60034
  • N1ggA
    #42435
    Hát én nagyon örülnék, ha a reroll miatt különböző szerón lévő karaktereimet 1 szerverre hozhatnám, legacy, craft, pénz, mikellraidre és hasonlók miatt. Tőlem az lehet bármelyik szerver, ami népes, de legyen!
  • darth devil
    #42434
    A legvalószínűbb, hogy az alacsony pop szervereket vonogatják majd össze, akár többet is egy szerverré. Valamennyire ügyelve a balancera.
  • PiszkosFred
    #42433
    "Egyre többen jönnek és sokan ez miatt folytatják jàtékot,hohy van egy igazán jó szerver."

    Egy szerveren max 4000 jatekos van, 4000 felett mar fullra valt, es 4500 korul kezdodik a queue. Az a par tucat ember, aki manapsag kezdett ott/koltozott oda, vagy most tervezi nem szamit, statisztikailag is nulla. Az hianyozna meg, hogy azok miatt legyen elcseszve a maradek 4500 jatekos esteje, mert pistike most jott ra 3 honap utan, hogy a premierkor light-os server meg sem maga a kanaan.

    Nem nagyon volt meg ra pelda, hogy merge eseteben a fullos serverek is erintettek lettek volna. Max akkor, ha a BW/EA megemeli a player limitet mondjuk a duplajara, feltetelezve, hogy elbirja a rendszer.

    De meg mindig ott a xrealm lfg/raid rendszer, ha minden kotel szakad, es nem akarnak osszevonni servereket. Elobb-utobb ugyis kihisz...harcolja a nep.
  • Pacho
    #42432
    És ha összevonnának 8 db 'light' szervert egybe? Akkor nem lenne transzfer máshova, de mégis nagyobb populáció lenne azon az egy szerveren végül.
  • Bandras DaSilva #42431
    A karakter transfert nem lehet jól megoldani, valaki mindig hisztizni fog:).

    Itt már írt vki korábban egy jó megoldást. A legnépesebb szerót össze kéne vonni a legnéptelenebbel és így tovább.

    Ha nagyon nem tetszik esetleg 2-3 lehetséges opciót ajánlani.

    Per pillanat mindenki tombra menne....az mondjuk pvp szeró, szal pvp szervert csak pvpvel lenne érdemes összevonni.

    A merge az meg kell, mert azért az, hogy minden wzben mindig egyanazok az emberek vannak mind a 2 oldalon egy kcisit uncsi.
  • DummyBoy
    #42430
    Én ezért tartok a karakter transfertől. Hogyan oldod meg igazságosan?
    Hogyan oldod meg, hogy ne legyen belőle égbekiáltó hisztiáradat?

    - Csak 1 karit vihetsz, azt is 50-est ... Király, van 4 karim, amelyikkel van kedvem, azzal játszom, egyik sem 50-es ... Vagy más ... szépen rerollol a fél világ egy szeróra, majd félidőben egyszercsak odatranszferelnek 3-5000 fullepic BM karit más szerverekről ... indulhat a hepinessz ... Mennyi móka és kacagás.

    - Csak olyan szerverre mehetsz, ahol már van karaktered ... Minek is? Húzzad azt ami ott van ... minek a transzfer? Vagy B kérdés: És ha csak egy szerveren van több karid, akkor max ugyanoda transferelnek? Ha a szerver kiürül akkor cocó ...

    Sajnos rengeteg olyan változó van, amit sokan figyelmen kívül hagynak ... nem olyan egyszerű dolog ez ...

    Szerintem is a Merge lenne a logikusabb lépés, egy stresszteszt, hogy mennyi embert bírnak el egészségesen, minimális que-val a szerverek, majd szépen merge-elni ... És ha ez megvan, akkor utána esetleg lehet transzferelni, a teli szerverek között, mondjuk alliance-ok kialakításához, vagy akármihez ...
  • darth devil
    #42429
    Látom nem érted. Oké, most nincs sor, egyébként tegnap este volt. Megjön a free transfer, és mondjuk még 500-1000 játékos oda megy, akkor szerinted mi lesz?
  • Laroa
    #42428
    Persze, hiszen olyan nehéz létrehozni egy lvl 1 karit, aztán indulhat is a transfer, remekül átgondoltátok
  • Tomy Lee
    #42427
    Ez is jó ötlet!
  • Tomy Lee
    #42426
    Egyszer sem volt quene mióta ottvagyok akkor sem mikor full volt pedig sokat ki logoltam.Generálon se panaszkodnak ez miatt.
  • N1ggA
    #42425
    Tomb szerű szerverre csak úgy kéne engedni a transfert, ha már van ott karaktered. Így nem nőne az 1 idöben játszó játékosok száma. Ha máshogy lenne, nem csak este lenne sor, és nem csak negyed órás...
  • darth devil
    #42424
    Azért mert akkor a sorbanállásért menne a hiszti. Ezen kívül hülyeség h csak pár full szerver legyen. A kisebbeket kell összevonni.
  • Pacho
    #42423
    Coruscant-on valamelyik nap este 11-kor 179-en voltak...
  • DummyBoy
    #42422
    Azért mert hiába van a fleeten alacsony latencyd, ha közben 300-an fél órája query-ben állnak és a szerverre sem jutnak fel. (Hétévégén valamelyik este direkt néztem Tombot, ott volt hogy FULL + a query valószínűsíthető időtartama ...)

    Miért is limitálnád a transzfert 50 feletti karikra csak? Fejlődjön a paraszt egyedül valahol? Gyűjtsön valort egy üres szerveren, aztán hátha átkerül? Meg miért is csak 1 50-es karit vihet át? Ennyi erővel le lehetne törölni mindenkinek a karijait a szerverekről, csak 1 50-es maradhatna ...

    Szerintem nem gondoltad te ezt át rendesen ...
  • PiszkosFred
    #42421
    Mert ahhoz ertenek es mert az a jovo :)
  • Tomy Lee
    #42420
    Miért ne mehetnének?500-as fleet-en(vagy itt 250-es channelek vannak ha jól tudom) 50 a latency akár hova megyek 100+ fős mapra 60 fölött nincs.lag itt sincs ahogy máshol sem.Elférne itt még bőven játékos.Egyre többen jönnek és sokan ez miatt folytatják jàtékot,hohy van egy igazán jó szerver.
    Viszont transfert úgy kellene megoldani,hogy 1 karaktert lehessen áthozni de azt is olyat ami 50-es.
  • s0n1c
    #42419
    Így tele vannak pénzel? Akkor minek fejlesztenek mmo-t?
  • darth devil
    #42418
    A CCP a saját játékát adja ki. Nincs külön kiadója.
  • s0n1c
    #42417
    Én azért megvárnám, hogy majd mit mondd erre a kiadójuk.
  • s0n1c
    #42416
    Vétek lenne pedig tőled :) Ott figyel a játékban egy frontiers alapú rvr, Chris kipróbálta closed beta hetvegen, szétdícsérte.
  • a.carkey
    #42415
    Hehe. SWG :)
  • t0xikus
    #42414
    érettségi? olyan nekem sose lesz. ez áltsulis tablókép lesz
  • picket
    #42413
    Érettségizel végre, és fotóztak a tablóhoz?
  • Bhalage
    #42412
    ilyen pet kéne a bounty hunteremnek !
    de blizz is ARC
  • t0xikus
    #42411
  • Laroa
    #42410
    Nem értem a problémád
  • darth devil
    #42409
    Ha lesz is transfer biztos, hogy nem mehetnek az emberek a tombra. Annak nem lenne értelme. De az valószínűbb, h egyszerűen összevonnak szervereket, akár többet is egy szerverré.
  • Pacho
    #42408
    Na az lenne a fasza, pl. játszható Ortolán faj, ott nyomnám a cancel sub-ot izomból;) Egyszerűen csak videóban látott fantasy - és a környezet - nem jön be igazán, de ki tudja egy próbát lehet, hogy megér majd.
  • picket
    #42407
    Ki mondta, hogy a gravitáció mindenhol 9.81 m/s2? Legyen egy kis fantáziád
  • picket
    #42406
    Aki esetleg játszott pnp star wars rpg-t és a játszható fajokon meg az alap 2-3 szörnyön kívül ami bent van az alapkönyvben utána akart nézni másnak is és véletlenül letöltötte az ultimate alien anthology-t, az nézhetett nagyokat. Meg persze ott van Jabba "trónterme" is a filmben, ahol mindenféle okádék élienekkel sokkolt a lyukas gyuri meg a maszkosai (szerintem a csúcsos szájú éneklő kisgömböc is nőnemű és bajszos, de ebben nem vagyok biztos). Ezeket a bw nagyvonalúan kihagyta a játékból
  • Kasadya
    #42405
    uccsó remény a közeljövőben,mert a készitők kategórikusan kijelentették,hoyg szigorúan 18+ lesz a játék:P:D nyammi:D
  • z3d
    #42404
    Hát izé...érdekes volt.
    Egyrészt nem látom azt az húdejógrafikát, amitől most le kéne ejtsem az állam, másrészt meg a harci animációk is...izé.
    Olyan "érdekes" az egész. Kicsit olyan vontatottnak tűnt nekem a bunyó, olyan esetlen. Megnéztem egy másik videót, ott is a melee karakter ment a ranged karira, és ütögette, az meg hátrált, és mintha egy villámspellt tolt volna össze vissza...
    Engem ez alapján nem annyira győzött meg a stuff - igaz, most scifiMMOra vágytam inkább. Majd asztali rpg-t tolunk fantasy-t a cimbikkel :)
  • picket
    #42403
    pl star wars (cathar csípőből, de ha utána nézel van több is)
  • Rhilen
    #42402
    Hát ja
  • Rhilen
    #42401
    Nem a kinézet, hanem a stílus zavar - így megfelel kedves Tox? :):)

    WOD tele lesz vámpírokkal, vérfarkasokkal, mágusokkal, stb, de inkább egy dark fantasy (vagy hős fantasy), mint a gülüszemű, miniszoknyás, egy kézzel 3 méteres lovagi kopját suhogtató mangalányok.
  • DummyBoy
    #42400
    Én eleve fenntartásokkal kezelek mindent, ahol olyan lányok fordulhatnak elő, akiknek bajszuk és farkuk van o.O
  • Bhalage
    #42399
    szExige
  • Laroa
    #42398
    Remek lesz majd látni a sok sith pureblood dzsedájt meg hasonló elvetemült baromságokat
  • t0xikus
    #42397
  • t0xikus
    #42396
    de egy jabbát vagy tüskésfejű humanoidot igen?:) ahogy crassus mondta sw világban is ugyanúgy megvannak ezek a idióta lények:)

    wod-ra meg sajnos jó sokat kell várni:/