért:D
    ,de minden fantasy,Sci-fi ben megvan ugyanez.....SWTOR-ban sem kell messzire menni ugye ha hasonló példát akarnék találni:P
    Az arányuk nem mindegy nomeg,hogy a gyomrod mennyire veszi be ezeket!
    Én is a "klaszikus" fantasy karakterek hive vagyok mint amit forgotten realms,dragonlance vagy mágus világában találhatsz,de bizonyos kompromisszumokat muszáj meglépni:)
  • Bhalage
    #42390
    lol gecc ez meg miaszar :D:D:D:D:D
    maradok hu az uralkodohoz \o>
  • Pacho
    #42389
    Hát én tényleg nem akarok sem trollkodni, sem agyatlan vitát kezdeményezni, de tegnap pont megnéztem egy gw2 videót. (PVP) Egy nagy vörös macska (vagy tigris, vagy miafasz) egy baszom nagy kalapáccsal verekedett, majd csípőből lövöldözött egy puskával, és közben négykézláb rohangászott fel alá és ütötte a medvét a sünt meg a varázslót. Hát bakker.....

    Szerintem ehhez már öreg vagyok.

    De lefikázhat bárki, itt a videó:
    http://www.youtube.com/watch?v=a5btWctwe3c
  • Tyrpak
    #42388
    Ránéztem, legújabb mmorpg.com videón azért dőltem a röhögéstől.
    18 perces wvw rohangálás közben végig pve-ben foglalják a várakat, közben az ellenfél ugyanezt teszi az ő várukkal a pálya másik végiben, régi jó Warhammeres körbefoglalás. A 17. percben véletlenül találkozik a két csapat, és rövid véres közelharcban meghal mindenki...

    Magyarul: azért kezeljük fenntartásokkal ezt a játékot is. :)
  • Laroa
    #42387
    Gw2-be kár beleszerelmesedni megjelenés előtt, mert megint csak a sírás meg a hiszti megy majd itt, ha az ezredmásodperceken múló pvp nem olyan lesz amilyennek elképzelted
  • Tyrpak
    #42386
    Nekem 20.-án jár le az előfizetés.
    Ha addig kijön 1.2, akkor kapnak egy esélyt, hogy meghosszabbítom.

    Ha nem, akkor keresek valami f2p-t gw2 megjelenésig. :(

    (tegnap megint élvezhetetlen volt a pvp melee karival)
  • Kasadya
    #42385
    GW2-re ránéztél már pubi? hetek óta csak GW videket nézek és K.O.-ra tett az a játék!
    (van ázsiai beütése annak is,de nem annyira vészes mint egy Aion vagy Tera)
  • Pacho
    #42384
    Azért, hogy megnézzenek 1 új wz-t, és 1 új operationt nem fognak előfizetni, akik leléptek.
  • picket
    #42383
    Pedig biztos van benne ipari mennyiségű nyúlbélszedés meg hányástól orrvérzésig genkelés, ami mint tudjuk az mmorpg-k alapkövetelménye, így már a nyávogó mangacsajoktól is el lehet vonatkoztatni, mert ennyi áldozatot megér
  • Kasadya
    #42382
    a tera csak nagyon kis létszámnak lesz alternativa.....európai szemnek/izlésnek az nagyon broken game:P
  • Kasadya
    #42381
    jelen álláspontom,hogy majd talán egy év mulva megnézem mi történt a játékkal,de a motivációm most 0
  • Laroa
    #42380
    Majd a tera onlányban biztos remek lesz a szív alakú hp jelzővel meg a mangalánykákkal amire lehet fapfapolni egész nap
  • picket
    #42379
    Morzsoljon el egy gc-t rá, és már boldogok is a bw-nél :p

    Előre várom mekkora flamewar lesz itt amikor Crassus, Alienator, és a hasonszőrűek jönnek nyafogni, hogy még mindig szar a pvp.
  • DummyBoy
    #42378
    Lenne a sírás, hogy "Mi a f@szért kell péntek este 8-kor 4 órát sorban állni mikor játszani akarok, hiszen szerdán hajnali 2-kor mikor transzfereltem a karimat, akkor még csak Very Heavy volt a szerver ..."
  • Bhalage
    #42377
    :DDD :D:D:D
  • Bhalage
    #42376
    sokan varjak az 1.2-t, de nem tudom ki mit var tole. szerintem nem fognak sokan visszajonni. aki most nem jatszik, az 1.2ben is max felnez aztan megint telesirja a forumot es eltunik (remélem orokre).
  • picket
    #42375
    Gondolom ha lenne is transfer, akkor is azzal fokoznák a kényelemérzetedet (és az összes Tomb of Freedon Naddon játszóét), hogy a full szerverekre lehetne költözni.
  • Braikingboss
    #42374
    Kivárják 1.2-vel menyi ember jön vissza. Abból menyi marad és majd utána elgondolkodnak hogy valami transfer kellene mert ez így nem jó :D Tomb így is fullos. Ha lenne ingyenes transfer a kijelölt szervereken ahol alig van élet lehet én is Tomb-ra mennék.
  • Laroa
    #42373
    Remélem 1.2-vel lesz ingyenes transfer tomb of freedon nadd-ra
  • Laroa
    #42372
  • DummyBoy
    #42371
    Na, bíztam benne hogy éprilszfúl ... de nem ...

    Az első olyan game volt amit meg akartam venni magamnak a kvarcjátékhoz, de asszem kihagyom ... könyörgöm, én elég toleráns vagyok, de ez "hangyányit" sok ...
  • Marfy
    #42370
    A szöveg is át van írna, azon is jót nevettem.
  • Tababo
    #42369
  • Bigblind
    #42368
    Mi a túró ez?? Ratyidance a Tatooinon?
  • Witcher
    #42367
    LoL.... Ezt nyomod? Búzacsíra tanfolyam a jó öreg Hannal?
  • DummyBoy
    #42366
    Vat - ta - fak?
  • picket
    #42365
  • Tomy Lee
    #42364
    Jó nagyon Tomb!
    Látszik,hogy "él" a szerver
    Máris megjött kedvem így a játékhoz most nagyon:-)
  • Marfy
    #42363
    Kinect Star Wars
  • Tomy Lee
    #42362
    Tomb elsősorban érdekelne azok ellenére is amiket leírtál(sorban állás nem zavar sem a déliek),másik kiszemelt a Starstorm one vagy Bloodworthy ezeken is szépen vannak a nap több időszakában nem csak 20:00-0:00.ig mint Ahton.
    Tomb mutat nagyon jó kis statisztikát azokra az időpontokra amik nekem jobbak mint ez az esti pár szaros óra ami Ahto-n van:-)
    Köszi!Még eldöntöm és utánanézek melyiken van esetleg magyar guild.
  • darth devil
    #42361
    Ahto-n nicns sor, és családias a hangulat. :D
  • N1ggA
    #42360
    Hatha segit a valasztasban: A tombon estefele mar negyed oras sorok vannak, viszont nagyon sokan vannak az alacsony szintü bolygokon a rerollerek miatt. Az olaszok/spanyolok sokat beszélnek a generalon olaszul/spanyolul. A többin tudtommal még nincs sor :)
  • Tomy Lee
    #42359
    Ahto még standard-ba sincs lol
    Mi a francért ezen a szerveren kellett kezdenem.Szerintem reroll még ma este a 3 legnépesebb pvp szerver egyikére,végülis nem olyan rég kezdtem ilyenkor még belefér:/
  • darth devil
    #42358
    http://www.torhead.com/patch/1.2
  • N1ggA
    #42357
    Eddig 1 bm comm 4000 wz commba került (1k wz, 1k merc), ezentúl pedig egyenesen wz commért veszed, amiböl a max 2000 lehet, úgyhogy lényegesen olcsóbb lett.
  • jazzy
    #42356
    BM cucc olcsóbb lesz ?